>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

II runda kwalifikacji Ligi Europejskiej 2016/2017

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Brak BTS w :
Dinamo Mińsk - St.Patricks ⛔ 11
AIK - College ✅ 1-0
Vojvodina - QS ✅ 1-0

@ 3,12 Milenium ⛔
Przykładowo w Bet365 taka sama kombinacja @ 2,75 wychodzi
Mocne ekipy jak na standardy eLE grające pierwsze mecze u siebie, nic innego mi na myśl nie przychodzi w tego typu meczach. Różnica 2 klas co najmniej. Nawet wiedząc o problemach Mińska z defensywą gram to praktycznie bardziej przeciwko Patrykom co notabene ostatnie wyniki mają fatalne.

Awanse drużyn: Goteborg, Midtylland, Brondby, Vojvodina
@ 2,45 STS z podatkiem już
Nie gram u ruskich ani u tych no name&#39;ów co wystawili w necie więc poszło w ziemniaku. Teoretycznie u ruskiego wiadomo, idzie lepiej złożyć.
Praktycznie po pierwszych meczach roztrzygnięte, ale nie rozliczam oficjalnie. ;)
I jeszcze takie 3 przypadki na które się skusiłem:
Ventspils awans @ 3,15 ⛔ Kicha
To co zrobiło Aberdeen w meczu z Luksem mega patola. Konkretna żenada, kto ma ochotę się pośmiać polecam pierwszą bramkę dla Foli w Szkocji, co tam drwal z obrony wyczynił przy akcji bramkowej to kabaret to mało. Rewanż to już w ogóle wstyd, hańba i frajerstwo.
Levski awans @ 2,89 / 0-0 tak jak przewidywałem
O Mariborze pisałem trochę wyżej. Dla mnie słoweńska piłka jest skończona, w III rundzie już nie powinni mieć żadnego przedstawiciela.
Soligorks awans @ 2,16 / 1-1 słaby wynik jak na mecz u siebie ale wierzę w nich, bramką spokojnie są wstanie zdobyć na Słowenii
Soligorsk z Domżale też nieźle wystawiony. Dla mnie powinno być pół na pół z ewentualną przewagą Białorusinów. Domżale to już w ogóle ekstramalny przypadek w pucharach jak na realia Słoweńskie.
Wszystko Fortuna
 
amunike 592

amunike

Użytkownik
Dzis lecimy z bardzo atrakcyjnym spotkaniem
Shakhtyor Solihorsk - Domzale 1 2.10
Kursy wg mnie zle dobrane. Ten kto interesuje sie europejska pilka powinien wiedziec, ze Shakhtyor na stadionie Stroitela w Solihorsku jest nie do zajechania. Mecze ich wygladaja tak, ze cisna od poczatku do konca. Sa bardzo dobrze przygotowani fizycznie, maja kilku naprawde szybkich zawodnikow w przodzie, np Kovalev, Rudyka, Shlbun, Elizarenko, Starogrodskiy i obrona Domzale bedzie dzis miala cieplo. O blad naprawde latwo z druzyna typu Shakhtyor, bo oni graja naprawde fajna kombinacyjna pilke i w ktoryms momencie jakis gosciu z Domzale moze cos wywinac. Goscie dzisiaj zapewne za podwojna garda, beda probowali kontry. To sie wg mnie nie powiedzie, poniewaz Shakhtyor przerasta Domzale o klase. Forma gospodarzy swietna, sa w trakcie ligi, od maja 8-1-1. W domu 5-0-0, 17-1 w bramkach.
To staly bywalec pucharow, ekipa, ktorej lekcewazyc nie mozna. Kilka wynikow:
14/15
Shakhtyor - Derry 5-1
Derry - Shakhtyor 0-1
Zulte Waragem - Shakhtyor 2-5
15/16
Shakhtyor - Glenavon 3-0
16/17
Shakhtyor - Runavik 5-0
NK Domzale, druzyna skladajaca sie glownie ze Slowencow. Podstawowym obronca jest obecnie np Matija Sirok, czyli gosc, ktory nie poradzil sobie w Jadze. Gwiazda jest Matic Crnic, ktory jednak dzisiaj zapewne dostanie dosc twarde krycie. Trenerem jest 33-letni Luka Elsner, brat Roka. Ogolnie bez wiekszych rewelacji. Druzyny slowenskie (a takze Domzale) w pucharach graja zwykle slabo. Slowenia to maly kraj, ograniczony jest potencjal osobowy, najlepsi i tak wybieraja Maribor, a Domzale to druzyna na poziomie czolowki naszej 1 ligi.
Polecam.
Jesli podoba Ci sie typ, kliknij dzieki ????
 
B 44

benjii.typer

Użytkownik
AIK Stockholm - College Europa


W poprzedniej rundzie Ligi Europy AIK grał z zespołem Bala Town. U siebie wygrał 2-0 nabijając przy tym 16 rzutów rożnych oraz na wyjeżdzie 2-0 notując liczbę 7 rzutów rożnych. Nie wierzę, że Bala Town jest sł abszym zespołem od College Europa, myślę, że dużo lepszym. W tym meczu nie widzę innej możliwości niż wygrana gospodarzy, ale po kursie 1,08 zł to śmiech obstawiać. Myślę, że AIK od początku meczu przyciśnie, żeby mieć pewny awans (tak jak to było w meczu z Bala), a drużyna College będzie się rozpaczliwie broniło.

Dodam, że w poprzedniej rundzie, drużyna College grała z Pyunik (Armenia). Pyunik u siebie nabił 7 rzutów rożnych, przy 3 drużyny College.


AIK Stockholm - College Europa
- Suma rzutów rożnych: Over (Handicap: +9.5) @ 1.50 ⛔ - 90% szans
- Suma rzutów rożnych: Over (Handicap: +10.5) @ 1.80 ⛔ - 70% szans



po pierwszej dobrej połowie w drugiej staneli z rożnymi....

Betano
 
M 7

marbetwell

Użytkownik
Dziękuję za wczoraj Dedi (HF zmiana z over 2,5 na x2). A co do dzisiaj to zgadzam się z Amunike odnośnie Szachtior Soligorsk - Domżale 1 (1,99 kurs),
Ponadto jestem zdziwiony, że ludzie obstawiają zwycięstwo Omonii z Beitarem Jerozolima (nie znalazłem aby grali na neutralnym boisku) Dla mnie Omonia to typowa drużyna własnego boiska, a w Izraelu gra się ciężko. Zatem tu proponuję 1X po kursie 1.36.
Widzę, że bardzo podskoczył kurs na MTK Budapeszt w meczu z FK Qabala... z tego co pamiętam z lat poprzednich to Azerowie bardzo słabo prezentowali się na wyjazdach więc również 1X można śmiało zagrać również w okolicach 1.36
Do tego Partizan 1,55 ale chyba jeszcze spada.
Moje pytanie: widziałem kurs na Maribor - Levski (było 1,48-1,5 na gospodarzy) zatem dałem x2 po kursie 2.08 bodajże jakoś. Myślicie warto grać w kierunku Bułgarów?
Oprócz tego jeszcze zagrałem Midtjylland-Vaduz za 1,5
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
MTK gra na neutralnym stadionie w Gyor. Na meczu z Aktobe było ledwie 600 kibiców.

Myślę, że warto też spróbować Bikirkara - Hearts 1X @1.98 1xbet✅✅
Maltańczycy u siebie zazwyczaj grają nieźle. Zazwyczaj ciężkie warunki sprawiają, że mają oni spory handicap i mimo, że mają dużo mniejsze umiejętności to potrafią napsuć krwi rywalom. Pamiętam jak Bikirkara rok temu toczyła ciekawy bój z West Hamem i odpadli dopiero po karnych. Szkoci nie będą przyzwyczajeni do tej atmosfery i temperatury. No i ta szkocka piłka, która jest niemal na wymarciu. Celtic też pokazał klasę na wyjeździe, a wydawało mi się, że oni jeszcze trzymają poziom tej ligi. Tragicznie pod względem taktycznym. Gospodarze mogą sprawić niespodziankę i nawet wygrać ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 202

szymontom

Użytkownik
Liga Europy
Austria Wien - FK Kukësi
14/07/2016 - 21:05
typ.under 3,5 gola
kurs.1,55
buk.http://bs.serving-sys.com/BurstingPipe/adServer.bs?cn=tf&amp;c=20&amp;mc=click&amp;pli=7289765&amp;PluID=0&amp;ord=[timestamp]]Betsson[/url]
Analiza.
Eliminacje Ligi Europejskiej i spotkanie pomiedzy Austria Wien - FK Kukësi.Gospodarze swego czsu bardzo mocni w ofensywie...ale teraz poczatek sezonu gdzie liga jeszcze nie wystartowala,a wiec zapewne jeszcze brak znakomitego zgrania i brak dobrej formy...Natomiast rywalem Albanski FK Kukësi czyli podobnie jak na ME zespol narodowy Albanii calkiem solidny w defensywie...w karajowej lidze jedna z najlepszych defensyw i dodatkowo to ekipa ktora miala na swoim koncie najwiecej underow 2,5 gola w lidze...Tak wiec patrzac na to spotkanie przez pryzmat,ze gosci sa slabsi to stawiam,ze postawia tutaj na obrone i stad moj typ,ze gospodarze bedacy u progu sezonu nie strzela tutaj zbyt wielu goli...
 
C 272

cowboy

Użytkownik
8 dzisiejszych meczow juz sie zakonczylo. polowa meczow wynikiem 1-1, oprocz tego jeszcze remis bezbramkowy, lacznie 6/8 meczow padl remis. 2 mecze wygraly underdogi - levadia 3-1 (kurs 6.00) i zhodino 2-1 (kurs 7.50). Wygral 1 (!!!) faworyt, Midtjylland (1.53). Jakie z tego wnioski? Nic nowego. Liga Europy to fatalnie zorganizowany turniej. Cale kwalifikacje, faza grupowa i nawet polowa playoffow to festiwal olewki i idealny grunt pod walki. 3/4 zespolow kwalifikujacych sie do tych rozgrywek gra, bo musi. Po tym co dzisiaj zobaczylem, gram:
Zimbru (pograne live po 9.50, po chwili strzelili bramke)
Birkirkara @ 4.33
Cliftonville @ 6.50
Kukesi @ 12.00
Rejkjawik @ 5.50
 
J 89

jediusz

Użytkownik
Taka mała taśma na LE.
Beitar Jerusalem - Omonia Nikozja - 2
Genk - Podgorica - 1
Nk Maribor - Levski Sofia - 1
Slovan Bratislava - Fk Jelgava - 1
Reykjavik - Grasshopers - 2
Bk Haken - Cork City - 1
Levadia - Slavia Praga - 2
Debrecen - Torpedo - 1
ako: 32,09 @ bet365⛔

Partizan - Zagłębie Lubin - x2 Kurs 2,37 w Bet365
Pierwszy mecz, Zagłębie może powalczyć, imo mają szansę na remis. Partizan to jednak nie jest potęga piłkarska. Kurs kusi.✅


Robson/// to nie miejsce na suche typy i tasmy, proszę dopisać argumentację do typów, kolejne takie będą kasowane. Pozdrawiam
Taśma minus, a Zagłębie mimo czerwonej kartki zremisowali i piękny kurs siadł. I się pytam po co pisać jakieś długie nudne i bezsensowne analizy o potędze bałkańskiej piłki? Moja analiza spotkania to tylko 2 zdania a i tak były trafne. Następnym razem napisze szerzej. Pozdrawiam;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Zasluzony remis Zaglebia. Wyrownany mecz, nie bylo w ogole widac przewagi Partizana mimo ze grali z Durdiciem (chyba lepiej byloby wystawic inwalide na wozku) ..

A tak serio 3-1 to powinien byc minimalny wymiar kary, mimo ze Serbowie zagrali rezerwami, smierdzacy mecz, trener ktory trzyma najgorszego frajera na boisku 70 minut i dopiero potem wpuszcza Bojinova. Dziwna akcja. Serbom nie zalezalo na wygranej, tak to wygladalo.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
8 dzisiejszych meczow juz sie zakonczylo. polowa meczow wynikiem 1-1, oprocz tego jeszcze remis bezbramkowy, lacznie 6/8 meczow padl remis. 2 mecze wygraly underdogi - levadia 3-1 (kurs 6.00) i zhodino 2-1 (kurs 7.50). Wygral 1 (!!!) faworyt, Midtjylland (1.53). Jakie z tego wnioski? Nic nowego. Liga Europy to fatalnie zorganizowany turniej. Cale kwalifikacje, faza grupowa i nawet polowa playoffow to festiwal olewki i idealny grunt pod walki. 3/4 zespolow kwalifikujacych sie do tych rozgrywek gra, bo musi.
Rejkjawik @ 5.50
I Adamo coś napisze na ten temat. To będzie bardziej uwaga do całej LE i grania tego niż do tej rundy. Z doświadczenia nauczyłem się jednego. Nie ma nic gorszego do grania niż LE, a LE na tym etapie to kompletnie totolotek (nie ten Totolotek - buk ???? ). Po za normalnymi czynnikami sportowymi jak: kontuzje, poziom zespołu, poziom ligi itd. dochodzi tu mnóstwo czynników pozasportowych jak: motywacja (która o ile jeszcze w LM występuje to tu część zespołów sobie odpuszcza stawiając inne cele np. ligę) i dobry typer powinien być na odprawie meczowej każdego zespołu, który gra, albo mieć kogoś takiego bo trener nigdy oficjalnie nie powie, że odpuszcza, choć i to się zdarza, ale częściej jest po cichu żeby olać, 2 sprawa to wałki, szczególnie znane w ligach bałkańskich, ale zarobić parę groszy nie powstydzą się też w innych ligach z ubogich krajów, 3 sprawa to taka półmotywacja - gramy tak na aby aby, jak coś wpadnie to dobrze, a jak nie to też ok. Zdarzyć się jednak może, że np zespół, który we wcześniejszym sezonie olewał LE tym razem wobec nowej wizji: trenera/sztabu itd będzie gryzł trawę. Takich pozasportowych czynników jest mnóstwo i naprawdę ciężko tu coś ugrać. Na podstawie swoich doświadczeń zauważyłem jednak pewną prawidłowość: wchodzą całkiem dobrze undery, remisy i underdogi jednak generalnie więcej niż 10zł nie przeznaczyłbym na żadne wydarzenie w LE, no może finał czy już ostatnią fazę pucharową. A na tym etapie trzeba być wybitnym typerem, żeby to ogarnąć, a wybitni typerzy z kolei nie dzielą się swoimi typami bo zarabiają na tym ogromną kasę.
I niestety w dłużej perspektywie granie LE nie opłaci się. Znałem tu kiedyś jednego niezłego typera, który grał LE i nawet mu to dosyć dobrze wychodziło... do czasu..., właśnie z powodów wymienionych przeze mnie. Np abc grania w LE to obserwacja tygodniowego trendu kursowego, który może dużo powiedzieć czy będzie coś się mieszało czy nie. Tak czy inaczej trzymam za was kciuki, żebyście coś zarobili.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
do Robson, ja to was moderatorów nie trawie, każda informacja jest ważna,czepiasz się że nie ten dział,ale ten jest poczytny,a nie jakieś niszowe tematy, ja np,widze jego typy z taśmy i bardziej mi to pomaga niż jakieś śmieszne analizy,wasza , modów nadgorliwość jest żałosna, a to że jakiś baku co dzień podaje w typach dnia typ 2 golami i nigdy nie trafia to wam nie przeszkadza....
Odpowiem Ci jako Moderator. Forum jest tak podzielone, że mamy dział z kuponami, gdzie takie typy można umieszczać, prowadzić swój temat. W działach wymieniamy się informacjami na temat spotkań, piszemy coś na temat typu co nam się wydaje i co nas przekonuje, przede wszystkim fakty. Wiadomo nie wszystkie analizy są dobre, ale każdy się stara coś napisać. I tak moderatorzy się będą czepiać i egzekwować, żeby był porządek na forum.
Napisałbym też z przekąsem, że to różne moce na nas wpływają, ale sobie daruje ;)
Do usunięcia po przeczytaniu ;). Proszę nie odpowiadać na mojego posta, chyba, że na PW, żeby nie robić śmietnika w temacie.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
do Robson, ja to was moderatorów nie trawie, każda informacja jest ważna,czepiasz się że nie ten dział,ale ten jest poczytny,a nie jakieś niszowe tematy, ja np,widze jego typy z taśmy i bardziej mi to pomaga niż jakieś śmieszne analizy,wasza , modów nadgorliwość jest żałosna, a to że jakiś baku co dzień podaje w typach dnia typ 2 golami i nigdy nie trafia to wam nie przeszkadza....
Od wypisywania swoich taśm i kuponów jest dział &quot;Kupony&quot;. Gwarantuję Ci, że tamten dział jest również poczytny.
Na forum ma być porządek i dlatego przenoszą dane posty do odpowiednich działów, a nie każdy pisze gdzie chce, bo później się tutaj robi burdel.
Zamiast szukać nadgorliwości moderatorów zacznij człowieku czytać regulamin forum, bo przychodzą tacy nowi jak Ty i zaczynają swoje wywody.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom