>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

III runda kwalifikacji Ligi Mistrzów 2016/2017 [26-27.07.2016] I kolejka

Status
Zamknięty.
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP





Faza grupa Ligi Mistrzów tuż tuż. Z rundy na rundę mamy coraz mniejsze grono chętnych do zameldowania się we wrześniowej kampanii. Najciekawiej zapowiada się starcie Fenerbahce oraz Monaco. Czy zaliczający niezły pre-season Falcao strzeli jakiegoś gola? A może tureccy fanatycy poniosą dopingiem swoich piłkarzy? Odpowiedź niedługo.​
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
WTOREK 26.07

BATE - Dundalk 1 (-1 AH) @ 1,72 Ónibet ZWROT

Powtorka z rozrywki, ta sama para walczyla ze soba w zeszlym roku, moze nawet na tym samym etapie (wtedy 2-1 dla BATE na Bialorusi i 0-0 w Irlandii) co teraz. BATE bardzo mocne u siebie, prowadza w lidze, ostatnio na spokojnie przeszli fiński SJK wygrywajac u siebie i kontrolujac spotkanie rewanzowe na wyjezdzie. Mysle ze tu bedzie podobnie, wywalczyc u siebie jak najwyzsza zaliczke i potem przetrzymac wyjazd tak aby grac dalej. BATE po przejscie Dundalk (o ile sie nie myle) bedzie mialo zapewniona faze grupowa Ligi Europy, jest zatem o co walczyc. Jak dla kazdego bialoruskiego eksportowego klubu wystepy w Europie to najlepsze okazja aby sie wypromowac i czmychnac na zachod. Ambicji i motywacji na pewno nie zabraknie.
Sparta Praha - Steaua Bucaresti BTS @ 2,20 Ónibet ✅
Bardzo wyrównana para według mnie, ani liga czeska ani rumunska jeszcze nie wystartowaly ciezko wiec ocenic forme obydwu druzyn, jak dla mnie jednak kursy na Sparte za za nisko (1,70! Powinno byc min. 2,00 lub wiecej) co otwiera pole dla typu x2 ... wole jednak isc bezpieczniej i postawic na BTS (i to nawet po lepszym kursie niz x2
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
K 8

kubaohio

Użytkownik
Moim zdaniem kurs na drużyne z Rumuni Steaua Bukareszt 4.30 to jakaś pomyłka. Obie ekipy grają na równym poziomie.... tak jak kolega wyżej napisał kurs na Sparte powinien być w granicy 2.00-2.20.... Ja gram czyste 2. Sparingi Sparty wyglądały bardzo słabo, poza tym brak nowych transferów w tej ekipie. Licze na niespodzianke. typuje 0;1/1;2
Poza tym licze na: Trenczyn over 1,5 gola lub 1X.... drużyna gra bardzo ofensywnie i licze że mogą trafić z 2 gole grającej dość słabo Legii... typuje 2;2/2;1
Ajax myślę że powinien dać rade sobie u siebie z Paok, Pilzno też powinno i Celtic grałbym czyste 2, bo myślę że wpadka w tamtej kolejce coś ich nauczyła i będą potrafić zapewnić sobie awans już w 1 meczu.
Co myślicie o Monaco dadzą radę wygrać w Turcji??
Szersze analizy dodam koło poniedziałku.
 
epic 166

epic

Użytkownik
Astana-Celtic Glasgow​

Celtic jak i cała liga szkocka notuje najsłabszy okres od lat. Szkoci pokazali już w poprzedniej rundzie &quot;na co ich stać&quot;. Na Kazachskim terenie zawsze gra się trudno, długa podróż, inna strefa czasowa, to będzie miało wpływ na postawę Celticu. Warto zagrać w stronę gospodarzy.

Astana DNB @2,00 / Astana @2,88 Bet365

cdn

Fenerbache Stambuł-AS Monaco

Tureckim zespołom od kilku lat gorzej się wiedzie na europejskim froncie. Gospodarze dziś zdziesiątkowani, szczególnie może martwić brak Robina Van Persiego, prócz niego nie zagrają: Demirel, Sen, Potuk, Topal oraz Zeybek. Są to dość znaczące osłabienia.
Monaco bez Subasica, jednak w obwodzie jest doświadczony De Santcis. Z racji poważnych osłabień Fenerbache idę w stronę gości z Francji.

Monaco lub remis @1,53 / Monaco DNB @2,20 / Monaco over 1.5 @3,50 / Monaco -1 @6,00 Bet365
 
S 122

simonsz18

Użytkownik
Bate drużyna obyta już w Europie. Praktycznie co roku LM albo LE. Patrząc na ich pierwszy mecz z SJK praktycznie duża dominacja. Liczę na powtórkę takiego obrotu zdarzeń. Rok temu co prawda pierwszy mecz męczyli się z Dundalk (wygrana 2-1) , ale teraz przeczuwam inny przebieg meczu. Wygrana dwoma bramkami. Do tego dołożę over rzutów rożnych. Bate nabiło ich u siebie ostatnio sporo, a i Dundalk na pewno jakieś dołoży.

Bate Borisov - Dundalk
Bate -1.0,-1.5 - 2.025
Bate-Dundalk over 9.5 rożne 1,83
ako 3.71
powodzenia!
 
otobet 115

otobet

Użytkownik

Szachtar - Young Boys
Przed nami kolejne zmagania w ramach eliminacji do Ligii Mistrzów. Los chciał, że w tej rundzie do gry weszły zdecydowanie lepsze drużyny niż w rundach poprzednich. Dzisiaj we Lwowie odbędzie się spotkanie, gdzie Szachtar Donieck podejmie Young Boysów. Obie drużyny rozpoczęły już sezony ligowe. Szachtar rozegrał już mecz Superpucharu z Dynamem, w którym uległ dopiero w serii rzutów karnych, natomiast w spotkaniu ligowym zwyciężył 4:1. Z zespołem dobrze współpracuje Paulo Fonseca, który zmienił taktykę, dzięki czemu więcej swobody otrzymuje Eduardo czy Taison. Dzisiaj jedynym nieobecnym w zespole gospodarzy będzie Shevchuk. Goście z Berna przyjadą dzisiaj bez Fekete, Zakariego, Benito, Von Bergena czy Seferiego. W pierwszym spotkaniu ligowym zwyciężyli 2:0 z Sankt Gallen.
▶ Szachtar Donieck
▶ 1.45
▶ Otobet
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
A jakie opinie o spotkaniu Ajaxu? Kurs na Ajax dość przyjemny, ale czy rzeczywiście dadzą radę, a może goście się zamurują i skończy się 0:0, jakie Wasze opinie, jestem ciekaw ;).
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
A jakie opinie o spotkaniu Ajaxu? Kurs na Ajax dość przyjemny, ale czy rzeczywiście dadzą radę, a może goście się zamurują i skończy się 0:0, jakie Wasze opinie, jestem ciekaw ;).
Pamiętaj że Ajax dzisiaj bez Milika ,Bazoera i Gudelj,. Dodatkowo odsunięty od zespołu został Thulani Serero.
Poniżej masz kadrę na dziś.
Jasper Cillessen
Kenny Tete
Joël Veltman
Jairo Riedewald
Anwar El Ghazi
Daley Sinkgraven
Davy Klaassen
Amin Younes
Heiko Westermann
Vaclav Cerny
Mateo Cassierra
Lasse Schöne
Kasper Dolberg
Nick Viergever
Donny van de Beek
Diederik Boer
Mitchell Dijks
Richairo Zivkovic
 
kamil9414 82

kamil9414

Użytkownik
Kusi mnie puszczenie za drobniaczki AKO na 3 mecze, gdzie w żadnym nie ma murowanego faworyta. Mianowicie zwycięstwa Anderlechtu, Trencinu(Trancina) i Celticu. Wiem, że małe szanse na to są i raczej niewiele wskazuje na powodzenie, ale nawet za mniejszą stawkę puścić taki kuponik. Kurs w granicach 27-30, wszędzie moim zdaniem jest 50% na wejście.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
A jakie opinie o spotkaniu Ajaxu? Kurs na Ajax dość przyjemny, ale czy rzeczywiście dadzą radę, a może goście się zamurują i skończy się 0:0, jakie Wasze opinie, jestem ciekaw .
Moim zdaniem Ajax w tym momencie to za duza niewiadoma by ich grac po kursie 1,67. Jak Robson wspomnial, kilku waznych graczy nie zagra, do tego przedsezonowa zmiana trenera dla ktorego bedzie to pierwszy mecz o stawke, wiec ciezko powiedziec jak bedzie wygladala ich gra patrzac tylko na ich postawe w sparingach. Mysle, ze lepiej odpuscic stawiania tego meczu przed i jesli juz to postawic cos na LIVE szczegolnie, ze PAOK to nie sa ogorasy i cos tam jednak potrafia zagrac.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Paok i Ajax ostatnie mecze dosc overowo,nawet bez milika ajax moze strzelic i oberwac kursy na bts w okolicy 2 ✅, bts w pierwszej polowie ok.5. ⛔ Pozdrawiam goraco
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Brak Milika, Bazoera, i Gudelja to spora strata. Do tego nowy trener. PAOK to niewygodny rywal, to drużyna która potrafi urwac punkty na wyjeździe, więc kurs na zwycięstwo Ajaxu nieopłacalny, dlatego X2 po kursie 2.25 w bet365 myśle że warty spróbowania. Obie strzelą 2.20 też kurs fajny. W dodatku ostatnie sparingi Ajaxu. Porażka z jakimś Lieferingem, remis z AFC zwycięstwo z jakimis ogorkami i remis z cienka Marsylią. Nie napawaja optymizmem. PAOK natomiast pyknął Twente, Club Bruge czy powalczyl ze Steaua.
 
armadax23 22

armadax23

Użytkownik
Kursy na L.Razgrad wzrosly o 0,2 w ciagu ostatnich 3 godzin, ktos wie czym to jest spowodowane? Dadza radę wygrac?
EDIT: Już o 0,25
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Kursy na L.Razgrad wzrosly o 0,2 w ciagu ostatnich 3 godzin, ktos wie czym to jest spowodowane? Dadza radę wygrac?

EDIT: Już o 0,25
Może spowodowane jest tym że to fiksiarze, rok czy bodaj dwa lata temu byli faworytem w meczu z jakimś Mołdawskim zespołem gdzie kurs na Ludogorec był 1,08 a na gości coś koło 18 i Ludogorec wtedy przegral jedna bramka u siebie, wiem kiedyś to kiedyś, teraz niby grają inaczej maja lepszy zespół, i nie powinno sie do tego wracać czy porównywać, ale u takich zespołów jak Ludogorec wszystko można się spodziewać, po za tym Crvena to nie są chłopcy do bicia...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
A jakie opinie o spotkaniu Ajaxu? Kurs na Ajax dość przyjemny, ale czy rzeczywiście dadzą radę, a może goście się zamurują i skończy się 0:0, jakie Wasze opinie, jestem ciekaw .
Wierzę w Ajax, ale mam w pamięci wciąż ich poprzedni rok kiedy polegli z Rapidem Wiedeń na tym samym etapie kwalifikacji.

Jednak Ajax już z nowym trenerem, Frank de Boer odszedł i to dobry ruch ze strony władz klubu. Jego następca Peter Bosz, kojarzę go z pracy w Vitesse Arnhem, miał do dyspozycji wtedy ciekawy skład i jego zespół grał bardzo ofensywnie i widowiskowo. Wszystko na dużym tempie, z pressingiem wysokim. Dość powiedzieć, że chyba w tamtym okresie udawało im się też Ajax ogrywać.

Co do składu, wiadomo Milik out, ale ważniejsza będzie dziś gra w pomocy, tutaj pod nieobecność Bazoera trochę jest luka, ale Riedewald także utalentowany gracz. Obok siebie będzie miał młodego van de Beeka i Klaasena. Van de Beek to bardzo utalentowany gościu, w tamtym sezonie już trochę pograł w Eredivisie mimo 19 lat.
Co do absencji Serero, to nie jest to strata, on był już skreślony w zasadzie przed poprzednim sezonem, chciano się go pozbyć. Bardziej tutaj w środku pola będzie brakować doświadczenia jakie ma Gudelj.

Za to ofensywa powinna być atutem Ajaxu, El Ghazi i Younes to niesamowita moc na bokach, obaj błyskotliwi i szybcy, powinni robić szum na bokach. Pytanie kto na szpicy pod nieobecność Milika? Hm wychodzi na to, że młody Kolumbijczyk Mateo Cassiera. Przyznam, że nie widzialem go w akcji jeszcze na dystansie całego meczu, ale w urywkach widac, że piłka go szuka a i sam jak trzeba potrafi zagrać dobrą piłkę do partnera.

Na papierze potencjał jest, ale przeciwko przemawia niedoświadczenie i jednak 4 mecze (w tym 2 z amatorami) w trakcie przedsezonowych przygotowań i 3 remisy i 1 porażka. To jednak niepokoi.

Na przeciwko PAOK, ktory też latem potracił kilku ważnych graczy. Przyszli np Bieseswar czy Djalma, jeden i drugi nie robi szału.

PAOK ma wyjść takim składem dzis: Glykos- Matos ,Crespo,Tzavellas,Leovas- Charisis,Cimirot, Shakhov - Djalma, Athanasiadis, Rodrigues


Atuty za Ajaxem to ofensywa oraz ArenaAmsterdam.
Przeciwko graniu Ajaxu są kursy, moim zdaniem niezbyt atrakcyjne jednak, no i trauma z poprzedniego sezonu, nie ufny jestem, wtedy kursy podobne i porażka po całości.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Może spowodowane jest tym że to fiksiarze, rok czy bodaj dwa lata temu byli faworytem w meczu z jakimś Mołdawskim zespołem gdzie kurs na Ludogorec był 1,08 a na gości coś koło 18 i Ludogorec wtedy przegral jedna bramka u siebie, wiem kiedyś to kiedyś, teraz niby grają inaczej maja lepszy zespół, i nie powinno sie do tego wracać czy porównywać, ale u takich zespołów jak Ludogorec wszystko można się spodziewać, po za tym Crvena to nie są chłopcy do bicia...
Rok temu. ;)
Czemu każda niespodzianka/sensacja musi być fixem? Jeśli masz dowody to dawaj.
Crvena ma bardzo dobrych piłkarzy, tylko nie mam pojęcia czy z Vallettą im się tak nie za bardzo chciało, czy po prostu nie są zgrani. Personalnie nawet nawet myślę, że są w stanie awansować do IV rundy, a tam (zależy na kogo by trafili) nawet awansować do LM. Rewanż na serbskiej Marakanie to ciężki teren.
Ja bym nie ufał Ajaxowi. Defensywa się gubi przy ich ofensywnej grze. Jeśli PAOK zagra mądrze to może już tutaj wywieźć dobry wynik, a w Grecji już tylko dopełnić formalności. Cały czas przed oczami mam ten nieporadny Ajax z końcówki sezonu, a teraz jeszcze kilka braków. Będzie ciężko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom