>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Myślisz ze buk ani skrill nie zauważy że masz adres z pl a walisz przelewy , wpłaty/wypłaty np z UK? będziesz musiał potwierdzic swój adres w UK i co wtedy? można wyczytać historie w necie jak ziomki wypłacałi z np netellera hajs z zagranicznego IP i dostawali bloka i musieli potwierdzic adres zamieszkania z zagranicy.... myślisz że będziesz mógł mieć IP z UK a na skrillu adres zamieszkania z PL i oni się nie przyczepią? czy może walić przelewy bezpośrednio na konto żeby celny przysłał liścik tak jak z betathome?
Co w tym dziwnego ? mieszkam w Polsce i przebywam w uk, nie muszę przecież mieszkać w UK, zresztą potwierdzenie adresu to jest najbardziej banalna rzecz jaka może być, angole nie są zbyt inteligentni. Jezeli chodzi o tą sytuacje z netellera to nie ma się co dziwić,nie ma co porównywać netellera do skrilla. Poziom bezpieczeństwa netellera jest 10 x większy niż skrilla.Skrill a neteller to niebo a ziemia. Skrill to jedna wielka pralnia pieniędzy a neteller jednak dba o swoją reputację i przypadku np niautoryzowanego logowania odrazu blokuje konto do wyjaśnienia. A odlbokowanie konta w netelerze nie polega tylko i wyłącznie na napisaniu do nich że np 3 razy źle wpisałeś hasło i prosisz o odblokowanie. Musisz do nich zadzwonić i się tłumaczyć a przy tym odpowiadać na ich dziwne pytania. Jednym słowem neteller za priorytet wziął sobie bezpieczeństwo dlatego jest taki drogi w skrillu powoli też się to zmienia coraz więcej blokad kont itd ale długa droga jeszcze żeby to usprawnić do takiego poziomu jak neteller.
Gdyby rozwiązanie tego problemu było takie łatwe :p
A myślisz że jak np chińczycy omijają państwową cenzurę ? VPN i jazda. To jest naprawdę banalnie proste ???? na najprostsze rozwiązania najtrudniej wpaść. Dla wielu osób najprostsze rozwiązania wydają się być niemożliwymi ????
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Co w tym dziwnego ? mieszkam w Polsce i przebywam w uk, nie muszę przecież mieszkać w UK, zresztą potwierdzenie adresu to jest najbardziej banalna rzecz jaka może być, angole nie są zbyt inteligentni. Jezeli chodzi o tą sytuacje z netellera to nie ma się co dziwić,nie ma co porównywać netellera do skrilla. Poziom bezpieczeństwa netellera jest 10 x większy niż skrilla.Skrill a neteller to niebo a ziemia. Skrill to jedna wielka pralnia pieniędzy a neteller jednak dba o swoją reputację i przypadku np niautoryzowanego logowania odrazu blokuje konto do wyjaśnienia. A odlbokowanie konta w netelerze nie polega tylko i wyłącznie na napisaniu do nich że np 3 razy źle wpisałeś hasło i prosisz o odblokowanie. Musisz do nich zadzwonić i się tłumaczyć a przy tym odpowiadać na ich dziwne pytania. Jednym słowem neteller za priorytet wziął sobie bezpieczeństwo dlatego jest taki drogi w skrillu powoli też się to zmienia coraz więcej blokad kont itd ale długa droga jeszcze żeby to usprawnić do takiego poziomu jak neteller.



A myślisz że jak np chińczycy omijają państwową cenzurę ? VPN i jazda. To jest naprawdę banalnie proste ???? na najprostsze rozwiązania najtrudniej wpaść. Dla wielu osób najprostsze rozwiązania wydają się być niemożliwymi ????
Przecież nie mówiłem o vpn tylko o kontach na zagraniczne dane. I nie mam na myśli jednej czy dwóch sztuk...
 
lsc 18

lsc

Użytkownik
a ja jestem ciekawy żeby od strony politycznej ktoś ocenił szanse wejścia bo wg mnie skoro ją cofneli już przed sejmem to znaczy że kapneli się że bubel nie przejdzie a potem pojawiły się głosy że bedzie tylko gorzej. Politycy na pewno będą chcieli to pchnąć ale kwestia czy ustawa ma jakiekolwiek szanse (chodzi tu o kwestie blokowania serwisów LEGALNYCH z punktu widzenia UE) aby to przeszło przez komisje europejską. Myśle że buraki się porawali z motyką na słońce i ktoś ich cofną w odpowiednim momencie a teraz tak głupio całkiem się wycofać, jeżeli się myle niech ktoś mnie poprawi
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
B 65

blusior94

Użytkownik
Jeżeli myślisz, że ta ustawa została wycofana do prac międzyresortowych dlatego, że przestraszyli się nagonki graczy nad tą ustawą, to jeszcze wielu rzeczy nie wiesz.
To była zagrywka czysto polityczna, wyjdzie do Sejmu ten sam, albo i jeszcze gorszy bubel, na pewno nie zreflektowali się nad tym, że &quot;ojej, nie będą mogli grać na becie, Szałamacha, popraw to&quot;.
 
lsc 18

lsc

Użytkownik
nie chodzi mi ze boja sie nagonki graczy czy srodowiska tylko ze skapneli się że to nie przejdzie wyżej i dlatego napisali ze musza skonsultowac czy jest zgodna z prawem unii ale jestem dobrej mysli i wierze ze w KE to nie przejdzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 102

kristo45

Użytkownik
Mnie poza samą ustawą najbardziej wk....wia, to, że te buraki z rządu czy pismaki różnych gazet trąbią o uzależnieniach od hazardu i do jednego wora wrzucają wszystko. W tym bukmacherkę. Natomiast te same buraki mają zamiar reklamować inne firmy bukmacherskie. Specjalnie oszczędzam w słowach bo bym ostrzej o nich napisał ale nie chcę łamać regulaminu forum. No nóż się w kieszeni otwiera na takich. Mój ojciec gra w totka liczbowego i mówi że nie przestanie bo już za dużo włożył i by stracił. Panowie z rządu: zlikwidujcie totolotka w trosce o ludzi uzależnionych. Nawet wam przez myśl pewnie to nie przeszło. Sorry za lekki offtop.
 
G 0

greglm

Użytkownik
Lemko, może o to, że LV Bet jest (chyba?) polskim bukiem zarejestrowanym na Malcie?
W kwestii Fortuny - nie wykluczałbym, że zaczynają się właśnie bać konkurencji ze strony Totalizatora.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Bardziej nałogowy jest ten cały toto lotek, bo ludzie grają od kilku jak nie od kilkunastu lat i myślą że wygrają tą szóstkę...
Zna ktoś jakiegoś dobrego VPN-a na chromebooka ???? ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
L 124

lemko

Użytkownik
Przeczytałeś to co wklejałem? Może wystarczyć zmiana DNS-ów n.p. na Google DNS.
EDIT: Co do ustawy hazardowej brak informacji na chwilę obecną. (15:09)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom