>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [30]

Status
Zamknięty.
matiee 407

matiee

Użytkownik
ja na szybko bo kursy lecoo dubelek :
2:0 wygra Fognini i 2:0 wygra Karlovic
@2.62
MUSI WEJŚĆ!!!!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Jak ma przełamać Johsnon Karlovica jak on praktycznie nie używa oburęcznego backhandu kazdy serwis jest praktycznie asem lub serwuje mu do bachandu... A jeśli jest serwis na Forhand to jest to serwis bardzo mocny i na ciało... Karlovic nie jest głupi i ma seta w zapasie i będzie coraz lepiej serwował i mocniej...Ze sportowego punktu widzenia wolałbym aby Johnson wygrał to bo finał będzie żenująco nudny ale nie widzę większych szans na to musiałby Karlovic popełniać podwójne i dużo psuć...
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Zresztą już to pisał wczoraj jeden z Moderatorów typujący Tenis że ATP schodzi na psy skoro takie drewno może wygrać dwa tytuły z rzędu... I ja się z tym w 100% zgadzam...
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Jak ma przełamać Johsnon Karlovica jak on praktycznie nie używa oburęcznego backhandu kazdy serwis jest praktycznie asem lub serwuje mu do bachandu... A jeśli jest serwis na Forhand to jest to serwis bardzo mocny i na ciało... Karlovic nie jest głupi i ma seta w zapasie i będzie coraz lepiej serwował i mocniej...Ze sportowego punktu widzenia wolałbym aby Johnson wygrał to bo finał będzie żenująco nudny ale nie widzę większych szans na to musiałby Karlovic popełniać podwójne i dużo psuć...
Wszyscy myśleli, że jak wczoraj Johnson (ja też tak myślałem) ograł Isnera to z Karlovicem sobie poradzi. Niestety, widać że Ivo serwis siedzi cały czas bez przestojów i wali jak z armaty...
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Jak ma przełamać Johsnon Karlovica jak on praktycznie nie używa oburęcznego backhandu kazdy serwis jest praktycznie asem lub serwuje mu do bachandu... A jeśli jest serwis na Forhand to jest to serwis bardzo mocny i na ciało... Karlovic nie jest głupi i ma seta w zapasie i będzie coraz lepiej serwował i mocniej...Ze sportowego punktu widzenia wolałbym aby Johnson wygrał to bo finał będzie żenująco nudny ale nie widzę większych szans na to musiałby Karlovic popełniać podwójne i dużo psuć...
To samo można napisać o Johnsonie. Też świetnie serwuje poza 1 gemem, zresztą Karlović też miał gem zapaści z tym, że obronił 2 bp, także wcale nieomylny dzisiaj nie jest.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
To samo można napisać o Johnsonie. Też świetnie serwuje poza 1 gemem, zresztą Karlović też miał gem zapaści z tym, że obronił 2 bp, także wcale nieomylny dzisiaj nie jest.
Ja takich spotkań nie typuje bo są to spotkania rosyjskiej ruletki...Johnson miał duża szanse go przełamać ale zdrewnował prostego bh... Set trwa dalej...
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Mecz się zakończył gratulacje dla tych co grali Karlovica ????
Johnson to niezłe drewno ???? Powinien być 100 w rankingu a nie 25 ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom