IO Rio 2016: Tenis ziemny - mężczyźni [6-14 sierpnia 2016]

zimon 59

zimon

Zgadzam sie z Shakalem.
kursy pewnie 1.2 ale gra do 3 setów w finale faworyzuje Muray dodatkowo DelPo w wywiadzie powiedział że srebrem sie zadowoli. Wie ile wysiłku kosztowało go awansować do finału pomimo braku przygotowania pod ten turniej.
Murray gra przecietnie ale kondycyjnie wykańcza rywali i tak samo bedzie tutaj także
Murray 8/10 win IO @ kurs (dodam jak sie pojawi)

louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Zgadzam się Szakalu.Murray niestety ma jakiś patęt na Del Potro podobnie jak na Japończyka.Do tego od pierwszej rundy miał ałtwiej!!!Bo jak się mają przeciwnicy
Murraya ,Nadala , Nisikoriego Monflisa , do Djokovica jak nie przymierzając Ula Radwańska do Sereny!
Do tego między Del Potro a Murrayem jest jakaś prywatna niechęć , Juan nawet kiedyś podczas jednego z meczów z Murrayem mówił jakieś brzydkie rzeczy o matce Andiego:))
Ja kibicuję Del Potro bo nie lubię szkota ale chyba masz rację że faworytem Jest Andy.
Pozdrawiam.Powodzenia.

Otrzymane punkty reputacji: +39
M 272

mientosek

Rafael Nadal - Kei Nishikori 1 @1.72Bet365
No przyznam szczerze, że takiego kursu na Rafę to się nie spodziewałem. H2H 10:1 na korzyść Hiszpana, jedyne zwycięstwo Keia miało miejsce rok temu w Montrealu. Tylko dwa razy wśród tych przegranych Kei urwał Rafie seta, reszta to pewne zwycięstwa Hiszpana. Nie wiem ile prawdy było w słowach Rafy i Toniego Nadala o tym, że Rafa jest gotowy na 70%, ale na tym turnieju gra po prostu świetnie. Wczoraj świetny mecz JMDP, który miałem nadzieje że weźmie Rafa, bo momentami grał znów swój spektakularny tenis (np. obroniony MP). Kei wczoraj przegrał z Andym, gdzie wyglądał bardzo słabo i właściwie nie sprawił Murray&#39;owi żadnych problemów. Po drodze po za Monfilsem, który odniósł pod koniec meczu tzw. kontuzję mózgu i przegrał go na własne życzenie, nie pokonał nikogo nawet przeciętnego, no może po za Ramosem, bo ciężko nazwać nawet przeciętnymi graczami Millmana czy Martina. Rafa musiał się zmierzyć z o wiele lepszymi tenisistami i po prostu robi na mnie lepsze wrażenie w tym spotkanie. Jutro Rafa bierze swój kolejny medal olimpijski. Vamos Rafa!

magik90 3K

magik90

Andy vs Potro
Andy 3:0 |2,20| bet365
Mam dosłownie parę minut bo później mnie nie ma, tak więc bardzo krótko. Powiem tak, Argentyńczyk na pewno nie podda mec bez walki, ale Srebro go zadowala w 100% bo przecież on sam nie spodziewał się że stanie dziś w tym miejscu. Musiał się namęczyć porządnie, aby dziś tutaj być i myślę że mimo wszystko nie będzie w stanie nawiązać większej walki ze Szkotem. Andy, mistrz defensywy po zwycięstwie w Wimbledonie idzie po złoto i tak się dziś stanie. Jest w gazie, świetna forma, nie ma zabawy w żadnym ze spotkań tylko klepie każdego jak popadnie. Andy robi 2:0 i typ jest wygrany na pewno, bo przy takim wyniku Del Potro już będzie wiedział, że tego nie da się odrobić a zmęczenie na pewno będzie dawało się we znaki.

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

W meczu Murraya to typ godny uwagi to DW 3:1 Bet365 3,75. ✅
???? Nadal R. - Nishikori K.
Nadal R. -1 gem ::: 1,71 ::: 2/3 Pinek ⛔
H2H 9:1 z lat 2008-2016. Wiele razy nabrałem się na Keia, jak i pozostali typerzy, jednak on w takich meczach z Nadalem, Djokovicem czy Murrayem w pewnie 95% przypadkach zawodzi. W Indian Wells grałem w jego stronę, bo Nadal miał słabszą formę przed tym turniejem, Nishikori tam mógł wyjść w 1 secie na podwójne przełamanie, ale skończyło się ostatecznie na 2:0 dla Hiszpana.
Tak szczerze to na to samo liczę tym razem. &quot;Rafa&quot; pomimo, że wczoraj grał już 4 godzinę, to facet jest tytanem pracy i już nie raz grał o wiele dłuższe mecze. Gra na niesamowitym poziomie tutaj to potwierdził wczoraj w meczu z JMDP. Widać, że gra dla kraju niezwykle go mobilizuje i dzisiaj moim zdaniem wywalczy pewnie brązowy medal.
Kei wiele razy w takich spotkaniach zawodzi mentalnie, już mógł odpaść w meczu z Monfilsem gdzie bronił 3 piłki meczowe, z Murrayem ugrał zaledwie 5 gemów. Nadal jak włączy swój poziom z meczu JMDP to Nishikori nie powinien mieć nic do powiedzenia. Nadal w meczach o dużą stawką gra jak za dawnych lat.

Ako @2.03 Pinnacle

Osobiście każdy inny wynik byłby dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Myślę że Murray jak i Nadal wyjdą mentalnie na kort tylko w jednym celu, aby zwyciężyć. Del Potro musiałby zagrać mecz na poziomie tego z Djokoviczem, aby wygrać ze zmobilizowanym Andym do tego dystans 3 setów przemawia za Szkotem. Co do meczu o trzecie miejsce tak jak napisał Shakal ja również zbyt wiele razy przejechałem się na Japończyku stawiając na niego w podobnych sytuacjach żebym miał mu jeszcze zaufać w tak ważnym meczu. Umiejętności na pewno posiada na światowym poziomie jednak jego mentalność nie pozwala mu wygrywać tak ważnych meczy z czołówką regularnie. Dlatego waleczny Nadal, który nie będzie odpuszczał żadnej piłki przechyli szale na swoją korzyść.

Tenis Igrzyska Olimpijskie Finał mecz o ZŁOTY MEDAL!!!!!
Murray - Del Potro
Typ wygra pierwszego seta Del Potro!
kurs 3.0 williamhill 3,3 unibet

Podobno finały są by je ogladać nie aby obstawiać i coś w tym jest.
Ja się zgadzam że w tym meczu z kilku powodów faworytem jest Murray.
Ale jakoś w 3:0 dla Szkota nie do końca dowierzam!!!!!Myślę że Juana Martina Del Potro
stać na wygranie seta a największe szanse daję w pierwszym!!!!!Skoro wystawili 3,3 na pierwszego seta to chyba trzeba za spokojną stawkę z tego sorzystać.
NA TYLE SPOKOJNA ZEBY MÓC JĄ PODWOIĆ W DRUGIM SECIE NA WYPADEK GDYBY MURRAY WYGRAŁ PIERWSZEGO , I JESZCZE RAZ PODWOIC W TRZECIM NA WYPADEK GDYBY PROWADZIŁ 2:0.
Oczywiście 3:0 też jest możliwe ale jakoś mi się nie chce w to wierzyć!
Stawiam na pierwszego seta dla JMDP a jeśli przegra może zdecyduję się na PROGRESJĘ w kolejnych setach to będzie zależało od tego co zobaczę w tym pierwszym secie!!!!!!
I taka mała statystyka z tych siedmiu meczów między zawodnikami :
wygrane pierwsze sety 3 DEl PO 4 Andy!
Więc w becie chyba raczej mamy Value!
Spokojnie ze stawką bo ten wczorajszy ponad trzygodzinny mecz z Nadalem może tutaj zrobić róznice!Ale z drugiej strony Andy tracił sety i z Figninim i z Johnsonem w meczach do dwóch wygranych setów!!!więc....
Nie przepadają za sobą zdarzały się w przeszłości między nimi jakieś pyskówki , Del Potro zwymyślał kiedyś matkę Murraya podczas meczu .....i to chyba dodatkowy powód do spokojnej stawki!!!!!

pikarafa17 2,6K

pikarafa17

A wiec dalej tenis..
Murray wygra z Delpo 1.25 Sportingbet

Murray to maszyna ostatnio .. ktos tu pisal, ze gra szkot przecietnie?? Wygrana na Wimblu, teraz final IO.. to jest miazga.. Zlapal forme i zloto jego.. Delpo z Rafa zagral solidnie, ale bylo widac w 3 secie, ze sily juz nie te.. Rafa byl bardzo blisko wygranej..
Nadal vs Kei Nadal 1.65 Sportingbet
Ide w Rafe, bo gra dla Hiszpanii i bedzie chcial zdobyc choc braz.. Zloto w deblu juz ma, teraz kolej na braz .. Kei to gosciu, ktory jest nieprzewidywalny, ale patrzac, ze na 5 ostatnich spotkan Kei wygral raz i ze 2 ostatnie mecze wygral Rafa gladko 2:0, dzis patrzac na walecznego Rafe innej opcji nie ma jak wygrana hiszpana.. Kei to bez urazy &quot;miekkie jajo&quot;, rzadko kiedy wlacza opcje walka do upadlego i pokazal, ze kondycyjnie nie wyrabia.. Walka z Monfilsem, potem baty od Murraya, dzis na takiego Rafe, ktory kondycyjnie blyszczy, duzych szans nie przewiduje..
Jednak jest to sport i wszystko moze sie zdarzyc .. Stawiam na Murraya i Rafe.. Dzis tez musi byc dobrze ..

Tak zgadza się pikaraf Nadal był bardzo blisko nawet bliżej wygranej od Del Potro
wygrał w całym meczu 2 pc wiecej 101 - 99 ale taki jest tenis !
ALe z tą maszyną Murray tu był bym ostrożny!!!Andy wygrał wimbledon i ma spore szanse na złoto ale zawdzięcza to głownie Samowi Querry i Del Potro tak to też można ująć!
Dla mnie granie Murraya po kursie 1,25 czy 1,23 to słaby pomysł zwłaszcza po tym co się
wydażyło we wczorajszym finale u Pań!!!!

J 146

jazdazbukami

Del Potro +1,5 seta @2.50 Marathonbet
Trochę nie rozumiem, że głównym argumentem za Murrayem jest zmęczenie Argentyńczyka, to nie Szlem gdzie każdy z zawodników, miałby już w nogach po kilka 3,4,5 setówek. Po obejrzeniu 4/5 meczów Del Potro i 2/5 Murraya zdecydowanie stwierdzam że Argentyńczyk zrobił na mnie dużo większe wrażenie swoją grą i nie chcę mi się wierzyć że posiadając takie tenisowe atuty jak potężny fh, serwis i przede wszystkim regularność odda łatwo mecz finałowy. Ciężko coś przewidywać przed finałem, gdzie może być wiele różnych scenariuszy, h2h, statystyki też nie mają większego znaczenia przed decydującym spotkaniem, więc ja opieram się tylko i wyłącznie na obserwowaniu zawodników przez cały turniej. Jak dla mnie wygra Del Potro 3:1 lub Murray 3:2.
jeszcze tylko dodam dla tych co ślepo ładuja w win Murraya po 1.25 jako lokatę, że na Del Potro +8gemów jest 1.34

maykixd 1,7K

maykixd

Delpo @4
A ja uważam, że tanio skóry nie sprzeda.. poza tym za wszystko co tu zrobił po prostu muszę na niego zagrać!! W normalnych warunkach nie miałbym wątpliwości, że wygra, dzisiaj zaś trochę ich mam, szczególnie ten wczorajszy mecz i jego długość... ale ja całym sercem jestem za Juanem!!! ???? b365

P 4

pedzacy

Ktoś może napisać o co chodziło komentatorowi w TVP z jakimś niehonorowym zachowaniem Keia? Włączyłem tylko na kilka ostatnich gemów, a on był zaskoczony że Nadal w ogóle podał mu rękę po meczu.

Do skasowania później.
Nadal wyciągnął drugiego seta z 2:5, grał lepiej niż Kei. W trakcie między setkami obaj poszli do Toalet, Nadal wrócił o czasie Kei spóźnił się kilka dobrych minut. Kibice gwiazdami, Nadal kłócił się z sędzia. Wybił tym z rytmu Nadala.