>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

III runda kwalifikacji Ligi Europejskiej 2016/2017

Status
Zamknięty.
interista18 773

interista18

Użytkownik
Admira - Slovan

Jak zobaczyłem tę parę to od razu ukiernunkowałem swój pomysł na ilość bramek.
Jedna z bardziej wyrównanych par w tej rundzie, z lekkim wskazaniem na Czechów. Obie drużyny w poprzednim sezonie zaliczyły w swoich rodzimych ligach więcej overów niz underów. W sparingach przedsezonowych w meczach obu drużyn również nie brakowało bramek, co w szczególności tyczy się gości. Widziałem wyjazdowy mecz na Słowacji ze Spartakiem i tam naprawdę była mega otwarta gra z obu stron, zakończona wysokim wynikiem. A dzisiaj mają przeciwnika rówież skorego do wysokich wyników.
Jeśli w którymś meczu mamy oglądać bramki, to jak dla mnie mecz w Austrii jest właśnie jednym z tych, gdzie mamy na nie dużą szansę. Wiadomo, że pierwsze mecze na ogół bywają bardziej zachowawcze, ale przy takim kursie uważam, że jak najbardziej warto spróbować.

over 2,5 @2,25 365 ✅ 1-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Oleksandriya - Hajduk Split
X2 @ 1.62

✅
Ostatnio czytałem wiele artykułów na temat tego co dzieje się u naszego wschodniego sąsiada z piłką nożną. Sytuacja jak wiadomo jest fatalna, wiele klubów się wycofało z rozgrywek, a liga została zmniejszona do 12-stu drużyn.
Dzisiejszy gospodarz Oleksandriya w pierwszej kolejce podejmowała Dynamo Kijów na wyjeździe gdzie wysoko przegrali 5:1, a w przerwie letniej z drużyny odeszło 3 podstawowych zawodników. Dziś podejmują zespół ze stolicy Chorwacji, drużyna która już 2 tygodnie temu nie była faworytem gdy przyszło im się mierzyć na wyjeździe z drużyną z Rumuni CSMS, a wywiozła dobry bramkowy remis 2:2, a większość spotkania zdecydowanie przeważali. Myślę, że dziś w tym spotkaniu nie ma zdecydowanego faworyta, a kursy na gospodarzy zdecydowanie przesadzone. Idę w stronę Chorwatów.
Heracles - Arouca
Powyżej 9.5 rożnych @ 1.65

✅
Spotkanie dwóch fajnych ofensywnych drużyn, Holenderska i Portugalska. Będzie w tym meczu na pewno dużo gry skrzydłami, fajnych , szybkich ofensywnych zawodników. Przeglądałem ten mecz typowo pod kątem rzutów rożnych, bo pierwsze co mnie zainteresowało to bramki, ale z kwestią czasu stwierdziłem że lepszy pomysł to rzuty rożne. Patrząc H2H obu zespolów ze spotkań ligowych z ostatniego sezonu, myślę że spokojnie powinno być tutaj spoko cornerów.
Austria Wiedeń - Trnava
Austria (-1) @ 1.50

⛔
Trnava to drużyna która bardzo słabo spisuję się w spotkaniach wyjazdowych. W ostatnim sezonie bilans spotkań wyjazdowych 4-3-9. Myślę, że zwycięstwo gospodarzy jedną bramka to cel minimum. Z Trnavy w tym okienku transferowym odeszło dość sporo podstawowych zawodników, zresztą nie ma co się oszukiwać że liga austriacka to zdecydowanie inny poziom.
Basaksehir - Rijeka
Basaksehir DNB @ 1.55

ZWROT!
Chyba nie trzeba nikomu mówić jak gorącym kibicowsko terenem jest Turcja, szczególnie gdy jeszcze ma przyjechać do nich drużyna z Chorwacji.
Basaksehir w ostatnim sezonie świetnie grało przed własną publicznością, blians: 11-3-3 o czymś świadczy. Do tego gospodarze są zdecydowanie bogatszym klubem, ich wartość drużyny to prawie 60 mln euro , gdzie Rijeka 22 mln. Opcja remis nie ma zakładu , według mnie bezpieczna, bo to gospodarze są lepszym zespołem i do tego atut własnego boiska. Nie przegrają tego spotkania.

Zagłębie Lubin - SönderjyskE
Który zespół więcej rożnych ? Zagłębie @ 1.57

✅
Drużynie z Lubina widać , że zdecydowanie zależy na tej lidze europy. Pierwsze spotkanie mają przed własną publicznością, muszą atakować od pierwszych minut i utrzymywać się przy piłce, myślę że to oni dziś będą dyktować warunki na boisku od pierwszych minut. Bardzo pozytywnie zaskoczyli mnie z rzutami rożnymi w meczu przeciwko Serbom , gdzie nabili ich aż 8, czy z Korona Kielce 7. Według mnie bardzo dobry typ na to spotkanie!
AZ Alkmaar - Giannina
Alkmaar strzeli w obydwu połowach @ 1.75

⛔
Alkmaar bardzo fajne wyniki w okresie przygotowawczym. 3:0 z Herta, wszystkie sparingi wygrane. Wcześniej oglądałem kilka spotkań z ostatniego sezonu w którym na prawdę grali fajną piłkę, myślę, że powinni sobie poradzić z jakimś przeciętniakiem z Grecji, liga Holenderska a Grecka to duża duża różnica.
Panathinaikos - AIK
Panathinaikos @ 1.62

✅
Na koniec , na szybko bo nie ma czasu.
1 argument - Wartość obu drużyn 40 mln euro : 8.6 mln euro
2 argument - Pogoda. Ateny 35 stopni Wilgotność 16%. Solna 20 stopni Wilgotność 60%.

kursy z betano​
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
fargo 17

fargo

Użytkownik
Hej wszystkim! ???? na dzisiaj proponuję zastanowić się nad stawianiem na Rijekę, Sassuolo i Alkmaar. Uważam, że te 3 ekipy dzisiaj wygrają, a może tylko Rijeka zremisuje. W każdym razie kursy są bardzo atrakcyjne. Na zwycięstwo Sassuolo jest @2.10 (betsafe), na X2 w meczu Rijeki jest aż @1.75, a na zwycięstwo Alkmaar tylko @1.20, więc warto połączyć ten typ z golami. Na zwycięstwo Alkmaar i pow. 2,5 gola w całym meczu kurs wynosi @1.70, więc uważam, że warto. Kurs ogólny to @6.20. Sassuolo to włoska drużyna, a do tego bardzo overowa. Nie ma w zespole gwiazd, ale za to klub się nie osłabił, więc piłkarze doskonale się znają i na pewno to duży atut. A Luzern to średniak ligi helweckiej, więc teoretycznie to dużo słabsza ekipa od włoskiej. Natomiast Alkmaar to zespół, który jest aktualnie w wysokiej formie. Świadczą o tym wyniki sparingów, ale także ilośc goli jaka w nich padała. Ich dzisiejsze zwycięstwo nie podlega dyskusji, a raczej strzelą chociaż 3 gole i pewnie wygrają. Z kolei Rijeka to po Dynamo Zagrzeb najsilniejsza ekipa chorwacka. Dzisiaj ma dużą szansę na zwycięstwo, bo rywal z Turcji dopiero wchodzi w sezon, a Rijeka rozegrała już kilka meczów o stawkę. Remisem można się podeprzeć choć ja uważam, że Rijeka dzisiaj wygra. Pozdrawiam!
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Skhendija - Mlada Bolesław 1X @1.57

Ten macedoński zespół, który wybił Cracovii grę w europejskich pucharach następnie wyeliminował Neftczi Baku podejmuje dziś na własnym stadionie czeską Mladę Bolesław. Macedończycy to niezły zespół, w dwumeczu z Baku nie stracili bramki. Czesi zaczynają przygodę z europejskimi pucharami od trzeciej rundy z racji 4.miejsca w lidze czeskiej. Oczywiście umiejętności piłkarskie daleko po stronie Mlady jednak nawet bramkowy remis nie będzie dla Czechów porażką przecież mają przed sobą rewanż na swoim stadionie.

Jelgava - Beitar over 2,5 @2,18 ⛔

Spore value w tym kursie. Gdy grają łotewskie zespoły zawsze można na nich polegać, lubią chłopaki postrzelać. Jelgava dość nieoczekiwania rozbiła Slovan w 2 rundzie (0-0 i 3-0 u siebie) z kolei Beitar grał ciężkie mecze z Omonią (1-0 2-3) Śmiało można atakowac over, tudzież BTS.
Podbijam mocno typ na Shekedije. Chłopaki naprawdę grają fajna piłkę w ofensywie, oglądałem skrót meczu z Nefczi Baku i brameczka naprawde fajnie rozklepana przy bramce a okazji mieli sporo, bramki ma kto strzelać : Besart Ibraimi w poprzednim sezonie w 32 meczach 25 goli. Liga macedońska może nie najsilniejsza ale strzelić tez trzeba umieć. Gorzej wygląda sytuacja w obronie bo goście nie raz wchodzili między 4 obrońców jak w masełko. Wydaję mi się, że dobrym typem będzie tutaj BTS po 1,95 Betano.⛔

Co do Jeglavy to mieszane uczucia karny z kapelusza na początku meczu i chłopaki ze Słowacji z Muchą w bramce się podłamali, co nie zmienia faktu, że Slovan nie potrafił wygrać u siebie. Jak dla mnie wygrana Beitara choć Jeglava może tą jedną brameczkę wepchnie i overek wpadnie ;)

Lille - Gabala - BTS 3,50 Betano✅✅✅

Dzisiaj naprawdę sporo propozycji aczkolwiek ja poszukam niespodzianki w Lille. Dokładniej w BTS w tym spotkaniu. Kurs 3,50 w Betano jak na moje dosyć wysoki. Gabala w tym sezonie pokazuję się z niezłej strony: 2 zwycięstwa z wyżej notowaną drużyną MTK Budapest oraz spacerek z drużyną z Gruzji w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej. Co by dużo mówić liczę na stały fragment ze strony Azerów, które są ich mocną strona w eliminacjach. Francuzi pierwszy mecz o stawkę, zmęczeni okresem przygotowawczym jak stwierdził Mavuba. Kurs kusi.

Panathinaikos - AIK Sztokholm 1 (-1) handi @2,80 Betano powinno się skończyć 5:0 ;P????

Tutaj jak dla mnie kursik też mocno przehajpowany. No dobra może Panatha to nie ta potęga co kiedyś, ale chłopaki w piłkę grać potrafią. Śmiem twierdzić, że są o dwie klasy lepsi od kopaczy ze stolicy Szwecji. Do drużyny z Grecji dołączył na wypożyczenie Ibarbo. Chłopak ma niezły gaz w nogach, na wolnych obrońców Szwedów powinno wystarczyć. Fakt forma Panathy to lekka niewiadoma, ostatnie wysokie wygrane w sparingach nastrajają jednak pozytywnie. AIK to drużyna mocno underowa co było widać w poprzednich rundach eliminacyjnych. Mało strzelają ale i strasznie mało tracą. Aczkolwiek rywale z jakim się mierzyli to ostatnia półeczka europejska. Wymęczone dwa zwycięstwa 1:0 z Europą to moim zdaniem za mało, żeby myśleć o awansie dalej, mając w głowie pojedynek z solidną marką z Grecji. Dzisiaj pierwsza okazja by dostać kilka bramek. Teren gorący więc wydaję mi się, że te przynajmniej 2 bramki ku uciesze miejscowych kibiców padną. A Grecy będą spokojni o rewanż w Skandynawii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
IFK Göteborg v HJK Helsinki -&gt; Göteborg -1 @2.00 ⛔
Birkirkara FC v FK Krasnodar -&gt; Powyżej 2.5 @1.75 ✅
NK Dom
žale v West Ham United -&gt; WHU + over 1.5 @1.80 ⛔
AKO -&gt; @6.30 Forbet

Takie AKO za drobne na dzisiejsze mecze eliminacyjne. Szwedzi na własnym boisku są bardzo mocni, natomiast JHK to przeciętna drużyna, która słabo radzi sobie na wyjazdach. O Krasnodarze zostało już sporo napisane, różnica klas. West Ham niezależnie od składu i tak powinien sobie poradzić ze słoweńskim zespołem. Zobaczymy jak wyjdzie w praniu.
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Birkirkara F.C - FK Krasnodar
Birkirkara poniżej 2.5 RR @ 3,30 BetCity ⛔
Krasnodar (-4.5) RR @ 3,80 BetCity ⛔
Krasnodar (-1.5) RR HT @ 2,25 BetCity ✅ 2:4
Pierwsza połowa rozbudziła nadzieje, potem lipa.

Na konfrontację na Malcie warto rzucić okiem z kilku powodów. Zaledwie czterokrotny mistrz kraju to ostatni już przedstawiciel tego wyspiarskiego państewka na europejskiej arenie, choć i tak nikt się nie spodziewał że dojdą tak daleko. Po drugiej stronie barykady też jest ciekawie - po rocznym wypożyczeniu do Legii do swojego macierzystego klubu wraca Jędrzejczyk i po względnie udanym turnieju we Francji łapie się do wyjściowej jedenastki w tym istotnym spotkaniu. To dobry prognostyk dla naszego obrońcy - widać, że odzyskuje zaufanie u trenera Olega Kononova. Mnie jednak zainteresował inny typ zakładu, a mianowicie rzuty rożne. Krasnodar w przedsezonowych spotkaniach prezentował się dobrze, również w kwestii rzutów rożnych. Konkretnych statystyk nie ma co przywoływać (bo i dostęp do nich jest znikomy), ale w dużej mierze ich gra opiera się na skrzydłach, więc nie ma co się obawiać o ich skuteczność w tej materii. Trójka Smolov - Ari - Pereyra powinna napsuć naprawdę sporo krwi obrońcom gospodarzy. A Ci obrońcy, jak to często bywa w drużynach niżej notowanych - mocno panikują. Wybijają na oślep, czego przykładem są poprzednie mecze w europejskich pucharach i liczby. W spotkaniach z Hearts zrobili łączenie dwa rzuty rożne. Oba w meczu na wyjeździe. Z Siroki było trochę lepiej - 2 i 3. Nie są to jednak liczby, które mnie przekonują. Dlatego jestem zszokowany, że rosyjski (co nie jest tu bez znaczenia) bukmacher wystawił tak przyjemną linię na kornery. Moim zdaniem przewaga przyjezdnych będzie tutaj bardzo widoczna, i nawet jeśli nie zaznaczą tego golami, to w rzutach rożnych powinni mieć sporą przewagę. Widzę naprawdę godziwy zarobek.

BIRKIRKARA: Miroslav Kopric, Cain Attard, Emerson Marcelina, Christian Bubalovic, Joseph Zerafa, Gareth Sciberras, Ryan Scicluna, Shaun Bajada, Srdjan Dimitrov, Dejan Djordjevic, Vito Plut.
Ławka: Ini Akpan, Edward Herrera, Nikola Vukanac, Predrag Jovic, Frank Temile, Mislav Andelkovic, Matthew Guillaumier.
KRASNODAR: Stanislav Krictiuk, Marat Izmaylov, Dimitry Torbinskiy, Andreas Granqvist, Iurii Gazinskii, Ariclenes Da Silva Ferreira, Odil Akhmedov, Mauricio Pereyra, Ari, Fedor Smolov.
Ławka: Alexandr Martynovich, Franciso Wanderson, Ricardo Alexis Laborde, Joao Ramos Dos Santos, Ragnar Sigurdsson,Andrey Sinitsyn, Sergey Petrov.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
magda-rzeszow 8

magda-rzeszow

Użytkownik
Mecz za chwilę więc szybko. Admira Wiedeń gra ze Slovanem Liberec. Ktoś wcześniej napisał, że w meczu padną chociaż 3 gole ale myślę, że nie ma sensu tak ryzykować i można spokojnie stawiać na 2 gole w meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom