>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dobry Antywirus!

L 0

leren

Użytkownik
Podobnie jak koledzy wyżej - ESET. NODA32 mam już długo i bardzo sobie chwalę.
Z darmowych Avast lub AVG.
 
U 4

under555

Użytkownik
Nie wiem czy aktualne ale Eseta na alle... itd. można za kilka PLN na cały rok kupić ????
Kolega mi mówił,że mu działa już dłuższy czas.
 
renatta 0

renatta

Użytkownik
Malwarebytes Anti-Malware, mam już od lat i nigdy mnie nie zawiódł w porównaniu z Avastami, Esetami..
 
dwyane 37

dwyane

Użytkownik
Tylko Norton. Ale co 2 miesiące formatuje dysk i od nowa. Ale przynajmniej za darmo. Avast raz znalazł mi wirusa... w swoich plikach ????
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
naprawdę szkoda czasu na te darmowe antywirusy, jak pisał under555 na allegro za kilka złotych można legalnie kupić sobie licencję na jakiegoś fajnego antywirusa, poza tym często dostawcy internetu dają swoim klientom za darmo takie oprogramowanie, ja np od UPC dostałem f-secure i sobie chwalę
 
A 498

adziu32

Użytkownik
Dla komputera domowego aktywny skaner antywirusowy to jedynie zbędne obciążenie pamięci. Malwarebytes + Adwcleaner + CCleaner stanowią pełną ochronę.
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Nawet nie trzeba żadnych &quot;cleanrów&quot;. Wystarczy rozważne korzystanie z komputera - ja nie mam nic takiego już parę lat na PC i problemów nie ma.
 
neiri 5

neiri

Użytkownik
Nawet nie trzeba żadnych &quot;cleanrów&quot;. Wystarczy rozważne korzystanie z komputera - ja nie mam nic takiego już parę lat na PC i problemów nie ma.
Takie cleanery służą nie tyle do usuwania wirusów z komputera co działają na zasadzie &quot;odkurzania&quot; tymczasowych plików internetowych, historii, wpisów w rejestrze, plików dziennika windows itp. Powstają one podczas zwykłego użytkowania komputera i gromadzone przez dłuższy okres czasu zajmują troszkę pamięci i mogą przyczyniać się np do wolniejszego działania komputera.

Odkąd zakupiłem nowy sprzęt, bardzo dbam o to aby żadne wirusy i inne śmieci nie dostały się na pokład mojego okrętu ????

CCleaner + Revo Uninstaller + Malwarebytes Anti-Malware.

Ta unikalna kompozycja minerałów zapewni zdrowie każdego sprzętu ????
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
To,że antyvirus nie zamula kompa,nie znaczy,że jest dobry;) Ja osobiście na zmianę stosuję Kasperskiego i Eseta 6 i jestem zadowolony.
Zgadzam się!
Nie ma co oszczędzać i bawić się w darmochę.
W zeszłym roku miałem Eseta i jest niezly, a Kasperski miażdży wszystkie antywisusy, a jego cena jest b. przystępna.
 
Do góry Bottom