>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

12 kolejka PGE Ekstraliga - 05-07 sierpień

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik



05.08.2016 live nSport 19:30
Pierwszy mecz 46:44 dla GKM

07.08.2016 live nSport 17:00
Pierwszy mecz 45:45

07.08.2016 godz 17:00
Pierwszy mecz 49:41 dla Wrocławia

07.08.2016 live nSport 19:30
Pierwszy mecz 62:28 dla Gorzowa
Najbliższa kolejka zaczyna się już w piątek. Tym razem w tv na żywo obejrzymy aż 3 spotkania.
W piątek Falubaz zapewne zgarnie komplet punktów. Grudziądzanie na wyjazdach traca bardzo wiele. Pojadą bez Golloba ale to akurat nie musi oznaczać osłabienia na wyjeździe.
W niedziele ciekawe widowisko zapowiada się w Rybniku. Leszno ze swoimi problemami ale i gospodarze też je mają. Większą siłą dysponuje Leszno ale jak będzie okaże się w nd. Jeżeli Baliński i Holta nie zaskoczą to nie widzę Rekinów w tym starciu bo Jonsson , Grisza i Woryna to zdecydowanie za mało. Powraca po kontuzji najprawdopodobniej Fricke ale jak sie zaprezentuje? Jeśli tak jak przed kontuzją to będzie to emocjonujące spotkanie do ostatniego biegu.
Wrocławianie wskoczyli na właściwe tory i teraz sa bardzo groźni. Zaczął punktować Woźniak i Jędrzejak. Woffinden i Milik prezentują bardzo wysoką formę i gdyby jeszcze Maciek Janowski prezentował się jak w tamtym roku to Sparta była by piekielnie mocna. Tarnowianie po ostatniej porażce jak wiemy spadają z ligi. Jak się zaprezentują na wyjeździe? Dodatkowo będą osłabieni bo czerwona kartkę otrzymał Madsen.
W Toruniu bardzo ciekawy mecz nas czeka. O bonusie gospodarze nie mają co marzyć jednak 2pkt bardzo im potrzebne. Gorzów z chimerycznym Pawlickim , Zagarem i Jensenem ( chociaż ten zazwyczaj w Toruniu objeżdża kapitalne zawody) będzie miał ciężko by powalczyć o wygraną. Liderzy Aniołów wydaje się,że złapali odpowiednią formę. U siebie Miedziak i Przedpełski jeszcze groźniejsi niż na wyjazdach. Stawiam na wygraną Get Well.
Zapraszam do dyskusji i podawania typów
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Wrocław -24 - Tarnów 1 1.90 bet365✅
Unia pojechała we dwójkę, może coś dorzuci Michelsen. Maciek mimo swojej formy nie powinien mieć problemów choćby ze Świderskim. Juniorka nie jedzie u gości, chociaż bez Drabika u Spartan też bez szału. Pamiętam mecz z tamtego sezonu Wrocławian chyba z Zielonej Góry jak tam już było po grze o bonus Baron jechał w ostatnim juniorką więc taka możliwość i dzisiaj. Wrocławianie jednak coraz lepiej spasowani biją kadrowo spadkowy(?) Tarnów.

Toruń - Gorzów 1 1.40 bet365 ✅
Rybnik- Leszno 2 1.50 unibet⛔

Toruń u siebie mocny więcej szczególnie w porównaniu do wyjazdów mogą dać drużynie Polacy jak i Holder. Mają rachunki z Gorzowem do wyrównania po laniu w pierwszej rundzie. Różnica w przygotowaniu toru przez oba kluby, w Toruniu lekko podrapany może nie beton ale twardo, a tego w Gorzowie nie uświadczy. Idealna nawierzchnia dla Holdera, który tam ostatnio latał. Do tego dodając motywującą obecność bliźniaka warto zagrać over 11⛔ (równe 11) bet365 po kursie 1.80 jak i w parze, na ten moment namierzyłem ze Zmarzlikiem w milenium po kursie 1.75.✅

Leszno o czwórkę seniorka gwiazdy, które ze strony duńskiej zawodzą. Emil jest już tym Emilem sprzed kontuzji, Polacy pojadą, wiele zależy od Nickiego coś tam nie gra, z dnia na dzień wszystkiego nie poprawi, jednak może zaskoczyć. Rybnik sporo niewiadomych zawodnicy po kontuzjach, u siebie z mocnymi zespołami dostawali lanie. W tym okresie wakacyjnym świetnie prezentowali się leszczyńscy juniorzy, których punktów dzisiaj spodziewam się jako bardzo istotnych w końcowych rachunku.
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Aleksander Loktajew (-1) - Peter Ljung 1 @1,90 bet365
Wiem, że typ może się wydawać kontrowersyjny. Powracający po zawieszeniu Loktajew w parze z Ljungiem. Rosjanin miał sporo czasu do przemyśleń i wygląda na to, że zrozumiał swój błąd. Ma wielką szansę na udany powrót, gdyż Falubaz ma problemy kadrowe. Loktajew trenował w tygodniu i przygotowywał się do tego meczu. Potencjał ma wciąż ogromny. Z drugiej strony Ljung. Zawodnik po prostu słaby. Coś tam czasem szarpnie u siebie. Dobre występy notuje tylko w Szwecji. Dziś czekają go raczej maksymalnie 4 biegi. Nie daję mu więcej jak 3-4 punkty. I to na Saszę moim zdaniem nie wystarczy.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Sparta Wrocław vs Unia Tarnów (handicap) &gt;&gt;&gt; Madsen nie jedzie z uwagi na czerwoną kartkę z meczu z KS Toruń, prosze zignorować ten typ
Typ: Unia Tarnów (+24)
Kurs: 1,90

Tak wysokie wyniki to rzadko w Ekstralidze. Unia ma 3 wartościowych zawodników: Kołodziej-Bjerre-Madsen. Jeśli oni w 6 biegach zdobędą po około 10 punktów to przy małym wsparciu reszty powinno się spokojnie udać utrzymać handicap.
Tomasz Jędrzejak vs Kenneth Bjerre (H2H)
Typ: Tomasz Jędrzejak (+3)
Kurs: 1,66

Ogór to fachowiec pierwszej klasy od Golęcina. Kenio zapewne 6 biegów, ale i tak powinno być między nimi na równo.
Polecam
Tai Woffinden vs Janusz Kołodziej (H2H)
Typ: Tai Woffinden (+1)
Kurs: 1,57

Nie wiem czy to jakaś pomyłka buka, czy o co chodzi, ale zarówno Tai jak i Kołodziej mają obecnie (+1). Nie ważne. Skoro można pobrać Tajskiego z plusem to na luzie. Król Golęcina vs zawodnik raczej bez wielkiej formy i motywacji, wszak Unia już jest w PLŻ Nice na 2017.
Tai Woffinden (suma punktów)
Typ: Tai Woffinden - powyżej 11
Kurs: 1,66

Król Golęcina nie powinien mieć dzisiaj znaleźć większego oporu ze strony Jaskółek. Jeśli tylko trener Baron czegoś nie wymyśli to jest to easy bet.
* * *
ROW Rybnik vs Unia Leszno (handicap)
Typ: Unia Leszno (-4)
Kurs: 1,75

Bardzo przyjemne handi na ten mecz. ROW ma dziury w składzie i nie za bardzo widzę szansę by to łatać. Zresztą nawet gdyby oba zespoły jechały w pełnych zestawieniach to i tak Unia byłaby faworytem. A co dopiero teraz. Jeśli tylko Nicki nie pojedzie totalnej kaszany, a wiemy że go na to stać, to powinno być OK. Emil jest w dobrej formie. Piotr też powinien być szybki. Jest Zengi, Nicki i ktoś z dwójki Toffik-Kildemand. Juniorzy też dorzucą kilka oczek.
Rune Holta vs Grzegorz Zengota (H2H)
Typ: Rune Holta (+2)
Kurs: 1,90

Grzesiu ostatnio fajnie nam odżył, ale czy to starczy by dzisiaj odstawić Ryśka. Konsekwetnie idę w stronę Unii dlatego dla Rysia pojawi się szansa na 6 biegów. Z silnym Falubazem zrobił 8+3 (6), a ze Sparta 11+1 (5). Myślę, że dzisiaj będzie też w tych okolicach. Zengi musiałby zrobić życiówkę jak ostatnio w Szwecji żeby odstawić Holtę.
Grigorij Łaguta (suma punktów)
Typ: Grigorij Łaguta - powyżej 11
Kurs: 1,90

Forma jest, w Rybniku jeździ pięknie, więc dzisiaj musi zrobić wszystko co w swojej mocy by trzymać wynik dla Rekinów. Zapenwe 6 biegów, choć i w jadąc regulaminowe 4+nominowany będzie w stanie to zrobić. Nawet z tak silnym rywalem jak dzisiejsza Unia Leszno.
* * *
Falubaz Zielona Góra vs GKM Grudziądz (handicap)
Typ: Falubaz Zielona Góra (-18)
Kurs: 1,83

Falubaz dzisiaj powinien się równo przejechać po GKM-ie. W składzie jest kilka strzelb: Dudek, Pepe, Krycha i Doyle. Nie widać wśród gości siły, która mogłaby nawiązać równą walkę z Motomyszami. Jeśli Cieślak nie będzie zbytnio rotował to powinno się skończyć koło 58:32.
Piotr Protasiewicz vs Antonio Lindbaeck (H2H)
Typ: Piotr Protasiewicz
Kurs: 1,83

Antonio ostatnio sporo spuściłz tonu. Brak SGP źle na niego wpływa. Pepe przy wrocławskiej jest bardzo mocny i powinien skończyć z dwucyfrowym dorobkiem. Nawet dodatkowy bieg Antoniego nie powinien tu być przeszkodą.
Patryk Dudek (suma punktów)
Typ: Patryk Dudek - powyżej 11
Kurs: 1,72

Zazwyczaj Dudek jest na granicy. Dzisiaj jest fajna okazja, żeby się przełamać i zrobić spektakularny wynik. W parze Loktajew, więc raczej brak zagrożenia. Po paru biegach możliwe, że wskoczy tam bombowy Krycha i zaczną się lekkie schody. Liczę jednak na silny początek Duzersa i pójście za ciosem.
* * *
Polecam
KS Toruń vs Stal Gorzów (handicap)
Typ: KS Toruń (-4)
Kurs: 1,61
(przed chwilą spadło z 1,75)

Ponownie bardzo przyjemny handicap na jedną z drużyn. Wśród gorzowian trudno szukać specjalistów od MotoAreny. Dodatkowo tacy zawodnicy jak Puk, Zagar czy Przemek ostatnio nieco obniżyli loty. Z kolei na MotoArenie wpadli na genialny pomysł by przygotowywać pod swoich ludzi beton, którego w gorzowie unika się jak ognia. Myślę, że Gorzów nie dobije do 40.
Martin Vaculik vs Matej Zagar (H2H)
Typ: Martin Vaculik (-2)
Typ: 1,90

Musze przyznać, że oferta H2H na ten mecz jest najciekawsza. Jeszcze myślałem, że o Miedzińskim z Jensenem, ale jednak zdecydowałem się na Vaculika, który na MotoArenie jest doskonale spasowany. Z kolei ta arena nigdy nie była wielce szczęśliwa dla Mateja. Nie wydaje mi się, żeby dzisiaj był wyborem do sześciu biegów, więc powinno być jeszcze łatwiej. Vacul znając życie dzisiaj zakręci się koło maksa.
Zakład dnia!
Martin Vaculik (suma punktów)
Typ: Martin Vaculik - powyżej 9
Kurs: 1,83

Słowo się rzekło. Nie mam nic więcej do dodania!
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
S 833

sebunited16

Użytkownik
Sparta Wrocław vs Unia Tarnów (handicap)
Typ: Unia Tarnów (+24)
Kurs: 1,90
Tak wysokie wyniki to rzadko w Ekstralidze. Unia ma 3 wartościowych zawodników: Kołodziej-Bjerre-Madsen. Jeśli oni w 6 biegach zdobędą po około 10 punktów to przy małym wsparciu reszty powinno się spokojnie udać utrzymać handicap.
Leon nie jedzie- czerwona kartka z Toruniem
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Świder under 4,5 @ 1,76 Betsson
Świder jedzie dzisiaj piach totalny, na kim miałby te punkty robić? Wiem że nie ma Madsena więc pojedzie pewnie te swoje 5 biegów bo zmiany za Koneicznego będą szły, ale Świderski jest mega wolny. W parze co prawda z Michelsenem, ale moim zdaniem będzie miał mega problemy by nawet na parowym swoim robić punkty.
Baliński under 6 @ 1,57 Betsson
DLa mnie to linia z doopy wzięta. Życiówka Balona w tym sezonie to 6 punktów na meczu z Toruniem. Dziś pewnie 4 biegi, a może nawet i 3. Więc nie widzę w ogóle opcji by zrobił więcej punktów. Reszta meczy Bally punktuje na poziomie 2-3 punktów. Dzisiaj myślę że będzie podobnie. Fajna opcja ze zwrotem w przypadku gdyby uzbierał jednak te 6 pkt.
Rybnik (+7) - Leszno @ 1,75 Betgun
Nie mam przekonania dla Byków. Obie drużyny mają swoje problemy i dziury w składzie. Rybnik jednak już z Griszą który rzadko przegrywa na włąsnym torze i z Fricke. Dla mnie to mecz 50 na 50 i pownien być wynik na styku, stąd takie handi pobieram z pocałowaniem ręki. 42 punkty muszą zrobić RYbniczanie co jest spokojnie do urgania.
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Zuzel Polska Ekstraliga
KS Toruń - Stal Gorzów
07/08/2016 - 19:30
typ.1
kurs.1,40
Bet365
Analiza.
Rozbieznosc kursow od 1,25 do 1,4...Najwyzszy w Bet365 i to gramy.Twierdza Torun w tym sezonie jeszcze nie zdobyta i dzisiaj przyjezdza tutaj lider tabeli z Gorzowa....Tylko,ze na wyjazdach jada dobrze nieliczni...Zmarzlik,Iverssen i Kasprzak...Zdecydowanie slabiej Przemyslaw Pawlicki,Zagar i Jensen...Natomiast Torun to u siebie mega mocni Holder,Vaculik i Hancock...Druga linia w postaci Miedzinskiego i Gomolskiego wydaje sie byc lepsza od Gorzowa...A Pawel Przedpelski powalczy z Zmarzlikiem...Tak wiec forma aktualna i znajomosc toru przemawiaja za gospodarzami ktorzy wciaz walcza o drugie miejsce w tabeli bo Gorzowa do konca rundy zasadniczej juz raczej nikt nie do goni....Moj typ to wygrana Torunia 50-40...
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Popieram typy na Balińskiego i Świderskiego, bo naprawdę trudno znaleźć zawodników, na których ta dwójka miałaby dzisiaj robić punkty.

Sparta Wrocław-Unia Tarnów(+24) 1 @ 1,90 But365


Wrocławianie pokazali już kilka razy, że w Poznaniu potrafią naprawdę fajnie jeździć. Przede wszystkim mają zespół - Woffinden i Milik liderzy, do tego w dobrej dyspozycji Jędrzejak, który u siebie zawsze ładnie jedzie, a tydzień temu zrobił sporo punktów w Gorzowie oraz Woźniak. Jedynym zmartwieniem jest Janowski, który miał być liderem, a na ten moment czysto teoretycznie jest najmniej pewny, by pojechać w nominowanych... Gała i Dróżdż nic specjalnego, ale nie zdziwi mnie, jeśli objadą Świderskiego czy Michelsena. I właśnie zacząłem od drugiej pary Unii Tarnów, czyli najgorsi sklasyfikowani seniorzy w Ekstralidze... Poza tym trzech juniorów, którzy poza Tarnowem nie istnieją. Jedynymi zawodnikami, którzy zapunktują są Bjerre i Kołodziej, ale poza Tarnowem też tracą na wartości, a zatem dzisiaj powinno być lanie. Linia wystawiona przez butsyf jest moim zdaniem prawidłowa(28), bo wszystko powinno zakręcić się w okolicach 60:30 i dlatego biorę to, co oferuje całoroczny.

Vaclav Milik over 10 @ 1,66 But365

Myślałem, że będzie wyższa linia na Czecha, a tu miłe zaskoczenie. Tydzień temu kapitalne zawody w Gorzowie, wcześniej udany występ w DPŚ, a w Poznaniu średnia ponad 2pkt/bieg. Pamiętamy zawody z Unią Leszno, gdzie super latał po Golęcinie i dzisiaj liczę na podobne występy z jego strony. Jedzie 3x z juniorem, a po wymieszaniu par dostaje Woźniaka, a przeciwko niemu Michelsen i Konieczny, czyli omija liderów Unii, a taktyka się nie boje, bo pewnie już dawno Bjerre i Koldi będą po nim, no chyba że goście odpuszczą i będą objeżdżać juniorów, a więc jeszcze lepiej. Moim zdaniem jest duża szansa, by wszystko było rozstrzygnięte przed nominowanymi.
 
C 50

chivens

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel, Ekstraliga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Betard Sparta Wrocław - Unia Tarnów
Typ: Sparta -24
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza: Zapowiada się na pogrom drużyny z Tarnowa. Osłabieni brakiem Leona Madsena w skutek otrzymanej czerwonej kartki w poprzednim meczu stawia ich w beznadziejnej sytuacji. Szansy na utrzymanie się w najwyższej klasie rozrywkowej są tylko matematyczne, do tego atmosfera w drużynie jest beznadziejna. Na wysokim poziomie jeżdżą jedynie Kołodziej i Bjerre, ale nie sądze by punkty tej dwójki starczyły na to, żeby Unia zdobyła choćby 30 pkt w tym meczu. Trzech miernych juniorów, dwóch bardzo słabych seniorów i dwóch dobrze punktujących to niezbyt dobry dorobek. Do tego Kołodziej także nie znajduje się w swojej optymalnej formie, wczoraj jedynie 4 pkt w Daugavpils, szalenie długa podróż i tu też zmęczenie oraz brak motywacji może dać się we znaki. W drużynie Wrocławskiej oprócz juniorów nie ma słabych punktów, Woffinden i Milik - dwójka liderów nie powinna tu przegrać z żadnym rywalem. Do tego czekający na przełamanie, a także mający coś do udowodnienia Janowski (no kiedy jak nie w takim meczu?) i solidnie punktujący Jędrzejak stanowią dobrze jadącą parę. Wydaje mi się, że z pokryciem tego handicapu nie powinno być problemu.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Racja, mój błąd. Dzięki za wyjaśnienie.
Wobec tego faktycznie granie w stronę Sparty wydaje się o wiele bardziej rozsądne. Jeszcze raz przepraszam za wprowadzenie w błąd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom