>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

M 78

michal89216

Użytkownik
Witam, mam kilka pytań odnośnie tej karty do konta skrill bo mam zamiar sobie ją zamówić. Jak oni wysylają z Polski czy z UK no i czym ona przychodzi pocztą czy jakiś kurier bo jest taka sytuacja, że mnie od rana do 18 nie ma w domu więc jak przyjdzie w tych godzinach to nikt tej karty nie odbierze dlatego chciałem wiedzieć czym przychodzi. Tak jeszcze wyczytałem, że piszecie o zbliżeniowej i zwykłej bez płatności zbliżeniowych, a ja chciałbym tą zbliżeniową więc jak to zamówić bo w opcjach nie mam nigdzie wybory między zbliżeniową i zwykła.
Nie pamiętam skąd wysyłają (na pewno nie z Polski), ale idzie pocztą, zwykle ok. tygodnia. Aktualnie wszystkie nowe karty są domyślnie z płatnościami zbliżeniowymi i nie ma opcji zamówienia starej wersji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Witam, mam kilka pytań odnośnie tej karty do konta skrill bo mam zamiar sobie ją zamówić. Jak oni wysylają z Polski czy z UK no i czym ona przychodzi pocztą czy jakiś kurier bo jest taka sytuacja, że mnie od rana do 18 nie ma w domu więc jak przyjdzie w tych godzinach to nikt tej karty nie odbierze dlatego chciałem wiedzieć czym przychodzi. Tak jeszcze wyczytałem, że piszecie o zbliżeniowej i zwykłej bez płatności zbliżeniowych, a ja chciałbym tą zbliżeniową więc jak to zamówić bo w opcjach nie mam nigdzie wybory między zbliżeniową i zwykła.
1.3 „Wystawca karty” oznacza Wirecard Card Solutions Limited, Floor 3-5, Grainger Chambers, 3-5
Hood Street, Newcastle Upon Tyne, NE1 6JQ, Wielka Brytania.
to wydaje mi się że z UK ;)
Panowie karte zgubilem i doszla wczoraj nowa, ktos wie czy za pinem musze czekac czy obowiazuje stary pin?
Dzieki za odpowiedz
Gdzieś chyba na forum pisali że stary PIN jest &quot;aktualny&quot; jak karta straci ważność i przysyłają nową, to pewnie w Twoim przypadku jest tak samo ;)
 
G 0

gattuso1

Użytkownik
Może to zagadnienie było już kiedyś poruszane, ale jest tu tyle wątków, że nie zauważyłem.
Mianowicie interesuje mnie to, czy kartą &quot;Skrilla&quot; mogę zapłacić zagranicznemu sprzedawcy na jego konto bankowe? Czy raczej musi on także posiadać swoje konto na &quot;Skrillu&quot;, aby można było przelać mu pieniądze? I co, jeżeli posiada on kartę &quot;Mastercard&quot; lub &quot;Visa&quot;, ale nie wydaną przez &quot;Skrilla&quot;? Krótko mówiąc: jaka forma przelewu jest w ogóle możliwa za pomocą karty &quot;Skrill&quot; do zagranicznego odbiorcy?
 
K 2

kezary

Użytkownik
Witam, mam kilka pytań odnośnie tej karty do konta skrill bo mam zamiar sobie ją zamówić. Jak oni wysylają z Polski czy z UK no i czym ona przychodzi pocztą czy jakiś kurier bo jest taka sytuacja, że mnie od rana do 18 nie ma w domu więc jak przyjdzie w tych godzinach to nikt tej karty nie odbierze dlatego chciałem wiedzieć czym przychodzi. Tak jeszcze wyczytałem, że piszecie o zbliżeniowej i zwykłej bez płatności zbliżeniowych, a ja chciałbym tą zbliżeniową więc jak to zamówić bo w opcjach nie mam nigdzie wybory między zbliżeniową i zwykła.
Potwierdzam, co napisał q7dwa9: wysyłają z UK, zwykłym listem, więc nie martw się o odbiór i faktycznie jest to karta zbliżeniowa :cool:
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Może to zagadnienie było już kiedyś poruszane, ale jest tu tyle wątków, że nie zauważyłem.
Mianowicie interesuje mnie to, czy kartą &quot;Skrilla&quot; mogę zapłacić zagranicznemu sprzedawcy na jego konto bankowe? Czy raczej musi on także posiadać swoje konto na &quot;Skrillu&quot;, aby można było przelać mu pieniądze? I co, jeżeli posiada on kartę &quot;Mastercard&quot; lub &quot;Visa&quot;, ale nie wydaną przez &quot;Skrilla&quot;? Krótko mówiąc: jaka forma przelewu jest w ogóle możliwa za pomocą karty &quot;Skrill&quot; do zagranicznego odbiorcy?
Karty Skrill używasz dokładnie tak samo jak każdej innej karty płatniczej.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
A nie jest wymagane, aby zagraniczny odbiorca mojego przelewu miał koniecznie swoje konto założone na &quot;Skrillu&quot;?
No nie, bo wtedy przy płatności jak kupujesz choćby nawet na ebayu (zakładam, że mają podobnie jak allegro z płatnościami), to po prostu dajesz, że chcesz kartą debetową zapłacić i wpisujesz normalnie mastercard, numer karty, datę ważności i trzycyfrowy numer bezpieczeństwa i jest ok wszystko ;)
 
G 0

gattuso1

Użytkownik
A jeżeli bym chciał zapłacić taką kartą &quot;Skrill&quot; poza &quot;eBay&quot; i znałbym tylko numer konta bankowego takiego zagranicznego odbiorcy wraz z danymi jego banku?
 
A 6

adas1971

Użytkownik
Witam. Gram w betsafie na dość duże kwoty tzn. powyżej 10 tysięcy. Jakie korzyści daje mi posiadanie portfela skrill ? Ostatnio trochę sie słyszy o prześladowaniu graczy przez urząd. Czy wypłacając na taki portfel jest większe bezpieczeństwo niż np. na konto ? Proszę o odpowiedz
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
jak grasz takimi kwotami to na skrillu możesz mieć lepsze konto tzn Bronze, Silver, Gold i Diamond... Jeśli masz VIP-a minimum poziom Silver to wypłaty w bankomacie z karty Skrill są darmowe ;)
Więcej o vipach tutaj ▶ https://www.skrill.com/pl/program-vip/

Jeśli chodzi i prześladowanie to pewnie chodzi Tobie o tą &quot;afere&quot; z betathoŁm i wezwaniami do sądu...
Skrill deklaruje, że polskie organy nie mają dostępu do środków klientów (poza skrajnymi wyjątkami działalności przestępczej na podstawie wyroku sądu.)
Ja korzystam ze Skrilla i jestem zadowolony do tego VIP Gold i szafa gra ;)
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Pany ile w koncu biora prowizji za wypłaty z bankomaty dla zwykłego konta? miały byc jakies zmiany z tego co pamietam
Wypłacałem dziś ze skrilla na konto bankowe i było 17,22zł prowizji. Nie wiem, czy ma się to do kwoty wypłacanej, chyba nie, bo ta proporcjonalność jest chyba przy wypłatach z bankomatu, ale jak coś to wypłacałem kwotę rzędu 500zł.
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Dzieki Pany za odpowiedz bo wypłacałem 1050 i wzieło 18zł z groszami i sie zdziwiłem bo myslalem, że wiecej, a jeszcze pytanie co do tej karty zblizeniowej to skrill wymienia stare czy mozna ja zamowic, jak to wyglada?
 
mentoss 0

mentoss

Użytkownik
Dzieki Pany za odpowiedz bo wypłacałem 1050 i wzieło 18zł z groszami i sie zdziwiłem bo myslalem, że wiecej, a jeszcze pytanie co do tej karty zblizeniowej to Skrill wymienia stare czy mozna ja zamowic, jak to wyglada?
Automatycznie wysyłają Ci czarną zbliżeniową, nic nie musisz zamawiać. We wrześniu powinna być i tu pytanie, ktoś już dostał? Jeśli tak jak wrażenia?
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Automatycznie wysyłają Ci czarną zbliżeniową, nic nie musisz zamawiać. We wrześniu powinna być i tu pytanie, ktoś już dostał? Jeśli tak jak wrażenia?
hmm dziwnie to zabrzmiało... jakie mają być wrażenia ???? ? Normalna karta taka jak &quot;stara&quot; od Skrilla, tylko że z opcją zbliżeniową ???? hehe no chyba że chciałeś jakieś melodyjki albo świecidełka jak ją zapłacisz ;) (bez spiny hehe ;) )
 
Do góry Bottom