>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zmiana sposobu wypłaty

L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
Ponieważ jest to mój pierwszy post na forum, witam serdecznie wszystkich.

Mam pytanie, na które nie dostaje jednoznacznej odpowiedzi poprzez chat.

Pierwszą wpłatę zrobiłem zwykłym przelewem, co zgodnie z regulaminem powoduje że mogę mieć wypłaty tylko na prywatne konto bankowe. Tego bym chciał uniknąć dlatego chciałem dokonać dodatkowej dopłaty przez Skrill.
Problem niestety polega na tym, że nie wiadomo co w takiej sytuacji. Czy część wypłat będzie na konto, a część na Skrill, czy może wszystko w jedno miejsce. Miał już ktoś taką sytuacje w praktyce?
 
A 0

arti666

Użytkownik
Ja próbuje przelać na skrilla i nie chcą się zgodzić, chcą koniecznie na konto mimo że wcześniej wpłacałem również z skrilla. Więc generalnie nie chce mieć z nimi nic wspólnego, ale nie wiem jak wypłacić pieniądze. Nie chcę ich na konto, a oni się uwzięli.
Mam jeszcze na trzech innych bukach konta i nie mam z tym problemu.
 
A 0

arti666

Użytkownik
Na stronie gdzie się wypłaca ma coś takiego:
Wypłać środki.
Wybierz jeden z poniższych sposobów wypłaty środków.
UWAGA! Dokonując pierwszej wypłaty, zostaniesz poproszony o przesłanie kopii dokumentów tożsamości (dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy) w celu weryfikacji konta.
Pragniemy jak najszybciej przesłać Twoją wypłatę, dlatego prosimy o jak najszybsze przesłanie dokumentów.
Możesz je załączyć na swoim koncie w zakładce &quot;Moje dokumenty&quot;. W razie wątpliwości skontaktuj się z działem obsługi klienta.

Wypłaty będą realizowane pod warunkiem zlecania ich na indywidulane konta bankowe.
 
Do góry Bottom