>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC 202: Diaz vs. McGregor 2

Status
Zamknięty.
U 170

użytkownik-80336

Użytkownik
Pytanie czy Conor będzie chciał zbijać do piórkowej. Nie mówię, że nie, aczkolwiek zapowiada się na trzecią walkę - a takie rzeczy to na WWE a nie w UFC. Może faktycznie do wałka daleko (jakby mnie opłacili jako sędziego, żebym wskazał dla CMG, to pewnie wydrukowałbym 10-9 w 3rundzie i 9-10 w 4tej i akurat byloby jednopunktowo dla Notoriousa), ale nie potrafię wypunktować tego na korzyść Irlandczyka, starając się patrzeć obiektywnie. Nate miał kontrolę oktagonu praktycznie przez całą walkę, w trzeciej rundzie demolował Irlandczyka (jeśli tutaj nie punktuje się 10-8 to gdzie?), momentami Conor wręcz unikał walki - agresja również po stronie Stocktończyka. Dla mnie wałek, Conor wygrał, żeby była trylogia.
 
S 54

szymi16

Użytkownik
Ufc zaczyna przypominać wrestling miał wygrać Macgregor i wygrał z udziałem Diaza oczywiście po 2 rundach w których demolował Diaza przychodzi 3 w której puchnie i gong go ratuje przed nokautem. 1minuta odpoczynku nadal Gregror ledwo oddycha i Diaz zamiast ruszyć od początku i go skończyć zaczyna walczyć na dystans, przypadek? Jakby Macgregor przegrał drugi raz jego wartość bardzo by spadła więc nie widze tu wałka w punktacji bo minimalnie moim zdaniem wygrał Irlandczyk ale odpuszczenie przez Diaza z góry ustalone
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Podsumowując typuję Nate&#39;a, dość pewnie, a jedyną szansę Conora widzę w pierwszych dwoch rundach, jeśli udałoby mu się znokautować Diaza o co jak wiadomo łatwo nie będzie.
Juz sie na napinaj. Wygral lepszy tym razem po fajnej walce.
Jeszcze raz potwierdza sie, ze znajomosc tematu a typowanie w bukmacherce to niekoniecznie to samo, skoro ja taki typowy laik wytypowalem lepiej niz Ty. Ty zrobiles sporo szumu jakbys pozjadal wszystkie madrosci swiata i nic z tego nie wyszlo. Paradoks, prawda? Pozdrawiam.
 
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
Gala na duży ++ ,nie wiem jak ktokolwiek z Was, ogladajac pierwsza walkę Diaza vs Mc-r mógł myslec, że The Notourious nie da rady w rewanżu. To zawodnik z mega dyscyplina i wgryzlby się zębami w oktagon gdyby musiał a nie zawalilby takiej okazji.
 
P 21

powernoisex

Użytkownik
nie wiem jak ktokolwiek z Was, ogladajac pierwsza walkę Diaza vs Mc-a mógł myslec, że The Notourious nie da rady w rewanżu.
W bukmacherce w dłuższej perspektywie, jeśli chcesz mieć jakieś szanse, musisz obstawiać czasami wbrew własnej logice, proste. Conor mógł to wygrać tylko przez decyzję i to zdobił. Przygotowania oparł na kondycji a nie na sile i to było widać. Niskie kopnięcia na początku bardzo mu w tym pomogły. Być może dlatego Diaz nie był w stanie wejść na wyższe obroty i w kluczowych momentach nie nadążał za uciekającym Conorem. Odebranie punktu było bardzo blisko. Zabrakło ciosów z kontry, które w pierwszej walce zrobiły różnicę.
Następna walka to rewanż z Aldo. Kondycja zauważalnie spadnie, co jest oczywiste przy takich spadkach wagi. Teraz działała ona na jego korzyść. W rewanżu może być jego zgubą.
 
U 170

użytkownik-80336

Użytkownik
Juz sie na napinaj. Wygral lepszy tym razem po fajnej walce.

Jeszcze raz potwierdza sie, ze znajomosc tematu a typowanie w bukmacherce to niekoniecznie to samo, skoro ja taki typowy laik wytypowalem lepiej niz Ty. Ty zrobiles sporo szumu jakbys pozjadal wszystkie madrosci swiata i nic z tego nie wyszlo. Paradoks, prawda? Pozdrawiam.
Jedyną osobą, która się tutaj napina, jesteś Ty. Ja wyraziłem swoją opinię, nie musisz się z nią zgadzać. ;).
 
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
W bukmacherce w dłuższej perspektywie, jeśli chcesz mieć jakieś szanse, musisz obstawiać czasami wbrew własnej logice, proste. Conor mógł to wygrać tylko przez decyzję i to zdobił. Przygotowania oparł na kondycji a nie na sile i to było widać. Niskie kopnięcia na początku bardzo mu w tym pomogły. Być może dlatego Diaz nie był w stanie wejść na wyższe obroty i w kluczowych momentach nie nadążał za uciekającym Conorem. Odebranie punktu było bardzo blisko. Zabrakło ciosów z kontry, które w pierwszej walce zrobiły różnicę.

Następna walka to rewanż z Aldo. Kondycja zauważalnie spadnie, co jest oczywiste przy takich spadkach wagi. Teraz działała ona na jego korzyść. W rewanżu może być jego zgubą.
zgadzam się na stawianie wbrew logice, tylko nie w takim przypadku. Wbrew logice to stawianie duzego kursu a nie 1.9 czy tam 2.1.
 
P 21

powernoisex

Użytkownik
zgadzam się na stawianie wbrew logice, tylko nie w takim przypadku. Wbrew logice to stawianie duzego kursu a nie 1.9 czy tam 2.1.
Duże kursy, gdzie nie ma remisów... aha, OK.
Logika oparta tylko na nazwisku, OK, można to zrozumieć. Logika prowadząca do decyzji, w starciu, gdzie mamy 5 rund, w której walczy Conor? Bukmacherzy mają się kogo bać.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Walka wieczoru gali UFC 202:
170 lbs: Conor McGregor pok. Nate’a Diaza przez większościową decyzję (48-47×2, 47-47).


Główna karta: (Extreme Sports Channel, PPV)
205 lbs: Anthony Johnson pok. Glovera Teixeirę przez KO (prawy podbródkowy), runda 1., 0:13.
170 lbs: Donald Cerrone vs. Ricka Story’ego przez TKO (kombinacja ciosów + wysokie kopnięcie), runda 2., 2:02.
170 lbs: Mike Perry pok. Hyun Gyu Lima przez KO (lewy sierpowy), runda 1., 3:38.
170 lbs: Tim Means pok. Sabaha Homasiego przez TKO (przerwanie sędziego po ciosach), runda 2., 2:56.



Karta wstępna: (UFC Fight Pass od 02:00)
135 lbs: Cody Garbrandt pok. Takeyę Mizugakiego przez TKO (prawy sierpowy + ciosy w parterze), runda 1., 0:48.
135 lbs: Raquel Pennington pok. Elizabeth Phillips przez jednogłośną decyzję (30-27×3).
145 lbs: Artem Lobov pok. Chrisa Avilę przez jednogłośną decyzję (30-27×3).
115 lbs: Cortney Casey pok. Randę Markos przez poddanie (dźwignia na rękę), runda 1., 4:34.


Karta wstępna: (UFC Fight Pass od 00:30)
170 lbs: Lorenz Larkin pok. Neila Magny’ego przez TKO (łokcie), runda 1., 4:08.
170 lbs: Colby Covington pok. Maxa Griffina przez TKO (uderzenia w parterze, runda 3., 2:18.
185 lbs: Marvin Vettori pok. Alberta Udę przez poddanie (gilotyna), runda 1., 4:30.


http://www.mmarocks.pl/ufc-202/ufc-202-mcgregor-vs-diaz-2-wyniki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom