>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

El. Ligi Mistrzów: Dundalk vs. Legia Warszawa (17.08.2016) - IV runda

Status
Zamknięty.
jankeswilga 47

jankeswilga

Użytkownik
Ból dupy, a tak naprawdę wszyscy zazdroszczą Legii, że zagra w fazie grupowej LM tylko nikt się otwarcie nie przyzna, ciekawe czy tak samo byście pisali gdyby inny polski klub z waszego miasta, lub któremu kibicujecie wszedł by do fazy grupowej
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Przecież nawet na forum Legii kibice otwarcie piszą że grają słabo, też mają ból dupy? to co chcesz żeby na forum ogólnopolskim było bardziej stronniczo? ,pochyl czoła i lepiej nic nie pisz o Legii bo jest w LM ?Każdy obiektywnie zaznacza jak to obecnie wygląda bez zbędnej napinki, gdyby grali fajną zdecydowaną piłkę każdy z pewnością by to zaznaczył ale tak nie jest co dokumentują już w kolejnym meczu.Dyskutujemy obiektywnie i na temat, każde personalne wycieczki klubowe czy w innych userów będą odpowiednio nagradzane.
 
jankeswilga 47

jankeswilga

Użytkownik
Ok, grają słabo ja też to widzę, ale skoro już doszli do tej fazy rozgrywek i trafili takiego rywala, to ich obowiązkiem jest awansować. Chodzi mi o te teksty, że cała Polska będzie się z nich wstydzić, bo będą dostawać po 6-0 jak tu ktoś napisał. Na pewno wszystkich meczy po 6-0 nie przegrają, być może nie zdobędą punktu, co też takie pewne nie jest. Niech awansują, niech do Polski przyjadą topowe drużyny, niech się coś dzieje. Co roku trafiają się zespoły które znacznie obiegają od reszty, po tej zmianie w rozgrywkach po której słabsze zespoły mogą awansować. W zeszłym roku:
Malmo, 3 pkt, bilans bramek 1-21
Dinamo Zagrzeb 3 pkt, bramki 3-14
Macabi 0 pkt, bramki 0-16
Oby chociażby pod względem finansowym to dało korzyść i Legii i całej polskiej piłce. Może władze zmienią myślenie, może przez 2 czy 3 sezony przestaną osłabiać zespół sprzedając najlepszych zawodników, tylko będą go wzmacniać kupując choćby jednego zawodnika, ale takiego który podniesie jakość zespołu, a nie będzie ogrywany w rezerwach.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Każdy raczej się sugerował tym co teraz grają, wyniki w lidze i ogólny styl, wiadome że jakby wygrywali te mecze krytyka byłaby mniejsza.Do pierwszego meczu jeszcze sporo czasu i Legia ma czas na poprawę, bo to co teraz grają to nie że są słabi, tylko grają poniżej własnego poziomu a taka postawa niestety efektu nie da.W meczach LM kluczem do sukcesu słabszych zespołów jest determinacja, chęci i naturalny power w drużynie, to coś gdzie gra się sama zazębia, to miał np Apoel parę lat temu docierając do ćwierćfinału, wcześniej eliminując Wisłę z rozgrywek przegrywając w Krakowie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
C 272

cowboy

Użytkownik
ale to jest zalosne. absolutnie nie jestem kibicem legii ani zadnego polskiego klubu. prawde mowiac, to jedyna ekipa ktorej kibicuje, to nasza reprezentacja. po prostu lubie ten sport, jestem pasjonatem futbolu samego w sobie, a nie herbow, barw i druzyn. ludzie opluwajacy legie za wszelka cene niczym sie nie roznia od 13 latkow toczacych wojny pokroju barca vs real. legia przeszla kwalifikacje? trzeba pluc, ze slaby przeciwnik w ostatniej rundzie i smiac sie, ze nie skonczylo sie dla legii 5-0. chyba nie musze mowic, ze jakby legia tego nie wygrala, to tez bylby smiech i kpiny. legia wygrala - zle, gdyby przegrala - byloby jeszcze gorzej, dlaczego? NO BO JA JESTEM Z INNEGO MIASTA. kpina panowie, niektorzy zachowuja sie jak 13 letnie dzieci, albo 30 letni bezrobotni, patologicznie kibole.
ich gra nie napawa optymizmem, ale legia ZASLUZYLA na lm. po prostu zasluzyla. moze nie w tym roku, ale chociazby 2 lata wczesniej, gdzie rozgromila celtic, a zostala zdyskwalifikowana przez glupie niedopatrzenie. zasluzyna przez ostatnie 4 lata, zdobywajac trzykrotnie tytul mistrza polski. a jezeli tego nie widzicie i uwazacie inaczej, to po prostu nie dorosliscie do bycia prawdziwym kibicem pilki noznej. nie wiekowo, tylko intelektualnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Płaczecie o tej Legii i się martwicie co będzie w grupie a oni jeszcze nie awansowali ????
Pamiętacie Celtic ??
Przecież mamy w składzie Dąbrowskiego - może go wpuszczą ????
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
brak słów na te cebulactwo które się odwala w tym temacie.Nie ogarniam jak można już widzieć Legie dostającą takie same baty jak Staeua z City,***** mnie to obchodzi jakimi wynikami się zakończą ich mecze.Cieszy mnie fakt że polska drużyna zagra w fazie grupowej,o ile zagra.Cieszy mnie fakt że może ten zastrzyk finansowy pozwoli im odskoczyć reszcie ligi i wzacniać się coraz częsciej taki graczami jak Hlousek czy ten Oujia Oufoe czy jakoś tak bo oni przyszli do nas z Bundesligi i Premier Leauge.Tak,wiem cebulaki,oni grali ogony albo wcale i nie nadawali się tam,bo po co się cieszyć że Legie stać na coraz lepszych piłkarzy jak można przecież skrytykować ich że biorą jakieś cioty.Po co cieszyć się że jest już prawie 95% szans na fazę grupową i wejście na europejskie salony jak mozna sie juz zaczac smiac że Barcelona ich rozjedzie.No od razu 9:0 na start będzie.Stawiajcie domy i sprzedawajcie rodzinne pamiątki i organy na to że Legia przegra z City handicapem -20 jak w koszykówce.
 
neiri 5

neiri

Użytkownik
brak słów na te cebulactwo które się odwala w tym temacie.Nie ogarniam jak można już widzieć Legie dostającą takie same baty jak Staeua z City,***** mnie to obchodzi jakimi wynikami się zakończą ich mecze.Cieszy mnie fakt że polska drużyna zagra w fazie grupowej,o ile zagra.Cieszy mnie fakt że może ten zastrzyk finansowy pozwoli im odskoczyć reszcie ligi i wzacniać się coraz częsciej taki graczami jak Hlousek czy ten Oujia Oufoe czy jakoś tak bo oni przyszli do nas z Bundesligi i Premier Leauge.Tak,wiem cebulaki,oni grali ogony albo wcale i nie nadawali się tam,bo po co się cieszyć że Legie stać na coraz lepszych piłkarzy jak można przecież skrytykować ich że biorą jakieś cioty.Po co cieszyć się że jest już prawie 95% szans na fazę grupową i wejście na europejskie salony jak mozna sie juz zaczac smiac że Barcelona ich rozjedzie.No od razu 9:0 na start będzie.Stawiajcie domy i sprzedawajcie rodzinne pamiątki i organy na to że Legia przegra z City handicapem -20 jak w koszykówce.
Spokojnie Andrzej, nie denerwuj się ???? ???? Myślę, że zdecydowana większość cieszy się z (niemalże pewnego już) awansu ???? Oczywiście za udziałem w LM idą PINIONDZE co jest dodatkowym plusem. Ostatnio dobrze wypowiedział się w jakimś wywiadzie bramkarz Legii, który powiedział, że nie ma usprawiedliwienia dla słabych wyników w PP oraz lidze, że LM nie może być przykrywką. Ten zespół stać na dużo więcej niż obecnie prezentuje i w lidze mistrzów także mogą w zależności od grupy powalczyć o 3 miejsce. Wielu jednak obawia się kompromitacji, którą jak pisałem wcześniej byłyby bęcki rzędu 5:0 czy 8:0 od wielkich europejskich marek. To z pewnością postawiłoby polską piłkę jeszcze w gorszym świetle niż obecnie. Dlatego też kluczowa będzie mobilizacja i odpowiednia postawa zawodników
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Nie ogarniam jak można już widzieć Legie dostającą takie same baty jak Staeua z City,***** mnie to obchodzi jakimi wynikami się zakończą ich mecze.Cieszy mnie fakt że polska drużyna zagra w fazie grupowej,o ile zagra.Cieszy mnie fakt że może ten zastrzyk finansowy pozwoli im odskoczyć reszcie ligi i wzacniać się coraz częsciej taki graczami jak Hlousek czy ten Oujia Oufoe czy jakoś tak bo oni przyszli do nas z Bundesligi i Premier Leauge.
Niektórzy nie potrafią się cieszyć z tego, że w końcu możemy mieć polskiego przedstawiciela w Lidze Mistrzów, bo udają wielkich fanatyków ????. Jest tutaj na forum co najmniej kilku takich napinaczy, którzy za wszelką cenę gnoją &quot;warszawkę&quot;, a w rzeczywistości nigdy nie byli na meczu swojej drużyny, co najwyżej oglądają skróty meczów w internecie. Jak tutaj z kimś takim dyskutować ? Jeden dostał bana za swoje wywody, jeszcze jeden niebawem dostanie, przynajmniej mam taką nadzieję, bo udaje wielkiego fanatyka i nie może patrzyć nigdy obiektywnie na grę swojej drużyny, bo myśli, że ktoś mu klub ubliża. Także spokojnie, cebulactwo wychodzi na każdym kroku, ale do tego chyba już każdy z nas przywyknął. Słoma z butów wystaje.
Grunt żeby Legia awansowała do tej fazy grupowej Ligi mistrzów, a reszta niech się dzieje co chce. Będą baty ? To będą, ale polska drużyna otrzyma sporą gotówkę za sam awans, a już samo to jest naprawdę wielkim krokiem do czegoś lepszego.
 
cala 37

cala

Użytkownik
Taka mala uwaga do tych co nie sa powiazani w zadnen sposob z Legia, a juz sie `wstydzą`wynikow jakie osiagnie w LM.
Kibicowsko tą LM poprostu zniszczymy ,a o wyniki prawdziwy kibic Legii uwierzcie mi ze sie nie martwi.Ugraja cos to bedzie pieknie,dostana 5,6 bramek w meczu to nikt nie bedzie płakał.Najwzniejsza jest przygoda przy okazji kazdego meczu ;)
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Taka mala uwaga do tych co nie sa powiazani w zadnen sposob z Legia, a juz sie `wstydzą`wynikow jakie osiagnie w LM.
Kibicowsko tą LM poprostu zniszczymy ,a o wyniki prawdziwy kibic Legii uwierzcie mi ze sie nie martwi.Ugraja cos to bedzie pieknie,dostana 5,6 bramek w meczu to nikt nie bedzie płakał.Najwzniejsza jest przygoda przy okazji kazdego meczu ;)
Dokładnie bracie !
Prawdziwy kibic marzy o grupie z Bayernem , Barceloną i PSG (chociaż to nie możliwe losowanie)
Bo liczy się przygoda na wyjeździe a nie to że przegramy 4-0 , 5-0 z ekipą sponsorowaną przez szejka napędzana przez chińskich kibiców z trądzikiem na mordzie ????
Sami to osiągnęliśmy i sami przeżyjemy gorycz porażki bo każdy z nas potrafi ocenić na ile jesteśmy w stanie powalczyć i z kim jesteśmy wstanie powalczyć.
Sam osobiście życzył bym sobie grupy : Barcelona , Arsenal , Celtic ????
3x duży stadion , 3x spora pula biletów , 3x wyjazd do cywilizacji ????
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Tylko żeby podczas tego niszczenia nie zaliczyli z 3 lat dyskwalifikacji.No ale jak prawdziwy kibic marzy o grupie z Bayernem czy Barcą no to chyba aż takiej tragedii nie będzie :]
Schodzicie już centralnie z tematu na które powinno się pisać w działach sportowych.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
Cieszy mnie fakt że może ten zastrzyk finansowy pozwoli im odskoczyć reszcie ligi i wzacniać się coraz częsciej taki graczami jak Hlousek czy ten Oujia Oufoe czy jakoś tak bo oni przyszli do nas z Bundesligi i Premier Leauge.
troche sie zagalopowales - mieli do wyboru odpowiednio 2 lige niemiecka/angielska (i to tez bez 100% szans na 1 sklad) albo lotto ekstraklase ;)
czyli kibice na stadionie po ewentualnej kolejnej porazce beda bic brawa pilkarzom i cieszyc sie ze przyjechala czolowka europejska zamiast gwizdow? :cool:
 
C 16

cross-friss

Użytkownik
Heh, nie załadował mi się jeszcze temat a wiedziałem czego się spodziewać. Nieważne czy Legia awansuje do LM czy nie i tak większość Polski będzie miała ból dupy ;). Zamiast cieszyć się z tego, że w końcu jakieś drużynie z Polski się uda, to wy, że grają *****, no bo grają, ale robią coś czego inne drużyny z Polski nie potrafią, w ostatnich latach potrafią awansować chociażby do tej LE. W lidze jest tak, że jak inne drużyny grają z Legią to grają na 200%, nie mówię, że to źle i Legia powinna takie mecze również wygrywać, grając nawet nie optymalnym składem(to tak na marginesie). Legia może sobie pozwolić na tą stratę na początku sezonu w lidze, zobaczmy na poprzedni sezon, runda wiosenna przyszła i odrobili, a w razie czego jest jeszcze podział punktów(Nie jestem tego fanem, aczkolwiek trzeba mieć to na uwadze).

Więc może tak ci którzy nie kibicują Legi, nie kibicujcie jej dalej w lidze,PP(w tym to może za rok ;)), ale k**** Polski zespół ma szanse na awans do LM po tylu latach, no i ch**, że mieli szczęście w losowaniu, w życiu jak i piłce czasami jest ono potrzebne. To zamiast się cieszyć, to wielki ból-dupy.


Pozdrawia kibic Legi ;)
P.s
I nawet jakby była taka sama sytuacja, że Lech miałby jeden mecz do awansu do LM, to też trzymałbym za niego kciuki, bo to nie Anglia/Hiszpania, że co roku po 3-4 drużyny grają w LM, że można sobie wybrać, a jak wam już ciężko kibicować, to chociaż przestańcie spinać dupę, bo sam uśmiech się pojawia na twarzy jak niektóre komentarze się czyta.
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Ja tam sie ciesze ,ze Legia awansuje (prawdopodobnie) do LM.
W koncu i na nas przyjdzie pora i beda dosc ciekawe mecze.
Aczkolwiek szkoda mi ,ze Legia nie wzmacnia sie na ta faze grupowa.
Chetnie zobaczylbym najlepszych graczy ligi w skladzie mistrza polski.
Np Starzynskiego, Wolskiego itp
Tak aby ta nasza Legia cos tam pograla a nie tylko otrzymala po 5 bramek i do domu ;)
 
B 1

bos1991

Użytkownik
Aż się boje pomyśleć, na którym miejscu w lidze skończy ta Legia w tym roku. Jak mając taką zaliczke z jakimiś amatorami odpuszczają lige, to co dopiero Będzie jak przyjedzie tu Barcelona czy Real ?
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Warto będzie grać przeciwko Legi w lidze ponieważ każdy polski zespół grający w pucharach ,gra mizerie w lidze .Nie wierze w to że Legia nie awansuję w tym roku ,faze grupowa już jest w kieszeni wkoncu polski klub w niej zagra o oznacza duże dysproporcje budżetowe a naszej lidze to będzie przepaść między Legią a resztą stawki .Grają fatalnie ale tu nie o to chodzi tylko o awans a ten już jest. Wole sto razy żeby Lech grał w taki sposób jak teraz Legia i awansował do LM niż grał pięknie i odpadł w pierwszej rundzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom