>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Mistrzów - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje

M 272

mientosek

Użytkownik
Bardzo, ale to bardzo ciekawy mecz Bayern - Atletico, będzie na co popatrzeć na pewno, moim zdaniem faworytem są Los Colchoneros. Bayern w ogóle mnie nie przekonuje swoją grą kurs 2.62 na awans Atletico to wg. mnie bardzo dobra opcja, ale poczekam jeszcze bliżej meczu, bo po pierwsze powinna pójść masówka na Bayern, a po drugie mogą być jakieś absencje w teamie Simeone.
Co do drugiego spotkania to City już chyba swoje zrobiło w tej edycji, nie wyobrażam sobie żeby Real mógł z nimi odpaść, aczkolwiek to samo rok temu było z Juve ???? Szkoda, że trzeba czekać prawie dwa tygodnie na te spotkania.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
A wiecie co jest dla mnie układem marzeń? Sytuacja, w której City kończy ligę na 5 miejscu i gra w finale LM z Bayernem ???? Guardiola będzie miał przejebane hehe. Wygra z Bayernem, to kibice City będą go cisnąć, że pozbawił sam siebie i swój nowy klub LM. Przegra, to kibice Bayernu będą go cisnąć, że się podłożył, żeby grać za rok w LM ???? wiadomo, że podejdzie do tego profesjonalnie i normalne, że będzie chciał wygrać z Bayernem, ale media i &quot;fani&quot; już odpowiednio nadmuchają ten balonik ????
Nie musisz się kłopotać takim scenariuszem, bo City nie będzie ani w finale LM, ani nie spadną poniżej 4 miejsca w lidze.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Kto dostal najslabsze noty w Bayernie oprocz Lewego ktory wiadomo odciety od podan?
Thiago Alonso Bernat no i Coman ale on mlody a tak to same wynalazki Guardioli.Mam nadzieje ze Bayern odpadnie Bo nie trawie tego trenera celebryty

BTW.Czy ktos moglby zalozyc temat rewanzy juz teraz? Nie mam zamiaru tragic kursow przed jakies kontuzje a kursy na Pinnacle juz Sa.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Dzisiaj w Nyonie odbyło się losowanie II rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Legia Warszawa zagra z bośniackim HŠK Zrinjski Mostar. Pierwsze spotkanie &quot;Wojskowi&quot; rozegrają na wyjeździe.
Mecze tej fazy rozgrywek odbędą się 12-13 i 19-20 lipca.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Potrzebuję jakiegoś &quot;ogarniętego&quot; kibica Legii który wybierał się będzie do Dublina na mecz.
Odezwijcie się na PW napisze o co chodzi

Liga Mistrzów 1996/97
-ostatnia bez udziału greckich klubów,
-ostatnia z udziałem mistrza Polski.
- ostatnia kiedy mistrzem Anglii nie został jeden z hagemonów (Blackburn)
23.08.1995 Goteborg - Legia 1-2


Liga mistrzów 2016/2017
- Bez greckich klubów
- Mistrzem Anglii Leicester
23.08.2016 Legia - Dundalk ??
 
fargo 17

fargo

Użytkownik
Jak Legia przejdzie Dundalk to zarobi krocie, a jak odpadnie tom zaliczy chyba największą wpadkę w historii gier polskich zespołów w eliminacjach. Coś mi się wydaje, że przebije to wtedy Levadię, która wyrzuciła Wisłę Kraków i Celtic, który awansował tylko dzięki gafie kierownictwa Legii. Jestem bardzo ciekawy jak to się zakończy i wcale nie wydaje mi się, że Dundalk to łatwy przeciwnik. Kiedyś tak samo uważaliśmy jak Wisła wyeliminowała APOEL, a jak się skończyło każdy pamięta....
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Jak Legia przejdzie Dundalk to zarobi krocie, a jak odpadnie tom zaliczy chyba największą wpadkę w historii gier polskich zespołów w eliminacjach. Coś mi się wydaje, że przebije to wtedy Levadię, która wyrzuciła Wisłę Kraków i Celtic, który awansował tylko dzięki gafie kierownictwa Legii. Jestem bardzo ciekawy jak to się zakończy i wcale nie wydaje mi się, że Dundalk to łatwy przeciwnik. Kiedyś tak samo uważaliśmy jak Wisła wyeliminowała APOEL, a jak się skończyło każdy pamięta....
Dundalk to bardzo łatwy przeciwnik. Wszyscy patrzą na niego przez pryzmat zwycięstwa z Bate. Widziałem gole z tego meczu i naprawdę u nas w b-klasie obrońcy lepiej się zachowują. Przypominam, że Dundalk w poprzedniej rundzie nawet nie wygrali z Hafnarfjordur, tylko awansowali poprzez lepszy bilans na wyjeździe. To przeciwnik idealny. Legia nie musi lecieć za Kaukaz, Legia nie musi grać w 35 stopni, wystarczy wyjść i zagrać swoje. Jest jedno &quot;ale&quot;. Najgroźniejszym przeciwnikiem Legii będzie sama Legia. Dzisiejszy mecz znów pokazał, że jak Nikolic jest nieskuteczny, to jest 0 z przodu. Na resztę nie ma co liczyć. Żeby Pietrowski potrafił kopnąć piłkę, to zapewne przegraliby z Piastem u siebie. Z tym samym Piastem, który skompromitował się ze Szwedami. Jeśli Legia będzie choć trochę skuteczna, to spokojnie zapewni sobie awans, pomimo swojej nędznej dyspozycji.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Od dwóch dekad jest taka sama gadka - &quot;teraz to mamy szanse&quot;, a jak się kończyło to dobrze wiemy. Nie róbmy z Legii mocarza bo nim nie jest.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Panowie powiedzcie mi jak to jest w przypadku Leicester.
W jakim koszyku oni będą przed losowaniem ?
Czy w pierwszym bo mistrz Anglii czy w ostatnim bo w pucharach to oni dawno nie grali więc punktów nie nabijali ??
 
E 118

edwardxd

Użytkownik
Panowie powiedzcie mi jak to jest w przypadku Leicester.
W jakim koszyku oni będą przed losowaniem ?
Czy w pierwszym bo mistrz Anglii czy w ostatnim bo w pucharach to oni dawno nie grali więc punktów nie nabijali ??
w pierwszym, bo mistrz.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak Legia strzeli choć jedną bramkę w tej grupie to będzie cud. Może ktoś z przeciwników zagra rezerwami jak będzie miał ważne mecze w swojej lidze i ogarniętą LM i to będzie szansa Legii. Real i Dortmund przejadą się jak walec drogowy, jakieś teoretyczne szanse możemy mieć wyłącznie ze Sportingiem.
 
Do góry Bottom