jacuskrzynowek 90

jacuskrzynowek

Użytkownik
LIVE ARG 2:0 ROS

Jak na razie mega sensacja. Niemożliwe żeby Rosjanie dali sobie wydrzeć udział w Final Six grając z outsiderami z Argentyny. Tam pojęcie ma tylko De Cecco, Conte nieobecny.
Vładimir Alekno po dłuższej przerwie po 2 setach desygnuje na parkiet podstawowy skład. On nie popuści. Rosja to Rosja, oni wyciągną ten mecz na 2:3

@ 4.80
Gdyby babcia miala wasy to by byla dziadkiem. Chciec to nie móc. W 1. secie pograne na Argentyne po kursie 3.20 i liczymy hajsy. Graj to co widzisz, a nie to co ci sie wydaje, ze MUSI sie stac. Zakladam, ze musiales nie ogladac niemocy Ruskich i dlatego na nich postawiles albo byla to mala suma pieniazkow.

Czy ktos moze cos powiedziec na temat Polakow? Malo ostatnio ogladam siatki. Czy powalcza dzisiaj czy bedzie odpuszczenie? Gra sie sklada czy raczej oporowo to idzie? Na livie cos sie bedzie łapalo, ale tak z gory chcialbym wiedziec. Pozdrawiam ;)

masmar6 0

masmar6

Użytkownik
Moim zdaniem liga światowa pełna niespodzianek.
Raczej nie warto wchodzić z obstawianiem bo co mecz to jakaś wtopa.
Japonia znów przegrywa teraz z Finlandia.
Korea bije Chińczyków którzy pokonali gładko Portugalie a Korea od nich dostała gladnie 3:0

Czy ktoś się nie zgadza ?

S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Jasne ze warto, skoro jest pelna niespodzianek to warto pocelowac w wyzsze kursy

#10 19,8K

#10

Użytkownik
:siata: Słowenia - Grecja

Drugi półfinał turnieju finałowego III Dywizji rozgrywanego we Frankfurcie, w Niemczech. Mecz powinien rozpocząć się 1 lipca około 20.10.
Według mnie będzie to bardzo ciekawe spotkanie, dużo lepiej zapowiadające się niż to pierwsze z udziałem gospodarzy Niemców i reprezentacji Tajwanu. Tajwan najsłabszy z całej stawki, faworytem całego turnieju wydają się być Słoweńcy. Gospodarze nie w najmocniejszym składzie i to może nie wystarczyć do awansu do II Dywizji. Słowenia moim faworytem w całym turnieju jak i w półfinale z Grekami, ale kurs na ich zwycięstwo przynajmniej mnie nie satysfakcjonuje. W mojej opinii Grecy mocno postawią się Słoweńcom, przecież parę dni temu nawet ich pokonali. No dobra teraz Grecy nie grają u siebie, tamten mecz Giani nie potraktował może do końca poważnie i zmienił kilku podstawowych graczy, ale Gasparini zszedł dopiero po trzecim secie, Cebulj w czwartym, a wtedy Grecja już prowadziła. Gra Greków była naprawdę dobra. Grecy punkty zdobywają przeważnie skrzydłami, a skrzydłowi w ostatnim czasie grają bardzo solidnie. Trzeba zaznaczyć, że graczem z najlepszą skutecznoscią w ataku sposród wszystkich graczy III Dywizji jest Grek Andreas-Dimitrios Fragkos z ponad 58% skutecznoscią, a trzeci w tym zestawieniu jest również grecki zawodnik Rafail Koumentakis. Według mnie Grecy powalczą w tym meczu i conajmniej jednego seta faworyzowanej Słowenii urwą.

+ 171.5 punktów @1.51 ⛔ (3:0)

lelus95 25

lelus95

Użytkownik
Ktoś mi powie czemu jutro w meczu Niemcy - Chińskie Tajpej kurs na to, że Niemcy stracą seta jest aż 1.60 ? Skoro 5dni temu Chińskie dało rade ugrać 3 sety to dlaczego jutro nie mogą ugrać choćby jednego? w ogóle jestem zaskoczony, że na Chińskie znowu jest kurs 5.

#10 19,8K

#10

Użytkownik
Zgadzam się, że warto pomysleć nad +2.5 seta dla Tajawanu, a w kadrze poprzedniego meczu obu reprezentacji nie było chociażby Lukasa Kampy, Marcusa Boehme, prawie wogóle nie grał Fromm i był to praktycznie mecz o pietruszkę, teraz to inna sprawa, ale set dla Tajwanu jak najbardziej realny według mnie.

kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Witam, zna ktoś może składy na dzisiejszy mecz Włochy - Argentyna? Można jeszcze złapać 3.60 na Argentynę. Wiem, że to trochę szaleństwo, ale biorąc pod uwagę frajerstwo Włochów w ostatnim meczu z USA oraz dużą radość Argentyńczyków po wygranej z Rosją, może się okazać, że Argentyna pójdzie za ciosem i będzie jeszcze jeszcze liczyć na awans. Szanse są marne, ale są, a kluczowym warunkiem jest pokonanie Włochów, którzy mnie jakoś specjalnie nie przekonują.

S 47

szymonex0

Użytkownik
Odnośnie Serbii na jednym z forów wyczytałem takie coś: ,,Przykra rzecz. Serbowie mieli lot do Teheranu via Stambuł. Wczoraj nie mogli ze względu na warunki wylecieć z Belgradu, więc wylecieli dziś i usiedli tuż po ataku. Nic nikomu nie jest ale czeka ich przymusowa noc w Turcji&#39;&#39; Może to też mieć znaczenie w tym meczu. Warto pograć może over 3,5 seta?

rasiak221 68

rasiak221

Użytkownik
Over tam powinien siąść, nie wierze, że iran nie wygra jednego seta, szczególnie ze swoją publicznośćią, warto też za drobnę 5 setów pograć

juras420 126

juras420

Użytkownik
Niemcy vs Tajwan -----&gt; Niemcy 3:0 @2.00 bet365 +++++

Według mnie jest to bardzo dobry kurs na ten typ, Tajwan nie jest jakimś wymagającym rywalem,a Niemcy potrafia grac na bardzo wysokim poziomie, 3:0 wygrali juz na przykład z Kazachstanem pokazujac ze nie odpuszczaja żadnego meczu, dlatego ide dzis właśnie w strone 3:0

matteus 0

matteus

Użytkownik
cześć. wie ktoś dlaczego aż tak wysoki kurs jest na dobrze grajaca Turcję w tej lidze światowej w starciu z Chinami? Czy jedyny powód to, że Chiny u siebie grają? Ma ktoś jakieś info.

sowicjusz 68

sowicjusz

Użytkownik
jakieś absencję w spotkaniu Tajwanu z Grekami ?
Tajwan +2,5 @ 1,57 bet365 wydaję niezwykle prawdopodobne.
up szymonex0
Serbia i Francja teoretycznie nie powinny mieć problemu.
Jeśli chodzi o Iran to seta wygrają, oglądałem końcówkę meczu z Serbami - grali naprawdę dobrze, poza tym Włosi nie grają teraz jakiejś fenomenalnej siatkówki.
Pokusiłbym się o over 184,5 @1,83 bet365

sasuke-uchiha 263

sasuke-uchiha

Użytkownik
Niemcy - Słowenia ??
panowie moglby ktos podac sklad niemcow?? Skład juz znam
oco chodzi z tymi barazami, jak wygraja ze Slowenia to wchodza do wyzszej grupy ligi swiatowej??

strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Jakim leniwym trzeba być albo (co gorsza) niepotrafiącym wejść na staty z wczorajszego meczu, żeby zobaczyć skład.

Bet365
Amerykanie w turnieju u siebie zagrają dzisiaj z Australią i są zdecydowanym faworytem. Wczoraj pokonali Bułgarię 3:1 i z dorobkiem 6 wygranych i 1 porażki zajmują aktualnie 5 miejsce ostatnie premiowane awansem do finałowego turnieju, ale mają o jeden mecz mniej niż prowadząca Brazylia i Francja. Z tych dwóch drużyn tylko Brazylia ma taki sam dorobek 6 wygranych i 1 porażki. Dzisiejszy mecz powinien umocnić pozycję Amerykanów, w końcu Australiczycy to najgorsza drużyna 1 grupy światowej. Do tej pory bez zwycięstwa z 7 porażkami i tylko 1 zdobytym setem i co ciekawe ten set zdobyli przed tygodniem z Amerykanami. Ale moim zdaniem historia się nie powtórzy, w końcu Amerykanie grają u siebie i to powinno im pomóc w odniesieniu szybkiego zwycięstwa. Alternatywnie polecam też zagranie Amerykanów z hadicapem punktowym -15,5.

V 804

vesu

Użytkownik
Co sądzicie o Włochy - Serbia? Serbowie wczoraj grali bez Atanasijevicia i przegrali z Argentyną 3-0. Za to Włosi poradzili sobie łatwo z Iranem na ich terenie. Wie ktoś może czy zagra dziś atakujący Serbów? Skłaniam się tu bardziej do Italii.