>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kanały sportowe FTA na Platformach Cyfrowych

robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Zakadam temat z myslą o tym że będziemy tutaj zamieszczac ciekawe infa na temat zagranicznych kanałów na ktorych możemy oglądac różnego rodzaju wydarzenia sportowe za free na kanapie z pilotem w ręku.
Na początek wypisze swoje kanały na których mogę oglądac wybrane wydarzenia sportowe;)

Abu Dhabi Sport :
jedyne co mi w pewnym sensie przeszkadza to komentarz :p Ale na kanale można było wczoraj od samego rana oglądac eliminacje MŚ! Z samego rana od 7 pokazywali mecz Korei, potem Japonii, Uzbekistanu i Iranu. To oczywiście rzecz jasna strefa Azjatycka kwalifikacji. Wieczorem pokazali mecz Holandia-Szkocja , i jak by tegobyło malo po tym meczu jeszcze live mecz Argentyna-Wenezuela.
Wcześniej widziałem na tym kanale mecz Rangersów z Hearts. Pionadto na bieżąco relacjonują mecze ligi brazylijskiej czy COpa Libertadores.
Ramówke mają naprawde ciekawą która zainteresuje niejednego z Was.
Jedynym problemem jest to że nie mogę nigdzie w necie znalesc programu do tego kanału...

AIT
Jakość obrazu pozostawia wiele do życzenia ale mecze Premiership czy Ligue1 które pokazują na tym kanale to dobra sprawa,. Dzisiaj podobno leci tam mecz Mozambik-Nigeria.

ERT World
Przede wzsystkim liga grecka w piłce nożnej i koszykówka.

RTP INternational
Mecze ligi portugalskiej i reprezentacji Portugalii. Wczoraj live Portugalia-Szwecja.

Te kanały są dostępne na CYfrowym Polsacie. Teraz doszedl tam TVP Sport wiec dla normalnego kibica podczas weekendu jest naprawde wiele cekawych rzeczy do oglądania a i podczas tygodnia nie można byc wybrednym .

A może WY macie jeszce jakieś infa na temat tych kanałow czy ramówek , kto i co kiedy pokazuje ?
Jak znacie jakiś kanał z czymś ciekawym to piszcie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Robson ale napisz jaka to platforma i podaj numery kanałow jak możesz
CYfrowy Polsat

A numery kanałów. Hmm najlepiej wyszukac je poprzez wyszukiwanie alfabetyczne.
Numery to ja mam swoje na liście stworzonej pod moje gusta, bo tak mozna;)

Ponadto na Cyfrowym Polsacie sa kanały które podal nikifor.
DOdając do tego Polsat Sport, Eurosport czy TVP Sport naprawde jest co pooglądac ciekawego w wolnym czasie ;)
Pozdro

A ma ktoś może ramówke kanału Abu Dhabi Sport? barzdo by mi się przydała.

A może podawajmy sobie w tym temacie co gdzie i kiedy można ciekawego zobaczec na kanałach niekodowanych na różnych platformach?

To na początek ja zaczne może.

1 kwietnia el MŚ :
⚽Korea Płd. vs. Korea Płn. (13:00) Eurosport PL
⚽Liechtenstein vs. Rosja (19:30) Piervyj Kanał Russia
⚽Czechy vs. Słowacja (20:30)TVP Sport
⚽Walia vs. Niemcy (20:45) ARD &quot;Das Erste&quot;
⚽Włochy vs. Irlandia (20:50)Polsat Sport

Poandto podejrzewam że na kanale Abu Dhabi Sport od samego rana będa lecialy kwalifikacje do MŚ ze strefy azjatyckiej jak to miało miejsce w sobote, ale z racji tego że ciężko znalesc ramówke to pewny nie jestem ale szansa na to jest duża.
Jeżeli tak by się miało stac to sądze że rozpczną od meczu o godzinie 11:00 Australia-Uzbekistan, a potem Korea Płd-Korea Pln, i Bahraujn-Katar ale to tylko moje przypuszczenia.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Znalazłem takie stronki z programem tv:

http://translate.google.com/translate?prev=hp&amp;amp;hl=pl&amp;amp;u=http%3A%2F%2Fwww.adtv.ae%2Fbroadcast%2Fchannel.php%3Fc%3Dstv&amp;amp;sl=ar&amp;amp;tl=pl - tutaj znajduje się program stacji Abu Dhabi Sport

http://www.liveonsat.com - na tej stronie znajdziemy wykaz meczów transmitowanych na żywo w tv. Większość z nich jest niestety pokazywanych na kodowanych kanałach, lub na programach, których nie można odebrać ani z hotbirda, ani z eutelsata, ani z astry. Mimo to można znaleźć coś ciekawego, np. mecze ligi serbskiej (RTS Sat), ukraińskiej (możliwość odbierania sygnału za pomocą anteny siatkowej na terenach leżących przy granicy z Ukrainą), czeskiej (sytuacja ma się podobnie jak w przypadku ligi ukraińskiej), słoweńskiej (Slovenia TV), węgierskiej (Duna TV).
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Rzeczywiście nawet na antenie siatkowej ja mieszkający na Dolnym Śląśku odbieram takie kanaly jak CT2 na ktorych leci we wtorki i środy live Champions League a potem są zdecydowanie obszerniejsze skróty niż na TVP.. dodatkowo mecze Ligi Czeskiej w poniedziałki, hokej na lodzie, MŚ elity zawsze live dużo meczy, a także Czeska O2 Extraliga.
Dodatkowo na Prima TV gdzie pokazywali Euro 2008 leci teraz Premiership już 2 sezon , ale mecze tylko zawsze w soboty o 16 więc nieraz trafi się na jakieś słabe spotkanie ale zawsze jest dobry mecz jak to w Anglii ;)

Dzięki wielkie kosa248 za ten link ????
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Niedawno wystartowała liga szwedzka i przypomniała mi sie jedna rzecz. Na kanale Abu Dhabi Sports w ubiegłym sezonie leciał magazyn ligi szwedzkiej ze skrótami większości meczów, w dodatku z komentarzem po angielsku. Jestem ciekaw, czy teraz także będzie on nadawany. Jeśli ktoś zauważy w programie tv stacji Abu Dhabi Sports do którego link jest wyżej, kiedy jest emisja tego magazynu, niech da znać w tym temacie.
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Od 15 kwietnia 2009 roku, rosyjski międzynarodowy kanał sportowy Planeta Sport zakończy swoją działalność. Tego dnia stacja zniknie z ofert wszystkich platform satelitarnych, w których była dostępna, a także wielu europejskich sieci kablowych. Zakończenie nadawania kanału wiąże się też z wyłączeniem niekodowanego przekazu z satelity HotBird 6 (13.0E). Planeta Sport jest częścią portfolio publicznego nadawcy rosyjskiego RTR.
Pierwsze przecieki o zbliżającym się końcu Planeta Sport pojawiły się pod koniec 2008 roku na łamach łotewskiego portalu delfi.lv. Spekulowano wtedy, że kanał zniknie wraz z początkiem stycznia 2009 roku, ale informacje te się nie potwierdziły. Najprawdopodobniej, to kiepska sytuacja ekonomiczna, jaka panuje na rynkach światowych miała wpływ na ostateczną decyzję RTR, o czym wtedy też mówiono.
Planeta Sport jako piaty kanał publicznego nadawcy Rossijskoje Teleradio (RTR) został uruchomiony 1 lipca 2005 roku. Pozostałe kanały RTR to: Rossija, Kultura, Sport i Planeta. Najnowszym, szóstym projektem jest informacyjny Vesti. Dwa ostatnie kanały, podobnie jak Planeta Sport są dostępne FTA za pośrednictwem satelity HotBird 6 (13.0E).
Planeta Sport przez kilka lat obecności na rynku dość poważnie rozbudował swoją sieć dystrybucyjną. Jej programy docierają do widzów w USA, m.in. dzięki platformie DISH Network, a w Europie za pośrednictwem niekodowanej transmisji z pozycji satelitarnej HotBird 6 (13.0E). Kanał dostępny jest też w ramach takich platform jak Viasat czy Poverkhnost Plus, a także wielu sieci kablowych działających na Kaukazie, Ukrainie i Armenii. Obecny jest też w Izraelu, a także w Azji (dzięki niekodowanej emisji z satelity Yamal 202 (49.0E)).
Z programu dnia, zawartego na oficjalnej stronie domowej tej telewizji można wyczytać, że ostatnią audycją telewizyjną wyemitowaną dnia 14 kwietnia br. o godz. 23:50 czasu moskiewskiego będzie serwis informacyjny Vesti-Sport.
Z kolei satelitarna platforma Viasat, na swojej witrynie internetowej dla mieszkańców Litwy informuje o usunięciu Planeta Sport ze swoich pakietów w stosownym komunikacie prasowym
Oficjalna strona Planeta Sport: www.rtr-sport.ru
Źródło: satkurier.pl
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
Nie wie ktoś czy na cyfrze+ jest możliwość obejrzenia Ligi Mistrzów na jakimś zagranicznym kanale? Obiło mi się o uszy, że na ten czas kodują takowe kanały, ale wolę się upewnić. Z góry dzięki, pozdro.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Mam teraz Cyfrowy Polsat, polskojęzyczne kanały sportowe mam opanowane, chcę zaś wiedzieć co ciekawego na żywo jest na zagranicznych kanałach sportowych? Ktoś ma Cyfrowy Polsat i jest obeznany?
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Na ARD, ZDF są mecz reprezentacji Niemiec i czasem innych, oraz po 2 mecze Pucharu Niemiec na rundę, na RTL masz F1 i gale bokserskie z udziałem braci Kliczko.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
na RTL masz F1 i gale bokserskie z udziałem braci Kliczko.
Na RTL Kliczko a na Das Erste prawie wszytkie Niemieckie gale. Przeważnie walka wieczoru i jeszcze jedna dodatkowo.
A na Ictimai TV Ligę Europejską pokazują. Ostatnio Ajax - Manchester było ;)
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
To jeszcze mogę dodać ;)

Na kanałach Mediaset są mecze włoskich drużyn w LE
TVE - mecze reprezentacji Hiszpanii
Rai - reprezentacja Włoch
RTP - Portugalia
Rossija 1 - rep. Rosji
 
T 9

theart

Użytkownik
Kanały sportowe z satelity
Hej.
Czy oglądacie sport z satelity? Mam na myśli z Astry, Eutela albo innych satelit nie z abonamentu, tzw. FTA. Chcę zrezygnować z abo w Cyfrze bo jedyny program który oglądam to Eurosport i nie będę płacił za jeden program. Może da się gdzieś obejrzeć Eurosport z satelity? Albo inne programy gdzie można obejrzeć piłkę, tenis czy hokej.

Fajny program nadaje pepickie CT4, hokej i piłka nożna w obfitych porcjach a program dostępny w naziemnej telewizji.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Tutaj jest wykaz wydarzeń sportowych transmitowanych w tv wraz z podanymi kanałami i satelitami, na których są one dostępne. Na czerwono zaznaczone są kanały FTA ;)
 
T 9

theart

Użytkownik
Fajna witrynka i dzieki za nią aczkolwiek średnio mi pomogła gdyż w większości opiera się o mecze piłkarskie i to aktualne a wolałbym ogólnie jakie kanały FTA transmitują sport.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Na astrze jest niemiecki eurosport i sport1. Tam jest sport taki jakiego oczekujesz bo piłka jest droga w utrzymaniu dla darmowych kanałów ale też się trafia.
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Gdzie i na jakich kanałach można ogladać teraz mecze róznych lig, głównie chodzi o ligę angielską i hiszpńską. Są jakieś dostępne kanały bądź można wyszukać je ręcznie ?
chodzi o cyfrowy polsat
 
Do góry Bottom