>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III runda kwalifikacji Ligi Mistrzów 2016/2017 [26-27.07.2016] I kolejka

Status
Zamknięty.
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Rok temu. ;)
Czemu każda niespodzianka/sensacja musi być fixem? Jeśli masz dowody to dawaj.

Crvena ma bardzo dobrych piłkarzy, tylko nie mam pojęcia czy z Vallettą im się tak nie za bardzo chciało, czy po prostu nie są zgrani. Personalnie nawet nawet myślę, że są w stanie awansować do IV rundy, a tam (zależy na kogo by trafili) nawet awansować do LM. Rewanż na serbskiej Marakanie to ciężki teren.
Ja bym nie ufał Ajaxowi. Defensywa się gubi przy ich ofensywnej grze. Jeśli PAOK zagra mądrze to może już tutaj wywieźć dobry wynik, a w Grecji już tylko dopełnić formalności. Cały czas przed oczami mam ten nieporadny Ajax z końcówki sezonu, a teraz jeszcze kilka braków. Będzie ciężko.
Po co? Żeby mnie prokuratura ścigała? ???? Heh zresztą dowód był wtedy na forum przed meczem Ludogorca z Milsami jakiś użytkownik bodajże pół godz. przed meczem zapodal na forum info że będzie 0-1(potem chyba dostal bana),ze mecz niby ustawiony i wynik się sprawdzil, zresztą to już historia i lepiej o tym nie piszmy, po za tym o takich rzeczach na forum otwartym nie powinno sie dyskutowac, bo jest do tego specjalna strefa zamknięta, więc nie drążmy już tematu...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Viktoria Pilzno - Karabach
W tym spotkaniu spodobał mi się zakłada na rzuty rożne. Oba zespoły jeszcze nie rozpoczęły ligowych zmagań, więc ciężko cokolwiek powiedzieć o ich formie. Wiadome jest to, że Viktoria na własnym stadionie gra na prawdę świetnie, ciężko komukolwiek wywieść z Pilzna korzystny rezultat. Każdy mecz grają bardzo ofensywnie, dlatego też rzuty rożne w ich spotkaniach kręcą się w wysokich liczbach. Dzisiejszy mecz to jeden z tych, które według mnie muszą wygrać, bo rewanż może okazać się bardzo ciężkim bojem, ale tak jak wspomniałem, niewiadomą jest forma, a poza tym Karabach to nie jest zespół anonimowy, więc z typowaniem zwycięzcy się powstrzymam. Gospodarze zapewne zagrają ofensywnie, a patrząc na statystyki z ligowych spotkań na własnym obiekcie, to o znaczącą liczbę kornerów z ich strony obawiać się nie powinniśmy. Karabach też pewnie będzie szukał swoich okazji, a akcje kreowane w głównej mierze będą szybkimi skrzydłami, które wydają się być najlepszą bronią Azerów. Ogólnie skład wygląda bardzo sympatycznie, w końcu w 2016 roku zaliczyli tylko jedną ligową porażkę i remis, a reszta to same zwycięstwa!
Ogólnie liczę, że to nie będzie jednostronne spotkanie, Viktoria powinna swoje 5-7 kornerów zrobić, jak to ma w zwyczaju, a resztę dołożyć powinien Karabach, który na pewno swoje momenty w tym spotkaniu mieć będzie, a tak jak wspomniałem wyżej, potencjał w drużynie mają nawet dość spory.
Over 9,5 rzutu rożnego @ 1,80 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Szachtar Donieck - Young Boys
Typ: Szachtar @ 1,44
✅2:0
Viktoria Pilzno - Karabach
Typ; Pilzno @ 1,66
⛔0:0
AKO @ 2,38 betsafe


Sparta Praga - Steaua
Typ: Sparta @ 1,60
⛔1:1
Olympiakos - Hapoel
Typ: Olympiakos @ 1,33
AKO @ 2,13 Bwin


Szachtar mimo straty Lucescu na ławce i tak jest lepszym zespołem. Paolo Fonseca w Portugalii wyrobił sobie ciekawą opinię, owszem w Porto mu nie poszło jakby tego sobie życzyli, ale też nie było jakoś tragicznie. Wcześniej błyszczał za to z Pacos Ferreira i bodaj do fazy grupwoej LE nawet ich doprowadził, a trzeba wiedzieć, żę to mały klub (mam nadzieję, że nic nie pomyliłem bo piszę to z głowy :p )

Szachtar mimo sytuacji jaką mają na Ukrainie to i tak ma skład na papierze bardzo dobry. Super wiadomością jest powrót do gry Freda, tego śodkowego pomocnika, który pauzował w związku z dopingiem. To naprawdę dobry gracz i w środku pola przyda się taki błysktoliwy zawodnik, razem ze Stepanenką ułożą grę. A boki to już Bernard, Taison i Marlos. Cała trójka usposobiona, że hoho. Pod wodza nowego trenera może odżyje wreszcie Bernard? Przecież on do Szachtara przychodził z łatką gracza, który wygrał Copa Libertadores z Atletico Mineiro. Grał razem z Ronaldinho i jeżeli miałbym szczerze wskazać, to wtedy Bernard robił lepsze wrażenie i grał jak z nut.

Young Boys ofensywnie usposobiony team, pewnie dziś na hurra się nie otworzą, ale widac gołym okiem, że wiele goli tracą, więc to może ułatwić zadanie Szachtarowi.


Pilzno mistrz Czech, u siebie twierdza niemalże. Czesi są faworytem w tej parze, skład utrzymany z poprzedniego sezonu. Karabach ma owszem kilku graczy ciekawych, ale to jeszcze nie ten poziom, tym bardziej w Pilznie, co innego za tydzień w rewanżu, tam może powalczą o coś, ale pytanie z jakim wynikiem wrócą do domu? Wg mnie wygrana Pilzna.







Steaua straciła dwóch waznych graczy przed sezonem. Odeszli Chipciu do Anderlechtu i Varela do PAOK. Ponadto dziś z powodu kontuzji nie zagra Adi Popa, a protestuje Hamroun.
Czytałem negatywne opinie co do gry Steauy w meczu o Superpuchar Rumunii, nie wyglądało to zbyt dobrze, jakaś pomoc sędziego nawet była.

Sparta Praga z kolei to rewelacyjne zmagania w Lidze Europy poprzednim sezonie. Super boje wiosną i awans do 1/4 finału! Sparta podobnie jak Pilzno u siebie hegemon, w Pradze bilans 14-0-1 w lidze, ale i w LE nie było tutaj nikomu łatwo, jak już zaatakowali to cisnęli aż miło.
Skład wzmocnił Michal Kadlec z Fenerbahce. Odszedł za to Petr Jiracek, ale i tak Sparta utrzymała wszystko co najlepsze.

Wiedząć jak Sparta potrafi szturmem atakować, myślę, że dziś uczyni krok w stronę Ligi Mistrzów.



Olympiakos na Karaiskakis, w zasadzie tyle powinno wystarczyc. Stały bywalec LM musi takiego rywala pozostawić w pokonanym polu. Owszem kilka rotacji w trakcie okienka, odszedł Roberto, ale przyszli klasowi obrońcy za to jak De la Bella i Diogo Figueiras z ligi hiszpańskiej. A bramkarza Roberto zastąpią bo on nigdy na przedpolu nie błyszczał.
Hapoel to na wyjeździe nie robi wrażenia, moze u siebie powalczą,ale w Pireusie jakieś 0:2 pewnie dostaną moim zdaniem...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Brak Milika, Bazoera, i Gudelja to spora strata. Do tego nowy trener. PAOK to niewygodny rywal, to drużyna która potrafi urwac punkty na wyjeździe.
Brak lepszych piłkarzy + nowy trener , to według mnie na plus. Będą mieli szansę, żeby się pokazać. Na pewno będą walczyć.

W sumie to każda drużyna potrafi urwać punkty na wyjeździe, brak argumentu na ten paok.
 
P 26

pioteer

Użytkownik
czy ktoś wie ile było rożnych w meczu Szachtar - Young Boys? Unibet rozliczył mi 7-6, uefa.com podaje 7-7. rozchodzi się o początek meczu gdy YB w ciągu kilku minut mieli 5 (tak miał Unibet i postawiłem zakład przy wyniku 0-5) lub 6 rogów (tak podaje uefa.com).
 
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
czy ktoś wie ile było rożnych w meczu Szachtar - Young Boys? Unibet rozliczył mi 7-6, uefa.com podaje 7-7. rozchodzi się o początek meczu gdy YB w ciągu kilku minut mieli 5 (tak miał Unibet i postawiłem zakład przy wyniku 0-5) lub 6 rogów (tak podaje uefa.com).
Bet365 też miał 7-6, a livesports 7-7 ???? nie wiem komu wierzyć ale bet rozliczył jako 7-6 na pewno bo też stawiałem
 
S 47

szymonex0

Użytkownik
Co sądzicie o Resenborgu dzisiaj? Chcę dać czystą 1,ale boję się remisu.Trondheim u siebie to maszyny,same wygrane od kilku ładnych miesięcy,Apoel dobry,ale na wyjazdach niemrawy,więc chyba można zagrać 1.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Co sądzicie o Resenborgu dzisiaj? Chcę dać czystą 1,ale boję się remisu.Trondheim u siebie to maszyny,same wygrane od kilku ładnych miesięcy,Apoel dobry,ale na wyjazdach niemrawy,więc chyba można zagrać 1.


Witaj,Rosenborg majacy obecnie 19 stopni C ma swiadomosc ze gdy nie wygra dzisiaj to za tydzien w Nikozji zapowiadaja 40 stopni i raczej padna jak muchy. Takze na bank beda atakowac od 1 minuty. Apoel w zeszlym sezonie byl dobra druzyna wyjazdowa takze nie powinni wysoko przegrac. Pozdrawiam. Moj typ to hc-1 x dla Rosenborg czyli wygraja dokladnie jednym golem @ 3.5 @ B365

Weszlo spokojnie. ✅
 
korsarz81 210

korsarz81

Użytkownik
4-0 3-0 6-0 3-0 to ost.wyniki swietnie grajacej FC KOPENHAGI ich rywal rumunska Astra ostatnio spory łomot w lidze 1-4 czyli nastroje nie najlepsze
polecam typ na Fc Kopenhage po dobrym kursie 2,2 Totolotek.
Co do rosenborga to jak poprzednicy rowniez widze 1 .Pamietam meki Apoelu tydzien temu mimo zwyc.3-0 nie przyszlo im to latwo
 
magda-rzeszow 8

magda-rzeszow

Użytkownik
Bardzo ciekawie zapowiada się mecz między Fenerbahce - Monaco. Do tej pory obydwie drużyny grały tylko w meczach towarzyskich. A w nich dosyć często padało dużo goli. Drużyna turecka w dzisiejszym meczu nie będzie mogła skorzystać aż z 6 podstawowych zawodników. Część z nich pauzuje za kartki (Potuk, Sen, Topal), pozostali maja kontuzje. Szczególnie odczuwalny będzie brak holenderskiego napastnika ( Robin van Persie). W drużynie gości zabraknie za to tylko podstawowego bramkarza (Daniel Subasic). Biorąc pod uwagę braki w obydwu zespołach oraz wyniki meczów kontrolnych uważam, że faworytem dzisiejszego spotkania jest drużyna francuska. Dlatego też proponuję na stawianie, ze obydwie drużyny dzisiaj strzelą chociaż 1 gola. Kurs na takie zdarzenie na betano wynosi aktualnie 2.08. Życzę powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
FC Astana v Celtic FC
Mecz w Kazachstanie zapowiada się wyrównanie. Astana u siebie sprawiała problemy nawet takiemu gigantowi jak Atletico. Celtic gra &quot;w kratkę&quot;. Potrafią rozbić wysoko rozstawiony zespół, potrafią też przegrać z gibraltarską &quot;potęgą&quot; na wyjeździe. Ten mecz śmierdzi mi underem, ale poniżej 2.5 bramki jest tylko @1.50, więc wolę zagrać remis do przerwy, gdyż uważam, że w pierwszym meczu obydwie drużyny (przynajmniej w pierwszej połowie) będą się badać i będziemy świadkami piłkarskich szachów.

Remis HT @1.90 Bet365 ⛔ 1-0 Słabiutki ten Celtic
 
otobet 115

otobet

Użytkownik

Fenerbahce - Monaco
Jednym z najlepszych spotkań tej fazy eliminacji Ligi Mistrzów jest pojedynek pomiędzy Fenerbahce, a Monaco. Już w tej rundzie jeden z wymienionych zespołów odpadnie. Były finalista Ligi Mistrzów Monaco, które zajęło trzecie miejsce w Lique 1 podczas ostatniego sezonu, zmierzy się z Fenerbahce Stambuł, które zajęło drugie miejsce w tureckiej lidze. Naprzeciwko siebie mają okazję stanąć dwaj wielcy piłkarze Robin Van Persie oraz Radamel Falcao, który powrócił do Monaco. W poprzednim sezonie gracze Monaco odpadli po pojedynkach z Valencia. Kibice zdecydowanie więcej oczekują w tym roku. Oba zespoły zrobią wszystko by wygrać. Dzisiaj czekają nas niesamowitę emocje. Liczymy, że oba zespoły strzelą przynajmniej jednego gola.
Fenerbahce: Predicted Line up (4-3-2-1)
Fabiano – Kaldirim, Neustadter, Kjaer, Van der Wiel – Topal, Souza – Aatif, Ucan, Civelek – Van Persie
Monaco: Predicted Line up (4-2-3-1)
Subasic – Elderson, Raggi, Calvalho, Fabino – Moutinho, Traore – Calvaleiro, Lemar, Dirar – Vagner Love
▶ Obie strzelą gola
▶ Kurs: 2.00 ✅ ✅
▶ Otobet
 
pikobans 10K

pikobans

Użytkownik
Zgadzam sie z kolega @NalepOne odnośnie meczu Astany i Celticu, moze to być klasyczny mecz na remis i pomyślałem też o fajnym typie &gt;
brak gola przed 34 min z kursem 1.83 na @bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom