>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IO Rio 2016: Tenis ziemny - mężczyźni [6-14 sierpnia 2016]

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Fognini/Seppi-Bellucci/Sa 2-1
Bellucci/Sa 2.00 b365 2.02 Unibet⛔ Mecz przegrany w bardzo frajerski sposób.

Słabo organizacyjnie widzą mi się Igrzyska, skoro taki Delpo kończy mecz koło 3, a już o 19 wychodzi na kolejny. Debliści podobnie. Włosi skończyli koło 2, Brazylijczycy blisko 3, a grają planowo już o 22. Myślę, że można to było lepiej zaplanować, ale rozumiem, że trzeba wcisnąć masę meczów w jeden tydzień. Inną kwestią są kamery tylko na dwóch kortach. Organizatorzy w ogóle nie pomyśleli o kibicach z różnych stron świata, a szkoda. Co do samego typu, to Fogi planowo wyeliminowali Ukraińców i nie ma nawet nad czym się rozwodzić. Brazylijczycy co innego, niczym ich rodacy w piłce ręcznej sprawili sporą niespodziankę eliminując Murrayów. Stoczyli dwa mordercze sety z braćmi, które oba wygrali po zaciętych tajach. Mimo iż Sa nie wyróżnia się często serwisem, to tutaj potrafił zagrać bardzo solidnie. O Belluccim tego nie muszę pisać, gdyż już wspominałem o jego umiejętnościach deblowych. Wydaje się, że połączenie Andre z Tomkiem może być bardzo skutecznym pomysłem. Murrayom dali się przełamać tylko raz i w niedługim czasie potrafili odrobić tę stratę serwisu. Fog z Seppim nie grali ostatnio za dużo w debla, a jak się brali za to, to bez większych rewelacji. Korty w Rio należą do tych wolniejszych, a to sprzyja praktycznie całej czwórce. Możemy być świadkami wyrównanego pojedynku, jednak wydaje mi się, że odrobinę większe szanse mają gospodarze, więc kurs 2.0 i wyżej jest ciekawą opcją do spróbowania.
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Rafa vs Seppi
Rafa 2:0 |1,57| Unibet ✅

Odnośnie Nadala pisałem co do ostatniego spotkania z Delbonisem a dziś buki znów wystawiają całkiem fajny kurs, można by powiedzieć, że dwa razy nic się nie zdarza, ale nie tym razem. Moim zdaniem Hiszpan wykręca kolejne 2:0. Mówiłem, że Rafa jest głodny gry i będzie walczył o każdą piłkę jak to w jego naturze i tak właśnie było. Po kontuzji ani śladu, z Delbonisem robił co tylko zechciał a dziś będzie miał jeszcze prostsze zadanie, przynajmniej tak mi się wydaje. Włoch ma już swoje lata i tym tenisistą, którym był choć by w 2012-13 roku już nie będzie. Ten sezon na hardzie, odważę się powiedzieć, że tragiczny. W Katarze zaczął od porażki z (moim zdaniem) totalnym amatorem Berankisem. Na AO pokonał Gabę co nie jest wielkim wyczynem szczególnie na hardzie i pokonał Kudle by odpaść w kolejnej rundzie z Novakiem. W Bułgarii pokonał Bakkera i następnie poleciał z Klizanem. W Holandii odpadł w pierwszym spotkaniu z Mullerem. W Dubaju przegrał również w pierwszym spotkaniu z amatorek Chungiem. Indian Wells w drugim spotkaniu przegrał z Isnerem i w Miami również w drugim spotkaniu z Dogopolovem. Tutaj na Igrzyskach pierwsze spotkanie wymęczone z przeciętniakiem Marchenko w trzecim secie po tajbreku. Jak mówiłem, Rafa jest głodny gry i dziś wcale nie ma lepszego przeciwnika niż Delbonis. 2:0 dla Rafy moim zdaniem spokojnie do ogarnięcia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Lopez/Nadal-Marach/Peya 0-2
Marach/Peya 3.00 MarathonBet
⛔
Hiszpanie nie są tutaj takimi faworytami, żeby dawać na nich 1.5 i niżej. Wprawdzie kort pod Marka, bo wolniejszy i on na takich czuje się najlepiej, ale bez przesady. Lopez nie gra jakiegoś super sezonu, do tego Rafa, który geniuszem debla nigdy nie był i nie będzie. Marach z Peyą to nie są chłopcy do bicia. Tym razem to oni powinni być tymi lepszymi na serwisie, a o return jestem spokojny. Dodatkowym czynnikiem jest fakt, że Nadalowi dochodzą mecze singlowe. Grę podwójną skończyli grubo po 1, a dzisiaj koło 19 Hiszpan gra już singla i po tym debla. Wiemy jak było z przygotowaniami Rafy, do końca nie był pewien, czy da radę wystartować we wszystkich konkurencjach. Austriacy grają tylko w jednej kategorii, więc powinni mieć trochę więcej sił. Imo szanse Oliviera z Alexem są większe, niż zakładane 33-35%, więc taki kurs warto spróbować.
 
forehand39 574

forehand39

Użytkownik
Po kontuzji ani śladu, z Delbonisem robił co tylko zechciał a dziś będzie miał jeszcze prostsze zadanie, przynajmniej tak mi się wydaje.
Jak chcesz się bawić w dokładny wynik po 1,5 to sobie graj, ale nie pisz, że &quot;po kontuzji ani śladu&quot;, bo sam Nadal po meczu z Argentyńczykiem mówił, że odczuwa w ręku trudy każdego spotkania, zarówno singla jak i debla i powtórzył, że nie jest gotowy do gry na 100%. W meczu z Delbonisem wszystko tak kolorowo nie wyglądało, mnóstwo BP niewykorzystanych przez Arg no i sporo prezentów. Niektóre gemy Hiszpan musiał ostro męczyć, szczególnie w 1 secie,a Ty piszesz, że &quot;robił co chciał&quot;..
Patrzysz na wynik 6:2,6:1 i piszesz &quot;argumenty&quot; pod typ, wprowadzając ludzi w błąd, przedstawiając fałszywy obraz meczu. Radze odejść od tej metody pisania analiz.;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
&quot;My wrist is not perfect. My wrist needs more time,&quot; the Spaniard said. &quot;If it was a &#39;normal&#39; tournament on the circuit, I wouldn&#39;t be here. My wrist is not perfect. It isn&#39;t 100 percent.&quot;

Właściwie nic więcej nie trzeba pisać. Ja spróbuję opcji +1,5s Seppi @ 2.8 (Pinnacle)

Seppi już nie raz udowadniał, że grać w tenisa na najwyższym poziomie potrafi. Lubię Nadala i życzę mu wszystkiego dobrego, ale myślę, że tym razem już takiego spacerku jak z Del Bonisem nie będzie.
 
S 122

simonsz18

Użytkownik
Rafa vs Seppi
Rafa 2:0 |1,57| Unibet

Odnośnie Nadala pisałem co do ostatniego spotkania z Delbonisem a dziś buki znów wystawiają całkiem fajny kurs, można by powiedzieć, że dwa razy nic się nie zdarza, ale nie tym razem. Moim zdaniem Hiszpan wykręca kolejne 2:0. Mówiłem, że Rafa jest głodny gry i będzie walczył o każdą piłkę jak to w jego naturze i tak właśnie było. Po kontuzji ani śladu, z Delbonisem robił co tylko zechciał a dziś będzie miał jeszcze prostsze zadanie, przynajmniej tak mi się wydaje. Włoch ma już swoje lata i tym tenisistą, którym był choć by w 2012-13 roku już nie będzie. Ten sezon na hardzie, odważę się powiedzieć, że tragiczny. W Katarze zaczął od porażki z (moim zdaniem) totalnym amatorem Berankisem. Na AO pokonał Gabę co nie jest wielkim wyczynem szczególnie na hardzie i pokonał Kudle by odpaść w kolejnej rundzie z Novakiem. W Bułgarii pokonał Bakkera i następnie poleciał z Klizanem. W Holandii odpadł w pierwszym spotkaniu z Mullerem. W Dubaju przegrał również w pierwszym spotkaniu z amatorek Chungiem. Indian Wells w drugim spotkaniu przegrał z Isnerem i w Miami również w drugim spotkaniu z Dogopolovem. Tutaj na Igrzyskach pierwsze spotkanie wymęczone z przeciętniakiem Marchenko w trzecim secie po tajbreku. Jak mówiłem, Rafa jest głodny gry i dziś wcale nie ma lepszego przeciwnika niż Delbonis. 2:0 dla Rafy moim zdaniem spokojnie do ogarnięcia.
Kolejna analiza tego użytkownika śmiałbym go nazwać &quot;fantasty&quot; nie ogląda meczów = sugeruje się suchymi wynikami = wprowadza ludzi w błąd. Niedawno prosił o 10zł na skrilla bo &quot;mu do bonusu&quot; brakowało, który buk daje bonus z wpłaty skrilla praktycznie żaden. Domyślam się że typuje tutaj tylko na sucho czyli nie gra za prawdziwe pieniądze. Myślę że typy tego użytkownika należy traktować z przymrużeniem oka.

Ja to widzę inaczej, nie ma co się zbytnio sugerować meczem Nadala i samym wynikiem, Delbonis nie zagrał zle, po prostu serwował bardzo słabo, niektóre wymiany były dosyć wyrównane i wynik nie odzwierciedla nam realnego stanu gry. Seppi w swojej bogatej karierze wzlotów i upadków pokonywał już Federera na szlemie czy potrafił grać jak równy z równym z najlepszymi w Tourze pamiętam tez zacięty mecz z Murrayem kiedy mu wszystko wychodziło, myślę że jeśli wejdzie w odpowiedni rytm gry na początku spotkania to powinien sprawić niespodziankę, mam nadzieję że nie spali się psychicznie i nie przegra tego meczu już przed wyjściem na kort, Nadal to nie ten sam zawodnik co kilka sezonów wstecz wygrywa przede wszystkim walecznością i dobrym przygotwaniem fizycznym większość meczy zawodnicy z nim przegrywają już na starcie, Seppiego stać tutaj na wyrównaną walkę, przede wszystkim dużo lepsze podanie niż Delbonisa i liczę na więcej wygranych punktów z jego strony, kurs na Nadala dosyć papierowy i granie 2:0 moim zdaniem mija się z celem.
Mój typ: Andreas Seppi +4,5 2,28 Uni ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Spotkanie: Monfils-Cilic
Typ: 1
Kurs:1,6
Bukmacher: sts

Monfils w tym sezonie bardzo dobre wyniki na hardzie. Widać,że złapał sezon.Mało ze sobą grali z Cilicem,ale myślę,że w Brazylii Monfils ze swoją charyzmą ma większe szanse,choć przeciwnik wymagający.Oby nie było kontuzji i się nie podpalił


Spotkanie: Bautista-Muller
Typ: 2 (+1,5)
Kurs: 1.55
Bukmacher: sts

Porażka Ferrera w turnieju,który w meczu z naszym deblem grał wiele lepiej niż Bautista wymusił na mnie refleksje nad formą Roberto na tych IO. Muller w poprzedniej rundzie wygrał z Tsongą. Myślę,że jest już bardziej ograny na tych igrzyskach i stać go na co najmniej seta.


Spotkanie: Hradecka/Stepanek-Muguruza/Nadal
Typ: 1
Kurs: 2,45
Bukmacher: sts

Para Czeska ma tu spore szanse,tym bardziej po porażce Muguruzy w singlu.Radek doświadczony deblista,Hradecka też...widzę tu value ????)
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Rafa dopiero wraca po kontuzji
Dzisiaj ma rozegrac trzy mecze
Chce to zobaczyc
Oczywiscie zycze powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
J 146

jazdazbukami

Użytkownik
Jak dla mnie to dzisiaj ktoś z murowanych faworytów czyli: Rafa, Murray, Nishikori poleci.
Próbuje fajne ako Fognini +1,5seta + Simon +1,5seta - @7,50 MarathonBet, nawet 3x win dogów mamy kurs 500 za symboliczna złotówkę też można zagrać ????
Spotkanie: Nadal - Simon ⛔ Nadal mnie błędów i już lepiej to wyglądało ale i tak moim zdaniem złota nie zdobędzie.
Typ: Simon
Kurs: 6! Marathonbet
Marathon oferuje nam na tą chwilę zdecydowanie najlepszy kurs na przebijaka Gilu, w innych bukach kursy między 4.30 - 4.50. Nadal zdecydowanie pod formą w stosunku do tego co prezentował w turniejach rozgrywanych na clayu, oczywiście kontuzja, inne turniej, nawierzchnia itp. Wczoraj z Seppim rozegrali sobie pojedynek na przebijanie i wcale Seppi nie odstawał w tej grze od Hiszpana, kiedy panowie próbowali ataku to kończyło się w większości: siatka, aut. Seppi przegrał przez tragiczną grę na serwisie, statystyk nie widziałem, ale pewnie zakręcił się gdzieś koło 15-20% 1 serwisu. Dzisiaj przeciwnikiem Nadala będzie przebijak nad przebijaki Giles Simon i coś czuję że cierpliwością i regularnością sprawi o wiele większe problemy Nadalowi, sezon bardzo przeciętny tego zawodnika i tutaj w Rio jest szansa w końcu pokazać się z dobrej strony. Jeszcze co do Nadala, chłop jest po kontuzji, a gra tutaj na 3 frontach, biorąc pod uwagę, że w swoich wypowiedziach sugeruje że nie jest gotowy do gry na 100%, podobnie wujek Toni, to według mnie on traktuje te IO lekko treningowo.
Spotkanie: Fognini - Murray ✅ Fog z piekła do nieba i z powrotem do piekła, buki może się kiedyś nauczą że Fog vs Top5 to nie ten sam zawodnik i dawanie kursu 11 na niego to strzał w kolano
Typ: Fognini +1,5 seta
Kurs: 3,4! Marathonbet
Tutaj już nie odważę, się zagrać na czyste zwycięstwo bo przeciwko Murrayowi trzeba zagrać na pełnej koncentracji przez całe spotkanie, a wiadomo jak to u Foga bywa. Wczoraj Włoch zagrał koncert w 2 i 3 secie, mało którego zawodnika grę tak przyjemnie się ogląda. Jednak typ całkowicie na przeczucie, Murraya nie oglądałem, a po wynikach widać było że miał spacerek, z kolei Fog lubi mobilizować się na tych najlepszych i czuję że po prostu zaskoczy Murraya w którymś z setów nadzwyczajną grą.
 
D 192

delfi

Użytkownik
Monfils-Cilic
Monfils WIN 1.57 ✅

Zdecydowanie najciekawsze starcie 3 rundy na Igrzyskach w Rio. 11 z 14 zawodnikiem rankingu ATP ale biorąc pod uwagę ich formę widzę tu w Monfilsie więcej pozytywów. Przede wszystkim w ostatnim czasie zagrał dużo więcej spotkań na hardzie. Zwyciężył w Waszyngtonie, później w Toronto odpadł w półfinale przegrywając z Nole ale wcześniej zdążył pokonać Goffina czy gospodarza Raonicia. Cilic nie licząc spotkań w Pucharze Davisa zagrał raptem jeden mecz w Toronto, gdzie szybko odpadł z Karloviciem. Obaj zawodnicy z dobrym serwisem, gdzie jednak Cilic powinien mieć przewagę. Warto pamiętać jednak, że Monfils jest jednym z najlepiej returnujących zawodników więc Cilic nie będzie miał łatwych gemów ze swoim podaniem. Do tego Monfils jest niezwykle wybiegany, zwinny i szybki co pozwala mu bronić wiele niemożliwych piłek. We wczorajszym spotkaniu Cilic nie serwował tak jakby tego chciał. Dał się połamać Albotowi, a więc typowemu challengerowcowi, a w dodatku Albot miał dwa breakpointy w kolejnym podaniu, gdzie mógł znowu Cilicia przełamać. Monfils jak do tej pory miał dwa spacerki z Pospisilem i Dutrą, w których za bardzo się nie zmęczył. Cilic w pewnym stopniu przypomina mi Raonicia, ponieważ obaj świetnie serwują i mają niezwykle mocny forehand, a skoro Gael umiał się uporać z Raoniciem 2-0 powinien też pokonać mimo wszystko mniej regularnego niż Kanadyjczyk Chorwata.

Nishikori-Martin
Nishikori 2-0 1.28✅

W tym spotkaniu zwycięzca jest oczywisty. Różnica pomiędzy dwoma zawodnikami to przynajmniej 2-3 klasy. Japończyk bije Słowaka w każdym elemencie i to bardzo może jedynie pomijając serwis. Martin co ciekawe w Rio rozgrywa pierwsze mecze na hardzie, a że w pierwszej rundzie trafił mu się Kudla, który przyjechał tu pooglądać tancerki, w drugiej dostał walkowera z Kolbą to teraz ma pierwsze porządnego rywala. Kei na igrzyskach grał z Ramosem-Vinolasem i Millmanem, a Martina traktuję jako kogoś słabszego niż Ramos. Typowy ziemniak i nic więcej. Millman ratował się wczoraj w meczu serwisem, a mimo to Kei wygrał 7-6,6-4. U Martina serwis odpada, a w wymianach będzie rozrzucany we wszystkie kierunki. Dlatego uważam, że zwycięstwo Japończyka w dwóch setach jest całkiem przyzwoitym typem do dubla.
Ako: 2.01 Bet 365✅✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
GIlles Simon(+1,5s) – Rafael Nadal 1 @ 2.40 Pinnacle 7.5/10j

Turniej olimpijski powoli wkracza w decydującą fazę i powinniśmy spodziewać się coraz ciekawszych spotkań. Jednym z nich jest zapewne pojedynek Hiszpana Rafaela Nadala z Francuzem Gilles’em Simonem.

Nadal przez pierwsze 2 rundy turnieju przeszedł bez straty seta. Wyniki są zadowalające, jednak jego gra pozostawia wiele do życzenia. Wczoraj w spotkaniu z Seppim, w 1 secie popełnił 20 niewymuszonych błędów, co jak na Nadala jest mega dużo. Pamiętam czasy, kiedy 20 UE Hiszpan popełniał w całym turnieju, niestety dla Rafy te czasy już raczej nie wrócą. Seppi zagrał bardzo słaby mecz, dlatego mimo średniej gry Nadala spotkanie zakończyło się w 2 setach.

Dziś powinno być dużo trudniej o dobry wynik dla Hiszpana, bo na jego drodze stanie niezwykle waleczny Simon. Styl gry Francuza będzie podobny do tego co prezentował wczoraj Włoch. Różnica jest taka, że Simon to dużo lepszy taktyk, który potrafi utrzymywać wysoki poziom koncentracji przez długi czas i zapewne w głowie tego meczu nie przegra.

Warto wspomnieć jeszcze słowo o nadgarstku Nadala. Sam Rafa wciąż twierdzi, że odczuwa skutki kontuzji i potrzebuje więcej czasu na regeneracje. Gdyby to nie był turniej olimpijski to nie oglądalibyśmy go w obecnym czasie na korcie.

Na koniec trochę statysty.. W bezpośrednich pojedynkach 7-1 dla Nadala. Większość spotkań rozgrywana była w czasie, kiedy to Nadal prezentował zupełnie inny poziom, dlatego traktowałbym to z przymrożeniem oka. Na korzyść Simona przemawia pozytywny bilans z graczami leworęcznymi 51-40 (z czego 7 spotkań przegrał z Nadalem). Z graczami z TOP 10 Simon także ma obiecujący bilans 21-58.

Reasumując, myślę, że Simona stać przynajmniej na wygranie seta w tym spotkaniu. Jeśli Nadal nie poprawi swojej gry to może nawet przegrać to spotkanie.
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis Igrzyska Olimpijskie w Rio
godzina : cholera wie o której wyjdą na kort mecz opóźniony z powodu deszczu
spotkanie :F:Fognini - A.Murray
typ: liczba setów powyżej 2,5 seta w meczu
kurs 4.33
Bet365
analiza:
Murray wiadomo numer 2 ATP na dzeiń dzisiejszy świezo po zwycięstwie w Wimbledonie
główny na ten moment kandydat do złotego medalu , przynajmniej na papierze.Ostatnio w znakomitej formie.
Fognini wiadomo szaleniec , nieobliczalny , himeryczny ogromny wachlarz umiejetności , dyspozycji i osiągnięć.
Dość powiedzieć że potrafi na Australian open wygrać z Nadalem od stanu 0:2 a potrafi przegrać z np Donaldsonem , Lorenzim czy Yungiem.I tak by można długo !
h2h 2:2 po jednej wygranej na Cleyu i Hardzie zaliczyli obaj .Ciekawostka wszystkie mecze pomiedzy nimi zawsze były wygrywane bez straty seta Fognini raz w Devis Cupie wygrał 3:0.Ja dzisiaj myślę że wygra Szkot najprawdopodobniej 2:0 ale skoro na 3 sety wystawili kurs 4.33 to uderzam w to za dwie spokojne stawki bo takie mam przeczucie że padnie po jednym wygranym secie z obu stron.Kurs kuszący!!!!!
+++++
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pamelka 66

pamelka

Użytkownik
Typ #1
Tenis M, IO Rio
Godzina: 16:00
Spotkanie: Roberto Bautista Agut - Gilles Muller ; wynik: 2:0 (6:4 7:6)
Typ: 2-0 w setach Gilles Muller
Kurs: 5.20 ⛔
Pinnacle
Stawka: 3j
Strata: 3j ⛔ ⛔ ⛔
Typ #2
Tenis M, IO Rio
Godzina: 16:00
Spotkanie: Roberto Bautista Agut - Gilles Muller ; wynik: 2:0 (6:4 7:6)
Typ: Gilles Muller +3.50 (handicap gemowy)
Kurs: 1.54 ✅
Marathonbet
Stawka: 10j
Zysk: 5.4j ✅ ✅ ✅

Analiza:
Ulala przecież tu faworytem jest Muller a jak wygra to 2-0 w setach i to bardzo szybko.Skonczy jak Tsonga. Hiszpan Roberto taki niewiadomo kto. Ani nie jest słaby, ani mocny. Na srednim poziomie gra i tak średnio. Trzyma piłkę w korcie i potrafi przyspieszyć. Nie ma wyjatkowyvh warunków fizycznych . Taka slabasza wersja Mathieu. Jeżeli będzie mial chwilowy problem z serwisem , to leci dziś bardzo szybko. Muller dziś poserwuje oj poserwuje. Ponadto jego dzisiejszy przeciwnik nie jest wybitny na returnie. Muller nie bedzie dziś złamany &quot;na pewno&quot;. W obronie będzie ryzykowal, straszył gra do siatki jak to ma w zwyczaju i grał jakby z zamkniętymi oczyma. Wynik meczu to 7:6 7:6 najgorszy rezultat dla &quot;nas&quot;, uważam że góra będzie tylko jeden tiebreak. A ja widzę 6:4 6:3 dla Luksemburga (Muller). Żadnego overa gemowego nie będzie . No way !
AHOJ !
 
U 89

user18

Użytkownik
Typ #1


Analiza:
Ulala przecież tu faworytem jest Muller a jak wygra to 2-0 w setach i to bardzo szybko.Skonczy jak Tsonga. Hiszpan Roberto taki niewiadomo kto. Ani nie jest słaby, ani mocny. Na srednim poziomie gra i tak średnio. Trzyma piłkę w korcie i potrafi przyspieszyć. Nie ma wyjatkowyvh warunków fizycznych . Taka slabasza wersja Mathieu. Jeżeli będzie mial chwilowy problem z serwisem , to leci dziś bardzo szybko. Muller dziś poserwuje oj poserwuje. Ponadto jego dzisiejszy przeciwnik nie jest wybitny na returnie. Muller nie bedzie dziś złamany &quot;na pewno&quot;. W obronie będzie ryzykowal, straszył gra do siatki jak to ma w zwyczaju i grał jakby z zamkniętymi oczyma. Wynik meczu to 7:6 7:6 najgorszy rezultat dla &quot;nas&quot;, uważam że góra będzie tylko jeden tiebreak. A ja widzę 6:4 6:3 dla Holandii (Muller). Żadnego overa gemowego nie będzie . No way !

AHOJ !
Ale herezje wypisujesz człowieku :?

Bautista-Agut notuje bodajże najlepszy sezon w karierze, czuje się bardzo pewnie na korcie, a Ty piszesz, że to nie wiadomo kto.. Owszem nie posiada super warunków fizycznych, nie ma zabójczego serwisu, ale jest najzwyczajniej w świecie bardzo solidny w wymianach i taki zawodnik jak Muller, czyli jego serve&amp;volley, może nie wystarczyć na Hiszpana.
Napisałeś analizę ewidentnie pod typ, nie doceniając klasy Roberto.

Ja tutaj widzę WIN 1,53 Bautista-Agut ✅ i tak też gram, dla mnie jest on solidniejszym zawodnikiem, posiadającym większy repertuar zagrań, dużo bardziej cenię umiejętności i technikę Hiszpana.

PS. Muller to reprezentant Luksemburga, a nie Holandii ;)
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Monflis - Cilic typ cilic 2.47 unibet
Oczywiście Gael ostatnio w genialnej formie ale Marin jak zwykle w swojej dobre średniej.
H2h 2:0 dla Monflisa ale jeden mecz z 2009 i jakaś pokazówka do jednego seta w Azji w 2014 roku tego wogóle nie można brać pod uwagę.Jak dla mnie 50/50 i za 2.47 idę w stronę CHorwata.
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Gael -2 @1.9 pinnacle✅✅zgodnie z planem.
Ja osobiscie uwazam, ze Cilic wiekszych szans nie ma, owszem w pelni formy bylby duzym zagrozeniem, ale Gael potrafi i lubi grac z serwismenami, co pokazal ostatnimi czasy, do tego forma wydaje sie byc zajebista, powinien byc wypoczety, a to daje mieszanke wybuchowa ;)!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mastermaciej 173

mastermaciej

Użytkownik
Del Potro J. - Bautista-Agut R.
Bardzo ciekawa para i jeszcze ciekawiej wystawione kursy. Faworytem zdaniem buków Delpo, jednak ja pójdę w stronę Hiszpana, który wczoraj zagrał koncertowo z Mullerem totalnie pozbawiając go jego największego atutu - serwisu. Jeśli podtrzyma dobrą dyspozycję to powinien wyeliminować Argentyńczyka. Del Potro sprawił największą sensację turnieju, jednak już w meczach z Sousą czy Taro był bliski wpadki i odpadnięcia, jednak w obu przypadkach skończyło się na trzysetowych bojach. Na drodze Aguta stanęli Lorenzi, Kuznetsov i wspomniany Muller. Przyznam się, że wtopiłem pieniądze na tym ostatnim meczu i jestem pod wielkim wrażeniu gry Hiszpana. Myślę, że to on zagra w półfinale.
typ: Bautista-Agut R. @2,30 ⛔ //Betsson
Monfils G. - Nishikori K.
Mecz obowiązkowo do obejrzenia. Szukanie na siłę faworyta w tym meczu to jak wróżenie z fusów, gdyż prawdopodobnie zadecyduje dyspozycja dnia. Gael to jeden z moich ulubionych tenisistów i jednocześnie jeden z najbardziej niespełnionych talentów. Ostatnio chyba mu się poprawiło z psychiką i nawet w tych najtrudniejszych meczach zaczyna sobie radzić. Ja w tym meczu szukam overa gemowego. Obaj panowie potrafią świetnie poruszać się po korcie i przebijać na drugą stronę siatki. Monfils bardzo fajne spotkanie z Cilicem. Podpalił się w pierwszym secie w tie-breaku, jednak do reszty nie można się przyczepić. Ani razu nie został połamany, solidne uderzenia z obu stron kortu. Nishikori jeszcze nie miał rywala z absolutnego topu i do tej pory cały czas jest bez straty seta. Szykuje nam się świetne widowisko.
typ: powyżej 22,5 gemów ✅ @1,80 //Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
S 122

simonsz18

Użytkownik
Mergea/Tecau 2,25 Bet365
Typ oparty na czuja analiza tutaj nie będzie jakaś długa, Rumuni grają nieźle w tym turnieju (jak i przed pokonainie gładko braci Bryan) pokonanie gospodarzy robi wrażenie, jak i Amerykanów którzy szli jak burza przez ten turniej, Mergea operuje 1bh jeśli dojdzie do crossowych wymian nie będzie odstawał od Nadala, gra płasko i agresywnie pod siatką bezbłędny, Horia Tecau będzie konstruował punkty swoim doświadczeniem- wybitny deblista, Lopez serwis słaby będzie tutaj najsłabszym ogniwem i myślę że może pomoc tym elementem Rumonom, kurs nieopłacalny na Hiszpanów, stawiam na deblistów z krwi i kości.
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Del Potro vs Bautista
Delpo -2.5 |2,00| bet365 ✅

Idę w stronę Argentyńczyka. Bautista wczoraj z Mullerem zagrał na prawdę słabo mimo, iż wygrał 2:0. Wiele wymian wygrywał Luksemburczyk a Hiszpan skupiał się głównie na tym aby przebić na drugą stronę i liczył na błąd Mullera a takich było mnóstwo. Muller nie miał zdecydowanie dnia bo psuł niesamowicie proste piłki i grał bardzo pasywnie, praktycznie zero gry przy siatce i zero ryzyka. Nie wiadomo jak by się skończyło spotkanie z Kuznetsovem, gdzie było 1:1 i Rosjanin musiał skreczować. Del Potro wiadomo, pokonał Novaka i z Sousą pokazał złotą zasadę, że po takich spotkaniach trzeba grać w następnym przeciwko niemu i trochę pomęczył się z Sousą, który gra agresywny tenis tylko nie jest tenisistą kompletnym. Wczoraj Taro doskonale zaczął mecz, ale po pierwszym secie wszedł na najwyższe obroty Argentyńczyk i gładko go poskładał. Del Potro na pewno wie, że ma szansę na medal i zasłużenie jest dziś faworytem. Prawda jest taka, że Bautista od Wimbledonu nie miał godnego przeciwnika i to jest fakt. Dziś Argentyńczyk swoją dynamiką, zdecydowanie lepszym podaniem spokojnie powinien ograć Hiszpana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom