>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SEC - Speedway Euro Championship

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
????E.Sajfutdinow - N.Pedersen 1 1,45⛔
K.Kasprzak - J.Kołodziej 1 1,65✅

= 2,39 Betsafe

J.Kylamkorpi - V.Milik 2 2,02 Betsafe✅✅✅


Dubelek fajny i dla mnie pewny.
Sajfutdinow w zawodach indywidualnych wygląda lepiej aniżeli w drużynie. Zna tor bardzo dobrze. Pedersen miewa w ostatnim czasie pojedyncze dobre biegi ale czesto i gęsto dojeżdża do mety za rywalami. To nie jest forma Pedersena którego pamiętamy z lat ubiegłych.
Kasper wydaje się być najsolidniejszym z naszych podczas tych zawodów. Kołodziej sezon ma dobry ale czegoś brakuje. Pisałem o tym wcześniej że jeśli Kołodzieja w Tarnowie objeżdżaja przyjezdni no to nie jest najlepiej. Podobnie jak Pedersen jeden bieg pojedzie i wygra żeby w dwóch kolejnych dojechał z tyłu. Kasper ostatnio wpadka w derbach ale tak to pewnych punkt.

Gram na Milika po takim kursie. Chłopak w gazie i punktuje bardzo dobrze tam gdzie się pojawia. Kolikarpi powraca po kontuzji. Na Łotwie świetny wynik ale dzięki znajomości toru na którym jeździ a tutaj już tak kolorowo nie będzie.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
1. Nicki Pedersen - powyżej 8 2,20 Zakład dnia
2. Emil Sajfutdinow - poniżej 12 1,72 Polecam
3. Krzysztof Kasprzak - poniżej 9 1,75
4. Vaclav MILIK vs Jonas Kylmaekorpi 1,66
5. Andrij Lebedev vs Andrij KUDRIASHOV 2,00

1. Nicki ostatnio mocno niedoceniany. 2 lata temu w Togliatti zajął 3 miejsce zdobywając w serii zasadniczej 10 punktów. Mecze w Polsce i Szwecji pozwalają wierzyć, że powinien dzisiaj znowu powalczyć o czołowe lokaty.
2. Kolejny fajny zakład. Tor w Togliatti jest bardzo specyficzny, a Emil cierpi obecnie na słabe wyjścia spod taśmy. Stawka jest wyrównana, więc okazji do gubienia punktów bez liku.
3. KK w tym cyklu wielkiego szału nie robi. W Togliatti można spodziewać się solidnego betonu, a on na takich torach radzi sobie różnie. Dzisiaj zaczyna od torów zewnętrznych, więc powinno mu być szczególnie trudno.
4. Vasek ma świetny sezon i dzisiaj powinien to kontynuować. Lepsze starty od szwedzkiego fina powinny być kluczowe dla końcowego rozstrzygnięcia.
5. Znowu idę w stronę lepszego startowca. Poza tym Rosjanin o wiele lepiej zna ten tor.
/Słabe zawody Lebedeva, ale to i tak były żużlowe wyżyny przy tym co pokazał Kudriaszow. Tak bojazliwie jeżdżących żużlowców to nawet na egzaminach na licencje Ż nie ma.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
1.

Vaclav Milik : Jonas Kylmakorpi
Typ: Vaclav Milik
Kurs: 1.66

Martin Vaculik : Nikcy Pedersen
Typ: Martin Vaculik
Kurs: 1.53


AKO @ 2.55
za 18 j

Gram doubla dosyć mocno. Milik to krótko mówiąc objawienie naszej Ekstraligi, gdzie notuje 11 średnią ze średnią punktową powyżej 2 pkt/bieg zarówno w Poznaniu jak i na wyjazdach. W tym sezonie pokazuje, że potrafi solidnie pojechać również indywidualnie w takich zawodach jak SEC. 8 punktów w Gustrov, 9 punktów w Daugavpils to dobry wynik. Czech jedzie równo, w 10 biegach wpadło mu tylko jedno ,,0&#39;&#39;. Natomiast Jonas zaliczył drugie miejsce w Daugavpils ale to głównie ze świetnej znajomości toru. Tutaj powinno być inaczej. Typ jak i kurs świetny.
Vaculik traktuje SEC priorytetowo. Warto wspomieć, że w 2014r. notował w Togliatti drugie miejsce gdzie w finale został wykluczony. Nicki w tym sezonie to cień samego siebie. Przez jakiś czas myślałem, że ten SEC jest jedyną okazją do powalczenia z honorem w tyn sezonie ale na dzień patrzę chłodną głową i dla Nickiego nie widzę szans w pojedynku z Vaculem.
Nicky wygrał tam w 2014 ale chyba każdy człowiek śledzący speedway wie, że w jego przypadku nie bedzie mieć to żadnego przełożenia.
2.
Andrij Lebedev over 5
Kurs: 1.90
za 10 j
Over do pokrycia a kurs bardzo zachęcający. Poczas SEC w 2014r. na tym torze przywiózł 8 punktów.
3
Peter Ljung over 4
Kurs: 1.66
za 10 j

Ostatnio w SEC zawiódł ale konsekwentnie gram w stronę Szweda. Linia ułożona 1-2 punkty za nisko.

4
Wygra: Martin Vaculik
Kurs: 13.00
za 3 j


Ryzykowny ale za niską stawkę czemu nie ? Na Vaculika taki kurs? ja próbuje.

5​

Emil Sayfutdinow : Grigori Łaguta
Typ: Emil Sayfutdinow
Kurs: 1.80
za 15 j

Jedni z faworytów dzisiejszej imprezy. Zakład z typu 50/50 ale mam przeczucie, że Emilowi wyjątkowo zależy na tych zawodach. Grisza jest nieobliczalny. Może trzasnąć komplet a jeżeli się pogubi to może być padaka.
WSZYSTKO - BET 365​
Cóż tu pisać. Sayfutidnow woli się kłaść a co do jego chęci wygrywania - to nie podjeżdza nawet do ostatniego biegu. Ljung niestety słabiutko. Vaculik fatalnie... w decydującym biegu wymachuje nogami walcząc o 1 miejsce. Ostatecznie przyjeżdza ostatni. Fatalne dla mnie zawody - od samego początku
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Madsen ponizej 7 @2,1 but365 ⛔ 10
Leon ma bardzo trudne losowanie. Najpierw jedzie z A, ale po prawej ma Vaculika. Później jedzie z B i po 2 seriach jest w stanie zrobić 3-4 oczka. Pod górkę będzie później, bo C, D, C. Najpierw Polacy, potem Lindbaeck. Decydującym o zakładzie będzie jego ostatni start z pola trzeciego w biegu z Griszą, Emilem i Millikiem. Dwóch faworytów, do tego nieobliczalny Czech. Ciężko będzie Madsenowi coś tu wskorać. Dla mnie underek jak nic.
Kurdiaszow powyżej 4 @1,72 but365 ⛔ 3
Rosjanin z dzikusem, który zna tor. Czołówka nie ma za wiele okazji ścigać się tutaj. Losowanie nie korzystne, ale jest wstanie uciułać 5 oczek w takiej stawce. Śmiem twierdzić, że któryś z wyścigów wygra. Linia niska i przyjemna, ja pobieram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
karolpdk 163

karolpdk

Użytkownik
Rozliczyli już jako wygrany. http://www.fotoszok.pl/upload/8bc1fef9.jpg
Moim zdaniem ogólnie oni się pomylili i chcieli rozliczyć jako przegrany parę z Ljungiem bo tam był remis i właśnie tylko ta para była dla mnie nie wiadomą odnośnie rozliczenia bo niby w biegu gdzie jechali razem był lepszy Peter ale wyżej niby sklasyfikowany został Andrej. Teraz już rozkminiać nie muszę bo jest plus. Z fartem Panowie.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bo przy tej samej liczbie punktów, liczy się więcej wyższych miejsc w pojedynczych biegach.
I właśnie dlatego Kudriaszow powinien być rozliczony jako lepszy od Ljunga bo mając tyle samo punktów raz był drugi podczas gdy Ljung 3 razy był na trzecim miejscu. Może to kwestia wew. regulaminu? Nie wiem... Skoro jednak rozliczyli po myśli naszego kolegi z forum to niech ma na zdrowie. ;)
 
karolpdk 163

karolpdk

Użytkownik
I właśnie dlatego Kudriaszow powinien być rozliczony jako lepszy od Ljunga bo mając tyle samo punktów raz był drugi podczas gdy Ljung 3 razy był na trzecim miejscu.
Też jestem takiego zdania. Zagłębiałem się specjalnie w regulamin i z Niego wynikało prawie jasno że Kudriaszow będzie lepszy od Ljunga w tej parze liczyłem po cichu jednak na zwrot. Czekałem długo nad rozliczeniem tego kuponu dopiero po parunastu mejlach rozliczyli. Każdy z Nas popełnia błędy to i oni zrobili chcieli zaznaczyć przegraną w parze wyżej wspomnianej a zrobili w innej. Mleko się rozlało a gdy już napisałem o poprawkę ze względu na ich błąd odnośnie innej pary to już skupili się tylko na tym i zmienili tylko na wygraną. Tak jak to widzę. Nie ma co już kminić ważne że kasa na koncie, a dziś nasza ekstraliga. ;)
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Nie piszcie bzdur - przy równej liczbie punktów w h2h betsyf patrzy na liczbę trójek, a jeśli ich liczba jest równa to jest zwrot i na żadne dwójki, jedynki i inne zdobycze już nie patrzą!
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik

Już dzisiaj poznamy nowego Mistrza Europy. Kto nim będzie? Ciężko stwierdzić bo ścisk jest niesamowity :

Szwed Lindbaeck ma tylko 2 oczka przewagi nad Grisza który jest piekielnie groźny na swoim Rybnickim owalu. Kołodziej zawsze wspominał że tor w Rybniku mu pasuje i ciekawe jak dzisiaj się zaprezentuje. Szanse na podium ma Pawlicki ale musi objechać bardzo dobre zawody. Nie można zapominać o Madsenie i Miliku którzy w cyklu SEC spisują się bardzo dobrze.
A Wy kogo widzicie na najwyższym stopniu podium??
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
pewnie ubili tor bardzo mocno, ale jeśli deszcz nie ustąpi to będzie ślizgawica i nie pojadą, a jeśli przestanie to powinno się coś udać zrobić z tą nawierzchnią, ściągnął maź i dokopią się do tego co było, no ale prognozy nie są optymistyczne, pewnie nacisk będzie bo transmisja, bo finał ligi, ale jak się patrzy na te wskaźniki to marne szanse, oby się nie sprawdziły
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom