>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Turnieje indywidualne, drużynowe i towarzyskie - 2016

Status
Zamknięty.
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
LOKATA
Polska wygra półfinał w Vojens @1,65 Betsson
✅✅✅ izii

Po Kingu kolejna lokata, tym razem wyżej oprocentowana. W obliczu kontuzji Kułakowa jedynym realnym zagrożeniem dla Polaków są Duńczycy. Nie zgadzam się z gloryfikowaniem MJJ, koleś w tym sezonie przestrzelił kompletnie (nie wiem tylko z czym, sprzętem czy przygotowaniem do sezonu) i to się odbija na jego wynikach. Dla mnie potężna wyrwa w składzie gospodarzy. W dodatku dla mnie pozostała trójka to też nie jest gwarant jakichś niewiarygodnych rezultatów. Najlepszy teoretycznie PUK to w naszej lidze zawodnik na przywożenie dwójek, a w tym sezonie również ma wahania formy. U nas obawiam się jedynie o młodzież, bo Dudek ostatnio jest bardzo szybki, a Janowski w reprezentacji zawsze błyszczy. Jak dla mnie spokojnie to dziś bierzemy i meldujemy się w półfinale. Ładować ile się da.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mastermaciej 173

mastermaciej

Użytkownik
23.07.2016 16:00
Peter Karlsson - Victor Palovaara (H2H)
Victor Palovaara (0.0) ✅
kurs: @4,33 // bet365
Jeszcze z innej beczki. Dzisiaj w Hallstavik odbędą się Indywidualne Mistrzostwa Szwecji. Rok temu na tym torze wygrał Lindbaeck przed Jonssonem. W tym roku może być bliźniaczo, jednak moją uwagę przykuła para Karlsson - Palovaara. Widzę w tym pojedynku szansę dla Victora. Młody szwedzki junior na pewno będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony. W składzie Piaraterny już parę razy został wystawiony. Najczęściej przyjeżdżał na trzecim miejscu, jednak dwójki też się zdarzały. No i Peter. Z całym szacunkiem dla Karlssona, można rzec żywej legendy, to już nie te lata. Pewnie 5-6 punktów przywiezie i to koniec. W tym sezonie w Elitserien najczęściej wjeżdża na metę na końcu stawki. Szanse rozkładam 60/40, więc taki kurs jak najbardziej do grania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
cokano 18

cokano

Użytkownik
Dzięki - nie wiedziałem nawet, że jest taka konieczność. Ale rezerwowy może wówczas w każdym momencie zmienić zawodnika ? bo ciekawa opcja to była by ze Zmarzlikiem na rezerwie a Pepe w podstawowym i ew. byłby zmieniany...
Może jechać tylko w przypadku kontuzji ;)
 
H 1K

horosz

Użytkownik
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZWECJI

BET 365

Jacob Thorssell vs Linus Sundstroem @1.44 ⛔
Fredrik Lindgren vs Peter Ljung @1.36
⛔

Linus dzisiaj bardzo dobrze - Thorssell zawalił trochę początek. Ljung po wpadce w pierwszym biegu (0) potem świetnie. No cóż.. taki jest ten piękny sport - nieprzewidywalny :/


= @1,96

Thorssel zna tor w Hallstavik. Występuje w lokalnej drużynie, i w lidze szweckiej notuje tutaj ponad 2pkt/bieg. Moim zdaniem może pokusić się i włączyć w walkę o podium. Sundstroem nie już tak samo silny i nieobliczalny jak przed rokiem. Obecnie forma jak i sprawy sprzętowe zawodzą.

Fredrik Lindgren Jeden z kandydatów do złota. Moim zdaniem - czarny koń. Fredka jeszcze nigdy nie zdobył IMP-u pomimo już wielu prób. 2krotnie zgarniał brąz oraz 3krotnie srebro (przegrywając z Jonssonem). Powinno mu zależeć i przy odrobinie szczęścia może dziś wygrać.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
IM Szwecji
Jacob Thorssell vs Linus Sundstroem (H2H)
Typ: Jacob Thorssell
Kurs: 1,44

Jacob jedzie u siebie. Ostatnio jest w dobrej formie. Linus niedawno mial kontuzje, ale wrócił w niezłym stylu. Kurs nie jest zbyt wysoki, ale wydaje sie, że Linus nie powinien na tym torze być godnym konkurentem. W tym roku raz jechali w lidze na tym torze. Thorssell (nr 6) zdobył 11 puntków zaś Linus (nr 4) 2+1.
Fredrik Lindgren vs Peter Ljung (H2H)
Typ: Peter Ljung
Kurs: 3,00

Tylko z uwagi na kurs. Ljung to nie jest taki zupełny leszcz, a Fredka to zupełny kozak, żeby tak ustawiać kursy.
Antonio Lindbaeck vs Andreas Jonsson (H2H)
Typ: Andreas Jonsson
Kurs: 2,00

AJ u siebie potrafi robić świetny wynik. Antonio miewa dziwne wahania formy i nie mam pewności, czy będzie miał aż tak wielką motywację co Andreas.
Oliver Berntzon vs Ludviq Ljung (H2H)
Typ: Ludviq Ljung
Kurs: 1,83

Ludviq jest w mojej ocenie zawodnikiem po prostu lepszym. Stąd nie do końca rozumiem dlaczego miałby dzisiaj okazać się gorszy od swojego rywala.
DPŚ - Vojens
Polska vs Czechy (handicap)
Typ: Czechy (+27)
Kurs: 1,83

Trochę wysoki kurs. Sam Milik jest w stanie sporo namieszać. Do tego Rosjanie będą odbierać Polakom punkty. Myślę, że na koniec różnica będzie wynosić około 20 punktów.
Typ dnia!
Dania vs Rosja (handicap)
Kurs: Dania (-5)
Typ: 1,80

Niby jakim cudem Rosja miałaby się okazać równorzędnym rywalem dla gospodarzy? Nie widzę tego.
Emil Sajfutdinow (suma punktów)
Typ: Emil Sajfutdinow - poniżej 12
Kurs: 1,72

Za dużo jak na niego w obecnej formie.
/Spodziewałem się nieco lepszej jazdy po Duńczykach. Ogólnie Typ był dobry bo gdyby nie defekt Madsena na prowadzeniu lub kontrowersyjne wykluczenie Duna w jednym z niego to by weszło.
 
dzimi-pif-paf 7

dzimi-pif-paf

Użytkownik
IM Szwecji
Zwycięzca: Jonsson 3.00 bet365
Zawody na domowym torze Jonssona na którym trzeba powiedzieć, że w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze, w ostatnim ligowym meczu otarł się o komplet więc po kontuzji nie ma śladu. Głównym rywalem o triumf zapewne będzie Toninho, który od zawodów SEC jak by spuścił nieco z tonu. W moich oczach AJ dzisiaj bierze te zawody.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 202

szymontom

Użytkownik
Drużynowy Puchar Świata na żużlu - 1. turniej -
Top Russia Rider
typ.Artem Laguta
kurs.3.25
buk.Sportingbet
Bardzo ciekawy zaklad w Sportingbet...Kto najlepszy z Rosjan...Wiadomo,ze beda liczyc sie tylko Artiom i Emil...Kursy na Artioma 3,25,a na Emila 1,30...Moze i sie nie znam dobrze na zuzlu,ale ktos tu chyba na glowe upadl...Emil slaba forma po kontuzji,sprzet takze pozostawia wiele do zyczenia i on ma dzisiaj znokautowac Lagute,bo tak wlasnie mowia kursy...Jak dla mnie szanse 50/50...Artiom w tym roku dobra forma i sprzet takze chodzi,wiec dlaczego ma nie byc dzisiaj lepszy od Emila...Po takim kursie pogralem...

Drużynowy Puchar Świata na żużlu - 1. turniej -
Top Denmark Rider
Niels-Kristian Iversen
kurs.2.00
Sportingbet
Taki sam zaklad i typ na PUKa..Najrowniejsza forma w tym sezonie i pod nieobecnosc Pedersena to on powinien ciagnac ten wozek...Zapewne w razie jokera pierwszy w kolejsce...Rywalami Madsen,Jensen i Bjerre czyli zawodnicy jezdzacy w tym sezonie slabo,a wiec jesli PUK nie odwali jakiegos numeru z wykluczeniem lub defektem takze powinno byc milo...
 
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
Jutro 2 półfinał w Vastervik - Szwecja
biorą udział tutaj 4 ekipy : Szwecja , Niemcy , Australia i USA.
Moim zdaniem Szwecja murowany kandydat na zwycięstwa , tylko teraz pytanie czy po kursie 1.45 STS na win Szwecji warto się w to bawić ?
Ja uważam osobiście że do dubelka kurs fajny , zapraszam do dyskusji ????
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Zaskakujaca decyzja Marka Cieslaka. W finale za Macieja Janowskiego pojedzie Krzysztof Kasprzak. KK mial okazje scigac sie w tym sezonie na nowym owalu w Manchesterze i zaliczyl bardzo dobry wynik.
Magic faktycznie wypadl przecietnie w polfinale i jego ostatnie wystepy nie wskazywaly aby mogl nagle stac sie liderem Naszej ekipy.

Co do jutrzejszych zawodow to zgadzam sie ze Szwedzi sa faworytami. Moze pojawia sie jakies ciekawe linie na poszczegolne h2h.
 
galgan 219

galgan

Użytkownik
Jutro 2 półfinał w Vastervik - Szwecja
biorą udział tutaj 4 ekipy : Szwecja , Niemcy , Australia i USA.
Moim zdaniem Szwecja murowany kandydat na zwycięstwa , tylko teraz pytanie czy po kursie 1.45 STS na win Szwecji warto się w to bawić ?
Ja uważam osobiście że do dubelka kurs fajny , zapraszam do dyskusji ????
Popieram typ. Najrówniejszy skład. 1,55 w Millenium, skompensuje to podatek w porównaniu do STS.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Szwecja faworytem, kursy spadają obecnie w bet365 sięgają 1.36 - średnio zachęcają. Trzeba poczekać na więcej kursów. Ciekawa będzie również walka pomiędzy USA a Niemcami o miejsce premiujące awans do barażu. Bukmacherzy określają się raczej w kierunku USA z Gregiem Hancockiem na czele. Amerykanin wiadomka - może trzasnąć komplet i wykorzystać Jokera jednak Niemcy wydaja się równiejsi. Ciekawy pojedynek, być może ciekawe linie się pojawią ????

Co do decyzji ws. naszej załogi? No cóż, sam Cieślak podkreśla, iż jest to jedna z najtrudniejszych decyzji w karierze. Również dla Maćka (lekko cackanego przez trenera) to lekki szok. Kasprzak powinien sobie poradzić. Pytanie tylko o atmosferze w drużynie bo jak wiadomo KK jest specyficznym gościem. W przypadku nerwowego przebiegu zawodów gdy wpadną jakieś w,d,t może być różnie. Co nie zmienia faktu, iż jesteśmy faworytami i będzie trzeba trzymać kciuki. ????
 
J 13

jofranco

Użytkownik
nie wiem czy mozna tu pisac bez podawania typow, ale co myslicie zagrac juz dzis na Polska WIN w finale po kursie 2.1 betsyf?
Sklad fajny jak kazdy pojedzie na miare mozliwosci mysle ze moze wejsc hmmm?
kto wg was moze nam najmocniej zagrozic? tylko duny? czy moze RUS, AUS ?
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Ciekaw jestem jaki Szwedzi zrobią tor... Jeśli BSI da Szwedom wolną rękę i będzie lekko pod koło to zjedzą pozostałe reprezentacje. Jak przygotują tor standardowo jak na każde GP to Australia może to wygrać. Jeśli będzie lekko drapnięty beton to ja gram Australijczyków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Jason Doyle (suma punktów)
Typ: Jason Doyle - powyżej 12
Kurs: 2,30

Jason w świetnej formie. Dzisiaj zapewne 6 razy. Musiałby się stać dramat, żeby nie odbierał tych oczek.
Kai Huckenbeck (suma punktów)
Typ: Kai Huckenbeck - powyżej 5
Kurs: 2,37

W tego typu zawodach często padają zaskakujące rozstrzygnięcia. Kai pokazał już wielokrotnie, że jak się spasuje to potrafi nawiązać walkę z wyżej notowanymi rywalami. Powinien pojechać 6 razy i zdobycie średnio 1 punktu na bieg nie wydaje się być jakimś nieosiągalnym wynikiem.
Kai Huckenbeck vs Ricky Wells (H2H)
Typ: Kai Huckenbeck
Kurs: 1,66

Nie bardzo wiem jak Wells miałby nawiązać rywalizację z solidnym Niemcem.
Szwecja vs Australia (handicap)
Typ: Szwecja (-4)
Kurs: 2,00

Szwedzi u siebie, wydaje się że bez dziur w składzie. U Kangurów jedynie Doyle wydaje się być pewniakiem.
Szwecja vs Niemcy (handicap)
Typ: Szwecja (-23)
Kurs: 1,95

W pierwszym półfinale różnice nie były tak wielkie bo tam jednak była w miarę wyrównana stawka. Tutaj oprocz Hancocka nie ma nikogo kto odbierałby Szwedom punkty. A o Niemcach to już w ogóle nie ma sensu mówić. Oczywiście zdarzy się to parę razy w ciągu całego turnieju, ale Szwedzi będą też wygrywać swoje biegi.
Australia vs USA (handicap)
Typ: Australia (-14)
Kurs: 1,90

Sam Hancock to jednak trochę za mało by utrzymać taki dystans do Kangurów.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Przy tak niskim kursie na Szwecję - osobiście nie gram tego. Warto zauważyc, że warunki w Vastervik dzisiaj różne... możliwe są opady deszczu. Ogólnie cały dzień przekropny. Z rana trochę popadało. Jednak prognozy na wieczór są lepsze. Ale takie warunki sprawiają, że tor może byc i moim zdaniem będzie ,,lekko&#39;&#39; pod koło ????

Wszystko BET365


Tobias Kroner vs Billy Janniro @2,00 ✅ 4:2

Pojedynek najsłabszych ogniw dzisiejszych zawodów. W bezpośrednim pojedynku lepiej wypada Kroner, który przebywa w Europie i ogólnie poznał już to i tamto. Janniro ? można odszukac jedynie jakieś jego starty za oceanem i to głównie w jakiś dziwnych, amatorskich zawodach. Co ciekawe podobno 36-latek intensywnie przygotowywał do DPŚ (osiągając dobre wyniki). Przeglądając jednak stawkę, nie można odszukac żadnego znanego zawodnika. Faria?Yarrow?Geist? W dzisiejszych zawodach powinien zostac zjedzonym. Tobias coś urwie i o ile Billy nie złapie jakiś punktów z literek (d,t,w) przeciwników to jestem o to spokojny.

Antonio Lindback (-1) vs Chris Holder (+1) @1.70 ✅
13:11. Wchodzi nawet mimo Jokera Holdera

Holder ostatnimi czasy wątpliwa forma. W GP się zagubił a DPŚ to również ważna impreza i względnie silna stawka. Joker mu najprawdopodobniej ucieknie na rzecz Doyla, który dzisiaj powinien ciągnac wynik. Antonio w tym sezonie świetnie. Dzisiaj potwierdzi dyspozycję. Jeżeli dobrze zacznie zawody - jest w stanie pokonac każdego.

USA(-5) vs Niemcy(+5) @1,85 ✅
22:19. Wchodzi. Nerwowo do samego końca[/u]


Na takie zestawienie czekałem i widzę tu szanse dla Niemców. Amerykanie to głównie Greg Hancock, który jednak ma dzisiaj na kim tracic punkty. Jokera również może zdobyc za pełną pulę 6pktów, jednak pozostali zawodnicy na delikatny plus na Niemiec. Smoliński, Huckenberg są w stanie zaliczyc dobre występy. Również Woelbert czasem błyśnie w lidze niemieckiej.

Jason Doyle over 12 2.30 ⛔
12 / no cóż. Pech. Świetny Doyle. Zawalił ostatni bieg

Głównie ze względu na fajny kurs. Moim zdaniem dzisiejszy lider drużyny Australii od którego będzie wiele zależało. Ostatnimi czasy jeździ żużlowe maratony ale to akurat w tak ważnych zawodach powinno wyjśc na plus.

Kai Huckenbeck vs Ricky Wells @1,66 ⛔
1:1 / Porażka. Kai początkowo (0,0,0)potem w ostatnim biegu jadąc po 2 punkty przegrywa z Frickiem. Pech. Nie mam szczęścia do tego chłopaka

Ostatnio podczas SEC nie doceniłem Kai&#39;a, dzisiaj daje mu szansę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Sam Masters - Ryan Fisher -&gt; Sam Masters (-5), @2.10 (z podpórką na remis przy -5) w Buk365
Wysokie handi, ale spójrzmy realnie, Fisher nie startuje w tym sezonie w lidze polskiej, jedyne występy zalicza na niższym szczeblu angielskich rozgrywek - Premier League, gdzie do tej pory wystąpił w 8 meczach, nie jest tego za wiele. W dodatku ma 33 lata, jest Amerykaninem - myślę, że nie będzie się zabijał na torze o punkty, gdzie - powiedzmy szczerze, USA nie ma szans na bezpośredni awans. Masters z kolei regularnie startuje w Elite League w barwach Wilków, średnia 2,011 w 21 meczach jest bardzo ciekawa, w Polsce występuje natomiast w Wandzie Kraków, dla której w 6 meczach zdobył 57 punktów, co daje mu średnią meczową 9.50, biegową 1.903. Ale dość cyferek. Masters jest młody, ambitny, na pewno zależy mu na tym, żeby pokazać się z dobrej strony i będzie walczył o każdy punkt, z drugiej strony mamy tak naprawdę kevlar. Wysokie handi, grane z podpórką i tak jest opłacalne.
/e: 5:2 Fisher tak jak myślałem, 2 oczka, za to Masters kompletnie słabo, może gdyby nie te zabawy z odpuszczaniem na jokera, to by coś było, ale nie ma co gdybać, lipa ⛔
 
H 1K

horosz

Użytkownik
O tym właśnie mówiłem :/ dobrze, że temperatura oscyluje w okolicach 25*C więc powinno to przeschnąc. Gorzej jeżeli taki opad trafi bezpośrednio nad stadion podczas zawodów. Moim zdaniem warunki torowe nie będą idealne ale trzeba poczekac. Może zdecydują się to wszystko ubic na twardo - zależy ile wody już przyjeło.

PS. Sorka za ewentualny brak polskich znaków ????
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
⛔A.Jonsson-J.Doyle - kto lepszy
Twój typ: 2 Kurs: 1,90

buk betgun (5 pierwszych startów bez jokera)

Doyley bardzo dobra forma, stały uczestnik 15 biegów we wszystkich ligach, lider drużyny, tor wydaje się że nie będzie do końca takim atutem Szwedów jakby sobie gospodarze wymarzyli.
AJ ostatnio najlepszy w kraju, jednak ta forma jak to przyzwyczaił nas Szwed w ostatnich latach mocno chimeryczna. Starty nie były raczej jego wielkim atutem zawsze jak się spasował należał do walczących na trasie.
Nie wiadomo jak się zachowa ten tor, jednak często przy większych opadach decydował start, szczególnie przy pierwszych biegach jakakolwiek próba wysunięcia się szerzej powodowała przyjęcie kilku kilogramów mazi i zdecydowaną stratę metrową.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom