>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 22.07.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 22. Lipca


Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ???? ATP Washington
Godzina: 00:00
Spotkanie:
Isner John - Baghdatis Marcos
Typ: 2:0
Kurs: 2.02
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Isner aż 7:0! Gdzie Bagieta urwał Amerykaninowi tylko 3 sety, a grali ze sobą również w meczach do 3 wygranych setów. Ostatni raz grali ze sobą podczas tegorocznej edycji Wimbledonu gdzie John wygrał 7:6, 7:6, 6:3. Cypryjczyk to tenisista, który czuje się najlepiej na kortach twardych. Aktualnie to 41 rakieta globu, a kiedyś był 8 no ale to było i nie wróci więceeeeej. Obecny sezon ma raczej w kratkę. Jego najlepsze osiągnięcie w tym roku to dojście do finału w Dubaju na początku roku. Niby zaliczył 4 ćwierćfinały i jeden półfinał ostatnio w Newport, ale we wszystkich tych turniejach pokonał kogo miał pokonać. No jedynie w Halle pokonał Berdycha 7:6, 7:6 gdzie Czech grał jakby grał na mączce. Bo turnieju w Houston nie biorę pod uwagę tam mączka jest oszukana. Nawiązując jeszcze do ostatniego turnieju w Newport gdzie Bagieta uległ Karlovicovi 7:6, 7:6 a w drugim secie obronił 4 czy 5 szans na przełamanie. A podanie Kralovica i Isnera jest bardzo podobne czyli zajeb**e mocne ???? W tym turnieju pokonał Millmana 6:2, 6:4, czyli gościa, który był w jego zasięgu. Marcos to kompletny tenisista no ale nie potrafi grać z Isnerem totalnie.
Jego rywal aktualnie jest na 16 miejscu ATP i teraz zaczynają się &quot;jego turnieje&quot; czyli tournée po USA gdzie Jankes zawsze grał tam najlepiej. Rok temu był tutaj w finale, w 2013 również i bardzo dawno temu w 2007 też, dodatkowo dwa półfinały. John w tym roku nie błyszczy i nie miał żadnego spektakularnego turnieju. Trzecia rudna Wimbledonu, 4 Frencz Open czy 4 Australian Open. Co gorsza, nie odniósł żadnego spektakularnego zwycięstwa no może z Del Potro na trawie 7:6, 6:4, ale jak wiemy Del Potro ciągle wraca po kontuzji. Twarda nawierzchnia i turnieje w stanach to jego bajka, zawsze tutaj grał najlepszy tenis i jest najbardziej zmotywowany. Pokonał w pierwszej rudzie kaczkę 6:3, 6:4 a jak Isner wygrywa bez tie breaków to jest kapitalny znak na plus! On mierzy 208 cm, czyli praktycznie jest nie do połamania, jak doda niszczycielski forhend to rywale tylko odprowadzają piłki wzrokiem. Są plusy, ale są też i minusy, czyli ubogi bekhend oraz poruszanie się na korcie. Ale jak na jego wzrost to i tak jest bardzo szybki, nie porównujmy go do Ferrera czy Nadala
Mecz planowany na 23:30 (21.07), ale na pewno będzie po północy Polskiego czasu (22.07). Moim zdaniem wygra tutaj Isner w dwóch setach i nie dziwi mnie wynik 7:6, 7:6 dla reprezentant gospodarzy.
✅102
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
W 4

wacked

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EKWADOR: Serie A
Godzina: 02:30
Spotkanie: River Plate Ecuador - Emelec
Typ: over 2.5
Kurs: 1.72
Bukmacher: b365
Analiza:
Kolejny nocny mecz. Tym razem liga ekwadorska. Świetna forma River Plate w ostatnich meczach. Strzelają po 2 gole praktycznie w każdym meczu, nawet w przegranym. Jest to również drużyna, która jest przedostatnia pod względem straconych goli. Na przeciwko gra druga drużyna ligi, która również preferuje ofensywną grę.
Statystyki:
ostatnie bezpośrednie mecze - 4/5 pokryta linia,
River Plate Ecuador - 8/10 ostatnich meczy pokryta linia,
Emelec - 9/10 ostatnich meczy pokryta linia.
Moim zdaniem mecz zakończy się wysokim wynikiem i linia 2.5 spokojnie zostanie pokryta. Liczę na plus jak we wczorajszym meczu. Powodzenia.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 20:30
Spotkanie Arka-Wisła
Typ: x
Kurs 3.20
Buk Bet 365
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie Krakowskiej Wisły z zespołem Gdyńskiej Arki. Ekipa gospodarzy jak i ekipa gości moim zdaniem mają podobne szanse na zdobycie kompletu punktów w tym meczu. W pierwszym swoim spotkaniu Arkowcy przegrali na terenie Termaliki 2:0 pomio iż potrafili sobie stworzyć kilka dogodnych sytuacji podbramkowych i wynik nie odzwierciedla tego jak wyglądało tamto spotkanie ponieważ przez większą część meczu Arka byla stroną dominującą. Krakowska Wisła natomiast na swoim terenie ograła ekipę Pogoni Szczecin i tam równiez mógł paść praktycznie każdy wynik, wisła nie zagrała wcale aż tak dobrze a drugiego gola zdobyła po stałym fragmencie gry , pierwszego natomiast po dezorientacji obrony, która chyba nie weszła dobrze w mecz, myślę że to spotkanie może zakończyć się remisem oraz podziałem punktów, Arka bowiem na swoim stadionie bardzo lubiła dzielić się punktami w poprzednim sezonie jak i w meczach przygotowujących tą ekipę na ekstraklasę.
⛔100
 
janowiczjerzy 343

janowiczjerzy

Użytkownik
Dyscyplina: tenis ATP Washington
Godz: 4:00
Spotkanie: G.Muller - B. Paire
Typ: 2-0 w setach Muller
Kurs: 2:44
Pinnacle
Analiza:
Muller trzyma ciagle dobra gre od dluzszego czasu. Pokazal wczoraj z Nishioka ze serwisowo czuje sie bardzo dobrze na hardzie w Washingtonie (typowalem go wczoraj w swoim temacie 2-0 w setach @2.27 i sie nie mylilem) . Muller jest nie do przelamania, a w defensywie gra bardzo kasliwie. Nie przebiera w srodkach tj ostry return, badz szybki atak siatki. Jego przeciwnik to Paire. Utalentowany Francuz ktory nie robi dobrych wynikow w ostatnim czasie. Przechodzi obok sezonu, turnieju, meczu. Potrafi zagrac wszystko na plus, jak i minus. Szybko sie poddaje i sam sie zniecheca do dalszej gry, pomimo kilku bledow i mecz ucieka mu bardzo szybko. Licze na takie nastawienie Paire, a ponadto bedzie on bliski swoich chumorow w starciu z tak serwujacym Mullerem i grajacym w korcie bardzo mocno.
⛔100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina:baseball MLB
Godzina:eek:ne:10
Mecz:Boston Red Sox-Minnesotta Twins
Typ:Red Sox
Kurs:1.50
Buk:williamhill
Analiza:Czysto statystycznie i na wyczucie bioré ten typ a tak jak widzicie troché po kursie ale ÂŤe to baseball wszystko jest mozliwe. Typ na Boston wpadł mi po kilku obliczeniach i wybraniu z kilku meczow co wynik mogé tylko przypuszczac. Typowaç mozemy roznie ale w tym przypadku wszystko wskazuje mi na wygrana gospodarzy a ze kurs takze sprzyja gram wlasnie na Boston. Sa moim zdaniem lepsza druzyna a dzis przy wlasnych scianach pokonaja Minnesotte.
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 8

proboszcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EKWADOR: Serie A
Godzina: 02:30
Spotkanie: River Plate Ecuador - Emelec
Typ: BTS
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Typ opieram na statystykach. Mocno faworyzowana jest drużyna gości, ale myślę że gospodarze powinni zdobyć gola.
kiepska analiza
⛔100
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekwador
Godzina: 02:30
Spotkanie: River Plate Acuador - Emelec
Typ: 1x
Kurs: 3.15
Bukmacher: unibet
Analiza:
Po wczorajszym trafnym typie na wynik po kursie 7.5 pora na kolejny typ w ameryce południowej.
Skąd tak niski kurs na Emelec? 1.33? Grają na wyjeździe. Widzę tutaj value.
River Plate u siebie 4-2-4,bramki 16-15. Emelec wyjazd 5-1-3, bramki 13-13.
W ostatnim bezpośrednim spotkaniu 8 maja na wyjeździe River Plate zremisowało 3-3.
Myślę, że warto postawić na &quot;nieprzegraną&quot; gospodarzy po mega wysokim kursie, jak na podpórkę.
Ostatnio wygrali 3-0 z Aucas,wcześniej remisowo 2-2 z silnym LDU Quito i wygrali 4-2 z El National.
⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 20:30
Spotkanie Arka Gdynia - Wisła Kraków
Typ: 2
Kurs 2.70
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Po 5 latach przerwy Arka Gdynia wróciła do Ekstraklasy, początek nie wypadł szczególnie bowiem przegrali z Termalicą Bruk-Bet 0:2. Dziś zagrają u siebie ale też z rywalem, który wydaje się mocniejszy niż ten z poniedziałku. Wisłą oczywiście nie jest Wisła sprzed lat, kiedy to wygrywała w naszej lidze z kim chciała ale po pierwszym meczu z Pogonią mogą spoglądać z optymizmem na kolejne mecze w tym sezonie.
Tym bardziej, że w porównaniu do meczu z Pogonią (wygrana 2:1) trener Dariusz Wdowczyk będzie miał już do dyspozycji Arkadiusza Głowackiego, Richarda Guzmicsa czy Krzysztofa Mączyńskiego, co na pewno wzmocni jeszcze tą drużynę. Jeśli chodzi o nieobecnych to jedynie Buchalik i Jović są poza kadrą meczową. W drużynie z Gdyni natomiast nie zagra Paweł Abbott.
Jeśli chodzi o bezpośrednie mecze Arki z Wisłą to takich rywalizacji mieliśmy do tej pory 28 z czego, aż 16 razy wygrywała &quot;Biała Gwiazda&quot;, po 6 razy mecze kończyły się remisami i zwycięstwami Arki. Warto też dodać, że ostatnie wizyty Wisły w Gdyni to 3 zwycięstwa (wszystkie w stosunku 1:0).
Obstawiam więc w tym meczu zwycięstwo Wisły, która według mnie ma więcej jakości. Arka natomiast to beniaminek, który chyba musi jeszcze przystosować się do gry na poziomie wyższym niż 1.Liga. Nie bez znaczenie może mieć również fakt, że Wisła swój mecz rozgrywała w sobotę, natomiast Arka kończyła pierwszą serię spotkań (w poniedziałek), natomiast druga zaczyna dziś (piątek).
⛔100
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Kolarstwo, Tour de France
Godzina: 13:00
Spotkanie: Kto wygra 19 etap?
Typ: Christopher Froome
Kurs: 6.75
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Jak powszechnie wiadomo najlepszą formą obrony jest atak, dlatego też choć Froome ma już zwycięstwo w generalce w kieszeni w ogóle nie zdziwi mnie to jeżeli zechce potwierdzić swoją supremacją poprzez kolejny etapowy triumf. Dzisiejszy odcinek w mojej ocenie jest za trudny by ucieczka miała szansę dojechać do mety.
Km 8,5 Collet de Taime (960 m) 8,1 km long, 7%, no category...
Km 42.5 - Col de la Forclaz de Montmin (1 157 m) 9.8 kilometre-long climb at 6.9% - category 1
Km 73.5 - Col de la Forclaz de Queige (870 m) 5.6 kilometre-long climb at 7.8% - category 2
Km 96.5 - Montée de Bisanne (1 723 m) 12.4 kilometre-long climb at 8.2% - category H
Km 146.0 - Le Bettex (1 372 m) 9.8 kilometre-long climb at 8% - category 1
Froome w Team Sky jak już wspominałem wcześniej ma świetnych gregario (Landa, Poels, Henao, Thomas i Nieve), by spokojnie kasować ucieczki i dyktować pożądane tempo na podjazdach. Jak pokazała wczorajsza czasówka, jak również wcześniejsze etapy na Christophe&#39;a nie ma w tym wyścigu mocnych i jego dominacja nie podlega dyskusji. Jedyny więc znak zapytania stanowi to, czy Sky&#39;owcom będzie chciało się gonić i czy mają taką taktykę. W mojej ocenie wygrana etapowa, a w szczególności na Wielkim Tourze, to jest coś czym pogardzić nie wolno, szczególnie że w kontekście takiej przewagi jest na wyciągnięcie ręki. Jedyny inny jaki scenariusz jaki przychodzi mi do głowy, to ucieczka z kolarzem Sky, jednak dla takich drużyn jak Astana, czy Movistar to ostatnia szansa na zrobienie dobrego wrażenia i uratowania wyścigu, także niewykluczone, że również te drużyny będą za mocnym tempem i wczesną selekcją.
⛔100
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Dyscyplina Piłka nożna - Irlandia
Godz: 21:00
Spotkanie Bohemians - Derry City
Typ: Derry City wygra i obie nie strzelą bramki
Kurs: 4
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś wybieram Irlandię i ichniejszą Premier Division. Goście - Derry - walczą o europejskie puchary. W tym momencie mają jeden mecz więcej rozegrany niż ich rywale do 3 miejsca w lidze i jednocześnie 2 pkt przewagi. Dlatego uważam, że muszą zaatakować i aby pozostać w walce, muszą wygrać to spotkanie. Zwłaszcza, że gospodarze - Bohemians o nic już nie walczą. Zajmują 9 pozycje i mają 10 pkt przewagi nad 11 zespołem (zagrożonym spadkiem). To co wyżej napisałem przekonuje mnie do skłonienia się ku gościom. Zapewne oni będą prowadzić grę. Jednocześnie patrzę na ostatnie wyniki i:
4:0 (dom) - Longford (12 w lidze)
0:5 (dom) - Dundlak (1 w lidze)
1:0 (dom) - Wexford (11 w lidze)
0:0 (wyjazd) - Galway (5 w lidze)
2:0 (dom) - Bray (10 w lidze)
2:1 (wyjazd) - Derry (2 w lidze)
Widzę tutaj, że z zespołami słabszymi Derry gra na 0 z tyłu.
Przechodzą do gospodarzy to pierwsze co zobaczyłem - nie zagra rozgrywający - Buckley (18 meczy, 1 gol) - czerwona kartka w poprzednim meczu.
przechodząc do ostatnich meczy Bohemians u siebie:
0:0 - Bray (10 w lidze) - mają teoretyczne szanse na bezpieczne 10 miejsce i jednocześnie walczą o playoffy o utrzymanie się
1:1 - Galway (5 w lidze) - o nic nie graja już
5:1 - St Patrick&#39;s (6 w lidze) - o nic nie grają
0:1 - Cork (2 w lidze) - walczą o mistrza
0:2 - Dundlak (1 miejsce w lidze)
0:4 - Shamrock (4 w lidze) - walczą o 3 miejsce - prawo gry w europejskich pucharach.
Czyli wygląda mi na to, że gospodarze z wyżej notowanymi zespołami raczej mało strzelają (wręcz bardzo mało). A ostatnie komplety pkt z zespołami ze środka tabeli zapewniły im utrzymanie w lidze.

typ ryzykowny - ale myślę warty zagrania ze względu na wysoki kurs.
Pozdrawiam
m

ps... przepraszam, ale muszę skomentować - ale ludzie potopili na Emelecu... heh.. wszystkie typy z typów dnia pudła..
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
K 9

kamcio7788

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Atp Gstaad
Godzina: 10.20
Spotkanie: D.Brown - M.Youzhny
Typ: D.Bwown
Kurs: 1.60
Bukmacher: bet 365
Analiza:
Brown pokonał już w tym turniejów 2 graczy wyżej rozstawionych J.Monaco oraz T.Bellucci w oby dwóch przypadkach nie będąc faworytem bukmacherów natomiest Youzhny wygrał dość łatwo z J.Nikles(874 miejsce) natomiast w kolejnym meczu z Basicem(7:5 5:7 6:3) wygrał go z problemami, tak naprawdę pierwszy set padł na jego konto dzięki kilku błędom Basica. Youzhny w zeszłym roku odpadł w pierwszej rundzie wiec nie będzie miał motywacji do obrony punktów. Myślę że Brown ma tutaj duże szanse na zwycięstwo.
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
czaro82 399,3K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Tenis ziemny ATP Gstaad
Godzina. 17:20
Spotkanie. Paul-Henri Mathieu - Albert Ramos-Vinolas
Typ. over 9.5 gema w pierwszym secie
Kurs. 1.65
Bukmacher. Betano
Analiza.
Witam wszystkich, dzisiaj popoludniu zostanie rozegrany cwiercfinalowy pojedynek na kortach ziemnych w szwajcarskim Gstaad, w ktorym wystapi 34 letni Francuz Mathieu obecnie 60 w rankingu ATP, oraz 31 rakieta swiata mlodszy o szesc lat Hiszpan Albert Ramos
W dotychczasowej rywalizacji H2H mamy 3:0 dla starszego z tenisistow ktory dwie wygrane odniosl na nawierzchni twardej, a raz ogral swego rywala w Marakeshu na cegle.
Obydwaj panowie nie maja raczej NIC przeciwko grze na kortach ziemnych, ponadto zaden z nich niedysponuje atomowym serwisem i wlasnie miedzy-innymi dlatego spodziewam sie tutaj wyrownanego pojedynku z dlugimi wymianami z glebi kortu. W tym sezonie obaj prezentuja dobra i w miare rowna gre tak wiec ciezko jest jednoznacznie wskazac faworyta gdyz o zwyciestwie zadecyduje pewnie tak naprawde forma dnia.
Podsumowujac swoj powyzszy typ, wydaje mi sie ze bedzie to dluuugie i zaciete spotkanie z malo iloscia okazji do przelamania serwisu rywala z obydwu stron a taki przebieg przedewszystkim w secie otwierajacymten pojedynek jest mile widziany...
jesli pomogla ci moja analiza kliknij &quot;dzieki&quot; to motywuje do pisania kolejnych
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 127

matand

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Atp Gstaad
Godzina: 10.20
Spotkanie: D.Brown - M.Youzhny
Typ: DW 2-0
Kurs: 2.65
Bukmacher: Unibet
Analiza: Sam się sobie trochę dziwię, że wchodzę w Browna w meczu z Youzhnym(!) i to bez straty seta(!), ale: 1. zaimponował mi Brown tym jak wyciągnął mecz z Belluccim, a także gładko ograł Monaco. Czyli jakby nie patrzeć dwóch zawodników specjalizujących się w grze na mączce; 2. niesamowite męczarnie Youzhny&#39;ego z Basiciem, który jest jednak tenisistą zdecydowanie gorszym niż Brown. Typ oparty tylko i wyłącznie na ostatniej dyspozycji - dobra forma Browna w Gstaad, wcześniej niezły występ w Bastad, gdzie pokonał Bedene i Carreno-Bustę a odpadł dopiero z Ferrerem po 3-setówce. To co tym bardziej przekonuje mnie do gry w stronę Browna, to fakt, że z Belluccim nie bardzo siedział mu serwis, czyli tak naprawdę główny jego atut. Mimo to wyciągnął ten mecz grą. Liczę, że dziś doda do tego dobry serwis i podmęczony wczorajszym meczem Youzhny nie będzie miał dużo do powiedzenia. Typ może trochę &#39;życzeniowy&#39; ale kurs wart gry.
✅165
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna,Norwegia
Godzina : 19:00
Spotkanie : Brann - Aalesund
Typ : Brann i poniżej 2.5
Kurs : 3.75
Bukmacher : bet365
Analiza :
6 drużyna ligi norweskiej Brann podejmuje 14 Aalesund.
Brann 6 kolejnych wygranych u siebie, w tym 5 z nich to wygrane do zera, a z tych 5 cztery z nich to wyniki 1-0 ????
W ostatnim bezpośrednim spotkaniu Brann wygrało z Aalesund u siebie... 1:0 ????
Wypadałoby grać na wynik 1-0 po kursie 7, ale aż tak nie będę ryzykował.
Kto odważny niech spróbuje, ale raczej za drobne, dla satysfakcji.
Brann na tle innych drużyn z czołówki bardzo mało strzela i traci.
Na wyjazdach słabo, ale bilans u siebie mówi wszystko:
mecze 6-1-0, bramki 10-1. Aalesund na wyjazdach bilans 1-1-6 i bramki 5-15.
Na Brann jest kurs 1.53, na Brann do zera 2.5, a już na Brann i poniżej 2.5 kurs 3.75.
Kurs zdecydowanie wyższy, zakładając brak goli dla Aalesund, ryzyko jest takie, że gospodarze strzelą powyżej 2 goli.
Mój typ to 1 lub 2 do zera.
Pomogłem? Kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔100
 
S 122

simonsz18

Użytkownik
Dyscyplina: Eurobasket U20 B miejsce 17-20
Godzina: 11:00
Spotkanie: Armenia U20 - Estonia U20
Typ: Armenia U20
Kurs: 6,75
Bukmacher: BET365
Analiza:
Witam wszystkich. Końcówka turnieju. Praktycznie drużyny porównywalne poziomem. Mecz praktycznie o nic. Nie wiem skąd ta rozbieżność kursów??!! Kurs na Armenie spada- czego można się było spodziewać. Obie drużyny raczej większość meczów przegrywa niż wygrywa. Gra młodzież.. Już niejednokrotnie te mecze pokazały , że bardzo dziwne wyniki potrafią zaskoczyć. Ja za drobne uderzę tutaj w Armenie, myślę że warto po takim kursie spróbować.
+13,5 za 1,83 - to już w ogóle nie wyobrażam sobie , że ten typ mógłby nie siąść.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Kitzbuhel 2016
Godzina: 14:30
Spotkanie:
Melzer G. - Lorenzi P.
Typ: Melzer G.
Kurs: 1.93
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 2:2 z lat 2013-2016, grali już w tym roku ze sobą w kolumbijskim finale Challengera w okolicach bodajże stycznia-lutego, padł wynik 6:3 6:1 więc mała masakra, a kurs na Austriaka wynosił wtedy ponad 3,00. Typ jest dla mnie tutaj prosty, Melzer od 1 meczu prezentuje się tutaj znakomicie, do tego gra przed własną publicznością.
W meczu z Montanesem zagrał świetne spotkanie na serwisie, z Gimeno-Traverowi oddał zaledwie 4 gemy, a wczoraj pokonał swojego brata po świetnym meczu. Gerald idealnie trafił z formą na ten turniej, H2H wyrównane, plus jeszcze ten atut własnego &quot;boiska&quot;.
Włoch gra sezon życia w wieku 34 lat, ale wczoraj Struff mu sporo pomógł... Zaserwować 14 podwójnych błędów to nie lada sztuka. Do tego miał tylko 5 z 15 wykorzystanych BP. Mecz trwał 3:10 więc leciwy Lorenzi na pewno to dzisiaj odczuje, to już nie ta regeneracja organizmu co np. 26-letni Melzer. Mecz Austriaka trwał prawie o połowę krócej.
⛔100
 
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Tour, Bastad
Godzina: 14:00
Spotkanie: Johanna Larsson - Annika Beck
Typ: Johanna Larsson
Kurs: 1,80
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Gram na Johanne drugi dzień z rzędu, więc nie będę silił się na oryginalność. Szwedka Larsson jest w mojej opinii jedną z głównych faworytek do wygrania całego turnieju. Broni ubiegłorocznego tytułu, gdzie w całym turnieju nie straciła nawet seta, pokazuje to jak dobrze czuje te korty. Dodatkowo, aktualnie jest w wysokiej formie, potwierdza to ostatni turniej w Gstaad, ograła tam Mattek-Sands, Sadikovic, zaliczyła porażkę dopiero z Bacsinszky.
Niemka Beck to solidna przeciwniczka, z pewnością lepsza od Sorribes-Tormo, więc mecz pewnie będzie cięższy dla Larsson, jednak powinna poradzić sobie i z ta przeszkodą.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Challenger Binghamton
Godzina: 17:00
Spotkanie: Darian King - Stefan Kozlov
Typ: Stefan Kozlov
Kurs: 1,82
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dziś w ćwierćfinale amerykańskiego challengera zagrają reprezentujący Barbados Darian King oraz USA Stefan Kozlov. Kozlov to jedna z rewelacji tego sezonu challengerowego, zawodnik zaledwie 18-letni, który zrobił ogromny postęp. W całym tamtym sezonie wygrał 5 spotkań na poziomie challenger, w tym ma już na koncie finał challengera oraz ćwierćfinał ATP w Hertogenbosch, gdzie ograł Nishiokę i Johnsona. King z kolei sensacyjnie wygrał w zeszłym tygodniu challenger w Cali, a przed tym turniejem nie miał na koncie ani jednego wygranego spotkania na poziomie challenger. Rozpędzony po sukcesie, tutaj wygrał już 2 rundy, jednak ze znacznie słabszymi graczami niż Kozlov. Trudniejszą drogę do tego meczu miał Stefan, musiał zmierzyć się z Nguyenem, ale dał radę pokonać go w dwóch setach. Kozlov zrobił wielki postęp, jest mocnym graczem poziomu challenger, zaczyna grać w turniejach ATP, gdzie wygrał już nawet 3 mecze na tym poziomie. King właściwie jest graczem rangi futures, który błysnął tydzień temu w challengerze, stąd kursy na niego są stosunkowo niskie. Nie mam wątpliwości, że na ten moment Kozlov jest lepszym graczem i faworytem tego ćwierćfinału i liczę na jego wygraną.
100
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Kolarstwo - Tour de France 2016 - Etap 19: Albertville - Saint-Gervais
Godzina: 12:55 CET
Spotkanie: Alejandro Valverde - Wouter Poels
Typ: Wouter Poels
Kurs: 1,83
Bukmacher: william hill
Analiza: Poels to najmocniejszy gregario Froome&#39;a w tym wyścigu. Cała ekipa Sky jest stricte nastawiona na pomaganie swojemu liderowi, żadnych nawet najmniejszych przejawów chęci zaspokojenia własnych ambicji, co dobrze było widać wczoraj na czasówce, którą wszyscy pomocnicy przejechali wybitnie treningowo oszczędzając się na 2 ostatnie etapy górskie. Sky jest mocne, pod górę robi co chce, a najmocniejszy z nich właśnie Holender, zawsze ostatni daje zmianę, a często przyjeżdża nawet z Froome&#39; em, albo niedługo po nim. Myślę, że gdyby go zwolnić z obowiązków chronienia lidera to sam spokojnie mógłby się zmieścić w top10 generalki. Valverde coś tam próbował jakichś akcji przedwczoraj, ale widząc że Quintana nie nie ma sił to odpuścił i później szybko spłynął w dół i stracił do Poelsa ponad minutę (1:22). Podobnie może być dzisiaj. Movistar nie ma żadnej odpowiedzi na Sky, Quintana w beznadziejnej formie, więc nawet nie ma na kogo marnować sił. Skyowcy będą sobie spokojnie młynkować, Po e ls przyjdzie z Froome&#39; em, a Valverde z Quintaną, a to oznacza że Holender będzie dzisiaj przed Hiszpanem .

ZAPRASZAM DO DZIAŁU KOLARSTWO
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom