>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IO Rio 2016: Siatkówka mężczyzn [6-21 sierpnia 2016]

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wygląda na easy kasę. Następnym razem zanim podacie typy zapoznajcie się z tym co to znaczy drużyna turniejowa i potencjał kadrowy i fizyczny.i nie sugerujcie się na io jarmarkami typu me czy ls bo to się mija z celem.Włosi czy Rosjanie to inna mentalność i nie fascynują się byle turniejem. Myślę ze na nich zarobie chyba ze buki odrobia pracę domową. No ale mam nadzieję ze wy nie odrobicie i dalej będziecie grać Francuzów to mi podbijecie kurs na amerykanów z nimi
Jedna jaskółka wiosny nie czyni... Nie rób z Włochów po jednym meczu zwycięzcy IO..... i tak medalu nie zdobędą na tym turnieju.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Spróbujemy lekko, bo wiadomo pierwsze mecze, na Argentynę.
Iran, jako rewelacja ostatnich lat w siatkówce, powoli zaczyna się wypalać. Na swoim podwórku zawsze groźni, silni fizycznie. Gorzej jest gdy nie ma już pomocy publiczności, jeśli choć trochę nie idzie taktyka siła x ramię nie zawsze daje spodziewany rezultat.
Argentyna jako ta reprezentacja ciągle pukająca od kilku lat do czołówki, jednak bez impulsu, z jakim grał Iran przez ostatnie kilka lat. Jednakże, moim zdaniem, lepsza gra w obronie oraz więcej sprytu powinny dać Argentynie lekką przewagę. No i grają może na terenie odwiecznego rywala, ale za miedzą, a nie jak Iran, na drugim końcu świata. Lekko w stronę Argentyny, zobaczymy co będzie.
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
No niestety na USA vs Wlochy bardzo prawidlowo kursy wystawione typowy no bet aczkolwiek bede kibicowal Wlochom bo po porazce USA buki dadza mi na nich wysoki kurs z Francja. I to pewnie bedzie niestety ostatni moj zarobek na przeszacowanej Francji bo po porazce z USA buki juz przejrza na oczy :/
A co do typow na kolejna kolejke:
Kuba vs Egipt 1 2,75 Bet365
Ja rozumiem ze Kuba zdziesiątkowana ale bez przesady. 1,40 na Egipt? Przeciez Egipt to typowi chlopcy do bicia. Kubanczycy wcale nie sa takimi ogorkami skocznosc mlodosc . Ja bym tu raczej kurs na Kube dal moze z 1,6-1.7 a tu taka niespodzianka.
Myslalem ze po wygranej Argentyny z Iranem buki przecenia Argentyne ale niestety kurs na Ruskich nie powala wiec raczej odpuszcze.
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
No ta Kuba nie wygląda źle do tego u Egipcjan El Kotb z nami w drugim secie kontuzja która wyglądała dosyć poważnie to wątpie ,żeby z Kuba zagrał.
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Podam coś od siebie gdyż dosyć dobrze przyjrzałem się pierwszej kolejce zmagań siatkarzy i mam dwa typy które powinny pokryć się sukcesem. Pierwszy typ to over 3,5 seta w spotkaniu Rosji z Argentyną po @1,42 w Unibecie. Rosjanie ograli 3-1 Kubańczyków i w moim odczuciu nie grali jakiejś niebotycznej siatkówki, skazywani na pożarcie Kubańczycy potrafili ugrać seta i momentami byli bardzo godnym rywalem dla Sbornej. Słowo o Argentyńczykach którzy po wyrównanym meczu ograli Iran 3-0 w dwóch setach na przewagi. Są absolutnie w stanie ugrać minimum jednego seta z Rosjanami a może i sprawić niespodziankę.✅

W meczu Kuba Egipt gram over 180,5 pkt po @1,73 w Unibecie Mecz dwóch wyrównanych ekip więc licze że każdy set będzie wyrównany a taki stosunek pktów to 4 w miare wyrównane sety, jak już wspominałem Kubańczycy zagrali przyzwoity mecz z Rosjanami i na pewno postawią się Egiptowi którzy nie oszukujmy się cudów z nami nie pograł. Licze na bardzo wyrównane spotkanie.
 
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
Rosja - Argentyna +1.5 seta Argentyna 1.87 UNIBET
Jeśli chodzi o Rosję to już nie jest to ta sama drużyna co 2-3 lata temu. Oczywiście nigdy nie można ich lekceważyć, ale już nie sieją takiego postrachu w Europie. Argentyna za to jest to bardzo ciekawa drużyna, tworzą fajny kolektyw. Każdemu rywalowi gra się z nimi bardzo ciężko. Fajnie zaczęli te IO od pewnego pokonania Iranu. Jesli tylko Conte utrzyma dyspozycje z osatniego meczu to spokojnie Argentyna może tutaj myśleć o zwycięstwie. Jak dla mnie ten mecz to 60-40% dla Argentyny więc +1.5 seta biore z pocałowaniem ręki ????
++++ ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
Rosja - Argentyna +1.5 seta Argentyna 1.87 UNIBET

Jeśli chodzi o Rosję to już nie jest to ta sama drużyna co 2-3 lata temu. Oczywiście nigdy nie można ich lekceważyć, ale już nie sieją takiego postrachu w Europie. Argentyna za to jest to bardzo ciekawa drużyna, tworzą fajny kolektyw. Każdemu rywalowi gra się z nimi bardzo ciężko. Fajnie zaczęli te IO od pewnego pokonania Iranu. Jesli tylko Conte utrzyma dyspozycje z osatniego meczu to spokojnie Argentyna może tutaj myśleć o zwycięstwie. Jak dla mnie ten mecz to 60-40% dla Argentyny więc +1.5 seta biore z pocałowaniem ręki ????
Ja bym odradzał.W wczesniejszym meczu grałem w ich strone wyżej można zobaczyć moja analize, lecz dzisiaj osobiście ide w strone Rosjan a nie dobrze wyglądajacych w pierwszym meczu Argentynczyków.
Rosja to nie Iran , i dzis Conte i spółka nie bd mieli tak lekko. Rosjanie posiadaja o wiele lepsza zagrywke gdzie bd odrzucac ich w przyjeciu a potem bd stał szczelny rosyjski mur. Taki scenariusz widze na ten mecz.W ataku wracajacy Mikhaylov bedzie trzymał atak w pomocy z Kliuką. Argentyna niestety nie posiada az takiej sily razenia by ruszyć Ruskich. H2H 6-1 widać ze Ruskie nie leza druzynie z Ameryki Płd. Ostanie spotkanie to fakt wygrana 3-0 Argentyny lecz powiedzmy sobie Rosjanie odpuscili sobie tą Lige Światową. Reszta to wiekszość wyniki 3-0 3-1 i taki wynik dziś stawiam czyli : Rosja -1,5 seta , kurs:1,75. ⛔
Alekna tak pukładał ten zespół na Igrzyska by wygrać grupe ewentualnie byc 2 i grac z przypuszalnie słabszymi drużynami z grupy A.

Maxim,Kliuka i środkowi dziś bedą kluczem do zwyciestwa !
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Ja bym odradzał.W wczesniejszym meczu grałem w ich strone wyżej można zobaczyć moja analize, lecz dzisiaj osobiście ide w strone Rosjan a nie dobrze wyglądajacych w pierwszym meczu Argentynczyków.
Rosja to nie Iran , i dzis Conte i spółka nie bd mieli tak lekko. Rosjanie posiadaja o wiele lepsza zagrywke gdzie bd odrzucac ich w przyjeciu a potem bd stał szczelny rosyjski mur. Taki scenariusz widze na ten mecz.W ataku wracajacy Mikhaylov bedzie trzymał atak w pomocy z Kliuką. Argentyna niestety nie posiada az takiej sily razenia by ruszyć Ruskich. H2H 6-1 widać ze Ruskie nie leza druzynie z Ameryki Płd. Ostanie spotkanie to fakt wygrana 3-0 Argentyny lecz powiedzmy sobie Rosjanie odpuscili sobie tą Lige Światową. Reszta to wiekszość wyniki 3-0 3-1 i taki wynik dziś stawiam czyli : Rosja -1,5 seta , kurs:1,75.
Alekna tak pukładał ten zespół na Igrzyska by wygrać grupe ewentualnie byc 2 i grac z przypuszalnie słabszymi drużynami z grupy A.
Maxim,Kliuka i środkowi dziś bedą kluczem do zwyciestwa !
Nie zgodziłbym się z tym. Rosja skład ma zdecydowanie najsłabszy od kilku lat. Kliuka? kto to jest Kliuka? dla mnie kompletne drewno, nie trzymające przyjęcia, zagrywką też nie straszy, zasięg w ataku fajny, ale wielkim zawodnikiem nie jest i moim zdaniem nie będzie (chociaż dużo osób strasznie się nim jara, ja nie widzę żadnego wielkiego potencjału w tym zawodniku). Michajłow jest cieniem zawodnika już od kilku sezonów gra po prostu przeciętnie, nawet Kubańce nieźle go przećwiczyli blokiem w pewnym momencie. Środek też niezbyt pewny, nie ma Musera. Rosja ma po prostu całą mase problemów na tych igrzyskach i żaden Alekna tutaj nic nie poradzi, są po prostu przeciętni.
Argentyńczycy dla mnie najlepsi od wielu, wielu lat. Nic dziwnego skoro przejął ich trenerski mag Velasco, widać dynamike, świetnie chodzi środek, Conte genialny.
Dla mnie Argentyna faworytem w tym meczu, ale coś takiego wydaje się być najrozsądniejszą z opcji:
Argentyna +7.5 (1.97) Marathonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
Nie zgodziłbym się z tym. Rosja skład ma zdecydowanie najsłabszy od kilku lat. Kliuka? kto to jest Kliuka? dla mnie kompletne drewno, nie trzymające przyjęcia, zagrywką też nie straszy, zasięg w ataku fajny, ale wielkim zawodnikiem nie jest i moim zdaniem nie będzie (chociaż dużo osób strasznie się nim jara, ja nie widzę żadnego wielkiego potencjału w tym zawodniku). Michajłow jest cieniem zawodnika już od kilku sezonów gra po prostu przeciętnie, nawet Kubańce nieźle go przećwiczyli blokiem w pewnym momencie. Środek też niezbyt pewny, nie ma Musera. Rosja ma po prostu całą mase problemów na tych igrzyskach i żaden Alekna tutaj nic nie poradzi, są po prostu przeciętni.
Argentyńczycy dla mnie najlepsi od wielu, wielu lat. Nic dziwnego skoro przejął ich trenerski mag Velasco, widać dynamike, świetnie chodzi środek, Conte genialny.
Dla mnie Argentyna faworytem w tym meczu, ale coś takiego wydaje się być najrozsądniejszą z opcji:
Argentyna +7.5 (1.97) Marathonbet
moze skład maja słabszy niz kilka lat temu , ale to dalej Rosja. Czy Maxim gra przecietnie ? tu bym stawiał znak zapytania
do tego czy Kliuka jest mierny i jest drewniany ? w porownaniu do Bruno,Palaciosa ? tez mam watpliwości
Na środku 3 wyrównanych zaodników takich jak Volvich , Ashchev i Volkov każdy świetny w grze blokiem czy aż tak nie są zbyt pewni?
no zobaczymy, kazdy ma inne poglądy , spostrzezenia , kazdy widzi siatkówke w inny sposób.Ja przedstawiłem swoją wiedzę Ty swoją ???? Kto miał racje dowiemy sie za okolo 2,5 h jak nie wiecej. powodzenia ;)
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
moze skład maja słabszy niz kilka lat temu , ale to dalej Rosja. Czy Maxim gra przecietnie ? tu bym stawiał znak zapytania
do tego czy Kliuka jest mierny i jest drewniany ? w porownaniu do Bruno,Palaciosa ? tez mam watpliwości
Na środku 3 wyrównanych zaodników takich jak Volvich , Ashchev i Volkov każdy świetny w grze blokiem czy aż tak nie są zbyt pewni?
no zobaczymy, kazdy ma inne poglądy , spostrzezenia , kazdy widzi siatkówke w inny sposób.Ja przedstawiłem swoją wiedzę Ty swoją ???? Kto miał racje dowiemy sie za okolo 2,5 h jak nie wiecej. powodzenia ;)
Kliuke porównujemy do Conte, ponieważ to On ma w głównej mierze odpowiadać za zdobywanie punktów z lewego ataku - tak jak Facundo w Argentynie. No a jaka jest różnica między drewnem Kliuką a Conte to chyba każdy wie i widać to nawet dzisiaj
Pierwszy set i już widać, że Rosja nie miała prawa tutaj być faworytem. Argentyna gra doskonale, Velasco jest mistrzem, przygotował ich kosmicznie do turnieju. Rosjanie zardzewiali, tragicznie gra Grankin, bez tempa, De Cecco go masakruje na razie. Środek Argentyny gra wybitnie, to samo Conte i Poglajen, Lima również fajnie z prawego (w końcu Argentyna ma ogarniętego zawodnika na ataku, juz na LŚ to pokazywał).
Zobaczymy co się będzie działo dalej, być może Rosja się trochę ogarnie, ale na chwile obecną wyglądają dramatycznie słabo na tle Argentyny.
Jasna sprawa, każdy ma prawo do swojego zdania i poglądów
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Francja - Meksyk
Francja under 75,5 punkta 1,36
✅
Meksyk jest outsiderem na tych Igrzyskach i tego będę się trzymał. Brazylia straciła z nimi pierwszego seta, ale oni są jeszcze bardziej nierówni niż Francuzi, do tego gdy potem doszli do siebie to Meksyk nie ugrał 20. punktów w żadnym z setów. Żabojady po załamującym 3-0 z Włochami muszą się podnieść. To chyba nie jest ekipa na medal, co wiele osób wskazuje, choć kto wie. Na razie czas na podniesienie morali ekipy, zdobycie pierwszych punktów i poprawę falstartu. Są równiejsi od Canarinhos i jednak takiej wtopy ze stratą seta ani nawet zbliżeniem się, nie powinni dać.

TREBEL siatkówka + piłka ręczna

Francja under 75,5 punkta 1,36 ✅
Szwecja - Egipt 1 1,36
Dania - Tunezja 1 1,14

AKO 2,12 Bet365
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
ONE, TWO, THREE USA !!!
Kurs na Amerykanów @2.14 Óni
Amerykanie muszą, tutaj nie ma nad czym spekulować. USA przed mistrzostwami razem z Brazylią i Francją byli typowani do medali. Kadra Włoch jak zawsze dobra, ale to zwyczajnie za wysokie progi dla tego teamu. Pierwszy mecz wyszedł Włochom znakomicie, ale już nie raz pokazali wahadło swojej formy z meczu na mecz. Cała gra Włochów opiera się na Zajcewie i Juantorenie, jeżeli im gra się nie klei to od razu dostają oklep od każdego. Rozegranie, czyli mózg zespołu Giannelli, melodia przyszłości, tyle o nim można powiedzieć. Po przeciwnej stronie siatki rozgrywa Micah Christenson, fenomenalny poziom od wielu lat. Co prawda lewe skrzydło w reprezetancji USA kuleje póki co, ale jak na Włochów nie będzie tego widać.
Teraz czysto statystycznie, USA 3 porazki pod rząd- czy ktoś pamięta kiedy przegrali 4 mecze pod rząd? Proste-nie. Nie ma zwyczajnie takiej opcji. Żeby top3 na świecie tutaj coś zawalił. Do tego od wielu sezonów Amerykanie bardzo dobre h2h z Włochami. John Sperew nie pozwoli na kolejną wpadkę i ośmieszenie Amerykańskiej myśli szkoleniowej.
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Argument typu : ,,dostają oklep od każdego gdy gra nie klei się Zajcewowi i Juantorenie&#39;&#39; jest nie na miejscu. Może warto zauważyć jak niedyspozycja Andersona wpływa na grę i wyniki USA ? Zobacz co się stało z USA jak słaby pierwszy mecz miał Sander ? Porównanie Gianelliego i Christensona i przedstawienie Włocha jako outsidera w tym pojedynku też jest zaskakujące.
Prawo serii też tu nie ma zastosowania.
Szanuję Twój typ jednak uważam, że argumenty, które zaprezentowałeś są nie na miejscu.
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Polska (-1,5) vs Argentyna 1 2,20 @ Bet365
Argentyna po 2 dobrych meczach juz uznawana za Boga i przyznaje im sie kurs 1,90 na wygranie grupy.Nie dajmy sie zwariowac to wciaz druzyna raczej przecietna. Z Polską są raczej bez wiekszych szans, wszyscy chca uniknac Brazylii i Wlochow wiec tu nie ma zartow. Wchodzimy juz w ta faze turnieju ze najlepsi zaczną wygrywać
Brazylia vs USA(+8,5) 2 2,00@ Bet365
USA typowa wpadka w pierwszym meczu, w drugim z faworytem do medalu wyrownany boj i porazka , jednak kazdy set byl prowadzony na rowni. Brazylia wcale az tak nie zachwyca, przegrane sety w obu spotkaniach, nie sądze zeby az tak tu zdominowali Amerykanow. Ten handicap po takim kursie jak najbardziej odpowiedni. USA to dla mnie wciaz druzyna o wiekszym potencjalem niz Francuzi.
Francja (-1,5) vs Kanada 2 2,75@
Oczywiscie typ bardzo ryzykowny jednak po tym kursie jak dla mnie warto. Dalej sa Francuzi przeszacowani przez bukow. Latwiutki oklep od Wlochow (spodziewalem sie przegranej ale nie az tak). Po prostu potencjal kadrowy nie jest taki jak wszyscy sądzą. Nabili sobie renomy na mistrzostwach europy ktore wszyscy odpuscili i jakichs ligach swiatowych, ot cala historia. Kanadyjczycy super mecz z Amerykanami, a i z Brazylia ugrali seta, mysle ze z powodzeniem moga powalczyc. Faworytem nie są ale 2 sety po kursie 2,75 jak najbardziej warto

No i generalnie nie moge sie doczekac meczu USA vs Francja, bo znajac myslenie bukow, to wyczuwam ogromne value na Amerykanow. Przeciez oni z Francja beda musieli obowiazkowo wygrac zeby wogole zachowac szanse na awans. A przeciez potrencjal kadrowy umowmy sie maja lepszy
 
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
Polska win @ 1.57 fajny kurs na Polskę , która bodajże jeszcze w historii nie przegrała z Argentyną więc czemu miałoby się to zdazyc dziś ? Dwa dotychczasowe mecze Polski a zwłaszcza ten z Iranem pokazał po raz kolejny że to drużyna z charakterem i obecna forma powinna wystarczyć na pokonanie Argentyny , która jak dotąd tak jak i Polska odniosła 2 zwycięstwa ( nad Iranem i Rosją ). Nie będę się bawił tutaj w hendicap setowy czy punktowy bo uważam że to jest najlepszy typ i dobry do dubelka.
Ten mecz może się skończyć po tajbreku , nie mówię że nie ale koniec końców Polska powinna wygrać. Powodzenia ????
 
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
IRAN- KUBA ponad 135.5 pkt UNIBET 1.82 +++ easy
Ja tradycyjnie już szukam jakiegoś overka punktowego. Na razie Kamerun dał 2 razy pięknie zarobić ???? A przechodząc do sedna mamy mecz Iranu z Kubańczykami. Iran to nie ta sama drużyna jak rok czy 2 lata temu. U siebie są szalenie niebezpieczni, co innego poza granicami swojego państwa. Statystycznie ostatni mecz wygrany 3:0 Iran odniósl 16 maja z Australią. Następne 17 meczy nie udało im się to ani razu !! Tracili sety z takimi potęgami jak WENEZUELA (2) CHINY (2) JAPONIA(1) i mnówstwo kiepskich wyników. Teraz 2 słowa o Kubie. Pare lat temu fantastyczna reprezentacja z nastolatkiem Leonem. Teraz ? Częsciej niż o dobrych wynikach słyszymy o aferach. W każdym bądź razie Igrzyska to moment gdzie chłopaki mogą się pokazać, aby wyjechać do Europy. Uważam, że Kuba spokojnie może urwać tutaj seta. W razie czego jednak mam bezpieczniejszego beta taki overek. Mecz za niespełna godzinkę. Liczę, że chłopakami z Kuby pokażą charakter. POWODZENIA ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
WŁOCHY- MEKSYK ponad 130.5 pkt Unibet 1.94
Co tu duzo mówić mecz drużyny, którą będzie się biła o najwyższe cele z kopciuszkiem. Po dwoch dobrych meczach Włosi prowadzą w grupie z kompletem punktów. Chyba nikt się nie spodziewał, że na wstępie pokonają Francję 3:0 a w kolejnym meczu dadzą tylko seta USA. Przed nimi jeszcze ciężkie mecze więc mam nadzieje, że przy korzystnym wyniku trener da pograć trochę zmiennikom. Meksyk zaczął ten turniej od niespodzianki urywając seta Brazylii. W kolejnym meczu z Francją, która chciała zmazać plame z pierwszego meczu przegali planowo 3:0. W jednym z setów zostali rozbici do 12, ale potrafili też nawiązać walkę do 22. W każdym bądź razie po takim kursie grzechem będzie nie spróbować. POWODZENIA ????
dużo się pomyliłem.. pierwszy minus
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Nono wczoraj spory plusik i zaczynamy dalej

USA vs Francja 1 1.90 Unibet
wszystko co trzeba napisałem wcześniej. USA drużyna o dużo duzo większym potencjale kadrowym. Francja w dalszym ciągu przeszacowana. Spodziewałem się ze bukmacherzy dadzą mi jeszcze większe value ale wczorajszy mecz z Brazylią trochę mi zbil kursy ale i tak warto value duże.

Warto pomyśleć nad grą na ruskich bo widziałem kurs 2.15 a jak dla mnie są faworytami ale ja nie gram tego żeby nie popsuć sobie kibicowania xd
 
lukas88 230,5K

lukas88

Forum VIP
13.08.2016 g. 20.00 Polska- Rosja
Typ: 1
Kurs: 1,8
Bet 365
Stawka 9/10


Cóż, nie widzę innego scenariusza w tym spotkaniu niż zwycięstwo biało- czerwonych i utarcie nosa ruskom. Niby mamy już ćwierćfinał, ale nie wierzę że chłopaki odpuszczą to spotkanie. Wiemy jaka temperatura towarzyszy zawsze pojedynkom z Rosjanami, którą jak zwykle podgrzewa &quot;S*****anow&quot; http://sportowefakty.wp.pl/rio-2016/621 ... rtowefakty
Polacy w meczu z Argentyną pokazali walkę i charakter, takie momenty jak 3 set w tym meczu budują morale i atmosferę w drużynie. POlacy zagrali na tym turnieju już dwa dobre mecze z silnymi rywalami (Iran+Argentyna). Ruscy pokonali słabych Egipcjan i Kubańczyków i dostali bęcki od Argentyny. Jak dla mnie biało czerwoni jutro jak walec przejadą się po sbornej, przy obecnejdyspozycji obu drużyn, oraz składach nie dopuszczam innej możliwości. Kurek odzyskał świeżość i skuteczność, na środku rządzą Kłos z Bieńkiem, swoje dokładają przyjmujący: BUzek, Kubiak, Mika.

Polska - Rosja 3-0
Kurs: 5,5
Bet 365
Stawka 2j
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom