>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IO Rio 2016: Piłka nożna kobiet [3-19 sierpnia 2016]

Status
Zamknięty.
ulatek 2,5K

ulatek

Użytkownik
tak, śledzę.
to będą najlepsze grać czy nie? bo widzę że się gubisz ????
jeśli najlepsze nie grają, są oszczędzane, to jest to zupełnie inny zespół czy nie?
nie ma sensu dalsza dyskusja na ten temat.
życzę powodzenia oby weszło, następnym razem pisz analizę sensowną a nie byle co.
Moja analize obroni badz nie wynik.Z checia przeczytam twoja sensowna analize dotyczaca pilki kobiecej na tych IO, skoro sledzisz futbol zenski.I nie moge doczekac sie skladu Brazylijek i rzekomej innej 11 ???? .Pozdrawiam
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Nie znam sie na kobiecej pilce kolego, wiec nie chce cie wprowadzac w blad, ale wyglada ryzykownie, chociaz z tego co widze to drugie miejsce da Francuzkom mecz z Kanadyjkami i polowke drabinki w drugiej parze utworza dwie druzyny z drugich miejsc (Niemcy-Chiny/Szwecja).
 
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Nie warto ruszać tego, zwłaszcza po takim kursie. Francuzki mogą chcieć wygrać, by nie trafić na Niemki w CF, ale... No właśnie. Niemki są słabe jak nigdy i właśnie tutaj może być sytuacja, że właśnie będą wolały je trafić jeśli czują się mocne i w takim wypadku w meczu z Nową Zelandią się podłożą ????
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
I faktycznie, Brazylia dokonała mega rotacji w składzie, gdyż w pierwszej &quot;11&quot; znalazły się wszystkie, nawet bramkarka, które w meczu ze Szwecją były na ławie
 
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
w ostatnim ze spotkań na rozpisce z racji na styl jaki prezentują obie ekipy pomimo fazy pucharowej powinny być bramki.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Mecz Brazylijek katastrofalny. Do 90 minuty praktycznie żadnej okazji bramkowej, same błędy i bezmyślne kopanie piłki w obie strony, ani jednej składnej akcji, każdy drybling kończony na drugim obrońcy, każdy strzał 5 metrów od bramki albo ledwo toczący się do bramkarki. Formy Brazylijek z początku turnieju już nie ma, wyglądają jakby właśnie skończyły sezon, który miał 70 meczów, fizycznie tragedia, jedyna Marta daje radę, ale jak widać to za mało. Jak dla mnie nawet jeśli Brazylia przejdzie dalej, to wszystko przeciw niej jest do gry, łącznie z underami, bo mecz ze Szwecją w takiej dyspozycji gospodyń turnieju, nie ma prawa się powtórzyć.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP

Wchodzimy w decydującą fazę turnieju. Jakie są Wasze typy?
Jestem ciekaw ile jeszcze szczęścia będą miały Niemki, bo z formą nie trafiły, a mimo to wygrywają ;).
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Moje typy to przede wszystkim : Brazylia @ 1.57 bet365
Grają równo i dobrze w turnieju. W grupie pokonały Szwedki 5:1, Brazylia zmierza u siebie do finału i tak pewnie zostanie, moim zdaniem sięgną po złoty medal.
Mam problem z drugim spotkaniem. Kanada gra świetnie na tym turnieju, Niemki człapią, w ostatnim meczu 1:0 z Chinkami, które grały ponad 30 minut w &#39;10&#39; i zdołały zdobyć tylko 1 bramkę, grają słabo, każda z zawodniczek gra dla siebie nie są zespołem. Ale właśnie cały czas to Niemki, mogą odpalić, przypomina Mi się trochę Euro w wykonaniu Portugalii.
Dlatego mecz odpuszczam, ale moim zdaniem Niemki awansują.
A co Wy myślicie ?
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Brazylia out..
W kolejnym meczu nie powinno byc niespodzianki.. Niemcy jak zawsze solidni.. W h2h na 5 ostatnich meczy 4 razy niemki wygraly, ostatnio cos nie pyklo, ale Niemki dominowaly w przegranym meczu 1:2.. Niemki w finale ze Szwecja ..
Awans Niemek 1.5 Sportingbet

Niemcy vs Kanada 2:0 Solidni nazisci jak zawsze gora..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom