>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IO Rio 2016: Piłka ręczna mężczyzn [6-21 sierpnia 2016]

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP


TERMINARZ &quot;POLSKIEJ&quot; GRUPY:
1. kolejka:
Szwecja - Niemcy / 7 sierpnia, godz. 16:30 (czasu polskiego)
POLSKA - Brazylia / 7 sierpnia, godz. 21:40
Słowenia - Egipt / 8 sierpnia, godz. 2:50
2. kolejka:
Niemcy - POLSKA / 9 sierpnia, godz. 16:30
Brazylia - Słowenia / 9 sierpnia, godz. 21:40
Egipt - Szwecja / 10 sierpnia, godz. 0:50
3. kolejka:
POLSKA - Egipt / 11 sierpnia, godz. 16:30
Brazylia - Niemcy / 11 sierpnia, godz. 21:40
Słowenia - Szwecja / 12 sierpnia, godz. 0:50
4. kolejka:
Słowenia - Niemcy / 13 sierpnia, godz. 14:30
Egipt - Brazylia / 13 sierpnia, godz. 21:40
Szwecja - POLSKA / 14 sierpnia, godz. 0:50
5. kolejka:
POLSKA - Słowenia / 15 sierpnia, godz. 14:30
Niemcy - Egipt / 15 sierpnia, godz. 16:30
Szwecja - Brazylia / 15 sierpnia, godz. 21:40

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. W fazie grupowej rozgrywki toczyć się będą systemem każdy z każdym. Cztery najlepsze zespoły z każdej grupy uzyskają awans do ćwierćfinału. Od 1/4 finału zmagania będą się toczyć systemem pucharowym (jedno spotkanie, przegrany odpada, a zwycięzca awansuje do kolejnej fazy).

Ćwierćfinały: 16-17. sierpnia
Półfinały: 18-19. sierpnia
Mecz o 3. miejsce: 20. sierpnia
Finał: 21. sierpnia
POLACY
Reprezentacja naszego kraju wraca na Igrzyska po 8. latach. W Londynie zabrakło Naszych Orłów, gdyż polegli w turnieju kwalifikacyjnym znajdując się za Serbami oraz Hiszpanami. Tym razem, podobnie jak 8. lat temu, Biało-czerwonym udało się uzyskać kwalifikację olimpijską przez ten sam turniej eliminacyjny. Michał Jurecki i spółka spokojnie ograli Chile, Macedonię oraz Tunezję.
Pod wodzą nowego selekcjonera - Talanta Dujszebajewa buduje się przed naszą reprezentacją ciekawa przyszłość. Igrzyska Olimpijskie będą pierwszym poważnym testem dla tej kadry. Hiszpański trener debiutował w turnieju kwalifikacyjnym, więc teraz nadchodzi pora na pewne potwierdzenie tego, co udało się wywalczyć w kwietniu w Ergo Arenie.
Jak to jest zawsze, tak i tutaj obie grupy są bardzo mocno obsadzone. Nie można powiedzieć, że któraś z nich jest znacznie silniejsza. Wydaje się jednak, że to w naszej grupie jest 5 drużyn aspirujących do awansu, zaś w grupie A takich reprezentacji jest 4.
Głównymi rywalami Polaków będą Niemcy - Mistrzowie Europy z tegorocznego EURO w naszym kraju oraz Szwedzi i Słoweńcy zawsze groźni w pojedynkach na największych turniejach. Chyba nikomu nie trzeba przypominać epickiego boju Polaków z reprezentacją Trzech Koron, gdzie Nasi przegrywali do przerwy aż 11. trafieniami, a mimo to potrafili ostatecznie zremisować.
W obliczu tego, iż kolejność w grupie decyduje o ćwierćfinałowym rywalu podopieczni Talanta Dujszebajewa muszą postarać się o zajęcie jak najwyższej lokaty. Trafienie w tej fazie na kogoś z trójki Katar, Argentyna, Tunezja będzie sporym handicapem.
KURSY NA KOŃCOWE ZWYCIĘSTWO [bet365]:
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Kurs na Polskę to jest jakiś kosmos. Przecież Brazylia nic nie pokazuje na żadnych imprezach sa zwykłymi sredniakami.1.76 serio?
po 3.30 to w Szwecji też widzę value
 
W 0

wawrza

Użytkownik
Nie zapominajmy że Brazylia gra u siebie, pokazał to już przykład Kataru (który tutaj bez &quot;pomocy&quot; raczej dużo nie ugra), że na takich średniakach można się przejechać.
Mnie zastanawia kosmiczny kurs na Argentynę, na ostatnich mistrzostwach świata spotkali się również z Danią w fazie grupowej i padł wtedy remis, wiadomo że przez 1,5 roku dużo może się zmienić, ale nie sądzę by na tyle, żeby Argentynę stawiać na poziomie powiedzmy Chile. Handicap bramkowy w stronę Albicelestes biorę w ciemno.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
SKŁAD REPREZENTACJI POLSKI PIŁKARZY RĘCZNYCH NA IO W RIO DE JANEIRO:

  1. Szmal Sławomir – KS Vive Tauron Kielce
  2. Bielecki Karol – KS Vive Tauron Kielce
  3. Jurecki Michał – KS Vive Tauron Kielce
  4. Lijewski Krzysztof – KS Vive Tauron Kielce
  5. Jachlewski Mateusz – KS Vive Tauron Kielce
  6. Kus Mateusz – KS Vive Tauron Kielce
  7. Wiśniewski Adam – SPR Wisła Płock SA
  8. Daszek Michał – SPR Wisła Płock SA
  9. Jurecki Bartosz – SPR Chrobry Głogów
  10. Krajewski Przemysław – KS Azoty Puławy
  11. Gierak Łukasz – TuS N-Lubbecke (GER)
  12. Szyba Michał – Kadetten Schaffhausen (SUI)
  13. Wyszomirski Piotr – TBV Lemgo (GER)
  14. Syprzak Kamil – FC Barcelona Lassa (ESP)

rezerwowy: Chrapkowski Piotr – KS Vive Tauron Kielce
Źródło: http://zprp.pl/archiwa/41580
Oprócz tego jedzie jeszcze Jurkiewicz, który jest po kontuzji. Ten może być włączony do składu w przypadku kontuzji jakiegoś zawodnika w fazie grupowej.
Raczej wielkich niespodzianek w składzie nie ma. Co ciekawe za Bieglera w obronie zazwyczaj grał duet Grabarczyk - Chrapkowski, którzy w Rio nie zagrają (Chrapkowski ma szansę, bo jest rezerwowym).
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Raczej wielkich niespodzianek w składzie nie ma. Co ciekawe za Bieglera w obronie zazwyczaj grał duet Grabarczyk - Chrapkowski, którzy w Rio nie zagrają (Chrapkowski ma szansę, bo jest rezerwowym).
Co z tego, że za Bieglera grał Grabar z Chrapkiem jak u Talanta już tak nie było? Tutaj był przede wszystkim Kus plus ktoś inny i w zależności od sytuacji będzie to albo Dzidziuś, albo Shreku, a i tak najpewniej i najczęściej będziemy grali 5-1 z Siwym wysuniętym, dzięki czemu w centrum będzie sam Kus. Kadra praktycznie optymalna biorąc pod uwagę nie w pełni gotowego Kaczkę. Chrapek ostatnio stał się jednowymiarowym graczem, w takim sensie, że grał tylko w obronie, więc dla reprezentacji nie był na tule cenny, by znaleźć się w ścisłej czternastce. Do obrony mamy Kusa i Dzidziusia, Lijek też potrafi zagrać nawet w środku, do tego wielu graczy na dójkę, bo tam spokojnie zagrają Gadżet, Siwy, Szyba etc. etc. Mamy dużo możliwości, a dodając do tego mądrość Talanta może z tego wyjść coś fajnego. Skoro taki rzemieślnik jak Biegler wyciągnął z nas trzecie miejsce na MŚ, to Dujszebajewa stać na jeszcze więcej w Rio.
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Kurs na Polskę to jest jakiś kosmos. Przecież Brazylia nic nie pokazuje na żadnych imprezach sa zwykłymi sredniakami.1.76 serio?
po 3.30 to w Szwecji też widzę value
jaki kosmos! Brasil spokojnie klepnie Naszych,co im się juz udawalo w przeszlosci.Wlasne sciany,slaba forma Naszych,a dobra gospodarzy (vide mecz z Danią 26-26)to kurs na Brasil jest z tych kosmicznych
 
S 17

strzelec13

Użytkownik
No i co z tego, że grają u siebie? Nie zapominajcie, że Katar to połowę składu kupił za galony ropy. Najważniejsza w pierwszych meczach jest psychika, żeby się nie spalić. Jestem przekonany, że o głowę naszych możemy być spokojni. Oni już wygrali parę medali no i ostatnio Ligę Mistrzów.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Jak można porównywać Brazylię u siebie na IO i Katar na własnej ziemi na MŚ? Na Igrzyskach nie będzie takich wałków, mimo że niektórzy sędziowie nie mają wiele wspólnego z największym handballem. Szejkowie mieli chociaż zawodników, którzy potrafili naprawdę pociągnąć grę zespołu. Sarić murował bramkę na 40-50%, Marković potrafił rzucać pod kilkanaście bramek, do tego Capote i nawet Roin rozgrywali turniej życia, gdzie wiele im siedziało z drugiej linii. A u Kanarków kto ma takie coś robić w każdym meczu? Toledo z Wisły? Tam nikt nie ma tak dużego doświadczenia jak nasi gracze. Nie mówię, że bet na naszych jest dobry, bo imo ten mecz to nobet, jednak mówienie, że kurs na gospodarzy to super okazja to normalna przesada.
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Kurs na Polskę to przesada. Jeśli ktoś czyta moje posty to wie ze nie myślę patriotycznie. Czarno widzę szansę na medal ale przegramy z Brazylią? No bądźmy poważni... przecież to sa typowo przecietniacy nie mają za wiele dobrych zawodników. Porównanie do kataru jest śmieszne bo poziom zawodników to niebo a ziemia... spodziewałem się tu kursów max 1 40
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
http://ig24.pl/rio-2016-pilka-reczna-zagramy-po-nowemu/
Niebieskie kartki, rzut karny po faulu na połowie rywala, liczenie podań -€“ to jakaś nowa dyscyplina? Nie! Tak od IO Rio 2016 będą wyglądały mecze szczypiorniaka. Poniżej opisujemy pięć najważniejszych nowości w regulaminie tej dyscypliny.
1. Zmiana w regulaminie gry pasywnej. Do tej pory interpretacja czasu, jaki pozostał drużynie na rozegranie akcji po podniesieniu przez sędziów rąk zależał od arbitrów. Teraz się to zmieni, a atakujący zespół będzie mógł maksymalnie wykonać od tego momentu sześć podań.
2. Faule w końcówce meczu. Każdy taktyczny faul popełniony podczas ostatnich 30 sekund spotkania będzie skutkowałem rzutem karnym, niezależnie od miejsca, w którym został wykonany.
3. Lotny bramkarz. Do tej pory zawodnik zastępujący bramkarza musiał założyć specjalny znacznik i mógł bronić rzuty rywala. Teraz tego znacznika już nie będzie, ale takowy gracz nie będzie mógł wchodzić w pole bramkowe, a co za tym idzie bronić rzutów rywala.
4. Opatrywani gracze. Od IO w Rio opatrywany gracz będzie musiał bezzwłocznie opuścić plac gry, a powrócił na niego będzie mógł dopiero po rozegraniu trzech ofensywnych akcji swojej drużyny.
5. Niebieska kartka. Przyznawana będzie za faul, który zdaniem sędziów był niegodny sportowca i może skutkować nie tylko wykluczeniem z gry w danym meczu, ale zawieszeniem w kolejnym. Decyzja o ewentualnym zawieszeniu będzie podejmowana przez sędziów po zakończeniu meczu.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
1. Zmiana w regulaminie gry pasywnej. Do tej pory interpretacja czasu, jaki pozostał drużynie na rozegranie akcji po podniesieniu przez sędziów rąk zależał od arbitrów. Teraz się to zmieni, a atakujący zespół będzie mógł maksymalnie wykonać od tego momentu sześć podań. 2. Faule w końcówce meczu. Każdy taktyczny faul popełniony podczas ostatnich 30 sekund spotkania będzie skutkowałem rzutem karnym, niezależnie od miejsca, w którym został wykonany.
Co do pierwszego punktu to podobno sędziowie będą mogli skrócić ten czas, jeśli uznają, że drużyna nie dąży do zdobycia bramki. Czyli w dalszym stopniu zależeć to będzie od interpretacji arbitrów.
Co do punktu drugiego to na pewno podniesie jeszcze bardziej emocje w końcówkach spotkania. Tylko pytanie, jak będą traktowane faule np. wysuniętego obrońcy? Też jako faul taktyczny czy po prostu jako faul zwykły? Bo w zasadzie to jakby na to popatrzeć to prawie wszystkie faule można podciągnąć pod faule taktyczne.
Do tego głupi punkt czwarty, bo to osłabianie drużyny, której zawodnik został poszkodowany.
 
S 135

seba96

Użytkownik
O co chodzi z tymi kursami na Polskę. U niektórych nawet po 1.75. Czy aż tak wielki wpływ na to ma, że Brazylia gra u siebie? Przecież posiadają raczej przeciętnych graczy. Co prawda 10 gra w Europie, ale 6 z nich w mocno przeciętnych hiszpańskich klubach.
Czy może buki sugerowały się meczami towarzyskimi i dwiema porażkami Polaków z Katarem oraz remisem Brazylii z Danią? Nie wiem do kogo Europy można porównać Brazylię poziomem? Najprędzej chyba do Białorusi z którą jak graliśmy w tym roku na ME to kurs na Polaków był 1.1 (!) Bo chyba nie można porównać ich do Macedończyków, to jest przynajmniej jedna pólka wyżej (wtedy kurs na Polaków 1.3). Czy gra Polaków pod wodzą Dujszebajewa nagle poleciała poziomem w dół? Nie wydaję mi się. Ograliśmy już pod jego wodzą Macedończyków czy Tunezyjczyków.
Potencjału Kataru i Brazylii nie ma przecież porównywać. Czy buki aż tak mocno wierzą w możliwości sędziów?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Czy może buki sugerowały się meczami towarzyskimi i dwiema porażkami Polaków z Katarem oraz remisem Brazylii z Danią?
Na pewno nie, gdyż taki kurs był już przed tymi sparingami.
Nie wiem do kogo Europy można porównać Brazylię poziomem? Najprędzej chyba do Białorusi z którą jak graliśmy w tym roku na ME to kurs na Polaków był 1.1 (!) Bo chyba nie można porównać ich do Macedończyków, to jest przynajmniej jedna pólka wyżej (wtedy kurs na Polaków 1.3). Czy gra Polaków pod wodzą Dujszebajewa nagle poleciała poziomem w dół? Nie wydaję mi się. Ograliśmy już pod jego wodzą Macedończyków czy Tunezyjczyków.
Potencjału Kataru i Brazylii nie ma przecież porównywać. Czy buki aż tak mocno wierzą w możliwości sędziów?
Katar też nie miał potencjału na finał Mistrzostw Świata, a tam doszedł. Jednak jak napisałem wyżej na IO takich wałków już nie będzie i sędziowie nie popchną mocno gospodarzy. Max co Brazylia tutaj może osiągnąć to wyjście z grupy i i tak będzie im o to ciężko. Czuję jednak pewną obawę przed naszym pierwszym meczem, więc tak jak i w poprzednim moim poście tutaj przestrzegam i dalej nie jestem przekonany do gry na naszych.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Panowie optymiści a pamiętacie niedawny mecz wyjazdowy z Holandią?
Panie pesymisto, a pamiętasz, że tam Talant nie zabrał trzonu drużyny dając im odpocząć? Kasa, Kola, Lijek i jeszcze paru zostało w kraju. To ogromna różnica.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Chorwacja - Katar typ : 1 kurs: 1,4
Przyjemny kurs do jakiegoś dubla. Chorwatów nie trzeba przedstawiać, od lat grają na najwyższym poziomie, siła ich są gwiazdy światowego formatu jak Duvnjak, Alijović, Kopljar czy Cupić. Od kiedy ten młody kraj istnieje, grali 4 razy na IO i zawsze byli w czwórce w tym 2x wygrali całą impreze. Katar cóż jak zsotali wicemistrzem świata każdy widział, ale tutaj już sędziowie nie będą ich holowali, nie grają też u siebie, wiec są co najwyżej średniakiem z kupionymi za petrodolary zawodnikami. Jeśli tylko Hrwatska zagra swoje to powinni spokojnie to wygrać, są jednym z faworytów do medali i powinni zacząć od wygranej z tym całym cyrkowym Katarem.
Proszę dopisać bukmachera./Macko18
 
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
07.08.2016 g. 14.30 Chorwacja- Katar
Typ: 2 (+2,5) ✅✅✅
Kurs: 1,88
Pinnacle
Stawka 6j



IO wystartowały z kopyta i przeglądając jedną z moich ulubionych dyscyplin trafiłem na spore Value moim zdaniem. Chorwaci w ręczniaka zmierzą się z Katarem. Jak wiemy reprezentacja Kataru nie ma z Katarem nic wspólnego, plejada gwiazd światowego ręczniaka: Sarić, Stojanovć, Markowić, Capote, Memisievic, Vidal, Roine.
Chorwatów nikomu nie trzeba przedstawiać, bo to również świetny zespół, jednak widzę że bukmacherzy nie doceniają Kataru, jakby nie było obecnych wicemistrzów świata, którzy ostatnio ograli dwukrotnie naszych orłów. Nie twierdzę że Katar wygra, ale nie sądzę by wysoko przegrał, spodziewam się wyrównanego spotkania, a kurs na Katar za 3,87 w Pinnacle biorę w ciemno, żal nie spróbować.....

07.08.2016 g. 14.30 Chorwacja- Katar
Typ: 2 ✅✅✅
Kurs: 3,87
Pinnacle
Stawka 2j


07.08.2016 g. 21.40 Polska- Brazylia
Typ: 1 ⛔ to bezwzględnie najgorszy mecz Polaków w obronie od niepamiętnych czasów (myślę że blamaż z Chorwacją lepiej wyglądał w obronie), Kus we wczorajszym meczu to jakieś nieporozumienie, myślę że więcej pożytku byłoby tam z pachołka treningowego a już na pewno z Syprzaka, tak na marginesie ja się pytam gdzie jest Grabarczyk???
Kurs: 1,8
Marathonbet
Stawka 6j


Ja jako fan naszych gladiatorów, nie mogę zagrać inaczej ???? Fakt, mierzymy się z gospodarzem imprezy, jednak Brazylia to w moim myśleniu to solidna drużyna jednak półkę niżej niż biało- czerwoni. Mamy silny skład, z wieloma zawodnikami dla których to ostatnia wielka impreza w karierze i szansa na sukces. Na każdej pozycji mamy światowej klasy zawodników: no może poza prawym skrzydłem gdzie mamy Wiśniewskiego i Daszka, którzy mnie nie przekonują. Brazylijczycy zagrają na MŚ bez swojej największej gwiazdy: Felipe Riberio.
Wierzę w myśl taktyczną Tałanta, który wniesie pomysł na rozegraniu, to czego czasem brakowało u Bieglera. Jeśli sędziowie nie będą stronniczy, to uważam że wyjdziemy zwycięsko z tego pojedynku, może być nawet po horrorze, jak zwykle.... POLSKA!!!!​
 
V 804

vesu

Użytkownik
Na jutro
Egipt - Słowenia
Typ: Slovenia -1,5 gola po kursie 1.30
Myślę że Słoweńcy spokojnie poradzą sobie z Egiptem. Faraoni nigdy nie grali znaczącej roli w dużych turniejach i zawsze odpadali w grupach, nie inaczej będzie teraz gdzie powinni być dostarczycielem punktów. Słoweńcy wyelminowali w walce o RIO Hiszpanów, mają solidną ekpię z dwoma rozgrywającymi Vive Tauronu Zormanem i Bombacem. Dolenec czy Kavticnik to zawodnicy ograni już w lidze mistrzów. Doświadczony Skof w bramce daję pewność obronie.
Polska - Brazylia
Typ: Polska po kursie 1.70
Dużo już o tym meczu pisaliście. Mamy doświadczoną ekipę, ograną już w takich turniejach. Talant Dujszebajew zapewne ustawił wszystko bardzo dobrze. Takie mecze po prostu trzeba wygrywać, bo później może być już ciężej o punkty.
AKO powyżej 2
Jeśli chcecie coś dodać to można pomyśleć o Niemcach. Zwycięzcy ME dostaną pomoc od Groetzkiego i Gensheimera, którzy nie mogli wystąpić na ostatnim turnieju. Szwedzi mają jedną szczelbę z drugiej linii Johanna Jakobsonna, ale to wszystko, rzutem z daleka mocno nie zagrożą. Myślę że będą szukać na kole Nilssona, skrzydła też nie powalają. Nie ma Kallmana, Petersen to już nie te czasy. Kurs na naszych zachodnich sąsiadów to 1.55, można próbować ????
Przy każdym kursie, który podajemy dopisujemy również bukmachera, z którego on pochodzi./Macko18
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom