>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 7.07.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
P 22

praxedes

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka , Kwalifikacje do olimpiady
Godzina: 15:00
Spotkanie: Nowa Zelandia vs Francja
Typ: +15,5 ah Nowa Zelandia
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza: Nowa Zelandia już raz pokazała , że nie należy się bać Francuzów wygrywając z nimi pewnie w 2010 roku. Teraz są na fali i pomimo głupiej wpadki z Litwa na pewno nadal są dobrze przygotowani psychicznie do dzisiejszego pojedynku. Wydaję mi się , że taka linia to po prostu prezent od bukmacherów. Z drugiej strony Francja póki co także nie rozgrywa meczów życia. Wczoraj Nowa Zelandia ograła pewnie Filipiny będąc &quot;underdogiem&quot;. Myślę , że warto na nich postawić.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
yogi117 785

yogi117

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EURO
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy-Francja
Typ: Wynik do przerwy - X
Kurs: 1.95
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Wczoraj w mecze Portugalii z Walią siadł przyjemny kurs 4.40 dlatego dzisiaj też próbujemy szczęścia po mniejszym kursie niż wczoraj ale ryzyko za to mniejsze . Francja w 5 swoich meczach na tych mistrzostwach trzy zakończyły się remisami do przerwy ( Albania ,Szwajcaria ,Rumunia ) jedno przegrywanie do przerwy z Irlandią i prowadzenie z Islandią 4:0 , te mecze pokazują że Francuzi przeważnie do przerwy grają zachowawczą piłkę dopiero w 2 połowach więcej się z nich strony dzieje . Niemcy za to na 5 meczów dwa były zakończone remisami do przerwy z teoretycznie najśliczniejszymi zespołami z jakimi grali czyli Polska i Włochy . Myślę żę w tym meczu obie drużyny zagrają zachowawczo pierwszą połowę , żadna z stron nie będzie chciała się odkryć w meczu o tak dużą stawkę jaką jest finał Mistrzostw Europy , dlatego zdecydowałem się na ten typ i kurs w okolicach 1.95 na remis do przerwy mi zupełnie odpowiada .
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aliant 531

aliant

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EURO
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy-Francja
Typ: Awans Francja
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bet365
Analiza:
To, że obecna reprezentacja Niemiec jest cieniem tej sprzed dwóch lat, widać w sumie od początku eliminacji do EURO. Jedyne mecze rozegrane przez ten zespół na poziomie mistrzów świata to chyba wygrana z Polską 3:1 i ostatni remis z Włochami. Do tego w czwartkowy wieczór nie zagrają Gomez, Khedira i Hummels, a dodatkowo występ Schweinsteigera jest mocno zagrożony. Z kolei u Francuzów na obecną chwilę wszyscy zdrowi. Co jeszcze może pomóc Trójkolorowym? To, że grają u siebie, a więc doping swoich kibiców, którzy zajmą pewnie 80% stadionu, no i łaskawsze oko arbitra, który zawsze lekko foruje gospodarza turnieju. Mecz pomiędzy najskuteczniejszą ofensywą (Francja) tych mistrzostw (wespół z Walią) - 11 bramek, a najskuteczniejsza defensywą (Niemcy) - 1 bramka. Nie przejmowałbym się specjalnie tymi dwiema bramkami strzelonymi przez Islandię. Pierwsza połowa jasno pokazała potencjał francuskiej ofensywy, a ciężko utrzymać koncentrację przez 90 minut jeżeli prowadzi się trzema czy czterema golami, a to raczej podopiecznym Deschampsa w tym meczu nie grozi. Potencjał w ataku jednoznacznie po stronie Francji. Griezmann w życiowej formie 4 gole, Giroud i Payet po 3. A Niemcy? Najlepszy ich strzelec ma 2 trafienia i jest to Gomez, który w tym meczu nie zagra. Dodatkowo ekipa Loewa ma w nogach pół godziny gry więcej i to przeciw Włochom, a nie bądź co bądź słabej Islandii. Ekipa Azzurich spięła się na mecz z Hiszpanią i zapłaciła za to w pojedynku ćwierćfinałowym. Podobnie może być z Niemcami, dlatego łatwa drabinka do półfinału, która przypadła gospodarzom pozostaje dla nich bezcenna.
91
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
S 22

siudinho

Użytkownik
Benneteau J./Roger-Vasselin E. - Klaasen R./Ram R.
kurs: 1,44 ( będzie spadać)
Bet365
Benneteau J./Roger-Vasselin E. - Klaasen R./Ram R.
Tak jak wczoraj value turnieju był mecz Klassenów z brayanami tak dzisiaj jest to niewątpliwie value dnia. Klasseny od początku turnieju nie stracili seta a co istotniejsze nie stracili nawet swojego podania. Dla mnie jest to para która ma dużą szanse na wygranie tego turnieju. Bardzo dobrze wyglądają przy swoim podaniu , przy siatce niemal bezbłędnie. Rywale już wiekowi, na pewno zmęczeni rozgrywaniem 5- setówek. Nie ma dziisaj innej opcji jak meldunek klassenów w finale.
Zły zapis typu
100
 
czaro82 399,5K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna ME 1/2 finalu
Godzina. 21:00
Spotkanie. Niemcy - Francja
Typ. 1 bramka powyzej 28 minuty
Kurs. 1.97
Bukmacher. Betano
Analiza.
Witam wszystkich, po calkiem udanym poczatku miesiaca jak narazie 5/5,trzy typy z ME oraz dwa z Wimbledonu siadly niczym &#39;golab na parapecie&#39;. Na dzisiaj proponuje typ w drugim polfinale ME pomiedzy gospodarzami Francja,oraz obecnymi mistrzami swiata Niemcami. Naprawde bardzo ciezko jest wytypowac zwyciezce tego pojedynku,podobnie zreszta jak jakikolwiek sensowny over bramkowy. Jedyny bet godny uwagi w tym meczu wydaje sie wlasnie ten ktory opisuje powyzej czyli brak gola w niecale dwa kwadranse...
Nasi sasiedzi jak do tej pory stracili zaledwie jedna bramke w dodatku strzelona z karnego podczas starcia z Wlochami przez Bonucciego. Ponadto bramkarz naszych &quot;sasiadow&quot; jak do tej pory spisuje sie rewelacyjnie niepopelniajac glupich bledow. Owszem ktos pomysli ale przeciez pojawia sie braki w defensywie,gdyz zabraknie obroncy Hummelsa a takze pomocnika Khediry owszem ale niewydaje mi sie aby znaczaco mialo to wplynac na jokosc gry w defensywie tak doswiadczonej i ogranej reprezentacji jak Niemcy.
Teraz popatrzmy na Francuzow ktorzy w ostatnim meczu troszeczke sie nam rozstrzelali lecz wynikalo to bardziej z karygodnych bledow obrony Islandczykow niz formy napastnikow. (mimo wszystko bramka oraz zagranie do &quot;Ogryzka&quot; naprawde rzadkiej urody).
Dodam jeszcze ze w poprzednim meczu gospodarze rzucili sie od pierwszych minut na swoich rywali nie dajac im odetchnac tym samym przeciwnicy pogubili sie do tego stopnia ze w ponad 20 min stracili dwie bramki i w zasadzie bylo juz wiadomo ze tego nieodrobia.
Dzisiejszego wieczoru Francje czeka tak naprawde pierwszy powazny sprawdzian bo dotychczas ich przeciwnikow do rzadnych europejskich poteg zaliczc nie mozna.
Reasumujac swoje powyzsze wypociny,wydaje mi sie ze pierwsze minuty spotkania a moze
nawet pierwsza polowa,powinny zakonczyc sie bezbramkowm remisem gdyz obie druzyny czuja wage tego spotkania i beda graly nieco zachowawczo a to pozwoli abym szosty raz rzedu sie niepomylil i tym samym pomogl wam pomnozyc swe monety.
jezeli moja analiza pomogla ci zarobic kliknij &quot;dzieki&quot; bede wdzieczny ...
97
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Wimbledon
godzina 15.30
spotkanie: V.Williams - A.Kerber
Typ Wygra pierwszego seta i cały mecz V.Williams
kurs 4.0
Bukmacher bet365
analiza: Typ bardzo ryzykowny bo faworytką jest Kerber od wczoraj kursy na nią pospadały.Venus jest w półfinale i jest to mała niespodzianka chociaż obie trafiły na dość łatwą drabinkę.H2H 4:2 dla Niemki ale Venus myslę że dzisiaj zawalczy , ma swoje najlepsze lata już dawno za sobą i jedną z ostatnich chyba szans na finał wielkiego szlema.Ona wygrywała Wimbledon 5 razy i jeśli dzisiaj zagra wyżyny swoich umiejętności to może zobaczymy w finale pojedynk sióstr.Angie idzie jak burza nie straciła jeszcze na Wimbledonie seta ale jeśli dzisiaj Venus się mocno postawi to Kerber może się posypać.Jak dla mnie szanse są nieco bardziej wyrównane niż sugerują to kursy dlatego idę w stronę Value .Wiele na to nie postawię ale liczę dziś na Venus i bardzo jej kibicuję.
100
 
heloraf 397

heloraf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna,MŚ kobiet U20
Godzina: 17:00
Spotkanie: Rosja -Japonia
Typ: Rosja handicap -10,5
Kurs: 2,0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam.Na dziś proponuję w/w spotkanie.Gospodynie turnieju grają z Japonkami.Rosjanki to liderki grupy z kompletem zwycięstw(bramki 118-53!!!).Japonki po zwycięstwach z outsiderkami czyli Chile i Chinami,wczoraj przegrały ze Szwedkami 26:18.Dziś podmęczone tym meczem wyjdą przeciwko Rosjankom które po wczorajszym &quot;spacerku&quot;z Chile (48:10) będą chciały PRZYNAJMNIEJ powtórzyć wynik z MŚ sprzed 4 lat gdzie pokonały Japonki 28:16.A to wystarczy do pokrycia handi.Co ważne-jutro grupa D ma dzień przerwy a w sobotę mecz o pierwsze miejsce w grupie Rosja-Szwecja.Nie liczę więc na żadne kalkulacje Rosjanek.
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
szui 2

szui

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA : Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta
Godzina: 14:00
Spotkanie: Williams S.- Vesnina E.
Typ: 2
Kurs: 8
Bukmacher: bet365
Analiza:
Tak wlasnie... Vesnina gra z Williams i jeśli chodzi o duże przebicie to ja w tym meczu upatruje szansy.. Polfinal wielkiego szlema,polfinal Wimbledonu... Tu nikt się przypadkiem nie znajduje... Elena gra swietny tenis,dla przykładu taka Cibulkova to rozwalila a nie tylko z nia wygrala... Cibulkova biegala po korcie a Vesnina tylko prawo,lewo,prawo,lewo.. Rozrzuca rywalki po korcie w cudowny sposób. Gdyby drabinka ulozyla się inaczej stawial bym w ciemno 2-0 dla niej z venus i zwycięstwo z kerber,ale naprzeciw staje Serena.. No coz, tenisistka nie podwazalnie wielka,ale wyobrazacie ja sb biegajaca po korcie.. To nie ten typ zawodniczki i licze na to ze Vesninie uda narzucić się swój styl gry,a wtedy jej szanse bardzo,bardzo urosna... Dla statystyk, Vesnina przegrala na Wimbledonie jednego seta, z Makarova.. Serena tez ze strata seta w meczu z McHale..
100
 
lbs06 47

lbs06

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna ME 1/2 finalu
Godzina. 21:00
Spotkanie. Niemcy - Francja
Typ. Awans - 1
Kurs. 1.9
Bukmacher. Bet365
Analiza:
Nie faworyzowanie Niemców w tym meczu jest dla mnie nieporozumieniem. Francja na turnieju tylko z Islandią zagrała przyzwoicie. Z drużyna z 200 tys państwa co pierwszy raz zagrała na takim etapie rozgrywek międzynarodowych. W pozostałych pojedynkach gra gospodarzy turnieju była szarpana, sprowadzona do prostych rozwiązań i błysków indywidualności. Gdyby nie masa szczęścia z grupy mogłaby wyjść z 3 miejsca albo wcale.
Co do wspomnianego meczu z Islandią, Francuzi zagrali spektakularnie z przodu ale ile miejsca zostawiali w środku pola wikingowie, ile popełnili błędów w obronie a do tego wbili 2 bramki w dość w prosty sposób.
Powoływanie się na motywacje i granie u siebie w kontekście francuzów jest tu dla mnie życzeniem gdyż nie widać żeby to był atut we wcześniejszych meczach.
Niemcy, mają także swoje problemy ale oni na tym turnieju są już po ciężkich meczach. Takim był pojedynek z Włochami i takim trzeba nazwać mecz z Polakami. Drużna ma swoje problemy ale gra stabilnie z tyłu, posiada wiele rozwiązań w akacjach ofensywnych. Wspomniany mecz z Włochami powiedział dużo o możliwościach Niemiec. Włochy, które potrafiły się bez większego problemu bronić przez Hiszpanami, potrafili wyłączyć ich od konstruowania akcji ofensywnych w pobliżu swojego karnego, Hiszpanów którzy w każdym praktycznie meczu od 8 lat mają większe posiadanie piłki, nie pozwoli grać piłkę, a w meczu z Niemcami nie potrafili tego powtórzyć.
Podsumowując. Niemcy są w tym momencie dużo lepszą drużyną. Francja posiada swoje atuty ale błyski indywidualności prawdopodobnie będą skutecznie wygaszane przez kolektyw Niemiecki. Nie stawiam czysto na 1 bo mecz może się różnie toczyć. Finalnie jestem przekonany o awansie Niemców.
100
 
tipman 353

tipman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga europejska
Godzina: 18.00
Spotkanie: Debrecen - La Fiorita
Typ: over 5.5
Kurs: 2.70
Bukmacher: Unibet
Niestety po wczorajszej przegranej bilans w lipcu juz tylko 4-1. Dzisiaj mam nadzieje, ze uda sie troche dorobic choc oferta imponujaca dzis nie jest.
Stawiam dzis na overka w w meczu wégierskiego Debrecena i La Fiority.
Pierwszy mecz tych druzyn skoczyl sié wynikiem 5:0. Biorác pod uwage statystyki mysle, ze dzisiaj moze byc o 1-2 bramki wiecej.
Debrecen oddal 34 strzaly, mial 11 rzutow roznych. Znaczaca przewaga byl bardzo widoczna. Skoro na wyjexdzie potrafili strzelic 5 bramek, nie watpie, ze na swoim boisku uda im sie osignac lepszy wynik. W tym sezonie grali u siebie kilka meczy ze slabymi rywalami: w pucharze 5:0 czy ostatni towarzyski rozegrany 3 tygodnie temu z Zeplin Michalowce 6:1.
Druzyny San Marino graja zdecydowanie lepiej u siebie. Na wyjezdzie traca duzo wiecej bramek. I mimo. ze dwumecz jest juz rozstrzygniety to Debrecen pozwoli nacieszyc sie kibicom bramkami.
Inny typ na ten mecz to:
rzuty rozne over 11(11 =zwrot) 2.00
Powodzenia
100
 
S 122

simonsz18

Użytkownik
Dyscyplina: World Grand Prix Kobiety
Godzina: 13.00
Spotkanie: Rosja - Brazylia
Typ: Rosja WIN
Kurs: 3.0
Bukmacher: BET365
Krótko , bo nie mam czasu. Kursy na Rosję spadają. Pojedynki między tymi drużynami (większość wygranych Brazylii, natomiast ostatni pojedynek wygrała Rosja 3-0 na jeszcze wyższym kursie), jak i kurs mogą wskazywać na drużynę Brazylii. Dla mnie kursy są przesadzone zdecydowanie. Dodatkowo obiło mi się o uszy , że Brazylia ma nie grać w optymalnym składzie, w przeciwieństwie do Rosji. Pobieram Rosję. 3mam kciuki. Powodzenia! :cool:
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Debel, Wimbledon
Godzina: 17:00
Spotkanie: Pierre-Hugues Herbert / Nicolas Mahut - Treat Huey/ Max Mirnyi
Typ: Pierre-Hugues Herbert / Nicolas Mahut, Hand. Setów: -1,5
Kurs: 1,68
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Para Huey/Mirnyi miała w tym roku wyjątkowo szczęśliwą drabinkę i stąd sensacyjnie doszli tak daleko, jednak dzisiaj ich przygoda z Wimbledonem dobiegnie końca. O 17:00 przyjdzie im się zmierzyć z najlepszą obecnie parą deblową w męskim tenisie. Francuzi od dłuższego czasu znajdują się w bardzo wysokiej formie, Wimbledon tylko to potwierdza. Ww handi pokrywali w każdym z dotychczasowych spotkań, a w dwóch meczach mieli groźnych rywali.
Z pewnością za takich można uznać pary: Groth/Lindstedt oraz Kontinen/Peers. Jedynym deblem będącym w stanie nawiązać walkę z Francuzami jest para Ram/Klaasen, taki też powinien być skład finału.
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Euro
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy-Francja
Typ: x/1
Kurs: 6.5
Bukmacher: bet365
Analiza:
No i proszę, przedwczesny finał obejrzymy już dzisiaj. Niemcy grali ostatnie spotkanie przez 120 minut, doszły nerwy podczas rzutów karnych z Włochami, co również trochę im energii zabrało. Sądzę, że pierwszych 45 minutach zechcą zaoszczędzić trochę sił na 2 połowę.. Francuzi dali sobie wbić gola Rumunom, Irlandii, Islandii... Niemcy dali strzelić tylko Włochom i to z rzutu karnego. Francuzi pokazali, że potrafią strzelać gole, ale dzisiaj nie będą grać przeciwko piłkarzom pokroju Grigore, Mavraja, Hysaja. Dzisiaj zagrają przeciwko Niemcom,w których składzie co prawda zabraknie Hummelsa, Khediry i Gomeza, ale pamiętajmy, że zmiennicy również prezentują światowy poziom, w dodatku będzie to dla nich szansa pokazania się. Obydwa zespoły pierwszą połowę zagrają bez szaleństw, w drugiej Francja będzie chciała zaatakować &quot;osłabionego&quot; przeciwnika. To się może źle dla nich skończyć
100
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker – Indian Open 2016
Godzina: 15:00 CET
Spotkanie: Mark Davis (ENG) - Akani Songsermsawad (THA)
Typ: Akani Songsermsawad (THA)
Kurs: 3,74
Bukmacher: pinnacle
Analiza: Ja tu nie widzę szans na gładką wygraną faworyta, a tym samym na tak krótkim dystansie meczowym od razu rodzi się szansa przed dogiem. Po pierwsze, Davis daleki od najlepszej formy, do tego jak to na początku sezonu i w okresie wakacyjnym, faworyci są najmniej czujni. Po drugie i chyba ważniejsze, Songsermsawad to nie żart, młody Taj pojawił się w tym sezonie w tourze I już widać, że będą z niego ludzie. Na razie rozegrał 3 bardzo wyrównane mecze z uznanymi zawodowcami: ograł Woollastona (4-3), minimalnie uległ Yuelongowi (4-5) i wreszcie mocno postraszył mistrza świata Selby’ ego (3-4). Już w Indiach łatwo odprawił Burnetta (4-1). Jak na debiutanta to są świetne wyniki i myślę, że dzisiaj 2-3 frejmy młokosa nie będą już żadną niespodzianką a nie zdziwi mnie też jego wygrana.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER

274
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski
Godzina: 17:30
Spotkanie: Legia vs Lech
Typ: BTS
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bwin
Zaczynamy zmagania o punkty i trofea z polskimi druzynami.
Na poczatek Zaglebie bylo solidarne z Cracovia w eliminacjach do LE,gdzie obie ekipy przegraly nie strzelajac nawet bramki.
Jak widac rywale z Macedonii czy z Bulgarii to wciaz za mocni dla nas rywale,glownie jesli gramy na wyjazdach,dzisiaj jednak szansa na &quot;odegranie sie&quot; i powinno byc juz lepiej......
Legia za 5 dni zagra pierwszy mecz w batalii o LM,rywal absolutnie z najwyzszej polki - ekipa Zrinjski,tak wiec bedzie ciezko...
Dzisiaj jednak stana przed szansa na zdobycie pucharu krajowego.Szanse niby maja wieksze,poniewaz zagraja na Pepsi Arenie,ale Lech z pewnoscia przyjedzie po zwyciestwo.
Ogolnie rzecz biorac od 4 spotkan w bezposrednich starciach nie bylo btsu,co w sumie moze dziwic patrzac na zawodnikow obu ekip w ofensywie i nasze &quot;realia&quot;,ale wczesniej np.bylo 5 btsow z rzedu.
W obu ekipach bedzie troche brakow,u gospodarzy nie zagra Pazdan,a wiec juz sila defensywna tutaj sporo traci,swiezo po Euro jest tez Jodlowiec,czy Nikolics.
Legia ma kim straszyc w ofensywie,jest Prijovic,ktorego linia pomocy dzisiaj mocno wspierac chociazby ze strony Guilherme czy Kucharczyka.
Poza tym Legia zagra u siebie a to juz spory plus dla nich,na pewno ta jedna bramke strzelic powinni.
Lech z kolei zawalil poprzedni sezon i takim oto sposobem nie zobaczymy Kolejorza w bojach o LE czy LM.
W skladzie maja Robaka,nowego napastnika z Esbjerga - Nielsena a w pomocy Pawlowskiego czy Majewskiego sprowadzonego z cieplej Grecji.
Dzis tez wazny mecz dla bylego zawodnika Lecha - Hamalainena.
Mecz powinien wygladac bardziej ofensywnie niz w ostatnich meczach,wciaz nie beda to pelne sklady,tak wiec moze byc troche bledow zwlaszcza,ze to dopiero poczatek nowego sezonu.
Ogolnie rzecz biorac jestem ciekawy jak zagra dzisiaj Lech,wedlug mnie gola strzela,pytanie tylko kto strzeli ich wiecej,tak czy siak kurs na bts bardzo dobry.
Jesli chodzi o sklady tak wygladaja przewidywane składy :

Legia Warszawa: Arkadiusz Malarz - Łukasz Broź, Jakub Rzeźniczak, Igor Lewczuk, Adam Hlousek - Stojan Vranjes, Thibault Moulin - Michał Kucharczyk, Guilherme, Michaił Aleksandrow - Aleksandar Prijović.

Lech Poznań: Matus Putnocky - Tomasz Kędziora, Lasse Nielsen, Paulus Arajuuri, Maciej Wilusz, - Abdul Aziz Tetteh, Łukasz Trałka, Maciej Makuszewski, Radosław Majewski, Szymon Pawłowski - Nicki Bille Nielsen.
105
 
puuma23 88

puuma23

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, challenger Brunszwik
Godzina: 16:00
Spotkanie: R.Albot - T.Kamke
Typ: 1
Kurs: 1.55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
To prawdziwy &quot;typ dnia&quot; dzisiejszego! 110 w rankingu ATP Mołdawianin już dwukrotnie w tym roku ogrywał Niemca Kamke (134 ATP) bez straty seta, ba nie stracił nawet własnego podania i na nawierzchnii na której również dziś będą grać, na clayu. Albot w ostatnich 20 spotkaniach przegrał tylko 2 razy, w większości grał na swojej ulubionej ziemnej nawierzchnii, ale również w brawurowym stylu wygrał kwalifikacje i I rundę Wimbledonu, odpadając po walce z Tomicem w II rundzie. Dobry serwis oraz mocne uderzenia kończące powinny wystarczyć dziś na Niemca, który w ostatnich tygodniach nie zachwyca formą.
100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy - Francja
Typ: 2/+2,5
Kurs: 4,95
Bukmacher: OtoBet
Analiza:
Przed nami drugi półfinał Mistrzostw Europy. W wielkim finale czeka już Portugalia, która pokonała Walię 2:0 po bramkach C. Ronaldo i Naniego.
Ten półfinał będzie stał na wiele wiele wyższym poziomie piłkarskim i tego jestem pewny na 100% (taki typowałem finał).
Obie drużyny jak na razie mnie nie przekonały ani Francja ani Niemcy. Francuzi do tej pory nie rozegrali meczu z przeciwnikiem z górnej półki a ich wyniki wyglądają następująco:
Rumunia 2:1, Albania 2:0, Szwajcaria 0:0, Irlandia 2:1 i Islandia 5:2 ale jak by nie patrzeć 4 zwycięstwa są.
Niemcy mieli przeciwników mocniejszych ale również nie pokazali wielkiej piłki:
Ukraina 2:0, Polska 0:0, Irlandia Płn. 1:0, Słowacja 3:0 i Włochy 1:1 (6:5k).
Niemcy do tej pory strzelili 7 bramek zaś Francuzi strzelili ich 11. W kapitalnej formie są Payet oraz Griezmmann do tego dochodzi solidna forma Giroud i co raz lepiej grający z meczu na mecz Pogba. Jedynie defensywa jest słaba i pozostawia wiele do życzenia. Co ważne w tym meczu Francuzi zagrają w najmocniejszym składzie, trener ma wszystkich zawodników gotowych do gry.
Jeśli chodzi o Niemców to spore braki ponieważ nie zagra 3 podstawowych piłkarzy. Za nadmiar żółtych kartek pauzuje M. Hummels a z powodu kontuzji nie zagrają M. Gomez oraz S. Khedira do tego dochodzi bardzo słaba forma T. Mullera, Schweinsteiger jak wiadomo w tym sezonie grał bardzo niewiele. Jednym słowem Niemcy się sypią.
Ja w tym meczu stawiam na wygraną Francuzów oraz to, że w tym meczu padnie minimum 3 gole. Bardzo się zdziwię jeśli to Niemcy ten mecz wygrają bo dla mnie to oni nie mają zbytnio argumentów na zwycięstwo.
Przewidywalne składy:
Niemcy (1-4-2-3-1): Neuer -Hector, Mustafi, Boateng, Howedes - Schweinsteiger, Kroos - Ozil, Draxler, Goetze - Muller
Francja (1-4-2-3-1): Lloris - Evra, Umtiti, Kościelny, Sagna - Matuidi, Kante - Pogba, Griezmmann, Payet - Giroud

Przód zdecydowanie lepszy mają Francuzi, obrona oceniam na =, bramka lepsza w Niemczech ale samym bramkarzem Niemcy nie wygrają. Francja po finał !
Niejednoznacznie zdefiniowany typ

100
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EURO
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy (AH -1) - Francja
Typ: Niemcy
Kurs: 5.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Patrzę na kursy i przypomina mi się mecz z MŚ 2014 Brazylia - Niemcy i dostrzegam tu analogiczną sytuację jak wtedy. Wszyscy wiedzą, ze Niemcy to druzyna turniejowa a mimo to stawiali na Brazylię...a bo to gospodarze, a bo to mają masę atutów z przodu, itd, itp...
Francuzi nie zaimponowali mi na tym Euro kompletnie niczym. A czy mecz z Islandią może być jakimś prognostykiem? Wg mnie może !! Bo jesli Islandczycy strzelają 2 bramki to z ta defensywą gospodarzy nie jest jakoś super, a porównanie obrony Islandskiej do Boatenga i Mustafiego to kompletne nieporozumienie - tak więc o bramki będzie Francuzom niezmiernie trudno.
Skoro bet na win Niemców już padł to podbijam stawkę, że wygrają conajmniej dwoma golami, przy jednobramkowym zwycięstwie - zwrot, ogólnie to spodziewam się powtórki z wczorajszego półfinału i spokojnego 2:0 dla nich.
Oczywiście sercem za Francją...
100
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 17:00
Spotkanie: FC Pyunik - College Europa
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Większość analizuje spotkanie Niemcy - Francja , dlatego ja przedstawię argumenty które powinny przekonać was do postawienia na FC Pyunik. Pierwsze spotkanie zakończyło się niespodziewanym wynikiem 2-0 dla drużyny College Europa, co jest dla mnie wielkim zaskoczeniem gdyż wiadomo jaką pozycję w klubowej piłce zajmują zespoły z Gibraltaru. Gracze FC Pyunik mieli większe posiadanie piłki, lecz nie wypracowali sobie dogodnej szansy na zdobycie bramki, co zostało wykorzystane przez gospodarzy tamtego meczu, którzy strzelili 2 bramki w 7 minut. Głównym argumentem który pozwala mi wierzyć w ten typ , jest to że zespół gospodarzy tego meczu , znacznie lepiej spisuje się grając na własnym stadionie niż na terenie rywala, przegrywając tylko 3 z 19 rozgrywanych spotkań we wszystkich rozgrywkach. Są również zespołem zdecydowanie bardziej doświadczonym jeżeli chodzi o europejskie puchary , do tej pory rozegrali 42 spotkania z czego odnieśli 10 zwycięstw, 8 razy remisowali i ponieśli 24 porażki. W ubiegłym roku udało im się wyeliminować zespół SS Folgore, odpadli w kolejnej rundzie trafiając na Norweskie Molde (1-0, 5-1),pierwszy mecz wygrali 1-0 co potwierdza moje słowa wyżej, że na własnym obiekcie bardzo ciężko jest ich pokonać. Po tym wszystkim widzimy że zespół Pyunik jest lepszy, jednak po 2-0 w pierwszym meczu ich szanse na awans nie są wielkie, jednak nam wystarczy skromne 1-0. Ich rywale na wyjazdach spisują się słabo, przegrywając w zeszłych latach z Vaduz ( 0-4 w dwumeczu) oraz z Slovan Bratysława (0-9 w dwumeczu),ale udało im się wygrać z FC Pyunik co dało im historyczne zwycięstwo w LE. W drużynie gospodarzy tylko Voskanian nie jest do dyspozycji trenera. Uważam również że wielkie znaczenie będą miały warunki atmosferyczne, jak wiadomo w początkowych runach zespoły gospodarzy takich terenów jak Armienia są faworytami ze względu na panujące tam warunki atmosferyczne. Spodziewam się ze zespół FC Pyunik od razu ruszy do ataku aby jak najszybciej zdobyć bramkę kontaktową. Powodzenia!
65
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
loki123 244K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Liga Europy
Godzina: 20:00
Spotkanie: Cracovia - Shkendija
Typ: Cracovia strzeli powyżej 1.5 bramki
Kurs: 1.88
Bukmacher: Betano


Dziś zostaną rozegrane rewanżowe spotkania I rundy Ligi Europy a jednym z meczy jest konfrontacja naszego przedstawiciela czyli Cracovii i Shkendija. W meczu przed tygodniem podopieczni trenera Zielińskiego nie zaprezentowali się za dobrze i przegrali 0-2 po słabym spotkaniu. Dziś drużyna z Krakowa musi podjąć walkę aby nie odpaść już w I rundzie co było by to sporą niespodzianką i ujmą dla naszej piłki, a żeby doprowadzić do dogrywki muszą strzelić 2 bramki i z tego powodu jest taka moja propozycja. Cracovia rozegrała tylko 3 mecze po zakończeniu sezonu gdzie zanotowała 2 porażki i zwycięstwo a poza tym na swoim boisku gracze Zielińskiego zawsze są groźni. Dziś w kadrze naszego zespołu zabraknie kontuzjowanego Jaroszyńskiego i Kapustki który odpoczywa po Mistrzostwach. Goście drużyna Shkendiji to przeciętna ekipa która raczej groźna jest na swoim boisku bo na wyjazdach w ostatnich 5 meczach wygrali tylko raz. Tak praktycznie ciężko coś napisać o drużynie przyjezdnej bo jak pisałem nie wyróżnia się ta drużyna. Ja osobiście liczę na Cracovię aby podtrzymała renomę naszej reprezentacji.
100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom