>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Irlandia - 2016 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Panowie, podpowiedzcie proszę. Mam na myśli mecz Waterford -*Limerick *, ale nie mogę się zdecydować czy lepiej postawić na Limerick z handikapem (-1.5) czy może bts pewniejszy? Moge prosić o Wasze opinie??
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Panowie, podpowiedzcie proszę. Mam na myśli mecz Waterford -*Limerick *, ale nie mogę się zdecydować czy lepiej postawić na Limerick z handikapem (-1.5) czy może bts pewniejszy? Moge prosić o Wasze opinie??
Według mnie możesz zaryzykować spokojnie Limerick z handicapem. Wateford nie powinien nastrzelać zbyt wiele bramek, a handicap w postaci 1.5 gola mile widziany.
 
C 272

cowboy

Użytkownik
shelbourne mimo kompletnej dominacji przegrywa z athlone. kurs na athlone wynosil nawet 24 (oddsring). nie umieja, czy nie chca tego wygrac? smierdzi to
 
bobule 72

bobule

Użytkownik
shelbourne ostatnio na wyjeździe wygrało w maju i to z zespołem z okupującym ostatnie miejsce w tabeli. więc aż tak bardzo nie wierzyłbym w potęgę drużyn z drugiej ligi irlandzkiej, bo shelbourne, ani Barceloną, ani Borussią nie jest ????
 
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie
Bohemians-Portsmouth TYP 2 kurs 1,86 4/10 g.16.00 0:2 WIN
Cork City-Fulham TYP 2 kurs ??? 3/10 g.16.00
Shelbourne-Ipswich TYP -1,5 kurs ??? 6/10 g.16.00
PS: Kurs na Portsmouth oczywiście już spadł ale przecież to nie moja wina, zresztą informowałem o tych meczach już przedwczoraj.

Edit: meenzer1980 ale Ty męczysz. A chociażby Fortuna taki miała rano. A jeszcze dzisiaj z rana kolo 8 w Bet365 można było złapać Portsmouth 2,00
 
C 272

cowboy

Użytkownik
shelbourne - czyli jak zepsuc 2 kupony w 2 dni
dzis z kolei zamykali kupon na 500zl, w dublu z portsmouth -1.5 zlapanym po 2.50
 
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
Wexford-Cork City TYP 2 kurs 1,40 6/10 g.18.00 0:1 WIN
Wexford-Cork City TYP over 2,5/2 kurs 2,05 3/10 g.18.00 0:1 BOX
PS: Cork wczoraj wystawił bardzo rotacyjny skład z Fulham wiedząc że dzisiaj mają 100 razy ważniejszy mecz. Dwa mecze zaległe i 9 oczek straty do Dundalk. Potrafią grać z Małolatami na ich terenie co dobitnie pokazują spotkania z poprzednich lat:
29.05.15 FAI Wexford Cork City 0 : 2
20.05.13 PUC Wexford Cork City 0 : 4
26.08.11 FAI Wexford Cork City 0 : 1
20.05.11 DYW Wexford Cork City 1 : 2
25.04.11 PUC Wexford Cork City 0 : 1
Wexford 4 porażki z rzędu w tym ostatnia hańbiąca z Mewami 0:3.
Rebelsi nadal bez długoterminowych Johna Dunleavya, Johna Kavanagha i Alana Smitha. Gospodarze bez Lee Gracea Aidana i Keenana.
Z ciekawostek szeregi Cork zasilił 19-letni Matthew Connor. To bramkarz który przeszedł z..Wexford. Pozycja 36-letniego Marka McNulty dalej raczej nie zagrożona bo to stary wyga ale Connor może przecież udzielić parę cennych informacji..
 
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Dywizja 1
Cobh Ramblers-UC Dublin TYP over 2,5 kurs 1,62 3/10 g.20.15 1:1 BOX
PS: &quot;Dziady&quot; z miasta Cobh już nie są dziadami. Grają teraz zupełnie inna piłkę niż jeszcze rok temu. Zwłaszcza u siebie. Wygrali ostatnie 3 mecze z rzędu aplikując rywalom aż osiem goli a tracąc tylko jednego. Jestem bardzo ciekaw tej konfrontacji gdyż po awansie Ramblers do 2 ligi nigdy nie udało im się pokonać Studentów. Ci drudzy też oszaleli na punkcie strzelania goli. W ostatnich 6 potyczkach ukłuli ich 16 a w 3 wyjazdowych meczach bachnęli ich z kolei aż 9. Zdrowo.
W obu ekipach parę kontuzji które i tak nic nie wniosłyby do lepszej gry którejś z drużyn. Prolonguję otwarty mecz ze sporą ilością goli, wszak te dwa zespoły maja naprawdę realne szanse na baraże. Jak będzie to się okaże. Czasem bowiem odnoszę wrażenie że im dłuższa analiza tym krótsza lista strzelców..
 
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bray - Shamrock Rovers
20:45 Przełożone Dundalk - Bohemians
20:45 Przełożone St. Patricks - Cork City
21:00 Finn Harps - Wexford
21:00 Sligo Rovers - Derry City

IRLANDIA: Dywizja 1
20:15 Limerick - Shelbourne
20:45 Drogheda - Cabinteely
20:45 UC Dublin - Athlone
20:45 Waterford - Cobh Ramblers
Bray-Shamrock Rovers TYP BTS kurs 2,20 4/10 g.20.45 1:1 WIN
PS: Mewy czyli gospodarz spotkania w końcu zaczęli coś tam pukać. Nie przegrali od 5 kolejek tracąc przy tym tylko, UWAGA 0 goli. Czyli nie tylko ale nic. Pisałem przed sezonem że Bray ze swoim składem powinien być czarnym koniem. Może w końcu odpalą. Dla ścisłości w tych 5 spotkaniach strzelili 4 bramki. Z kolei The Hoops czyli Shamrock cały czas walczy o miejsce premiowane grą w eliminacjach Ligi Europy. W obu ekipach kontuzjowani są tylko długoterminowi. Mecz powinien być otwarty i albo skończy się 0:0 albo padnie kilka goli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
Longford-Galway TYP 1X kurs 2,15 3/10 g.20.30 1:1 WIN
PS: Ta liga jest tak nieobliczalna to czemu mam tak nie zagrać ? Czerwona latarnia obudziła się tydzień temu w meczu ze Sligo remisując u siebie 2:2. Galway dostało oklep w ostatnim wyjazdowym spotkaniu od..Harpii. To było 8 lipca. Grałem przecież wtedy na ten mecz pisząc że Finn Harps jest masakrycznie osłabiony. Może dzisiaj goście także nie odpalą ?
Nie zagra u nich na pewno Jesse Deavers który ma chyba złamaną rękę. Nie wiadomo czy zagra już Alex Byrne i Marc Ludden a to dwóch kluczowych graczy. Gospodarze bez zawieszonego za kartki Kevina O&#39;Connora.
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Pilka nozna
Puchar Ligi Irlandzkiej
Derry City - Limerick
01/08/2016 - 20:45
typ.under 2,5 gola
kurs.1,75
Betano
Analiza.
To juz polfinal Ligi Irlandzkiej gdzie na przeciw siebie stana ekipy Derry City - Limerick.Faworytem gospodarze ktorzy w rozgrywkach ligowych
Premier Division sa na 3 miejscu,a ich rywal w Dywizja 1 jest liderem ktory ma juz pewny awans.Tu juz zarty sie skonczyly bo jest tylko jedno spotkanie i wedlug mnie obie ekipy nastawia sie na defensywe,aby glupio nie stracic bramki,a potem beda myslec o akcjach ofensywnych.Mimo,ze przewaga jednej klasy rozgrywkowej to gosci wygladaja na mocnych bo na zapleczu w tej chwili maja nad druga ekipa ,az 20 oczek przewagi po 19 spotkaniach.Zreszta wyniki ostratnich spotkan pomiedzy tymi ekipami mowi,nam ze bedzie to spotkanie bardzo wyrownane z mala iloscia goli...
17.10.15 PD Limerick Derry City 0 : 2
17.07.15 PD Derry City Limerick 0 : 0
20.04.15 PD Limerick Derry City 0 : 2
A,ze stawka dzisiaj final Pucharu Ligi to stawiam tutaj na under bramkowy 2,5 gola i wynik blisko remisu...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bohemians - Finn Harps
20:45 Przełożone Cork City - Bray
20:45 Derry City - St. Patricks
21:00 Galway - Dundalk
21:00 Shamrock Rovers - Longford
21:00 Wexford - Sligo Rovers
IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Athlone - Waterford
20:45 Cabinteely - Cobh Ramblers
20:45 Drogheda - Limerick
20:45 Shelbourne - UC Dublin
Propozycje bez analiz:

Derry City-St. Patricks TYP Patsi strzelą kurs 1,55 4/10 g.20.45 1:1 WIN
Galway-Dundalk TYP BTS kurs 1,90 4/10 g.21.00 1:0 BOX
Shamrock Rovers-Longford TYP -1,5 The Hoops kurs 2,10 4/10 g.21.00 2:1 BOX
Shelbourne-UC Dublin TYP BTS lub over 2,5 kurs 1,62 i 1,75 3/10 g.20.45 1:2 2 X WIN
PS: W razie pytań jestem do dyspozycji.
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Irlandzka Airtricity Premiera Division
Derry City - St. Patricks Athletic
05/08/2016 - 20:45
typ.under 2,5 gola
kurs.1,53
http://bs.serving-sys.com/BurstingPipe/adServer.bs?cn=tf&amp;c=20&amp;mc=click&amp;pli=7289765&amp;PluID=0&amp;ord=[timestamp]]Betsson[/url]
Analiza.

Spotkanie pomiedzy ekipami Derry City - St. Patricks Athletic zapowiada nam sie na mecz z mala iloscia goli z kilku powodow.Gospodarze na miejscu 3 z 38 punktami na koncie i z ostatnim meczem zremisowanym 0-0 z Sligo Rovers na wyjezdzie.Zreszta 3 ostatnie ich mecze to same undery 2,5 gola w meczu.Z kolei goscie to 6 lokata w lidze i 26 oczek i 4 ostatnie mecze underowe.Na dodatek ostatnie mecze pomiedzy tymi ekipami to takze duzo underow...
06.05.16 PD St. Patricks Derry City 0 : 1
28.08.15 PD St. Patricks Derry City 0 : 1
05.06.15 PD Derry City St. Patricks 0 : 3
24.03.15 PD St. Patricks Derry City 2 : 0
02.11.14 FAI Derry City St. Patricks 0 : 2
Tak wiec gospodarze minimalnym faworytem,ale widac,ze ten rywal bywa bardzo wymagajacy.Wedlug mnie spotkanie z mala ilosci goli i wynik kolo remisu...
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Pilka nozna
Irlandzki Puchar Ligi
Shamrock Rovers - St. Patricks Athletic
08/08/2016 - 20:45
typ.under 2,5 gola
kurs.1,56
http://bs.serving-sys.com/BurstingPipe/adServer.bs?cn=tf&amp;c=20&amp;mc=click&amp;pli=7289765&amp;PluID=0&amp;ord=[timestamp]]Betsson[/url]
Analiza.
Spotkanie polfinalowe Pucharu Ligi Irlandzkiej pomiedzy zespolami Shamrock Rovers - St. Patricks Athletic zapowiada sie na bardzo zaciety boj a co za tym idzie bez zadnego pogromu.W tabeli ligowej to gospodarze sa wyzej notowani bo na miejscu 4 z 36 punktami,natomiast goscie to lokata 7 i 27 punktow.Ale co najwazniejsze obie ekipy maja na koncie wiecej underow niz wysokich wynikow i tak...Shamrock Rovers 14 underow - 5 overow,natomiast St. Patricks Athletic 11 underow i 9 overo,ale ostatnie 5 meczy w ich wykonaniu to same niskie wyniki...A jesli do tego dodamy fakt,ze ostatnie spotkania pomiedzy tymi ekipami to takze niskie wyniki...
03.06.16 PD St. Patricks Shamrock Rovers 0 : 2
18.03.16 PD Shamrock Rovers St. Patricks 0 : 2
07.08.15 PD Shamrock Rovers St. Patricks 0 : 2
03.08.15 LC Shamrock Rovers St. Patricks 0 : 1 (0 : 0)
Mysle,ze bedzie to bardzo zaciete spotkanie z wynikiem underowym kolo remisu.Moj typ to wygrana gospodarzy 1-0.
 
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bohemians - Sligo Rovers
20:45 Derry City - Cork City
21:00 Longford - St. Patricks
21:00 Shamrock Rovers - Wexford
Derry City-Cork City TYP BTS kurs 2,15 4/10 g.20.45 0:0 BOX
PS: Gra drugi z trzecim zespołem w tabeli. Nie mam pojęcia kto wygra to spotkanie chociaż &quot;Zbuki&quot; faworyzują znacznie gości. Wydawać się może że to właśnie gospodarze są w formie a Cork pod kreską i nie może wygrać już od dwóch kolejnych meczów ligowych. Ale..Derry zagra dzisiaj bez najlepszego strzelca Rory Pattersona i kapitana zespołu Ryana McBride. Znaczne osłabienie..
Moje meritum jest jednak takie. Tak osłabionych tych dwóch ekip nie widziałem dawno.
Gospodarze bez: Rory Pattersona, Ryana McBridea, Aarona Barry, Patricka McCleana i Garetha McGlynna. Mało tego kontuzje dopadły też Conora McCormacka, Deana Jarvisa i Conora McDermotta. I tak naprawdę nie wiadomo czy tych trzech zawodników dzisiaj zagra.
Goście bez: Johna Dunleavya, Johna Kavanagha i Alana Smitha. Nie wiadomo czy zagra Alan Bennett, Greg Bolger, Steven Beattie i Kevin O&#39;Connor.
Sami widzicie co się dzieje. Plaga kontuzji i na pewno będą grać zmiennicy niekoniecznie dobrze skoncentrowani do tej potyczki i w tym upatruje mego BTS-u. Kurs mocny i trzeba skorzystać.
 
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Galway - Bray

IRLANDIA: FAI Cup
20:45 Athlone - Shamrock Rovers
20:45 Bohemians - Derry City
20:45 St. Patricks - Limerick
21:00 Wexford - Sligo Rovers
St. Patricks-Limerick TYP BTS kurs 1,65 6/10 g.20.45 2:0 BOX
PS: 1/8 prestiżowego Pucharu i nikt nie odpuści. Wiadomo że obrońcą jest Dundalk. Dziś oba zespoły bez osłabień, jedynie Patsi bez Sama Verdona ale do składu wraca Billy Dennehy. Kurs na to zdarzenie spadł z początkowego 1,83 na 1,65. Trudno, natomiast wiem że zarówno The Blues jak i Patsi są zdecydowanie nad kreską jeżeli chodzi o formę i stąd właśnie mój typ na to spotkanie.
 
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Cork City - Longford
20:45 St. Patricks - Bohemians
21:00 Finn Harps - Shamrock Rovers
21:00 Wexford - Dundalk

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Athlone - Cabinteely
20:45 Waterford - Drogheda
Wexford-Dundalk TYP -1,5 Dundalk kurs 1,90 5/10 g.21.00 0:1 BOX
PS: Bez opisu
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Mi &quot;chodzi&quot; po głowie remis - przede wszystkim liczę na syndrom pucharów, a i &quot;Młodzież&quot; z Wexford dość dawno nie remisowała (podobnie jak i &quot;Drwale&quot; w Premier Division). Typ na czuja. Ekspert powyżej, jak i lokalsi ze strony extratime.ie liczą na pewne zwycięstwo gości, ale wiadomo - piłka rządzi się swoimi prawami, gdzie czasem najlepsze analizy można o kant d..y rozbić, a kurs jest wart niewielkiego ryzyka. Podsumowując: lepiej (nawet za drobne) spróbować, niż później żałować ???? . Pozdrawiam!
Właśnie poczytałem sobie relację po meczu, no i cóż - Wexford swoje sytuacje miało, a dla Dundalk nie był to spacerek. Kto wie, gdyby nie czerwona kartka spotkanie mogło by się potoczyć po mojej myśli.
 
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:30 Longford - Bray
20:45 Sligo Rovers - Finn Harps
IRLANDIA: Dywizja 1
19:30 Limerick - Waterford
Sligo Rovers-Finn Harps TYP BTS kurs 2,00 4/10 g.20.45
Sligo Rovers-Finn Harps TYP Harpie strzelą gola kurs 1,70 4/10 g.20.45
PS: Dzisiaj w roli zdecydowanego faworyta jest Sligo. Tak przynajmniej widzą to oddsmakerzy. Wygrali przecież niecały miesiąc temu z Cork i to w &quot;Piekle Czarownic&quot; ! Mało tego, dzisiaj do zespołu wraca ikona obrony Gavin Peers który dostał czerwona kartkę w meczu z Cyganami. 1,44-1,50 na przykład w bet365. Przypominam jednak że to jest to samo Sligo o którym pisałem w połowie lutego. Zbieranina uzdolnionej młodzieży U-21 i niżej z angielskich niższych lig ściągnięta przez Dave Robertsona. Pisałem wtedy również że to bardzo dobra inwestycja grać..przeciwko Bit O Red. I wyszło na moje. Sligo w swoich pierwszych 9 meczach nie wygrało żadnego spotkania ! Dopiero marcowe zwycięstwo z Longford spowodowało że w końcu odpalili i dziś mają się bardzo dobrze. Zmądrzał również manager który w ataku stawia coraz częściej na starego wyjadacza Raffaele Cretaro. Dalej jednak należy pamiętać że tą drużynę należy traktować jak..juniorów czy też u-23 czyli często mało rutyny i opanowania. Zatem grać na nich za już nawet 1,50..hmmm...wszystko zależy jak podejdą do tego meczu goście..czyli:
Harpie..do 8 lipca jakoś im szło a tu nagle bach ! 5 porażek z rzędu i zero strzelonego gola. W klubie nikt nie wie o co chodzi i łapią się za głowę. Skład ten sam od początku sezonu. I przecież te dwa zespoły grały sobie w lidze w moje urodziny czyli 3 czerwca i wtedy Harpie..gładko ograły Sligo 3:0. Długowłosy manager gości Ollie Horgan zapowiedział ofensywny styl więc powoli zbliżamy się do meritum i:
1. Jeżeli mam do wyboru grać po kursie 1,50 na Sligo, to wolę Harpie strzelą za 1,70. Kurs wiekszy a prawdopodobieństwo w tej pół-profesjonalnej lidze takie same. To samo tyczy się BTS-u.
2. Cały czas w bramce gospodarzy broni Michael Schlingermann. Cały czas to dla mnie marny bramkarz..a wystarczy mi tylko jeden wpuszczony przez niego gol.
3. Matematycznie...Finn Harps nie strzelił już od 5 kolejek gola. Przyznacie sami że prawdopodobieństwo że w końcu to uczyni jest coraz większe ?
4. I na koniec najlepsze wieści. Goście bez Damiena Mc Nulty. Ten lewy obrońca nie gra już od 3 kolejek bo dostał kontuzje z Wexford. Za to Sligo...pisałem na początku postu o starym wyjadaczu Raffaelu Cretaro. No to jest info że dzisiaj ma nie zagrać. Jest zawieszony. Mało tego, dzisiaj na pewno nie zagra Craig Rodden. A to przecież mózg pomocy i kapitan Sligo. Trenował parę lat temu w Carlisle i..Liverpoolu.
Reasumując kto chce niech gra na Sligo a ja postawiłem na BTS i goście strzelą gola. Pzdr/Psycho
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom