>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Szwagry typują!

F 34

frycekk

Użytkownik
Witamy!
Po wielu godzinach, dniach, sukcesach, a także porażkach zdecydowaliśmy się głównie na obstawianie zdarzeń (piłka nożna) &quot;LIVE&quot;.
Działamy w 2 osoby, razem dokładnie analizując każdy proponowany przez nas typ.
Inspiracją do założenia owego posta był temat na forum, który niestety ostatnimi czasy mocno stracił na popularności.
System naszego typowania opiera się głównie na obstawianiu PIERWSZEJ BRAMKI W MECZU do minuty 10, 20, 30 itd.
Przed rozpoczęciem spotkania na &quot;LIVE&quot; zawieramy zakład, że pierwsza bramka wpadnie przed 10 minutą spotkania (kursy na to zdarzenie, to zazwyczaj 5-6). Równocześnie też należy śledzić kursy na pierwszą bramkę przed minutą 20. Jeśli owy kurs wyniesie 3.0, zawieramy kolejny zakład z tym zdarzeniem przy zwiększonej stawce. Pozwala to na uzyskanie tzw. &quot;zakładki&quot;, które tak naprawdę są głównym źródłem zarobków w tym systemie.
Przykład: Jeśli obstawimy przed meczem, że pierwsza bramka wpadnie przed 10 minutą spotkania, a w minucie 6 (w zależności kiedy kurs na zdarzenie wyniesie 3.0) obstawimy, że bramka wpadnie przed 20 minutą spotkania, zaś wyczekiwany gol zostanie zdobyty np. w 8 minucie, wygrywamy wtedy oba zakłady (podstawowa wygrana + zakładka).
Uwagi: Godziny spędzone przy tym systemie nauczyły nas, aby obstawiać TYLKO I WYŁĄCZNIE pierwszą bramkę w meczu. Najlepiej również dokładnie śledzić wybrany mecz. Jeśli długo nie pada bramka, można podjąć decyzję o dowolnym odpuszczeniu, tym samym zmniejszając swoje straty. My - stosując ten system zakładamy grę do 80 minuty. Jeśli w 80 minucie wynik jest 0:0, zazwyczaj odpuszczamy. Jeśli natomiast w meczu dużo się dzieje - gramy do końca.
Stawkowanie: Ważne, aby dobrze przemyśleć stawkowanie, którym będzie się operowało podczas gry. Poniżej przedstawiamy nasze stawkowanie. Zaznaczę, że każdy z nas zaczynał od 200j (jednostek)
0-10 min - 3j
10-20 min - 5j
20-30 min - 8j
30-40 min - 13j
40-50 min - 20j
50-60 min - 35j
60-70 min - 50j
70-80 min - 80j
80-koniec - (zależy od sytuacji)
W tym temacie będziemy dodawać mecze, które według nas będą miały największe szanse powodzenia. Wszystkich Was gorąco zachęcamy do śledzenia tego posta, a także dzielenie się z nami swoimi spostrzeżeniami oraz typami.
Powodzenia! :cool:
 
F 34

frycekk

Użytkownik
Wczorajsze mecze (niestety post nie był jeszcze aktywny):
Peru:
22:30 Dep.Municipal vs Juan Aurich ✅ (zakładka)
00:30 Cesar Vallejo vs Sporting Cristal ✅ (zakładka)
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Zupełnie bez sensu jest odpuszczać w 80 minucie, bo od 80 minuty do końca meczu okienko wynosi nie 10 minut a około 15, czyli potencjalnie szanse zwiększają się o około 50% w stosunku do poprzednich zakładów. Ale to tylko mała dygresja, skoro to gracie to pewnie macie Swój system na gole, ja tego nie gram, wiec mogę się mylić. Pozdrawiam
 
D 95

diego-duncan

Użytkownik
Faktycznie, szanse na gola po 80 minucie są większe niż w jakimkolwiek innym przedziale 10-ciu minut, ale kurs na takie zdarzenie jest adekwatnie niższy.
Mój znajomy wygrał tym &quot;systemem&quot; 40 tysięcy złotych. Później oczywiście je stracił, ale zanim to nastąpiło, postanowiłem matematycznie mu wyjaśnić, że to nie ma sensu.
Nie mam już wyliczeń na dysku, ale uwzględniając nawet uśrednione zakładki (dublowanie wygranych), lepiej opłacało się grać na czysty over (w tym przypadku jeden typ na bramkę przed 80 minutą).
Krótkoterminowo może okazać się, że system jest bardziej profitowy niż zwykłe overy. Będzie to jednak wynikało z faktu, że złapana została czysto losowo większa ilość zakładek.
Wielu uzależnionych hazardzistów (pisałem o tym pracę dyplomową) szuka systemów, wmawia sobie, że one działają. A jeśli nie podziałają, wmawiają sobie, że to przez &quot;gorącą głowę&quot;, bo gdyby &quot;tylko trzymać się założeń&quot; to byłby zysk. Niestety, matematyka wszystko weryfikuje.
Wiem jaki jest mechanizm tworzenia kursów dlatego polecam Wam (bo teraz mnie nie posłuchacie) zapisywanie sobie przy puszczaniu kuponów kursu na czysty over. Później zróbcie porównanie YIELD z Waszym systemem. Empirycznie przekonacie się sami. Tylko aby to miało ręce i nogi, musi liczyć minimum 100 zdarzeń.
PS. Losowe dobieranie zdarzeń to zabieranie sobie resztek szans. A po serii porażek pokusa się zwiększa.
Powodzenia Panowie, będę śledził.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
L 9

luki15i

Użytkownik
Dzięki bardzo za udzielenie cennych wskazówek! ;)
My również na tym etapie nie jesteśmy w stanie podeprzeć naszych wyliczeń jakimikolwiek statystykami, z powodu braku tak dużej liczby zagranych spotkań lecz uważamy, że granie over 0,5 do 80min w dłuższym czasie przyniesie słabsze rezultaty. Należy pamiętać, że dużą zaletą tego sposobu gry jest możliwość &quot;wyjścia z meczu&quot; i zaakceptowanie straty, w przypadku over 0,5 takiej możliwości nie mamy.
Co do gry po 80min napisaliśmy, że zależy to po prostu od sytuacji i przebiegu meczu i sami musimy zadecydować o grze do końca czy tez odpuszczeniu.
Zachęcamy do udzielania się w temacie. Bardzo mile widziane wszystkie uwagi i sugestie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 95

diego-duncan

Użytkownik
Wyjście z meczu i zaakceptowanie straty jest możliwe również przy zwykłym overze. Wystarczy zamknąć zakład lub zagrać kontrę (do tego najlepsze jest betfair).
Widzę, że dopiero zaczynacie. Nie musicie mnie słuchać, ale zróbcie statystyki o których mówiłem i wtedy wyjdzie czarno na białym. Raz jeszcze powodzenia.
 
Do góry Bottom