>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher forBET - opinie

piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ja tam jestem bardzo z nich zadowolony, bezproblemowe wpłaty, wypłaty, szybkie rozliczenia kuponów. Jedynie mi w ich ofercie z piłki nożnej brakuje zakładów na rożne i kartki, ale to pewnie z czasem dodadzą ???? Strona hula aż miło ???? Jakby co to wypłaty robią z Raiffeisen Banku ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Przyznam szczerze że jestem mile zaskoczony ich postawą i podejściem do klienta. Osobiście gorąco ich polecam. Dobre kursy brak podatku i fachowa obsługa :!:
 
P 53

pablos

Użytkownik
Strona działa dobrze, wszystko jest przejrzyste. Wiele dodatkowych zakładów na mniej popularne ligi piłki nożnej. Co do minusów to póki co dość słaba oferta live na piłkę nożną (dziś na przykład ani jednego meczu z Anglii, a rozgrywane jest ponad 40 spotkań od Championship po Conference). Czasami zdarzą się jakieś zaniżone kursy, ale w większości przypadków nie odbiegają od innych polskich buków (a póki co niepotrącany jest podatek, więc i tak zarobek jest większy).
 
P 53

pablos

Użytkownik
Jeszcze taki przytyk do zakładów live. Gdy spotkanie ma status &quot;przed rozpoczęciem&quot;, to nawet minutę przed jego rozpoczęciem, gdy kursy są już dawno wystawione, nie można go zagrać, bo przy próbie postawienia wyskakuje, że &quot;zdarzenie nie jest dostępne w obecnej chwili&quot;
 
everto 18K

everto

Użytkownik
Jeszcze taki przytyk do zakładów live. Gdy spotkanie ma status &quot;przed rozpoczęciem&quot;, to nawet minutę przed jego rozpoczęciem, gdy kursy są już dawno wystawione, nie można go zagrać, bo przy próbie postawienia wyskakuje, że &quot;zdarzenie nie jest dostępne w obecnej chwili&quot;
ale można łączyć zakłady live z przedmeczowymi rozpoczynające się za więcej niż te 3min. nie majacego status przed rozpoczęciem ,no i nie stworzymy ako z np goli i kartek tego samego meczu fajnie szybko rozlicza kupony .historia bonusu ile zostało obrotu fajny buk :grin:
 
H 13

harper

Użytkownik
Ciekawe na ile realne jest że firma Forbet utrzyma się na rynku dłużej niż rok i będzie doganiać większą konkurencję ????
były już Tipsporty i inne i jakoś się zawinęli szybko
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ciekawe na ile realne jest że firma Forbet utrzyma się na rynku dłużej niż rok i będzie doganiać większą konkurencję ????
były już Tipsporty i inne i jakoś się zawinęli szybko
Kolego radzę się zasięgnąć wiedzy w tym temacie. TipSport nadal działa tylko na Czechy i Słowację. Polską placówkę sprzedał Efortunie.
Pozdrawiam.
 
H 13

harper

Użytkownik
Wiem że działa u sąsiadów bo to chyba Czeska firma. Ale w Polsce im nie wyszło - dlatego sprzedali.
Pytanie dalej aktualne - na ile forbet ma szanse konkurować z STS i Fortuną, a na ile zawiną interes za pół roku
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Pisaliście kiedyś do nich na mejla i otrzymaliście odpowiedź? Ja pisałem dwukrotnie, raz nawet sami mnie tam skierowali i nie dostałem odpowiedzi, nieładnie:/
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Dobre kursy brak podatku
Jak brak podatku?
Nie jestem klientem tego buka, ale jak klikam w ofertę (podkreślam - ofetę 12%) to nie mogę się z nią zaznajomić, bo od razu wskakuje mi formularz rejestracyjny, co powoduje, że od razu wystawiam pazury.
20 zl za free to oferta na waciki, więc mnie nie bierze.
Pomijam już to, że owe 12% nie jest na stale, jest ofertą tymczasową obłożoną licznymi obawarowaniami - radzę poczytać
Ale do rzeczy
Jeden z punktów mówi:
forBET podwyższy wygrane o 12%
Czyli najpierw odejmuje 12% od stawki jak STS czy Fortuna, a później dopiero dolicza do wygranej
Mam 100 zl, odejmują mi 12 zł, więc moja stawka to 88 zł
Wygrywam po kursie 2,00 i wychodzi 176 zł
Buk podwyższa wygraną o 12% więc wychodzi197,12 zł a nie 200 złotych gdyby podatku nie było.
Mniejszy, bo mniejszy, ale on nadal jest
Na emaile nie odpowiadają wcale jeśli ktoś nie ma u nich konta
Ja kilka razy pytalem i ani razu nie dostałem odpowiedzi, a przeszukałem całą skrzynkę łącznie ze spamem
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Pisaliście kiedyś do nich na mejla i otrzymaliście odpowiedź? Ja pisałem dwukrotnie, raz nawet sami mnie tam skierowali i nie dostałem odpowiedzi, nieładnie:/
Witamy,
Na jakiego maila wysyłał Pan zapytanie? Czego dotyczyła sprawa? Staramy się utrzymać wysoką jakość obsługi i nie odnotowaliśmy takiej sytuacji więc mogło to nastąpić w wyniku błędu. Prosimy o więcej szczegółów.
 
P 5

piostar

Użytkownik
Jak brak podatku?

Mam 100 zl, odejmują mi 12 zł, więc moja stawka to 88 zł
Wygrywam po kursie 2,00 i wychodzi 176 zł
Buk podwyższa wygraną o 12% więc wychodzi197,12 zł a nie 200 złotych gdyby podatku nie było.
Mniejszy, bo mniejszy, ale on nadal jest
Grasz za 100zł kurs 2,00 trafiasz wraca na konto 200zł. Nie 176zł, nie 197,12zł.

Prosta matematyka - brak podatku to brak podatku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
skalus 63

skalus

Użytkownik
Grasz za 100zł kurs 2,00 trafiasz wraca na konto 200zł. Nie 176zł, nie 197,12zł.
Prosta matematyka - brak podatku to brak podatku.
dokładnie !
do
bmw14.5 - nie grasz nie jesteś klientem - nie wprowadzaj ludzi w błąd , nic nie odejmują od stawki jak piszesz....
minimalny kurs jaki możesz zagrać to 1,12 grając to np za 500zł masz na czysto 60 zł w innym buku nie ma szans zagrania tak małego kursu aby była taka wygrana... Sts czy Fortuna aby wygrać te 60 zł za 500 zł musisz mieć kurs 1,28 - jest różnica i to duża szczególnie dla grających większymi stawkami.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Jak brak podatku?

Nie jestem klientem tego buka, ale jak klikam w ofertę (podkreślam - ofetę 12%) to nie mogę się z nią zaznajomić, bo od razu wskakuje mi formularz rejestracyjny, co powoduje, że od razu wystawiam pazury.
20 zl za free to oferta na waciki, więc mnie nie bierze.

Pomijam już to, że owe 12% nie jest na stale, jest ofertą tymczasową obłożoną licznymi obawarowaniami - radzę poczytać

Ale do rzeczy

Jeden z punktów mówi:
forBET podwyższy wygrane o 12%

Czyli najpierw odejmuje 12% od stawki jak STS czy Fortuna, a później dopiero dolicza do wygranej

Mam 100 zl, odejmują mi 12 zł, więc moja stawka to 88 zł
Wygrywam po kursie 2,00 i wychodzi 176 zł
Buk podwyższa wygraną o 12% więc wychodzi197,12 zł a nie 200 złotych gdyby podatku nie było.
Mniejszy, bo mniejszy, ale on nadal jest
Na emaile nie odpowiadają wcale jeśli ktoś nie ma u nich konta
Ja kilka razy pytalem i ani razu nie dostałem odpowiedzi, a przeszukałem całą skrzynkę łącznie ze spamem
???? bmw - skąd u Ciebie tyle punktów reputacji jak Ty piszesz durnoty i nie chce Ci się nawet zweryfikować swoich głupot, gram tam prawie od samego początku i gram BEZ PODATKU, nie z żadnym odejmowaniem a potem dodawaniem jak piszesz
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom