>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

7. kolejka LOTTO Ekstraklasy (26.08 - 28.08.2016)

Status
Zamknięty.
G 370

golkiper

Użytkownik
No więc jeśli jest to tak jak piszesz 50/50, a bukmacherzy wystawiają kursy nierówno na over i under to jest value i warto pograć jak nic :] Poza tym tak samo możesz napisać o wszystkim, dosłownie wszystkim i każdym typie nie tylko w polskiej lidze, ale też w angielskiej, niemieckiej, hiszpańskiej, włoskiej, czy europejskich pucharach. Idąc tym tokiem myślenia, to by najlepiej nic nie stawiać.
Polecasz granie overów kartkowych, a nawet nie pokusiłeś się o napisanie, kto sędziuje w meczu? Bo pisanie o ilości kartek w ostatnich meczach pomiędzy drużynami, że zawsze było więcej niż 3,5 jest mylące. Akurat w dzisiejszym mecze sędzią będzie Tomasz Kwiatkowski, który w tym sezonie prowadził 5 meczów i pokazał w nich łącznie 15 żółtych kartek, a 7 z nich w ostatnim meczu Jagielloni z Lechią. Poza tym przedstawia się tak jego bilans w tym sezonie: 4,3,0,1,7. Nie jest to więc wybitnie &quot;kartkowy&quot; sędzia. Poza tym też mogę Ci napisać, że to loteria, bo może być np. ostry mecz tak jak piszesz i np. 2 czerwone kartki i 2 żółte i wtedy już Twój typ w stsie nie wchodzi, stawiany po kursie 1,65, czyli 1,45 po odliczeniu podatku. Za nic w świecie nie warte gry, nawet jeśli okaże się ten typ wygrany.

Takie granie na kartki, żeby się wykartkować to się bardziej opłaca na wielkich turniejach, jak Euro, czy Mundial. A jeśli grać takie typy, bazując na tym, że zawodnik będzie się chciał wykartkować, to tylko przed prawdziwymi szlagierami typu Legia - Lech, Legia - Wisła, Wisła - Cracovia. Bo na chwilę obecną nie widzę sensu w wykartkowaniu się np. Sadloka, czy Wawrzyniaka.
Ja nie mówię, że nie warto pograć, bo pograć zawsze warto, skoro tak uważasz. Jeśli chodzi o polską ligę, to nie chodziło mi o to że &quot; tego się nie gra&quot; jak często piszą janusze. Gra się jak najbardziej. Chodzi mi o to, że np. braki techniczne czy taktyczne zespołów, mogą być zarówno plusem jeśli chodzi o ilość bramek jak i minusem, ponieważ mogą się przyczynić zarówno do przestrzelenia prostej sytuacji jak i błędów a więc większej ilości goli. Na zachodzie gdzie jakość jest wyższa, zawodnicy mają lepszą technikę, czy chłodną głowę, a obrońcy są bardziej konsekwentni można pokusić się o lepsze przewidzenie wyniku meczu na płaszczyźnie over/under. Co do sędziego doskonale wiem kto sędziuje i jakie ma statystyki jednak ja jestem zwolennikiem analizy statystycznej w długim okresie i wziąłem statystyki z zeszłego sezonu, początkowe kolejki szczególnie w wakacje to ospałe mecze, często jest mało goli, mało kartek , zabawa rozkręca się potem jak już ktoś ma nóż na gardle jak teraz Wisła. Prawdopodobieństwo &quot;ostrego meczu&quot; w którym są 2 czerwone kartki i 2 żółte to ... no przeczytaj to jeszcze raz i pomyśl. Prędzej będzie 6 żółtych i 0 czerwonych niż 2 czerwone i 0 żółtych. Szczególnie w dzisiejszych czasach gdzie pełno jest symulowania, gry pod faul i sędziowie nie dają czerwonych kartek nawet przy złamanych nogach, więc prawdopodobieństwo jest znacznie większe, że jak już będą kartki to żółte. Ja to gram po tym kursie niestety mało buków w necie ma w ofercie kartki na Ekstraklasę, a jak już ma to albo linie wysokie, albo limity do grania po 5 zł. Życzę ci oczywiście powodzenia, oby było 2-1 i 4 żółte ???? heh
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
szhizna 18

szhizna

Użytkownik
Według mnie najbliższa kolejka Lotto Ekstraklasy będzie underowa (szczególnie w przypadku meczów rozgrywanych o 15.30 i 18.00) z uwagi na panujące warunki atmosferyczne. A co do konkretnych spotkań na dzisiaj:

Wisła Płock - Korona Kielce

Na to spotkanie mam dwa typy. Pierwszy z nich to czysta 1. Korona Kielce w poprzednim spotkaniu nie pokazała nic ciekawego. Może była nieco lepsza od Wisły Kraków, ale nie wiele z tego wynikało. Jedyny jasny punkt drużyny to Palanca, który jeśli zacznie grać od pierwszej minuty to będzie kreował sytuacje bramkowe. Standardowo nieźle spisuje się także Kiełb. Wisła Płock natomiast gra naprawdę dobrze. Nie potrafią dowieść wyniku do końca przez co nie mają za wiele punktów. Personalnie wyglądają lepiej od Korony. Krivets i Furman dodają sporo jakości drużynie. Ostatnio u siebie ograli Jagiellonię więc myślę, że i z Koroną powinni sobie poradzić. Drugi typ to under 2,5. Mecz rozgrywany będzie o 18.00 w Płocku, gdzie temperatura na pewno będzie dawała się piłkarzom we znaki. Korona z Wisłą Kraków nie pokazała nic ciekawego w ofensywie. Generalnie uważam, ze mecz zakończy się skromnym zwycięstwem gospodarzy.

Typ: 1 @1,9 ForBet ⛔
Typ: under 2,5 @1,7 ForBet
⛔

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław


Tutaj gram identyczne typy jak w pierwszym dzisiejszym spotkaniu. Sytuacja właścicielska w Wiśle zaczyna się poprawiać. Myślę, że piłkarze nieco odetchnęli po odejściu Meresińskiego i z czystszymi głowami przystąpią do dzisiejszego spotkania. Do gry wraca Brożek choć nie wiadomo w jakiej jest dyspozycji. Zabraknie za to Ondraska, który doznał kontuzji. Myślę, że przy pomocy Małeckiego albo Zachara albo Brożek coś strzelą. Śląsk natomiast nie radzi sobie kompletnie w tym sezonie w ofensywie. Jeśli dobrze kojarzę to przeprowadzili już dwa transfery. Ale Riera moim zdaniem to nieporozumienie, a Engels zobaczymy. Transfery te jednak dla dzisiejszego spotkania są bez znaczenia. Śląsk natomiast dobrze wygląda w defensywie. Stracił w 6 meczach tylko 2 bramki. Dlatego nie spodziewam się wielkiej kanonady i typuję podobnie jak w przypadku pierwszego spotkania niską wygraną gospodarzy.

Typ : 1 @2,1 ForBet ⛔
Typ under 2,5 @1,75 ForBet
⛔

Dodam tylko, że za drobne pograłem w przypadku obu meczy -2,5 bramki i wygrają gospodarze po kursach odpowiednio dla pierwszego spotkania 3,9 i dla drugiego po 4,35 (obydwa ForBet).

Nie ma to jak dobrze zacząć kolejkę ...
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Wisła Płock Korona Kielce ov 9 rr 1,66 bet365 ✅
Korona: 5 z Wisłą, 6 w Gdańsku z Lechią, 4 z Lechem u siebie
Wisła : 8 we Wrocławiu, 7 z Jaga, 8 z Ruchem,
Warrto podkreślić że &quot;Nafciarze&quot; 3 ostatnie mecze zakończyli z bilansem 10 rr w meczu bo ich rywale nabijali Jaga i Slask po 5 a chorzowianie 6
Korona ostatni mecz również zakończyla z ov 10 rr w meczu Wisła nabiła 9 rr..
Oba zespoły nastawione na szybkie ataki i wykończenie akcji po wrowadzeniu piłki z bocznego sektora boiska. Zespół z miasta nad Wisła gra otwarta odważna piłke starajać sie w każdym meczu zdobyć 3 pkt, kielczanie są bardziej wyrafinowanym graczem czekającym na kontry :p Liczę na żywy mecz i spokojne pokrycie typu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Wisła Płock v Korona Kielce
Mecz, który za niecałe półgodziny zainauguruje 7. kolejkę LOTTO Ekstraklasy zostanie rozegrany pomiędzy płocką Wisłą, a kielecką Koroną. W całej Polsce jest bardzo gorąco, więc nie idę w wynik, a w rożne i bramkę Wisły do przerwy. Użytkownik Krzy18s zagrał linię 9 rożnych, a ja postanowiłem podwyższyć ją o jeden korner z tych samych powodów. Uważam, że Wisła da radę strzelić bramkę do przerwy. Udawało im się to we wszystkich spotkaniach domowych w tym sezonie, a więc z Lechią, Legią oraz Jagiellonią. Jestem dobrej myśli. Mecz na Eurosporcie 2.
Powyżej 10 RR @2.00 ✅
Wisła strzeli w 1. połowie @1.90 ⛔
AKO -&gt; @3.81 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
alpha 758

alpha

Użytkownik
Tak jak zeszła kolejka była underowa tak teraz będzie pewnie bramek od groma. Nie ma co nad tą ekstraklapą naszą myśleć tylko walić overy.
Już nie raz się tak zdarzało,że jak w piątek nie padały bramki to w całej kolejce było cienko a jak postrzelali to reszta meczów też obfitowała w gole.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W Płocku byłby under gdyby nie ta głupio stracona bramka. Stefańczyk w tym sezonie zawalił już 3 gole. Chyba czas na Sylwestrzaka.

Co do ofensywy Wisły to jeśli nie sprowadzą kogoś last minute, to będzie problem. Z moich informacji wynika, że Lebedyński jest na wylocie. Miał spinę z trenerem o Kante.

Furman to chyba jedyny piłkarz w Ekstraklasie, którego stałe fragmenty gry są do bólu powtarzalne (w sensie gdzie chce, tam piłka leci)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Pogoń - Cracovia
Typ: BTS
Kurs: 1.80
buk: bet365
Wynik: 1:1
✅

Pogoń po słabym początku w końcu znalazła cień formy. Ten zespół wygrał trzy ostatnie spotkania co jest dla mnie sporym zaskoczeniem. Teraz przyjdzie im się zmierzyć z Cracovią, która jest cieniem zespołu z poprzedniego sezonu. Jakoś nie wierzę w to żeby Pogoń poszła za ciosem i wygrała kolejne spotkanie - nie w naszej lidze. Dlatego też wybrałem na to spotkanie BTS. Obie drużyny imponują poziomem strzeleckim w naszej lidze i liczę na to, że teraz będzie podobnie. Wystarczy spojrzeć na bezpośrednie spotkania obu drużyn, który kilkakrotnie kończył się BTS-em. Pogoń jak i Cracovia mają kim straszyć w ataku, i jeśli nikt w swojej drużynie nie zawiedzie to powinien to być mecz pełen goli.
20:30 Arka - Zagłębie
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.08
buk: bet367
Wynik: 1:1
⛔

Arka u siebie jest jak maszynka do zabijania. Zespół z Gdyni na trzy rozegrane spotkania przed własną publicznością zaaplikował swoim rywalom łącznie 8 goli nie tracąc przy tym ani jednej. Jutro zapewne będą chcieli podtrzymać tą passę, ale po raz kolejny czeka ich ciężkie spotkanie. Zagłębie po świetnym początku sezonu złapał jakby zadyszkę. Zespół z Lubina nie potrafi wygrać od pięciu spotkań, a jutrzejsze do łatwych nie będzie należało. Dlatego też wybrałem po raz kolejny gole i te gole na pewno padną. Do zespołu z Lubina dołączył Nespor, jednak niewiem czy tego Pana zobaczymy na boisku. Jednak trener Stokowiec ma w swoim składzie Staszyńskiego, Piątka czy tez Papadopulosa, która ma odpowiadać za zdobywanie goli. Co do gospodarzy to Arka przypomina mi trochę Termalicę z poprzedniego sezonu, która na początku też wystrzeliła z formą, a na koniec musieli walczyć o utrzymanie. Za zdobywanie goli w Gdyni odpowiedzialni są Zjawiński, Siemaszko oraz brazylijczyk Vinicius, który ma na swoim koncie trzy trafienia. Mam nadzieje, że nie będą to szachy tylko zobaczymy fajne i otwarte spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Arka Gdynia vs Zagłębie Lubin 1:1 (0:1) ⛔ szkoda wielka.
Over 2.5 &amp; BTS @ 2.40 bet365

Krótko i szybko. Zgadzam się z Ibisem, Arka u siebie to bardzo dobra drużyna, grają ofensywnie, dobra forma.
Ostatnio Zagłębie 3 remisy, trochę słabiej, ale dalej jest potencjał w grze. Choć wiadomo, ten ostatni remis, to taki naciągany , sędzia nie uznał prawidłowego gola, wtedy Łęczna musiałaby się otworzyć i byłoby wyżej.
Miałem zagrać over 2.5, ale jak będzie over, to moim zdaniem oba zespoły strzelą.
Arka w 3 spotkaniach u siebie strzeliła 8 bramek, Zagłębie w 2 spotkaniach wyjazdowych 2 gole strzelone. Czyli 2:1 jak nic :smile:
Składy:
Arka Gdynia:
Jałocha - Zbozień, Sołdecki, Marcjanik, Warcholak - Da Silva, Łukasiewicz, Marciniak, Bożok, Szwoch - Zjawiński
Zagłębie Lubin: Polacek - Tosik, Guldan, Jach, Cotra - Kubicki, Ł. Piątek, Woźniak, Starzyński, Janoszka - Papadopulos
A JAKIE SĄ WASZE TYPY NA SOBOTNIE SPOTKANIA?
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Arka - Zagłębie &amp; BTS &amp; 1,85
Ruch - Legia &amp; Legia over 0,5 &amp; 1,15
AKO : 2,13 &amp; Betsson

Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
Wynik 1:1

Oba zespoły przystąpią do tego meczu w odmiennych nastrojach. Arka wraca na własne podwórko z Warszawy po pewnym zwycięstwie 3:1 z mistrzem Polski, co na pewno jeszcze wzmocniło psychicznie piłkarzy z Gdynia. Co tu dużo mówić bez wątpienia faworyt dzisiejszego spotkania w moim odczuciu, w lidze bilans 4-0-2, w tym u siebie 3-0-0 (8:0), robi wrażenie, szczególnie, że dzisiaj przyjeżdża zespół mocny, ale lekko pod formą, no bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, że od pięciu spotkań Zagłębie nie może wygrać. Dodajmy, że w tych pięciu spotkaniach tylko dwie bramki udało się zdobyć piłkarzom Zagłębia. W tej serii meczów jest również porażka w PP, co na pewno boli, bo byli po lepszej stronie drabinki do finału, szczególnie jak Legia w pierwszej rundzie odpadła. Ostatnio Zagłębie powinno zdobyć 3 punkty u siebie, nieuznana bramka, dość sporo sytuacji, ale bramkarz Prusak z Górnika Łęczna miał tego dnia swój dzień.
Myślę, że to jest ten mecz kiedy o bramkę Zagłębia niema co się martwić, podrażnieni ostatnim meczem, od trzech spotkań nie strzelili bramki, czas się przełamać, a rywal można powiedzieć &quot;idealny&quot; bo u siebie w lidze jeszcze bramki nie stracił. Arka natomiast po pewnym zwycięstwie z Legią, w którym udowodnili, że są w formie, nie powinni mieć problemu ze zdobyciem bramki. Chociaż w tym wypadku, może to dziwne bardziej martwię się o ich bramkę ;). Takie uroki tej Polskiej ligi.
Ruch Chorzów - Legia Warszawa
Wynik 0:2

Do dubla dorzucam typ na bramkę Legi, granie na zwycięstwo Legi jest zbyt ryzykowne, to jest taka ruletka moim zdaniem, mogą odpalić i gładko wygrać 0:3, albo znów co bardziej prawdopodobne zobaczymy męczarnie w wykonaniu drużyny z Warszawy.
Ruch też ma swoje problemy, odszedł Stępiński, albo na dniach odejdzie. Poprawcie mnie tutaj, jeśli się mylę, bo, aż tak tego do końca nie śledzę. W poprzednim meczu nie grał, gdzieś czytał, że chyba już rozpoczął treningi z nową drużyną, ale tak jak powiedziałem, nie śledzę tego dokładnie, to nie wiem czy wszystkie formalności zostały już załatwione. No ale wracając do meczu, w moim odczuciu to jeszcze nie będzie ta Legia którą chcemy oglądać, myślę, że ta przerwa reprezentacyjna jest w idealnym momencie. Tylko trzech piłkarzy Legi jedzie na zgrupowanie, w końcu dostał je Lewczuk, trochę w cieniu Pazdana, a kto ogląda mecze Legi ten wie, że obaj są na podobnym poziomie. Tzn. przyznam szczerze, że w tym sezonie trochę mało meczów Legi oglądałem, bo po prostu nie miałem okazji, ale w poprzednim sezonie, Igor nie odstawał formą od kolegi z reprezentacji. Widać ciężka praca w końcu zaowocowała powołaniem, ale wracając do meritum, dwóch środkowych zgranych obrońców opuści treningi z resztą, więc oni raczej nie muszą się zgrywać. Jodłowiec dostaje powołanie, nie wiem czy niema kogoś innego w lepszej formie, żeby powołać, bo gra jedną wielką kupę i aż jestem zdziwiony. Ktoś mowie, w drugiej połowie z Dundalk miał lepsze momenty, z pół-amatorami z Irlandii, więc to nie jest argument.
Wracając do typu, dla podbicia wyżej kursu, bo niema bata, żeby Legia tej jednej bramki nie wcisnęła.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Arka Zagłebie 9 rr 1,61 bet365✅

Arka 11,6,4
Zagłebie 11,6,4

Wszystko o meczu zostało napisane wyżej, bo mecz na pewno szykuje się ciekawy, warto rożważyć tez gola do przerwy, myśle ze strata bramki przez jedna czy druga drużynie uruchomi ten mecz i napędzi sytuacje z rzutami rożnymi. Obaj trenerzy mają do dyspozycji wszystkich zawodników, Arka u siebie nokautuje napewno mocno nakręcona po wygranej w Warszawie, a Zaglębie musi sie dzwignąc bo ostatnio delikatny dołek ????
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Zagłębie +0,25 @ 1,85 Pinnacle ✅ +1/2

Na początku sezonu pewnie kursy byłyby wystawione odwrotnie i to Zagłębie byłoby faworytem ale gdzieś tak od momentu gdy odpadli z pucharów widać kryzys formy.Mimo odejścia Dąbrowskiego to o dziwo formacja ofensywna zawodzi ostatnio.Arka jak na razie rewelacja ligi,u siebie mocna ale też Ruch,Śląsk czy Wisła przyjeżdżały akurat będąc w kryzysie.Zagłębie ma dobrą ekipę,poukładany zespół,jak wrócą do swojej gry to wierzę,że dzisiaj co najmniej punkt zdobędą.Arka opromieniona zwycięstwem na Łazienkowskiej ale to często tak działa w naszej lidze,że drużyna która ogrywa Legię i wychodzi jej w tym meczu nie mal wszystko,w następnym już gra kaszanę i gubi punkty.

Legia @ 1,79 Pinnacle ✅

Legia musi gonić w lidze,Hasi nie będzie rotował składem teraz,po wejściu do LM zeszła trochę presja.Szału pewnie nie będzie ale myślę,że coś się ruszy gra w końcu.Wraca już do gry Guilherme.Ruch u siebie ograł Łęczną i zremisował z Płockiem po golach w doliczonym czasie,teraz mają nawet niezły okres ale Legia tutaj się moim zdaniem przełamie.
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Ruch Chorzów - Legia Warszawa @1.80 Unibet ✅
Legia ma już to co u ragnęła czyli LM, nikt od nich nie oczekuje że w LM mają wyjść z grupy czy być hiper super, oni swoje zrobili jest grupa jest Real jest Borussia, każdy się będzie cieszył jak Legia zwyczajnie nie da ciała. Teraz muszą skupić się tylko i wyłącznie na lidze, bo czołówka odjeżdża. Ruch gra bez Stępińskiego, który zagra w Nantes, zostaje tylko Arak były Legionista. W Legii wraca Guilerhme. Wszystko wskazuje an to że zagra duet Prijović - Nikolić, więc zabójcza siła. Do tego Legia teraz miała 5 dni, a to dobry czas aby doszlifować taktykę, bo nie było na to czasu, gdy mecze były grane co 3 dni. Moim zdaniem Legia jutro się przełamie.
Lechia Gdańsk - Bruk-Bet T. @ 1.63 Betsson ⛔/ Lechia -1 @2.15 Unibet ⛔
Lechia to jest zespól Nowak tak to poukładał, że nie ma tego co kiedyś czyli każdy gra indywidualnie, nie teraz jest mocny zespól który moim zdaniem będzie walczył o mistrzostwo. W Białymstoku Lechia była w defensywie, a jednak Kovacewic potrafił huknąć. Termalica jak na złość gra teraz słabo, dostali w Suwałkach, dostali solidny oklep w szczecinie, a do tego słaby Lech też ich trochę postraszył. Bruk bet nie wygrała w tym sezonie jeszcze nigdy na wyjeździe a jak na złość stadion w Gdańsku to istna twierdza. Lechia u siebie nie przegrała od 29.11.2015 kiedy to pokonał ich Lech. Nie ma innej opcji Lechia jutro wygrywa, aby utrzymać I miejsce i mieć najwięcej punktów po podziale.
Ps. Przepraszam że tak krytycznie, ale granie na Lecha po kursie 1.60 jest dla mnie głupotą. ;)
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Lech Poznań vs Piast Gliwice
Lech -0.5 @ 1.70 bet365
Lech -1.0 @ 2.46 marathonbet
Lechia Gdańsk vs Termalica Nieciecza
Over 2.5 &amp; BTS @ 2.37 bet365

Dlaczego tak? A to proste. Dzisiaj mieliśmy 120 minut + rzuty karne w PP.
Jako, że grały w miarę &#39;11&#39; to oczywiście nie będzie sił na ligę ;), nie potrafią grać co 3 dni no niestety. Chociaż mecze dopiero w niedzielę.
Lech ma kapitalną szansę, żeby wygrać kolejny mecz u siebie, lokomotywa musi ruszyć ;).
Piast wygrał tylko 1 raz w Poznaniu.
Piast w tym sezonie nie wygrał na wyjeździe.

Co do drugiego spotkania, to wiadomo, Lechia u siebie będzie twardo i ofensywnie, ale Nieciecza nie próżnuje, sporo tracą, ale też strzelają.
Jako ciekawostkę podam , że Lechia grała 2 razy u siebie i 2 wygrane. Termalica, 2 wyjazdy i 2 porażki. Czy będzie jakaś zmiana, zobaczymy ;).
W poprzednim sezonie padł remis 1:1.
warto pograć ;)....
Moja propozycja na jutro. A jaka jest Twoja ? ;) Zapraszam do dyskusji!
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Lech Poznań - Piast
Typ: 1
kurs: 1.70
buk: unibet
Wynik: 2:0
✅
O tym spotkaniu zostało już napisane dużo, to i ja dodam swoje zdanie. Kto bym pomyślał przed sezonem, że będzie to mecz drużyn, które okupują ostatnie miejsca w ligowej tabeli. Lech po kompromitacji na początku sezonu wreszcie zaczął zbierać punkty, które się przydadzą w końcowym rozliczeniu. Ta gra może nie jest jeszcze idealna, ale widać poprawę. Dziś idę w ich kierunku bo jestem zdania, że będą chcieli potwierdzić swoją formę, którą powoli łapią i po prostu wygrać.
Piast po odejściu Latala i kluczowych zawodników kompletnie nie może się pozbierać. Pokazał to ostatni mecz, gdzie zawodnicy Piasta oddali tylko trzy strzały na bramkę rywala w tym ani jednego celnego!. Dziś dużo się po nich nie spodziewam. Zapewne będą chcieli wywieźć jakieś punkty z Poznania, ale nie wyobrażam sobie żeby ich grała miała się zmienić, nie w meczu z Kolejorzem.
18:00 Ruch - Legia
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.83
buk: unibet
Wynik: 0:2
⛔

Chyba nikt się nie spodziewał, że Legia w 7. kolejce będzie zajmować dopiero 12. miejsce w ligowej tabeli. Po awansie w LM, i odpadnięciu z PP, czas na punktowanie w lidze. Goście zrobią wszystko aby dziś tylko wywieźć trzy punkty z Chorzowa. Trener Legii na to spotkanie zapewne rzuci swoje najlepsze działa, które ma do dyspozycji i to one będą odpowiedzialne za strzelanie bramek. Po drużynie gospodarzy spodziewam się podobnej determinacji. Tu jednak za zdobywanie goli będzie już odpowiedzialny Arak, który ma zastąpić Stępińskiego. Reszta składu powinna wybiec w takim samym zestawieniu co w ostatnim ligowym spotkaniu. Mecze w Chorzowie nie zawsze przynosiły grad bramek, ale dziś sytuacja jest inna, i to Legia musi bardziej wygrać niż zespół gospodarzy, dlatego też te gole muszą paść.
 
teamdoxpl 165

teamdoxpl

Użytkownik
Ruch Chorzów - Legia Warszawa
Mój typ: Ruch Chorzów DNB ⛔ Zdecydowanie jeden z najsłabszych meczy Ruchu.
Kurs: 2,95
Bukmacher: Fortuna

Widzę że większość idzie w stronie Legii. Ruch ostatni raz pokonał Legię w 2013 roku 2:1. Ostatni mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Ja widzę realne szanse na zwycięstwo Niebieskich. Fakt, nie ma już Stępińskiego ale jest Arak który ambicją nie odstaję od Mariusza. To było do przewidzenia że Mariusz odejdzie, nie ma ludzi niezastąpionych. Personalnie Legia jest lepsza, wiadomo, ale nie szukałbym argumentu &quot;Liga Mistrzów jest, gramy ekstraklasę&quot;. Dzisiaj Legia będzie mieć solidny sprawdzian. To ona będzie prowadzić grę, ale Ruch gra u siebie i nie odda piłki tak łatwo. Motywacja wśród zawodników jest duża, będzie komplet publiczności. Zabezpieczam się remisem ale stawiam na Ruch.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Legia Warszawa Ruch Chorzow ov 9 rr 1,57 bet365✅

Mazek i Cwielong ew Przybecki to dobre wiatraki na nieruchawych i zmęczonych warszawskich obronców akurat. Hasi jeśli dziś wystawi skład bez Langila czy Kucharczyka mocno narazi sie fanom, myśle że warszawianie wyjdą dobrą ekipa i mocno docisna Chorzowian. Ważą sie losy Stepinskiego ale myśle ze Fornalik nie zmieni stylu gry i nadal piłkarze z Górnego Śląska będą opierać swoja gre na wrzutkach do napastnika. Jak zwykle licze na otwarte spotkanie i dużo sytuacji pod obiema bramkami.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Uważajcie z tym Lechem. Może i wygra, ale żadnych racjonalnych powodów do optymizmu w Poznaniu po prostu nie ma.

W tej kolejce gospodarz jeszcze nie wygrał, to chyba największe ZA Lechem.

W Lechu bardzo dużo stałych kibiców przestała chodzić na mecze, próbując dać do zrozumienia włodarzom klubu, że oczekują gruntownych zmian. Do tego niedziela, 15:30, słońce i upał. Pachnie underkiem i &quot;oszałamiającym&quot; spektaklem przy pustawych trybunach ;)

Lech pewnie znów dwoma defensywnymi i zupełnie nie kreatywnymi pomocnikami Trałka-Tetteh (choć jakieś źródełko na twitterze temu zaprzecza), dramatyczny Makuszewski. Defensywa mocno przeciętna i bardzo młoda. Kędziora 22 lata, Gumny 18, Bednarek 20. Kadar lada moment odchodzi i dziś nie zagra.

Przewidywane skład Lecha to:

KKS Lech: Putnocky – Kędziora, Arajuuri, Bednarek, Gumny – Tetteh, Trałka – Makuszewski, Jevtić (Majewski), Pawłowski – Robak.

Tyle o Lechu. O Piaście nic nie napiszę. Wy piszecie, że bez celnego strzału itd., a Pan Janek Urban że Piast w przegranym meczu był lepszy od Pogoni.
Piast personalnie źle nie wygląda (Szmatuła – Mokwa, Sedlar, Hebert, Mraz – Pietrowski, Murawski – Szeliga, Zivec, Badia – Barisić.)

Dla mnie do gry to co poprzednio:
Lech powyżej 5,5 rzutów rożnych ✅ 12
1.73 Betano

Lech u siebie cornerów ma przeważnie sporo. W ostatnim meczu z Cracovią pokryli prawie tą linię w pierwszej połowie. Dziś spodziewam się znów bicia głową w mur, sporo dośrodkowań. Jak szybko nie strzelą powinno spokojnie siedzieć.

Poniżej 2,5 gola ✅
1.83 betano
 
kaszpir88 1K

kaszpir88

"Król Ekstraklasy"
Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
28.08.2016, godz. 18:00 Energa Arena w Gdańsku
Przewidywane składy:
Lechia (3-5-2): Podleśny – Wawrzyniak, Janicki, Maloca, Flavio Paixao, Chrapek, Wolski, Krasić, Pawłowski, Kuświk, Marco Paixao
Bruk-Bet Termalica (4-2-3-1): Trela – Fryc, Pulvitsev, Osyra, Pleva, Jovanovic, Kupczak, Misak, Stefanik, Juhar, Gutkovskis.
Nie zagrają:
Lechia: Peszko (?)
Bruk-Bet Termalica: brak
Lechia na swoim stadionie gra bardzo dobrze, ofensywa jak na naszą ligę rewelacyjna. Krasić, Kuświk, Wolski, bracia Paixao są gwarancją bramek. Termalica grając w Niecieczy spisuje się dobrze, ale gra na wyjazdach jest ich sporym problemem. Pogrom 5-0 w Szczecinie, porażka w pucharze z I ligowymi Wigrami i przegrana w Lubinie 2-0. Może dzisiaj wyniku 5-0 dzisiaj nie będzie, ale wynik 3-0, 3-1 jest bardzo możliwy. Patrząc na ofensywę Słoników ciężko dostrzec siłę która mogłaby dzisiaj wyszarpać jakieś punkty. Uważam że zagraniczny zaciąg zawodników nie wyjdzie Termalice na dobre i będą mieli poważne problemy.

Lechia Gdańsk i powyżej 2.5 bramki @2.6
Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ruch-Legia
Legia -1,5 w rożnych @2.1 betano ⛔
Legia dopięła swego awansując do elitarnych rozgrywek LM, choć w meczu rewanżowym kibice przeżywali delikatny horror tracąc nie tylko bramkę ale karnie zawodnika.Legia przez parę tygodni miała na głowie jeden priorytet LM, los był dla nich szczęśliwy przydzielając w decydującej rywalizacji Irlandzki Dundalk, teraz pora nadrabiać ligowe zaległości które są jednak spore, Legia na 6 spotkań wygrała jedno spotkanie, 3 zremisowała i 2 przegrała.
Ruch jak dotąd piłkarsko ani to słabo, ani to mocno ale na Legię piłkarze Ruchu zmobilizują się podwójnie.Gdyby nie kiepski dorobek Legii ciężko byłoby mi obstawić, w zaistniałej sytuacji, myślę że to ten moment by dać z siebie w lidze ciut więcej, za dwa tygodnie pierwszy mecz z Borussią więc kiedy jak nie teraz?Przed Borussią znów będzie oszczędzanie, dodatkowa presja i pewnie znów potracą punkty.Nie twierdzę że Legia przyjedzie i strzeli 5 bramek, ale to oni powinni być stroną atakującą więc liczę w tym meczu na rożne dla Legii.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom