>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

łamańce

cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
witam w tym temacie bede wstawiał mecze które moim zdaniem są podejrzane i mogą być pograne 1/2 2/1

kurs będe aktualizował tylko w przypadku ✅

na dzisiaj mam 3 propozycje:
wszystkie 3 drużyny łamały w sierpiniu w poprzednich latach, w tym roku jeszcze tego nie zrobiły, a więc jest szansa złapać szympansa ???? :grin:


landskrona-malmo-ff

Hodd - Mjondalen

Torns - Varbergs
 
A 8

amidal

Użytkownik
Witam ,
Jestem tutaj pierwszy raz ale(bawię się w bukmacherkę blisko 17 lat) podzielę się z kolegami moim systemem do gry w tzw.łamańce Ja na to mówię 2/1.
Otóż obserwowałem i nigdy nie przegrałem grając w to iż &quot;łamańce&quot; robią drużyny
i to jest pewnik które odpadły z Ligi Mistrzów (jeszcze jak maja logo bukamchera na koszulce to hhoho).
Otóż wybieram zespół obecnie to jest Sparta Praga (odpadła z LM ,rok temu też odpadła....a pieniędzy trzeba wszyscy wiemy jak ten biznes działa) i gram go u siebie 2/1 (czyli przegrywa do przerwy i wygra) ale tylko w lidze czeskiej...
Spotkania te solo gram za 100 zl...obserwując który buk internetowy daje największy kurs.
Kursy oscylują od 19-23 .
Drużyn w czeskiej lidze jest 32...więc spotkań u siebie Sparta będzie mieć 15 .Więc gdy wejdzie jeden łamaniec za 19 to jesteśmy już 400zl na plusie.
Rok temu Sparta zrobiła 2/1 w sezonie czeskiej Ligi 3 razy taki numer ...więc byłem 4200 do przodu z gry...
Drużyny na ten rok do obstawiania :
Sparta Praga , Basel ,Salzburg , Steaua , Fenerbahce ,Szachtar , Ajax ,Roma , Pilzno tj.topowe zespoły w swoich ligach.
Proszę o sugestie .Opinie ...Pozdrawiam wszystkich grających
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
A 8

amidal

Użytkownik
Oj Boże,czasy studenckie się mi przypomniały ....Kraków ulica św Tomasza;)
Siedzę troszku w tym ...ale TY kolego się udzielasz dużo :grin: tu i nie tylko tu...
Teraz poluje na TOTO-GOL ...ale widzę że jakaś spółdzielnia go weźmie przede mną :;/:
PS.Dziękuje Edi za namiary ;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=amidal;6095541]Oj Boże,czasy studenckie się mi przypomniały ....Kraków ulica św Tomasza;) [...]
Cześć amidal.
Łamańce, ciekawe.
W sensie, &quot;Zaułek&quot;? ;)
bo bukmacher najbliższy to chyba przy Szczepańskiej (?) a Totalizator u pana Waydy pod LOT-em,
a wtedy chyba coś jeszcze było na rogu Sławkowskiej?
[...]
TOTO-GOL ...ale widzę że jakaś spółdzielnia go weźmie przede mną :;/:
[...]
Skąd takie info? ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
amidal &amp; Yar000&gt;&gt; swego czasu w odpowiedzi dla usera pisałem trochę i o panu Woydzie:
https://forum.bukmacherskie.com/f191/jak-rozszyfrowac-kupon-bukmacherski-z-1995-roku-113907.html
a na innym forum pojawił się i taki wpis:
2014-10-20 (19:53)

Bronko
Data rejestracji: 2005-11-01
Ilość postów: 549
wpis nr 844 096
edi8
znam p.Stanisława od bardzo dawna.wysyłam tam kupony.
w tej kolekturze pracuje żona i córka p. Stanisława
.................
.......................
Mam też do Was pytanie: czy posiadacie oryginał/ksero/skan/ tej książeczki pana Stanisława Woydy z systemami piłkarskimi?
Yar000&gt;&gt; oczywiście pamiętam naszą dawną korespondencję w tej sprawie, w której wspomniałeś o odbitkach ksero ????
 
A 8

amidal

Użytkownik
Ja wiem że już nie mam....sprzątanko było i się zapodziało...
Sąsiad możliwe że będzie posiadał..zapytam..Jeśli będzie miał to wyślę na maila
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Yar000&gt;&gt; oczywiście pamiętam naszą dawną korespondencję w tej sprawie, w której wspomniałeś o o odbitkach ksero ????
edi8,
oczywiście również pamiętam i nie zbagatelizowałem sprawy, przepraszam Cię za brak odpowiedzi. Niestety w gąszczu moich meandrów przeprowadzkowych a było ich w życiu pewnie pięć lub sześć, gdzieś te odbitki - na to wygląda - bezpowrotnie zaginęły. Szkoda, bo jako bąkowi sprawiały mi dużą frajdę - naprawdę działały na tym wówczas pustym, polskim obszarze systemowego zwalczania Hydry ????
 
A 8

amidal

Użytkownik
Cześć amidal.
Łamańce, ciekawe.
W sensie, &quot;Zaułek&quot;? ;)
bo bukmacher najbliższy to chyba przy Szczepańskiej (?) a Totalizator u pana Waydy pod LOT-em,
a wtedy chyba coś jeszcze było na rogu Sławkowskiej?
Skąd takie info? ????
Popularne jest takie granie ....jeśli gra idzie o taką kasę..
Znam ludzi co tak graja w 5-6 zrzucają się po 500 -1000 zł i graja...
Ale widzę (że dalej buki motają strasznie z wynikami i nie mogą się wstrzelić)
 
Do góry Bottom