>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Elitserien - Lipiec 2016

Status
Zamknięty.
wtapiacz22 55

wtapiacz22

Użytkownik
Cisza tu taka :grin: Dzisiejsze mecze bardzo ciekawe, ja idę w strone Indian w pojedynku z Piratami. Jakoś nie widzę dzisiaj Engmana, Davidssona i ostatnio mającego słabe starty Petera na tle Antona, Protasa, Iversena i Fredki, poobijany Piter, Jabol i Cyfer = Misiek, Palovara. Stawiam na :
Indianerna (-8) - Piraterna 1.90 Betsyf
Dorzucam (trochę z obawą) Masarne w pojedynku z Lejonen, Nicki, Bjerre i Holder ok mogą się pościgać z liderami Masarny, ale para Thoernblom-Kling chyba będa dostawać w palnik od Lindgrena-Nilssona, Aspegren i Masters też raczej szału nie będą jechali . Pobieram . 1.33 Betsyf
AKO 2,52
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Holder powyżej 8,5 - 1,45 ✅✅✅ bet365

Zdecydowanie w strone Kangura dzisiaj uderzam. Linia jak na mój gust o 2 pkt za nisko wystawiona. Bardzo realna szansa na pojawienie się aż 6x na torze. Rywale mocni na swoim torze ale większość z nich do objechania a jak nie to przynajmniej na robienie 2 oczek.

Dudek powyżej 9,5 - 1,76 ✅✅✅ bet365

Dudek w wybornej formie w ostatnim tyg. Wreszcie zaczął wygrywać biegi. W Szwecji srednia ponad 2pkt na bieg. Dzisiaj znowu powinien być liderem swojego zespołu i będzie szansa na 6 startów. A w takim przypadku tą linię spokojnie pokryje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
furman19 928

furman19

Użytkownik
Piotr Protasiewicz v Piotr Pawlicki +1 @ 1.9⛔

Idę tutaj zdecydowanie w stronę Pawlickiego. Przede wszystkim młody ma szanse na 6 startów dzisiaj. Na wyjazdach razem z Hancook&#39;iem ciągną ten wynik. On raczej pewny na wyścig 15 i taktyka i jeszcze dorzuca nam buk jeden punkt. Protas zazwyczaj kończy mecz na 4 startach i liczę, że tak dziś będzie. Indianie mają Linbeacka, Iversena, Lingrena także konkurencja na prawdę duża. Świetny zakład dla mnie .


Timo Lahti +2 v Lebiediev @ 1.53 ✅

Lahti dla mnie był by faworytem nawet bez tych dodatkowych punktów. Zazwyczaj jezdzi na rezerwie, dzis trudniejszy numer startowy jednak i tak mysle, że spokojnie sobie poradzi i te 7 punktów uzbiera. Lebiediev w Szwecji bez rewelacji. Timo dużo lepszych zawodników potrafi objechać. Tutaj szykuje sie pogrom, może Fin dostanie jeszcze szanse w 15 biegu.


Vetlanda+ Indianerna @ 1.92
⛔

Całoroczny
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Thorsel - Przedpełski 2 @ 7.00 Unibecik
7 na Pawełka to bym nie dał chyba przeciwko nikomu...
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
bo po 1 Thorsell to nie jest słabiak zwłaszcza w Szwecji
po 2 jedzie u siebie i ma handi
po 3 jedzie z rezerwy. dlatego taki kurs.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
ROSSPIGARNA VS SMEDARNA
Rosspigarna vs Smedarna (handicap)
Typ: Smedarna (+22)
Kurs: 1,72
Fricke vs Przedpelski (H2H)
Typ: Fricke
Kurs: 2,00
Doyle (suma punktów)
Typ: Doyle - poniżej 10
Kurs: 2,37

/Szkoda defektu Maxa. Do tego cudowna pobudka Pawełka, który akurat musiał jako jedyny pokonać kompletnego Doyle.
Rosspigarna z pewnoscia dzisiaj zwyciezy i to wysoko, ale jednak proponowany handicap wydaje sie zbyt wysoki. Lebedev w minionym sezonie jezdzil dla Rosspigarny i robil tam calkiem niezly wynik. Michelsen czasami potrafi wyskoczyc. Zorro to weteran szwedzkich torow. AJ mial w niedziele mocny dzwon i zapewne nie bedzie mocno eksploatowany przy wysokim wyniku. Vacul wciaz szuka sprzetu, a Doyle przed SGP lubi sie oszczedzac. Inna sprawa ze w Szwecji po prostu nie zachwyca i wydaje mi sie, ze Fricke bedzie mu regularnie odbieral punkty dzieki czemu starszy Kangur w ogole nie dojedzie do 15.biegu. Fricke u siebie potrafi jechac naprawde dobrze. W parze ma silnego Doyle ale nie wydaje mi sie zeby wszystko z nim przegrywal. Uwazam wrecz odwrotnie. Do tego spora szans na udzial w 15.biegu. Pawelek pojedzie 5-6 razy, ale jakos nie wydaje mi sie, zeby zaliczyl ten mecz do udanych. Stad linia 8 punktow. Ja wole jednak jego pojedynek z Fricke bez handicapow. Wydaje mi sie to pewniejsze wszak Fricke stac na zdobycie dwucyfrowej liczby punktow.
* * *
INDIANERNA VS PIRATERNA
Indianerna vs Piraterna (handicap)
Typ: Indianerna (-8)
Kurs: 1,83

Protasiewicz vs Pi. Pawlicki (H2H)
Typ: Pi. Pawlicki (+1)
Kurs: 1,90

Indianerna opiera sie na 4 bardzo solidnych filarach: Pepe-Puk-Antonio-Fredka. Ostatnio swoje zaczal jechac tez Mirek. Troche mnie martwi udzial Cyfera bo on jest kompletnie bez formy. Jest jednak ogromna roznica jakosciowa w seniorach i to oni powinni zrobic wynik. Goscie co prawda maja tez solidnych liderow, ale wydaja sie oni nieco bardziej chimeryczni na te chwile. Szczegolnie Kildemand, ktory raz robi 14 punktow by za chwile skonczyc zawody bez punktow. Dzisiaj nie spodziewalbym sie po nim nic wielkiego. Zatem Piraci beda opierac sie na dwojce Herbie-Piotrus. Obaj z pewnoscia pojada po 6 biegow. Dlatego handicap dla Piotrka (+1) w starciu z Pepe, ktorego zapewne ominie ostatnia gonitwa dnia wydaje sie bardzo ciekawa opcja.
* * *
MASARNA VS LEJONEN
Masarna vs Lejonen (handicap)
Typ: Masarna (-4)
Kurs: 1,80
Holder (suma punktów)
Typ: Holder - powyżej 9
Kurs: 1,80
Kasprzak (suma punktów)
Typ: Kasprzak - powyżej 6
Kurs: 1,83
Lambert vs Masters (H2H)
Typ: Lambert
Kurs: 1,90

Przemek ostatni tydzien mial nieco slabszy, ale jak juz wielokrotnie udowodnil na Szwecje to nie ma zadnego przelozenia. Stad mozna w ciemno liczyc na kolejny swietny wystep. Gospodarze moze bez wielkich nazwisk, ale jest za to wielki potencjal i sa liczby. Do tego jest mlody Lambert, ktory dzisiaj bedzie jezyczkiem u wagi i bardzo licze na jego udany wystep. Podobne nadzieje wiaze z KK, ktory wczoraj dal ciala, ale to jest zbyt dobry zawodnik by jechac taki piach w kolejnych zawodach z rzedu. Spora przewaga gospodarzy beda z pewnoscia rezerwowi. Wsrod gosci trio Holder-Pedersen-Bjerre. Solidna trojka, raczej bez wiekszego wsparcia w tylach. Szczegolnie licze na udany wystep Holdera, ktory w razie spelnienia sie zalozen przedmeczowych pojedzie az 6 razy. Wowczas perspektywa zdobycia 10 oczek w 6 startach wydaje sie niezbyt wielka sztuka.
* * *
VETLANDA VS DACKARNA
Vetlanda vs Dackarna (handicap)
Typ: Vetlanda (-2)
Kurs: 1,66

Zmarzlik vs Dudek (H2H)
Typ: Dudek (+3)
Kurs: 1,70
Dudek (suma punktów)
Typ: Dudek - powyżej 10
Kurs: 2,30

Mistrzowie Szwecji stworzyli sklad, ktory z zalozenia mial posiadac trzech absolutnych dominatorow. I kto wie czy gdyby nie kontuzja Emila to plan by sie powiodl. Do tego slabsza druga linia, ktora przy dolozeniu paru oczek powinna dawac kolejne zwyciestwa. Czy to u siebie czy na wyjezdzie - zawsze w podobnym stosunku punktowym. Emil widac ze jest w niezlej formie. Wiadomo ze jeszcze brakuje do topu, ale to powinna byc kwestia czasu. Goscie juz bez tak solidnych liderow, bo poza Dudkiem wedlug mnie nie ma tam nikogo kto mialby gwarantowac oszalamiajacy wynik. Duzers ostatni tydzien mial kapitalny. Dosc powiedziec ze w piatek i sobote jechal 10 razy i ani razu nie przegral. Tor w Vetlandzie tez powinien mu sprzyjac. Spodziewam sie u niego 6 biegow, wiec zarowno linia 10 punktow jest spokojnie do przekroczenia. Podobnie pojedynek ze Zmarzlikiem, od ktorego trudno spodziewac sie pelnego kompletu skoro pod tasma bedzie stawal z takimi zawodnikami jak Woffinden (2x) i wlasnie Dudek. Do tego moze Magic co ugryzie? Jesli chodzi o Vetlande to kluczowa wydaje sie dwojka Musielak-Berntzon.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
C 370

cinek9191

Użytkownik
Dziś dla odmiany kuponik taki o:

Timo Lahti +2 @ 1,53 H2H Andrij Lebedev 13-11 ✅✅✅

Vetlanda 1 @ 1,57 - Dacarna ⛔⛔⛔ TOTALNY ZŁOM!

Indianerna 1 @ 1,22 - Piraterna ✅✅✅ 50-40

Masarna 1 @ 1,40 - Lejonen ✅✅✅ 48.42

AKO 4.12
Utopione b.d *nie kilka, kilkset zł...????????????????

- Krótko dziś - Dla mnie także ta para powinno być na 0. No ale cóż korzystamy - Timo w tym roku pokazuje się z solidnego jeźdźca w PL oraz SE. Jedzie u siebie ... Ekipa z Smederna w tym roku nie oszałamia a wręcz zawodzi.
Vetlanda nie może pozwolić sobie na zaliczenie kolejnej wpadki i tona własnym torze. Jeśli chce myśleć o PLAY-OFF to ten mecz musi być co najmniej wygrany!
- W meczu Indian i Piratów widzę przewagę u gospodarzy... Piter troszku poodbijany a do tego para Antonio-Fredka oraz Protasiewicz z pod 3ki powinni dać HC.
- Masarna -- i tutaj znak zapytania? Jest Miedziak za Leona, który zawodził ostatnio... Oby bez wpadki Miedziak ( bez zaliczonego upadku ) + Kasprzak - jeśli on pojedzie to Avesta ma win. Największa przewagę upatruje w numerach 6 i 7 Masarny ! Come ON!
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Ma ktoś całą ofertę but365, betsafe czy sportingbet gdzieś spisaną? Bo z braku czasu nie zdążyłem tego zrobić, jak ktoś coś to proszę prywatną wiadomość.
Chociaż bet365... proszę
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
bo po 1 Thorsell to nie jest słabiak zwłaszcza w Szwecji
po 2 jedzie u siebie i ma handi
po 3 jedzie z rezerwy. dlatego taki kurs.
czyli dałbyś 7.00 ? Ja max 3.50-4.00, a to i tak jak już grałbym na Pawełka,a nie 1.25 na Thorsella.
Tu dwumecz rozstrzygnięty, nie dali pojeździć Lindmanowi, dodatkowo ZZ wcale nie był w 1.rzędzie do niej, a i 6 biegów Przedpełskiego było realne.
Typ na minus, ale ja tam widziałem spore value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
czyli dałbyś 7.00 ? Ja max 3.50-4.00, a to i tak jak już grałbym na Pawełka,a nie 1.25 na Thorsella.
Tu dwumecz rozstrzygnięty, nie dali pojeździć Lindmanowi, dodatkowo ZZ wcale nie był w 1.rzędzie do niej, a i 6 biegów Przedpełskiego było realne.
Typ na minus, ale ja tam widziałem spore value.
Ktoś inny powiedziałby, że Thorsell @1,25 to lokata 25%...
Gdyby Paweł jechał z nr 1 to bym grał Pawła, ale mimo wszystko jestem po twojej stronie kurs @7 to mega value w żużlu, tym bardziej że Paweł odżył w 2 części sezonu. Mimo że nie weszło, to takich kursów się nie wystawia.
Vetlanda, masakra...
Przestań utopiona kasa... Taj i Bartek 13 oczek w 10 biegach?! Czy tam śnieg pada czy co?
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Polecam
Patryk Dudek vs Przemysław Pawlicki (H2H)
Typ: Patryk Dudek
Kurs: 1,80

Typ podany niżej. Zupełnie się zgadzam. W takiej formie co jest Patryk to Przemek musiałby chyba jechać 8 razy żeby złapać Duzersa a i to nie wiadomo czy by starczyło.
Dackarna vs Masarna (handicap)
Typ: Dackarna (-6)
Kurs: 2,00

Tydzień temu zrobili dobra masakra w Vetlandzie. Wiadomo że tego nie powtórzy ale wydaje się że powinni przekroczyć 50. W Masarnie brakuje nazwisk. Lambert jeśli pojedzie to i tak po kontuzji palca przez co stracił dwa mecze w Anglii. Nie wiadomo co z Sundstroemem. Po Miedziaku też bym wiele nie oczekiwał. Wszystko wygląda dobrze dla gospodarzy.
Kacper Gomolski vs Ludviq Lindgren (H2H)
Typ: Kacper Gomolski (-1)
Kurs: 2,00

Atut toru, niezła forma plus po prostu bycie lepszym zawodnikiem. U siebie robił już niezły wynik na niższych numerach. Tutaj powinien być zdecydowanym faworytem w biegach z vis a vis.
* * *
Zaklad dnia!
Smedarna vs Vetlanda (handicap)
Typ: Smedarna (-4)
Kurs: 2,15

Giscie bez Bartka ktory w Cardiff złapał lekka kontuzje. Woffi w Szwecji różnie. Emil wciąż szuka. Musielak ostatnio słabiej. Jadą Bech i THJ czyli raczej słabo. Rezerwa to już zwykła żenada. Gospodarze u siebie powinni wykorzystać szansę.
Polecam
Tai Woffinden (suma punktów)
Typ: Tai Woffinden - powyżej 12
Kurs: 2,10

Tajski powinien to zrobić. Rok temu 14+1 (płatny komplet). Tutaj spodziewam się 6 startów więc powinno być jeszcze łatwiej.
Daniel Davidsson vs Ricky Kling (H2H)
Typ: Ricky Kling
Kurs: 2,25

Ricky na rezerwie czuje się o wiele lepiej. Gdy jechał z niższymi numerami to była kaplica. Rywale zbyt trudni. W tym roku pokazał już, że z równorzędnymi rywalami potrafi osiągać dobre wyniki. Dla mnie 50:50 więc biorę wyższy kurs.
* * *
Lejonen vs Indianerna (zwycięstwo 3.drogowo)
Typ: Lejonen
Kurs: 1,50

Co prawda jadą w szóstkę bo Mellgren to totalny plastrów, ale i tak powinni dać radę. Jest Nicki w świetnej formie ligowej
Holder u siebie jedzie. No i kluczowe będą Hans i Masters. Liczę że parę razy ukluja liderow gości. Rok temu słabo pojechali Pepe i Lindgren. Jeśli powtórzy się chociaż u jednego to raczej bez szans goście.
Antonio Lindbaeck (suma punktów)
Typ: Antonio Lindbaeck - powyżej 10
Kurs: 1,90

Wygląda dobrze. Zawodnik w formie, ostatnio sukces w SGP. Tor też niezły dla niego. Jeśli do tego dojdzie RT to easy.
* * *
Jason Doyle (suma punktów)
Typ: Jason Doyle - powyżej 9
Kurs: 2,00

Potezna forma i jak dla mnie pojedzie dzisiaj 6 biegów.
Martin Vaculik (suma punktów)
Typ: Martin Vaculik - powyżej 8
Kurs: 1,85

Wydaje się że jedzie coraz lepiej. U gospodarzy ciężko będzie z Hancockiem i Piterem. Reszta do zrobienia. W pięciu na styk. Jeśli będzie RT to podobnie jak Doyle dwie cyfry.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Patryk Dudek vs Przemysław Pawlicki BET365, @1,80✅ 10:6. Typ dnia dzisiaj zgodnie z przewidywaniami. Duzer&#39;s po jedynce w pierwszym biegu w kolejnych same trójki

Bardzo ciekawy pojedynek w Malilli i stracie dwóch naszych rodaków, którzy są liderami w swoich drużynach. Przemek Pawlicki w Szwecji jedzie świetnie, również na wyjazdach dając radę - ale no właśnie... argument ten sam co przed tygodniem ???? - Duzer&#39;s jest w mega gazie. Ten chłopak potrafi podtrzymać bardzo długo świetną dyspozycję (nawet przed rokiem po rocznej dyskwalifikacji wrócił i woził 3 na potęgę). Teraz jest podobnie, kontynuacja jego dobrych występów trwa od finału IMPu i nie widzę powodu dlaczego miałby przerwać tę pasę. Tym bardziej, że tydzień wypoczywał, jest świeży i musi budować formę i pewność siebie przed walką w DPŚ.
Dudek w parze jedzie z Max&#39;em (średnia u siebie - 1.5/bieg), natomiast Przemek z Lambertem, który w Elitserien pomimo małego doświadczenia radzi sobie całkiem przyzwoicie (średnia 1,8/bieg).

Podsumowując: Stawiam dzisiaj na Dudka, który moim zdaniem nie pozostawi złudzeń rywalom, już na pierwszym łuku ???? Po kursie 1,8 jak najbardziej warto. Opcja bardziej ryzykowna to over 12 na Patryka po 2.2.

Dodatkowo:

Przemysław Pawlicki under 12 BET365, @1,57 ✅ 6 punktów

Krzysztof Kasprzak over 6, BET365, @1,61✅ 10 punktów. Bardzo dobra dyspozycja KK, kurs pokryty już po 3 startach
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Krzysztof Kasprzak powyżej 6 - 1,61 ✅✅✅bet365

Jeśli Krzysiu dzisiaj nie odpuści meczu to spokojnie ta linię ogarnie. Rywale spokojnie w jego zasięgu. Srednia ponad 2pkt na bieg na wyjazdach więc bardzo dobry wynik. Bardzo duże szanse na 5 biegów więc powinno być miło łatwo i przyjemnie.

Lejonen - 1,68✅
Smederna - 1,85⛔
Piraterna - 1,28⛔

= 3,98 ⛔Betsafe

Lejonen będzie jeszcze mocniejsze niż ostatnio. Nicki powraca do formy a Karlssona dzisiaj ujrzymy jako rezerwowego co będzie bardzo dużym atutem gospodarzy. U Indian nadal zawodzi Protasiewicz. Tak naprawdę mają trzech zawodników którzy tu powalczą: Iversen , Lindgren i Lindbaeck a jak dla mnie to trochę za mało.
Smederna jak nie dziś to kiedy. Jest Zagar a to wzmocnienie. Vetlanda bez Zmarzlika a więc osłabienie największe jakie mogło ich spotkać. Sajfutdinow jeszcze przeplata dobre biegi ze słabymi. Musielak , Bech czy Jonasson to za mało na gospodarzy. Swoje zrobi Tajski ale mam wrażenie że tylko on stoczy bój z miejscowymi.
Piratów czeka trudna przeprawa bo Rospiggarna jest niewygodnym rywalem. Jednak Jonsson jest dużym znakiem zapytania. On i tak nie jeździł jakoś wybitnie w Szwecji w tym roku a teraz ciekawe czy nie będzie jeszcze gorzej. Vaculik niby powraca na właściwe tory ale też przeplata dobre wyniki ze słabymi. Fricke i Lahti solidna druga linia jednak do Davidssona na swoim torze i Kildemanda to im trochę brakuje. Oby tylko Thorsell z rezerwy nie odpalił na jakimś niesamowitym poziomie a będzie dobrze.

M.Zagar - T.Woffinden 2 1,55⛔
N.Pedersen - N.K.Iversen 1 1,50⛔
P.Pawlicki - A.Jonsson 1 1,30⛔

= 3,02⛔ Unibet

Tajski dzisiaj spore szanse nawet na 6 startów. Osłabiony jego zespół będzie miał ciężko o korzystny rezultat. Zagar dzisiaj z Lebiediewem w parze który może mu też pkt pozabierać.
Pedersen powraca na właściwe tory. W Szwecji już w tamty, tyg pojechał świetnie. W Polsce to potwierdził. Iversen 2x z Lindgrenem i raz z Lindbaeckiem więc koledzy z pary już mocni a do tego rywale Pedersen , Holder , Andersen. Nie będzie łatwo o dobry rezlutat.
Piter w Szwecji notuje bardzo dobre rezultaty ponad 2,2 pkt na bieg. Dzisiaj z Gregiem będą ciągnąć wynik i to między innymi od jego postawy zależy wynik drużyny. Jonsson nie przekonuje w tym roku w Szwecji i nie sądzę aby dzisiaj to się miało zmienić.
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Lejonen - Indianerna
12/07/2016 - 19:00
Cyfer A. -Jabłoński M. (kto lepszy?)
typ.1
kurs.1,45
buk.STS
Analiza.
Pojedynek zawodnikow Indianerny kto lepszy...Jablonski dzisiaj w parze z Protasiewiczem,a w ostatnim biegu z Iverssenem,a wiec o punkty bedzie bardzo ciezko...Jesli pierwsze wyscigi nie wyjda bardzo mozliwa rezerwa za niego...A moze jako rezerwowy pojechac wlasnie Cyfer badz Joel Andersson...Cyfer dwa biegi pojedzie z rezerwowymi gdzie stawka bardzo wyrownana i kolejne dwa z osobna jeszcze raz przeciwko Mellgrenowi i Karlssonowi gdzie w kazdym ze swoich biegow o punkty bedzie mial zdecydowanie latwiej niz Mirek...W sumie powinna byc gladka wygrana Cyfera...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
H 1K

horosz

Użytkownik
BET 365

Smederna (+2) vs Dackarna (-2) @1,83 ✅✅✅ 33:57. Pewne zwycięstwo Dackarny. Przynajmniej odbiłem się finansowo bo niżej podane kursy (grane za mniejszy pieniądz totalnie nietrafione

Sytuacja Smederny Eskilstuna jest bardzo trudna, ponieważ zajmują ostatnie miejsce a dzisiaj przyjeżdza do nich Dackarna, która chcąc walczyć o PO musi takie spotkania wygrywać.

Jeżeli chodzi o gospodarzy to liderami są Zagar oraz Lebiediew, którzy legitumują się takimi średnimi jak 2.1 oraz 2.0 pkt/bieg. Stanowią oni obaj pierwszą silna parę. Jeżeli chodzi o resztę zespołu m.in Przedpełskiego, Zetterstroma, Michelsena to jeżdzą oni bardzo nieprzewidywalnie notując wpadki na własnym obiekcie.

Po stronie Dackarny liderem jest Patryk Dudek, który ma wielka szansę na kolejny świetny występ (over 11 = 1.83). Ponadto Janowski, Holta, Max, Ljung, którzy może nie błyszczą ale ich średnie oscylują w okolicach 5-8 punktów/mecz. Jeżeli każdy z nich zaliczy taki występ to powinno wystarczyć. Dodatkowo jest Gomólski, który również swoje może dołożyć.

Dodatkowo:
Paweł Przedpełski under 9, @1,72 ⛔
12+1 / Okazał się jedynym liderem drużyny z Eskilstuny
Patryk Dudek over 11, @1,83 ⛔
11+1 / dobytek punktowy w 4 startach, Duzer&#39;s nie wystartował w biegu 15 pomimo, że miał rakietową dyspozycję. Szkoda :?
Tai Woffinden (+3) vs Greg Hancock (-3) @1,61
⛔-&gt; Tajski ostatnimi czasy trochę słabiej ale gdzie jak nie na swoim torze? Hancock na wyjazdach nie jest niezawodny (średnia - 2.0 pkt/bieg)

Fakt, zz za Kildemanda i dodatkowy start postawił kupon w innej sytuacji ale jeszcze bardziej pogrążyła go dyspozycja Dziadka - 18+1 pkt w 7 startach

Dodatkowo: ✅ za Miedzińskiego (+3 vs Zengota) od t.gogo. Choć bardzo fartownie ????
 
groovy 0

groovy

Użytkownik
Elit Vetlanda (-4) - Piraterna Motala 1
Gospodarze z bardzo mocną pierwszą linią. Zmarzlik i Woffinden zrobią robotę. Brakuje tylko Emila. Po stronie gości brak Kildemanda, więc Hancock i Pawlicki raczej po sześć startów. Gospodarze muszą zacząć nabijać punkty, gdyż są największym rozczarowaniem ligi.
Sam Masters +4 (v Andreas Jonsson -4) @1,66
Moim zdaniem Masters powinien spokojnie pokryć ten handicap. AJ cały czas nie jest w szczytowej formie, a Sam przecież nie jest jakimś pionkiem i potrafi jeździć.
 
dzimi-pif-paf 7

dzimi-pif-paf

Użytkownik
Za Pająka dzisiaj z/z więc możliwe 7 startów zarówno Dziadka jak i Pitera, w takiej sytuacji wg. mnie nie opłacalne jest granie na Tajskiego po takim kursie.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Indianerna vs Masarna (+10)
1,90

Masarna to rewelacja ligi, choc ostatnio nieco spuscili z tonu. Dzisiaj licze przede wszystkim na druga linie gosci, ktorzy sa zdecydowanie rowniejsi.
Zengota vs Miedziński (+3)
1,72

Miedzinski 5-6 biegow. Zengi majac w skladzie Puka I Antona nie powinien pojechac wiecej niz 4 razy. Do tego ostatnio wyrazny spadek formy. Miedziak w Szwecji przyzwoicie.
M. Jablonski vs Lambert (-1)
1,72

Rzut oka na tabele biegowa I nie bardzo wiem gdzie Mirek mialby obronic ten handi. Co prawda na swoim torze jedzie niezle, ale to juz nie sa biegi rezerowwych.
Iversen - powyżej 10
2,10

PUK ostatnio jedzie swietnie. Przede wszystkim jest b. szybki na trasie czym nadrabia nieco gorsze starty. Wsrod gosci brakuje wyraznych liderow, ktorzy odbieraliby mu punkty.
Przemyslaw Pawlicki poniżej 10
1,75

Przemek ostatnio zdecydowanie slabiej. Nawet jesli pojedzie dzisiaj 6 biegow to tam jest z kim przegrywac by nie doczolgac sie nawet do 10 punktow. Inna sprawa, ze wcale nie jest powiedziane ze w ogole pojedzie w 15.biegu.
* * *
Rosspigarna (-20) vs Lejonen
1,83

Lwy bez Nickiego wiec w zasadzie pozostaje jedna strzelba - Holder. Nie widze ich kompletnie w tym meczu I jesli tylko rezerwowi gospodarzy nie odjada kaszany to powinien byc pogrom.
Fricke (-3) vs P. Karlsson
1,90

Mlody Kangur u siebie potrafi robic pod komplet. Co prawda ostatnio slabiej, ale to wciaz roznica klas. Dodatkowo nie mam pewnosci czy PK pojedzie 4 biegi.
Holder - powyżej 9
1,66

6 biegow jak w banku, wiec chyba uciula? Jak nie to bedzie jednak troche wstyd. Byle uniknal literek, a bedzie dobrze.
Doyle powyżej 11
2,10

Jason w wielkiej formie. Wczoraj niby slabiej, ale to jednak byla Anglia. Jedyne czego sie obawiam to element zmeczenia, bo jednak ostatnio jest niezla orka w jego wykonaniu. Jesli pojedzie 5 biegow to znowu zakreci sie kolo kompletu.
* * *
Smedarna vs Dackarna (-2)
1,83

Dackarna ma wyrazniejszych liderow I lepszych rezerwowych. Duzers znowu powinien zrobic show I poprowadzic druzyne do sukcesu.
Lebedev vs Holta
1,72

Holta jezdzi falowo. Ostatnio chyba znowu troche slabiej. Andrzej u siebie, licze na to ze pojedzie o dwa biegi wiecej niz Rysiek. A wtedy nie ma mowy by byl gorszy.
Zagar - powyżej 10
1,66

Tak jak wyzej - ide w strone gosci I przewiduje 6 taktyczne u gospodarzy. Wtedy Matej powinien byc jednym z pierwszych wyborow. Jesli sie tak ulozy to powinien przekroczyc granice 10.punktow.
Ljung poniżej 6
2,45

Dzisiaj w nowej roli bo wskoczyl na numer 5. Nie bedzie mu latwo, tym bardziej, ze pierwsze 3 biegi wcale nie sa takie latwej I raczej nic z tego nie wygra. Do tego powinien gdzies dojechac 3, a w czwartym starcie nawet czwarty. Nie wiem co by sie musialo stac zeby to przekroczyl.
* * *
Vetlanda (-4) vs Piraterna
1,95

Takiej wpadki jak pare tygodni temu juz raczej nie bedzie. Tajski-Bartek-Artiom-Toffik I reszta powinni dac rade.
T. Musielak (-3) vs J. Davidsson
2,37

Toffik u siebie potrafi jechac naprawde dobrze. Davidsson to bardzo chimeryczny zawodni k I raczej wlasnego toru. Nie bardzo widze go w dzisiejszym meczu I kto wie czy nie skonczy na 2-3 biegach.
THJ (+4) vs Miskowiak
1,57

Chyba troche zwartiowali z tym handi? Ja wiem ze THJ nie robi szalu, ale bez przesady. Nawet jesli bedzie 1 bieg roznicy na korzysc Miskowiaka to I tak nie powinien az tak odstawic Tomka.
Artiom Laguta - ponizej 10
1,66

Argumenty sa proste: 4 biegi, taktyczne na niego, w Szwecji raczej nie robi az tak rewelacyjnych wynikow.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom