>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

FORBET - 20PLN za rejestracje, Polski buk bez podatku.

Status
Zamknięty.
tmh 0

tmh

Użytkownik
Z rejestracjami się wstrzymajcie do sierpnia.
To nowy bukmacher, nie wszystko ma jeszcze dopracowane.
Jesteśmy z nimi w kontakcie od dobrych kilku tygodni. Mieli już wystartować na EURO...
Dla naszych użytkowników, którzy się zarejestrują z promocyjnych linków będą konkursy z fajnymi nagrodami, stały support na forum oraz negocjujemy lepszy bonus na start dla graczy z forum.bukmacherskie.com.
Do kiedy mniej więcej się wstrzymywać? połowy sierpnia/końca sierpnia ?
 
C 0

chrissss

Użytkownik
Marcin Odra super by było jak byście im zaproponowali wprowadzenie do oferty handicapów azjatyckich myśle,że mogli by zyskać zdecydowanie większą ilość użytkowników. I wgl aby zblliżać się z oferta do beta 365
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Marcin Odra super by było jak byście im zaproponowali wprowadzenie do oferty handicapów azjatyckich myśle,że mogli by zyskać zdecydowanie większą ilość użytkowników. I wgl aby zblliżać się z oferta do beta 365
To jest temat o promocji 20PLN, a nie o ofercie ;). Jednakże Twoją sugestię przekazałem odpowiednim osobom w Forbet.
 
R 3

radek230481

Użytkownik
No troszkę słabo że tylko to dają. Osobiście liczyłem że pójdą śladami lokalnych &quot;gigantów&quot; i wyłożą np. 100% do 500zł.
Marcin nie obraź się ale te 20PLN to dają i bez twojego reflinka.
Jak załatwisz jakiś &quot;prawdziwy&quot; bonus to daj znać bo puki co to trochę słabo załatwiłeś.
Ale bez obrazy - wiem że się starasz i ja to doceniam. Pozdr
 
M 837

marcios

Użytkownik
Mogą wcale bonusa nie dawać, bo lepsze od bonusa jest wzięcie na siebie 12% podatku jak to utrzymają na stałe to ja np do STS czy Fortuny już nie wpłacę kasy, niech tak zrobi każdy to może ci lokalni &quot;giganci&quot; też podatek zaczną płacić za gracza tak jak powinno być by pozwolić graczowi grać po ludzku.
 
neiri 5

neiri

Użytkownik
No troszkę słabo że tylko to dają. Osobiście liczyłem że pójdą śladami lokalnych &quot;gigantów&quot; i wyłożą np. 100% do 500zł.
Marcin nie obraź się ale te 20PLN to dają i bez twojego reflinka.
Jak załatwisz jakiś &quot;prawdziwy&quot; bonus to daj znać bo puki co to trochę słabo załatwiłeś.
Ale bez obrazy - wiem że się starasz i ja to doceniam. Pozdr
To nowa firma na rynku i nie ma co liczyć na jakieś szalone bonusy na start. Moim zdaniem ten bonus to całkiem ciekawa opcja wystosowana przez Forbet aby przyciągnąć uwagę graczy. Bonus tego typu zachęca do założenia tam konta i zapoznania się ze stroną, która zyskuje przy bliższym poznaniu.
Z całą pewnością z biegiem czasu bonus tego typu pojawi się w ich ofercie.
Swoją drogą to marudzenie bardzo nie na miejscu. Ktoś chce coś załatwić, zrobić, ale januszom nigdy nie dogodzisz ????
 
R 3

radek230481

Użytkownik
Moim zdaniem ten bonus to całkiem ciekawa opcja wystosowana przez Forbet aby przyciągnąć uwagę graczy.
Dla przeciętnego &quot;ziemniakowicza&quot; który chce legalnie grać to na pewno jest bardzo ciekawe.
Jednak jak ktoś jest już trochę na rynku bukmacherskim i gra systematycznie to jest żadna rewelacja. Bukmacherzy tacy jak np Pinek czy Unibet ofertą biją każdego polskiego ziemniaka. Tak więc to zależy od punku widzenia.
[/quote]
Swoją drogą to marudzenie bardzo nie na miejscu. Ktoś chce coś załatwić, zrobić, ale januszom nigdy nie dogodzisz :grin:
Tego już nie rozumienie. Marcin kazał się wstrzymać z rejestracją więc tak ludzie zrobili ( i ja też). Bonusu jednak nie załatwił i a coś tam wspominał, że będzie działał w tej sprawie. Napisał tylko, że &quot;Każdy kto zarejestruje się z naszych linków otrzyma atrakcyjną ofertę bonusu od depozytu. Na obecną chwilę jest darmowe 20PLN plus gra bez podatku&quot;, co mnie troszkę rozbawiło bo ten bonus jest dostępny dla wszystkich ludzi którzy zawitają (nawet przypadkiem) na stronę FORBETA. I wcale nie trzeba korzystać z jego reflinku. Chyba ogarniasz o co mi biega ?
Pozatym jak zapewne umiesz czytać (a zakładam że trochę potrafisz) to proszę zauważ, że postawie mojego ostatniego postu można wywnioskować iż doceniam pracę jaką wykonał(uje) Marcin.

Docinki typu &quot;janusze&quot; zostawię bez komentarza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie ma sensu porównywać &quot;naziemnego&quot; (Forbet nie ma w sumie punktów naziemnych) z zagranicznymi firmami. Forbet na polskim rynku jest nowym, budowanym od podstaw bukmacherem. Od razu Rzymu nie zbudowano, tak samo w tym przypadku, niektóre rzeczy są w trakcie realizacji/tworzenia. Nie ma możliwości dopisywania bonusów od depozytu, tak samo bonusów ręcznie, dlatego nie organizujemy konkursów.
Oficjalnie bonusu od wpłaty nie będzie, ale nasi użytkownicy taką ofertę otrzymają (którzy zarejestrują się lub już to zrobiły z promocyjnych linków), gdy będzie to możliwe.
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Gram tam 3. dni i już mam przykre doświadczenie. Obstawiałem mecz piłki ręcznej Romunia-Czarnogóra na live. Kiedy obstawiałem, że Romunia wygra mecz to Czarnogóra prowadziła 2. bramkami i kurs był na Romunię około 3,1. Obstawiając zaznaczyłem opcję , że akceptuje zmiany kursu i ostateczny kurs jaki złapałem to 3.7 . Romunia od tego czasu zaczęła lepiej grać i do połowy prowadzi 2. bramkami. Jakie jest moje zdziwienie gdy patrzę, że mój zakład jest anulowany !! Cały live mi trochę się nie podoba , bo strasznie długo ładuje się akceptacja zakładu i w tym czasie dużo się zmienia. Oto skan.
&lt;a href=https://zapodaj.net/39363c41a3fab.jpg.html&gt;kupon.jpg&lt;/a&gt;
 
A 13

artur10a

Użytkownik
Gram tam 3. dni i już mam przykre doświadczenie. Obstawiałem mecz piłki ręcznej Romunia-Czarnogóra na live. Kiedy obstawiałem, że Romunia wygra mecz to Czarnogóra prowadziła 2. bramkami i kurs był na Romunię około 3,1. Obstawiając zaznaczyłem opcję , że akceptuje zmiany kursu i ostateczny kurs jaki złapałem to 3.7 . Romunia od tego czasu zaczęła lepiej grać i do połowy prowadzi 2. bramkami. Jakie jest moje zdziwienie gdy patrzę, że mój zakład jest anulowany !! Cały live mi trochę się nie podoba , bo strasznie długo ładuje się akceptacja zakładu i w tym czasie dużo się zmienia. Oto skan.
&lt;a href=https://zapodaj.net/39363c41a3fab.jpg.html&gt;kupon.jpg&lt;/a&gt;
dokładnie też miałem podobnie, raz akceptowało mi może z 30 sekund typ... dlatego zabrałem środki z tamtąd i przelałem do innego buka
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
D 243

_danonek_

Użytkownik
Gram tam 3. dni i już mam przykre doświadczenie. Obstawiałem mecz piłki ręcznej Romunia-Czarnogóra na live. Kiedy obstawiałem, że Romunia wygra mecz to Czarnogóra prowadziła 2. bramkami i kurs był na Romunię około 3,1. Obstawiając zaznaczyłem opcję , że akceptuje zmiany kursu i ostateczny kurs jaki złapałem to 3.7 . Romunia od tego czasu zaczęła lepiej grać i do połowy prowadzi 2. bramkami. Jakie jest moje zdziwienie gdy patrzę, że mój zakład jest anulowany !! Cały live mi trochę się nie podoba , bo strasznie długo ładuje się akceptacja zakładu i w tym czasie dużo się zmienia. Oto skan.
&lt;a href=https://zapodaj.net/39363c41a3fab.jpg.html&gt;kupon.jpg&lt;/a&gt;
Po napisaniu do nich maila przeprosili mnie za sytuacje i odpisali, ze blad zostal naprawiony i dodali mi pieniadze za ten zaklad. Plus, ze przyznali sie do bledu, minus, ze trwalo to az 3 dni. Co do wyplat to nie ma zadnego problemu. Pieniadze sa nawet w ten sam dzien. Pozdrawiam.
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Przy wyplacie dostalem info ze musze albo zlozyc depozyt albo wyslac im skan potwierdzajacy konto.
Wystarczyl maly pdf gdzie bylo potwierdzenie dla przelewy24 i tyle ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom