>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacherzy stacjonarni poza granicami Polski

L 124

lemko

Użytkownik
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Betting shops in Denmark:
Dansk Spil operates or oversees about 4,000 kiosks and betting shops where Danes can place wagers on sporting events. The most popular chain of betting shops is the PitStop franchise. It combines a café-type environment with a counter where Dansk Spil products are sold. These include sports wagers and lottery-style games, such as Det Danske Klasselotteri A/S and Dansk Tipstjeneste AS.
http://www.frixo.com/sbook/regions/denmark.asp
https://outline.time.sc/shopping/betting-shops-denmark/sc-52f2ab2ebcbc57f1066b8b40,geo-2623032?lang=en
Firmy z licencją na Danię:
http://www.bookmakers2u.com/danish-bookmakers-list-28978034
Samoobsługowe terminale do zawierania zakładów są już legalne w Danii:
http://www.gamingintelligence.com/legal/36631-denmark-legalises-self-service-betting-terminals
I tak np. mogą wyglądać:
http://www.betologic.com/self_service.html
http://stopandstep.com/blog/self-service-betting-terminals/
 
siema. 62

siema.

Użytkownik
witam,
Moglby ktos mi podac nazwy bukow naziemnych we Francji? Znalazlem tylko post z 2014 w tym temacie z linkiem ktory nie dziala, inne zrodla ciężko ocenic.. Ktos korzystal np z PMU? Jest tam pelna oferta?

Bede wdzieczny za odpowiedz, pozdrawiam
 
astana 439

astana

Użytkownik
Witam,postanowiłem napisać kilka słów na temat gry u bukmacherów czeskich,grając w punkcie stacjonarnym płacimy 10% podatek,przez internet nie ma żadnego podatku,liderem na rynku jest Tipsport,który przejął konkurencyjną chance,po piętach mu depcze Fortuna,mamy jeszcze kilka pomniejszych firm,w Tipsporcie gram 25 lat,nigdy nie miałem żadnego problemu,pod względem wiarygodności i wypłacalności na pewno czołówka światowa,kursy na wiele wydarzeń jedne z lepszych na rynku,mają atrakcyjne konkursy,horrendalny bonus 50 ooo czk,ostatnio wprowadzili wpłaty przez Skrill,strona i forum najlepsze jakie widziałem w swoim życiu.Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
E 293

emarco

Użytkownik
Witam,postanowiłem napisać kilka słów na temat gry u bukmacherów czeskich,grając w punkcie stacjonarnym płacimy 10% podatek,przez internet nie ma żadnego podatku,liderem na rynku jest Tipsport,który przejął konkurencyjną chance,po piętach mu depcze Fortuna,mamy jeszcze kilka pomniejszych firm,w Tipsporcie gram 25 lat,nigdy nie miałem żadnego problemu,pod względem wiarygodności i wypłacalności na pewno czołówka światowa,kursy na wiele wydarzeń jedne z lepszych na rynku,mają atrakcyjne konkursy,horrendalny bonus 50 ooo czk,ostatnio wprowadzili wpłaty przez Skrill,strona i forum najlepsze jakie widziałem w swoim życiu.Polecam.
Polacy mogą się rejestrować w tipsporcie?
 
astana 439

astana

Użytkownik
Jak najbardziej,utrudnieniem jest konieczność osobistego odwiedzenia punktu stacjonarnego w celu dokończenia rejestracji przez internet,przy okazji,na terenie Czech możemy wybrać jako walutę konta tylko koronę czeską,na Słowacji można euro.Jako ciekawostkę podam,iż w najciekawszym konkursie,w którym biorę udział,nagrodą dla najlepszej 8 graczy jest 8x Fabia plus inne nagrody.
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
astana
A ten podatek 10 % to rozumie od wygranej tak? a nie haracz jak u nas ? a żeby grać w ziemniaku nie trzeba mieć żadnej karty itp? w tym tisporcie można pograć za jakieś w miare przyzwoite pieniądze ? prosze cie o odpowiedz.
 
astana 439

astana

Użytkownik
Podatek jest naliczany tylko w punkcie stacjonarnym i wynosi 10% od kwoty wnoszonego zakładu,grając przez internet nie ma żądnego podatku,czyli to co jest na kuponie jest nasze i nie płacimy podatku,posiadanie karty jest wygodne,daje dodatkowe korzyści,ale aby zawrzeć zakład nie jest wymagane,można grać za naprawdę duże pieniądze,nie ma z tym problemu,tak samo jak z ewentualnymi wypłatami
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Podatek jest naliczany tylko w punkcie stacjonarnym i wynosi 10% od kwoty wnoszonego zakładu,grając przez internet nie ma żądnego podatku,czyli to co jest na kuponie jest nasze i nie płacimy podatku,posiadanie karty jest wygodne,daje dodatkowe korzyści,ale aby zawrzeć zakład nie jest wymagane,można grać za naprawdę duże pieniądze,nie ma z tym problemu,tak samo jak z ewentualnymi wypłatami
astana
To jeszcze 2 pytania . Teraz zmieniaja Czesi ustawe od 1 stycznia , te 10 % zostanie w stacjonarnych czy nie? i co do tej rejestracji w internetowej fortunie/ tipsorcie, moge jako polak , mieszkający w pl rejestrowac sie i grac w czeskiej fortunie online?
 
astana 439

astana

Użytkownik
Można się śmiało rejestrować i grać online,odnośnie 1 stycznia i szykowanych zmian w prawie hazardowym w Czechach to podatek 10% od sumy wnoszonego zakładu na pewno zostanie,jak coś się radykalnie zmieni to napiszę.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
witam,
Moglby ktos mi podac nazwy bukow naziemnych we Francji? Znalazlem tylko post z 2014 w tym temacie z linkiem ktory nie dziala, inne zrodla ciężko ocenic.. Ktos korzystal np z PMU? Jest tam pelna oferta?

Bede wdzieczny za odpowiedz, pozdrawiam
we Francji zdaje się jest monopol państwa i PMU jest jedynym bukmacherem naziemnym, fakt sieć punktów jest ogromna bo można zagrać w każdym kiosku ale oferta jest tragiczna, przypomina początki totolotka, gdzie kupony wypełniało się na gotowych blankietach (coś jak duży lotek), więc siłą rzeczy oferta jest okrojona na maxa.. ;) tak było kilka lat temu jak tam byłem, ale wątpię aby coś się zmieniło
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
i co do tej rejestracji w internetowej fortunie/ tipsorcie, moge jako polak , mieszkający w pl rejestrowac sie i grac w czeskiej fortunie online?
Można się śmiało rejestrować i grać online,odnośnie 1 stycznia i szykowanych zmian w prawie hazardowym w Czechach to podatek 10% od sumy wnoszonego zakładu na pewno zostanie,jak coś się radykalnie zmieni to napiszę.
Cześć @astana,
znam dokładnie sytuację z NIEmożliwością rejestrowania się z Polski w Fortunie i innych czeskich firmach netowych, bowiem w roku 2009 gdy Ministerstwo Finansów zabroniło polskim firmom bukmacherskim dalszego przyjmowania zakładów na krajowe i zagraniczne gry losowe - wobec monopolu państwa na ten obszar hazardu powierzony 1-osobowej spółce Skarbu Państwa jaką jest Totalizator Sportowy - to wiele osób ze specjalistycznego forum o grach losowych chciało przenieść swoją grę do Fortuny.cz lub innych firm, które nie podlegając naszemu MF nadal miały w ofercie te gry losowe.
Niestety, ale okazało to się niemożliwe - gdyż wymogi formalne były takie, że należy mieć konto w konkretnie wskazanym czeskim banku oraz czeski adres.
Pamiętam nawet, że jeden z userów zamieścił na tamtym forum mail jaki otrzymał w tej sprawie od czeskiej Fortuny, z odmową rejestracji...
Tak więc - a wciąż jestem czynnym userem tamtego forum o grach - nikt z wielu użytkowników, w tym mieszkających bądź w Czechach bądź w pasie przygranicznym, dotąd od jesieni 2009 roku nie wspomniał o zmianie przepisów umożliwiającej rejestrację z Polski i grę tam.
Owszem ludzie grają, ale tylko w tamtejszych kolekturach.
Tak prywatnie powiem, że gdyby to było jednak możliwe - to byłoby to rażąco sprzeczne z prawem, z uwagi na istnienie w Polsce podmiotu jakim jest Fortuna.pl
Zatem taka możliwość gry - gdyby faktycznie coś się zmieniło w podejściu Fortuny.cz - nie mogłaby nie zostać zauważona przez ogromną rzeszę graczy skupionych na tamtym forum multipasko.pl bowiem do dnia dzisiejszego ta sprawa powraca w pytaniach wielu użytkowników i zawsze odpowiedzią jest, że nie ma takiej możliwości aby Polak tam się zarejestrował i grał poprzez net.
Tak więc bardzo Cię proszę o naprawdę wszechstronne i jak najbardziej rzetelne zbadanie tej sprawy, bowiem taka wiadomość byłaby prawdziwą rewelacją dla tamtej społeczności graczy...
Byłoby szczególnie miło, gdybyś mógł tu zamieścić taki mocny argument, w postaci maila z odpowiedzią na tak, na Twoje aktualne pytanie skierowane do Fortuny.cz lub Tipsportu w sprawie możliwości zarejestrowania się u nich kolegi mieszkającego w Polsce...
....................
Na stronie Fortuny.cz w ich formularzu rejestracyjnym jest obowiązkowe podanie nr komórki z czeskim prefiksem: https://www.ifortuna.cz/cz/registrace/index.html
Pozdrawiam
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
owszem mozna grac w czeskiej fortunie, trzeba tylko wiedzieć jak się do tego zabrać, nawet konta w banku nie trzeba mieć... ;) problem moze sie jednak pojawic jak sie ugra wieksza gotowke, wtedy wiadomo przeswietla takie konto i moga sie przyczepic
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
owszem mozna grac w czeskiej fortunie, trzeba tylko wiedzieć jak się do tego zabrać, nawet konta w banku nie trzeba mieć... ;)
OK rozumiem, że Polak potrafi... ????
Ale wymóg podania im przy rejestracji nr komórki z czeskim prefixem
dla otrzymania SMSa oraz konieczność posiadania konta w czeskim banku jest tu jednak podstawą.
Oto mail jaki przed chwilą dostałem od Fortuna.cz
Hello,
we only accept payments received from Czech banks.
Best regards
Jana Vykydalová
[email protected]


Oddělení klientské podpory
FORTUNA GAME a.s. | Florentinum, Na Florenci 2116/15 | 110 00, Prague 1
 
astana 439

astana

Użytkownik
W związku z pewnymi wątpliwościami odnośnie rejestracji u czeskich bukmacherów postanowiłem zarejestrować konta [Tipsport,Fortuna] koledze mieszkającemu w Polsce,o całym procesie nie omieszkam poinformować.
 
Do góry Bottom