>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

P 0

poppe

Użytkownik
... konczac moja wczorajsza wiadomosc, dla scislosci... bylem jeszcze wczoraj wieczorem w innym bankomacie i wyplacilem bezproblemu, widocznie ten bankomat w ktorym probowalem w dzien wyplacic nie byl &quot;nabity&quot; hajsem jeszcze i zabraklo mu ????
 
K 0

kamilejj

Użytkownik
Ja dzisiaj płaciłem i nie zeszła mi kasa z konta. Dostałem potwierdzenie płatności od Saferpay, gdzie przekierowało mnie z przelewy24, a po powrocie na przelewy24 wyskoczyło: &quot;Zbyt wysoki wynik oceny ryzyka transakcji. (err49)

Teraz przeczytałem że taki problem ponoć występuje i kasa nie zejdzie nigdy. Spotkał się ktoś z takim czymś?
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Panowie a czy w przypadku wypłaty kasy z bankomatu ma znaczenie jaki bankomat?
Czy po prostu z wszystkich u nas w PL wypłat pobierają 1.75% i tyle?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Panowie a czy w przypadku wypłaty kasy z bankomatu ma znaczenie jaki bankomat?
Czy po prostu z wszystkich u nas w PL wypłat pobierają 1.75% i tyle?
Oplata za przewalutowanie występuje wtedy kiedy wyplacasz pieniądze w innej walucie niz masz konto skrill. W przypadku gdy masz konto w PLN placisz 1.8 euro to jedyna oplata. Nie ma znaczenia w jakim bankomacie wyplacasz, mozesz wyplacac kase na calym swiecie i zawsze oplata za przwalutowanie bedzie dotyczyla lokalnej waluty przeliczanej na euro. Np masz konto w euro a wyplacasz 40PLN to zaplacisz 1.8 euro ok 8pln za wyplate + ok 80gr za przewalutowanie. Dotyczy to kazdej waluty bankmat nie ma znaczenia
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Dzięki za wytłumaczenie, konto w PLN waluta karty też PLN, tylko tak jak napisał josef teraz jest 1.75% za wyjęcie.
Ale ogólnie to co chciałem się dowiedzieć się dowiedziałem, czyli nie ma znaczenia jaki bankomat w Polsce ????
 
A 97

analyst

Użytkownik
Przebywam w Anglii, konto mam z złotówkach. Mam 1000 złotych i mam pytanie ile będzie mnie kosztowało przewalutowanie oprócz tych 1,75 % oczywiście.
 
A 97

analyst

Użytkownik
Dzięki ! Mam jeszcze jedno frapujące pytanie, otóż czy jest fizycznie możliwe aby przelać kasę ze Skrilla na zwykłe konto bankowe osobiste, tylko nie zwyczajnie przez stronę Skrill bo to długo trwa tylko na zasadzie, że wklepuje się gdzieś dane karty i idzie przelew
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Dzięki ! Mam jeszcze jedno frapujące pytanie, otóż czy jest fizycznie możliwe aby przelać kasę ze Skrilla na zwykłe konto bankowe osobiste ?
oczywiście że tak jak masz zweryfikowane konto bankowe. Tylko że będzie większa prowizja niż za wypłatę z bankomatu. Oraz będziesz musiał czekać na przelew.
Lepszą opcją jest wypłata z bankomatu , wypłacasz od razu jak masz środku na skrill i nie musisz się tłumaczyć skąd masz środki finansowe na swoim rachunku bankowym.
chyba Tobie chodzi o wypłatę środków na kartę Visa?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Czytałem różne pogłoski odnośnie Skrilla i mam pytanie: Co będzie ze Skrillem dla polaków gdy wejdzie ustawa hazardowa? Ktoś coś wie? To że nie będzie można przelewać z buka na Skrilla i odwrotnie to oczywiste bo do buka nie będzie dostępu ale gdy się przeleje na Skrilla przed wejściem ustawy to Skrill będzie działał jak do tej pory(płatności online kartą, bankomaty itd)?
Skrill nadal będzie działał jak do tej pory. Nic się nie zmieni.
 
Do góry Bottom