>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finlandia (Veikkausliiga | Ykkonen) - 2014/2015

Status
Zamknięty.
O 31

odorf

Użytkownik
Lecimy dalej.
Veikkausliiga, 13.09.2014
Inter Turku:Mariehamh,
Typ: X2 [1.83] ✅ /Bardzo łatwo, 0:2./
Nie za bardzo szczerze mówiąc rozumiem, skąd bet wystawił takie kursy. Goście grają w ostatnich kilku kolejkach bardzo dobrą piłkę, 4/1/0 i bilans bramek 12:4. Gospodarze na ostatnie dzięsięć spotkań wygrali raz, 1/5/4 i bilans 12:18 wygląda bardzo przeciętnie. Z pojedynków bezpośrednich możemy odnaleźć: pięć zwycięstw Mariehamn, trzy remisy i dwie wygrane gospodarzy; patrząc na mecze z ostatnich trzech lat u siebie Turku wygrało dwa spotkania i tyle samo przegarło. Nie znalazłem też żadnych informacji o znaczących osłabieniach, dlatego biorąc pod uwagę obecną formę gości idę w ich stronę.
SJK:Lahti,
Typ: 1 [2.25] ⛔ /Niestety, tylko remis. I to kolejny 1:1. Cóż za konstans./
Gospodarze mi szczerze imponują. Beniaminek ligi z właściwie pewnym miejscem w kwalifikacjach do przyszłej LE, 13/8/5, bilans bramek 29:16 (najmniej straconych goli w lidze, jak dotąd), przez cały sezon równie i solidnie. Dwie kolejki temu pokonali u siebie lidera, HJK, 2:0, ostatnie pięć spotkań wygląda tak: 3/2/0 i 5:1, ostatnie pięć spotkań u siebie 3/2/0 i 8:2. W całej lidzie u siebie przegrali tylko jedno spotkanie, a trzy zremisowali. Z drugiej strony goście z Lahti, którzy ostatnio zostali nieco przystopowani, po pięciu zwycięstwach z rzędu przegrali u siebie z RoPS 4:3, potem dwa średnie mecze i tylko remisy z dziesiątym Inter Turku (0:0) i dziewiątą MyPą (2:2). Do tego kontuzji nabawił się najlepszy strzelec gości, Rafael (23/10). Do tej pory ekipy mierzyły się dwukrotnie w Lahti, i dwukrotnie padł remis 1:1. Liczę, że dziś gospodarze poradzą sobie z osłabionymi gośćmi, i skromnie, w swoim stylu, strzelając bramkę lub dwie wygrają ten pojedynek.
Do tego AKO bez analizy z Kakkonen wschodniej i zachodniej:
Atlantis:MP, 1 [1.50] ✅
S. Kristina:Abo, 2 [1.25] ⛔ /No tego się nie spodziewałem... totalna niespodzianka. Dla gospodarzy mecz o pietruszkę, spadku nie unikną, a goście mieli szansę walczyć o awans.../
VIFK:Hameenlinna, 1 [1.20] ✅
AKO: 2.25 ⛔
⛔ 1.17
 
O 31

odorf

Użytkownik
Wczoraj poszło nie za specjalnie, może dziś będzie lepiej.

Veikkausliiga, 14.09.2014
MyPa:TPS Turku, 17:30
Typ: X2 [2.05] ⛔ /2:1, szkoda.../

Gospodarze mają za sobą ciężki grafik. Z ostatnich pięciu kolejek wyciągnęli zaledwie cztery punkty, 1/1/3, ale mierzyli się dwukrotnie z ekipą KuPS, a po razie z HJK, Lahti i Mariehamn, a więc top 5 Veikkausliigi, więc trudno mieć do nich pretensje. Goście z kolei w ładnym stylu wyszli z ostatniego miejsca (z tym, że aktualnie lepsi są od ostatniej Honki jedynie w bilansie bramek) zdobywając w pięciu ostatnich meczach dziewięć oczek, i choć przeciwnicy byli mniej wymagający, to wyniki wyglądają mimo wszystko solidnie. Ostatnie pięć bezpośrednich pojedynków to 3 zwycięstwa gospodarzy do 2 zwycięstw gości, ale patrząc na ostatnią formę obu zespołów, i mając nadzieję, że po przerwie niewiele się zmieniło, to mecz jest dla mnie 50/50, co przy obecnych kursach czyni value na gości.

RoPS:Honka, 17:30
Typ: 1 [1.61] ✅

Honka jest w totalnym dołku, z ostatnich pięciu spotkań uciułali 2 oczka, patrząc na mecze wyjazdowe - tylko punkt. W całym sezonie na wyjazdach prezentowali się nadzwyczaj słabo: 1/3/8. Naprawdę nie wiem, jak to się stało, że drużyna która w zeszłym sezonie zajęła drugie miejsce w tabeli, w ostatnich kilku sezonach regularnie była w czołówce i grywała w kwalifikacjach do LE, w tym sezonie wypada tak blado. Gospodarze grają poprawnie, szczególnie u siebie, 3/0/2 i bramki 10:5. Z taką grą gości powinni sobie poradzić.

Kakkonen Wschodnia,

Myllypuro:KuFu-98, 15:00
Typ: 1 [1.53] ✅

Niestety kurs mocno spadł, wczoraj można było łapać po [1.75]. Gospodarze są po trzech zwycięstwach z rzędu, do tego bardzo przekonywujących 5:1 z ostatnim w tabeli Vikkarit, 5:4 z drugim Mikkeli i 2:0 z piątym Kultsu. Imponująca jest w ogóle ilość strzelanych bramek przez gospodarzy – 44:48 czyni ich czwartą bramkostrzelną ekipą w lidze, a ponad połowę z nich zdobyli u siebie – 28:24. Niestety łatwo też tracą gole, co zwiastuje otwarty mecz. Z h2h mamy po jednym zwycięstwie gości (którzy grali wtedy u siebie) i jednym gospodarzy (którzy wtedy grali na wyjeździe). Biorąc pod uwagę obecną formę Myllypuro zwiastuję, że h2h niedługo przechyli się na ich korzyść.

Do tego AKO z Ykkonen, bardzo ostrożne, więc musi wpaść:
JIPPO:Hifk, X2 [1.18] ✅
Viikingit:Jazz, X2 [1.18] ✅
PK-35:Oulu, X1 [1.25] ⛔ /passa jednego nietrafionego spotkania trwa!/
AKO: 1.74 ⛔
⛔ 0.86
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
HJK Helsinki - IFK Mariehamn +1 2,26
Wygląda bardzo przyzwoicie.
HJK jak wiemy lider i jedyna ekipa, która reprezentuje HJK w Europie tylko, że to bywa przekleństwem tym bardziej takich ekip jak HJK. Mimo to są bardzo blisko mistrzostwa. Mają 6 punktów przewagi i 7 spotkań do końca jednak drugie SJK ma już tylko 5 spotkań do końca. Jednak co ważne HJK ma przed sobą mecze z drużynami z dołu tabeli(TPS, Honka, Mypa) a Mariehamn od jakiegoś czasu gra znakomicie. W ostatnich 8 meczach notują bilans 6-2-0 a gdyby nie frajersko dwie stracone bramki w ostatniej kolejce mogło być jeszcze lepiej. Prowadząc 2:0 z viceliderem dali sobie strzelić 2 bramki. Mariehamn wciąż walczy o puchary i tego meczu nie odpuści a HJK ?? Wg. mnie może i powinno dać odpocząć podstawowym graczom. Bo raz terminarz mają bardzo łatwy a dwa na pewno mają chęć coś osiągnąć w europejskich pucharach. Wg. mnie aż tak wielkie faworyzowanie gospodarzy to przesada bo nawet po tabeli widać, że tutaj nie ma takiej dysproporcji w sile obu zespołów.
 
O 31

odorf

Użytkownik
Dziś będzie dzień dubli i trebli.

Ykkonen, 20.09.2014

Jazz:pK-35, 15:00
Typ: X2 [1.29] ✅

Gospodarze ładnie wyszli ze strefy spadkowej - mają teraz cztery punkty przewagi nad przedostatnim w tabeli JIPPO a do końca sezonu zostały trzy kolejki. Ta różnica prawdopodobnie utrzyma się i po 25 serii spotkań, ponieważ obydwie ekipy czekają trudne przeprawy. Wracając jednak do omawianego spotkania: zespół Jazz podejmuje trzeci aktualnie zespół PK-35 z najlepszą defensywą w lidze (bilans bramek 36:20) i najlepszą skutecznością na wyjazdach (6/5/1 i bilans 17:7). Dla odmiany Jazz nie wygrał żadnego spotkania u siebie (0/4/7 i bramki 6:19). Zagrałbym czystą dwójkę gości, ale biorąc pod uwagę ich skłonność do remisowania tak będzie bezpieczniej.

Oulu:Vikiingit, 15:00
Typ: 1 [1.14] ✅ /Pooogrooom, 7:0./

Typ, który tak naprawdę można zagrać z handi na gospodarzy. Oulu ostatnio w świetnej formie, 3 zwycięstwa i dwa remisy. Goście okupują ostatnie miejsce w tabeli z zaledwie 6 punktami i nie mają nawet teoretycznej szansy na utrzymanie. Ostatnie wyjazdowe spotkanie w lidze wygrali rok temu, w ciągu sezonu z wyjazdów przywieźli tylko dwa punkty. Między szóstym, zajmowanym obecnie przez Oulu, miejscem, a drugim jest tylko sześć punktów przewagi, więc zawsze fajnie wspiąć się w tabeli wyżej, dlatego liczę na pewne zwycięstwo gospodarzy.
AKO: 1.47 ✅

Kakkonen Południowa, Etelainen,

Ekanas:pallohonka, 15:00
Typ: 1 [1.30] ✅

Mecz lidera z siódmym zespołem gości, do tego wyraźnie pod formą - trzy porażki z rzędu z ekipami środka tabeli i cztery punkty na ostatnie pięć spotkań wygląda blado. Ekanas u siebie nie zaznało jeszcze porażki, 9/3/0 i bilans bramek 35:12. H2H wyraźnie na korzyść gospodarzy, na 5 spotkań cztery zwycięstwa i remis. Nie widzę innej możliwości niż kolejne pewne zwycięstwo Ekanas.
Espoo:BK-46, 15:00
Typ: 2 [1.36] ✅
Mecz ostatniej ekipy z będącej w dobrej dyspozycji drużyną gości, zajmujących aktualnie trzecią pozycję. Jeszcze do niedawna spodziewałem się, ze gospodarze dadzą radę się utrzymać, ale ostatnie występy były po prostu słabe. Jeśli nie mogą wygrywać nawet z dołem tabeli, to ich miejsce zdecydowanie nie jest w tym poziomie rozgrywek. H2H jednoznacznie i wyraźnie wskazuje, jak potoczy się dzisiejszy mecz: na 5 spotkań 5 wygranych BK-46.
GriFK:Klubi 04, 15:00
Typ: 1 [1.50] ✅

Tu trochę mniej pewny typ, więc równie dobrze można zagrać powyższego dubla, a to puścić jako singiel. Gospodarze zajmują aktualnie 2 pozycję w tabeli, ale ostatnio grają w kratkę (2/0/3). Z drugiej strony u siebie zawsze są bardzo mocni (pięć ostatnich spotkań 4/0/1) i na szóstą ekipę gości powinno to wystarczyć. H2H także po stronie gospodarzy.
AKO: 2.65 ✅ /No i pięknie, pewne, przekonywujące zwycięstwa. Szkoda, że nie można było pograć z handi./

✅ 2.12
 
adi26 20

adi26

Użytkownik
witam na dzis mam meczyk pilka nożna Finlandia - Veikkausliiga
Ilves Tampere ₋ HJK Helsinki o 17:30
typ 1 kurs 3.20 w William Hill a czemu proste HJK Helsinki ostatnie kilka dni mecze co 3 dni i do tego mecz z Ligi Europejskiej Kwalifikacje 21.07.16 maja rewanż po remisie 1:1 z 14.07.16 na wyjeździe mysle ze se odpuszcza ten mecz by odpocząć na rewanż . I do tego Ilves Tampere ostatnie 5 meczy u siebie w lidze wygrało więc są mocni u siebie. H2H grali 4 razy 1 remis 2 wygrane HJK Helsinki 1 wygrana Ilves Tampere i drużyna zawsze wygrywała która reprezentuje dom . Myślę że ten typ jest wart zagrania
Pozdrawiam :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom