>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
S 2K

szatan666

Użytkownik
To już wiadomo, mi chodzi cały czas o płatności, proszę kogoś zorientowanego w temacie jak będzie można bezpiecznie wykonywać transakcje ?
No skrilla na pewno będziesz mógł używać, nie wiadomo tylko co z wpłatami do buków.
W przypadku pinna i azji to depozyt za ciebie może zrobić jeden z wielu dostępnych w necie agentów. Tak samo zrobi wypłatę na twoje konto.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
to, ze firma zarejestrowana na malcie czy curacao ma male znaczenie - ile bukow bylo juz porejestrowanych w tych krajach i nagle zwineli swoj biznes wiszac ludziom setki tysiecy euro.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Po co Wam programy do zmiany IP skoro buki będą blokować graczy z Polski? Czy będziecie podawać fałszywe dane i inny kraj (z tego zmiennego IP) a później mieć problemy z wypłatami (potwierdzenie danych, weryfikacje)?
???? to co opisałeś jak najbardziej ma sens i nie wiem po co odrazu zakładasz że ktoś będzie podawał jakieś fałszywe dane ? Wystarczy trochę pomyśleć, co to mało jest Polaków mieszkających np w UK ? Co oni nie mogą grać ?
Zmieniasz ip na UK podajesz swoje dane imię i nazwisko, data urodzenia adres z UK (możesz sobie wymyśleć) i normalnie grasz wpłacasz wypłacasz na Polskie konto. Skrilla też możesz mieć jedyny myk polega na tym że będąc w ciechocinku bukmacher czy skrill myśli że jesteś w londynie. I tyle te całe blokowanie bukmacherów to zwykły bubel ktoś zgarnie niezłą kasę a Ci co grali i tak będą grać. Bez namysłu przychodzi mi co najmniej kilka sposobów jak ominąć jakieś takie blokady, ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Sylwek podoba i się to co napisałeś tylko weź pod uwagę że jest sporo &#39;&#39;Januszy&#39;&#39; którzy nie będą umieli tego obejść i gdzie oni będą grali. Wniosek jest prosty chodzi o to by jeszcze bardziej przestraszyć obywatela a nóż 10-15 % wróci do naszych ziemniaków, propaganda ma jedno na celu. Czym więcej uwagi zwrócić by grać w naszych bukmacherach. Po co nagle pojawił się sponsor ekstraklasy ? ;) Sytuacje są dwie.. Albo ustawa wymyka się spod kontroli i mogło by się okazac że zaraz byśmy mieli sponsora Tytularnego zagranicznego. Albo jeszcze bardziej uwierzyć w naszą firmę mi to Lotto ;)
 
B 5

bolex1

Użytkownik
???? to co opisałeś jak najbardziej ma sens i nie wiem po co odrazu zakładasz że ktoś będzie podawał jakieś fałszywe dane ? Wystarczy trochę pomyśleć, co to mało jest Polaków mieszkających np w UK ? Co oni nie mogą grać ?
Zmieniasz ip na UK podajesz swoje dane imię i nazwisko, data urodzenia adres z UK (możesz sobie wymyśleć) i normalnie grasz wpłacasz wypłacasz na Polskie konto. Skrilla też możesz mieć jedyny myk polega na tym że będąc w ciechocinku bukmacher czy skrill myśli że jesteś w londynie. I tyle te całe blokowanie bukmacherów to zwykły bubel ktoś zgarnie niezłą kasę a Ci co grali i tak będą grać. Bez namysłu przychodzi mi co najmniej kilka sposobów jak ominąć jakieś takie blokady, ????
Co do rejestracji potwierdzam w Uk jest to mozliwe ale skad weźmiesz potwierdzenie adresu ode mnie np bet365 wolal!!!
 
B 50

bukowina

Użytkownik
Albo ustawa wymyka się spod kontroli i mogło by się okazac że zaraz byśmy mieli sponsora Tytularnego zagranicznego. Albo jeszcze bardziej uwierzyć w naszą firmę mi to Lotto
Lotto zostało sponsorem tylko na rok, gdzieś to czytałem, więc za rok sponsorem tytularnym może być każdy. Sponsorów może być kilku. Nawet tytularnych. I wtedy pierwszy będzie ten, kto więcej zapłaci. Np. Forum bukmacherskie bukowina Ekstraklasa lub bukowina Forum bukmacherskie Ekstraklasa :)
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Sylwek2012 wszystko fajnie sie pisze szkoda tylko że nie jest takie proste . Myślisz ze buk ani skrill nie zauważy że masz adres z pl a walisz przelewy , wpłaty/wypłaty np z UK? będziesz musiał potwierdzic swój adres w UK i co wtedy? można wyczytać historie w necie jak ziomki wypłacałi z np netellera hajs z zagranicznego IP i dostawali bloka i musieli potwierdzic adres zamieszkania z zagranicy.... myślisz że będziesz mógł mieć IP z UK a na skrillu adres zamieszkania z PL i oni się nie przyczepią? czy może walić przelewy bezpośrednio na konto żeby celny przysłał liścik tak jak z betathome?
 
M 39

mezo171

Użytkownik
Sylwek2012 wszystko fajnie sie pisze szkoda tylko że nie jest takie proste . Myślisz ze buk ani skrill nie zauważy że masz adres z pl a walisz przelewy , wpłaty/wypłaty np z UK? będziesz musiał potwierdzic swój adres w UK i co wtedy? można wyczytać historie w necie jak ziomki wypłacałi z np netellera hajs z zagranicznego IP i dostawali bloka i musieli potwierdzic adres zamieszkania z zagranicy.... myślisz że będziesz mógł mieć IP z UK a na skrillu adres zamieszkania z PL i oni się nie przyczepią? czy może walić przelewy bezpośrednio na konto żeby celny przysłał liścik tak jak z betathome?
tak nie przyczepia sie ja tak robie na skrillu, wiem ze na netellerze są z tym problemy ale skrill ok
 
M 39

mezo171

Użytkownik
przeciez to logiczne, jak załozysz konto na dane z polski to mozesz grac za granica czyli na odwrót też to działa nie rozumiem waszej rozkminy
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
w tym momencie tak - po zablokowaniu mozliwosci rejestracji graczy z Polski to juz nie jest takie pewne.
anglicy na pinnacle chyba nawet przez vpn nie moga sobie pograc.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Generalnie mi chodziło o to, że jak ktoś nie ma Skrill to musi zweryfikować swoje dane np. fakturą za telefon albo za prąd i co wtedy zrobi taki gracz który podał fałszywe dane, będzie fałszował faktury aby tylko zweryfikować konto?
Ewentualnie zakładać konto na znajomego z UK który tam mieszka a obchodzić blokadę z terytorium Polski. Szczerze wątpię aby buki blokowały takie połączenia bo blokadę zakładać będzie operator, dostawca internetu a nie bukmacher, dla bukmachera to lepiej bo on nie ma nic do tego, w dalszym ciągu proponuje zakłady tak jak teraz a, że gracz obchodzi blokadę operatora to już nie jego sprawa.
Powtórzę blokadę będzie robił dostawca internetu a nie bukmacher.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom