>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
L 124

lemko

Użytkownik
Z tym ostatnim zdaniem to rozwaliłeś system.
Jeżeli sami nie umiemy zrobić organizacji to musimy współpracować z kimś dużym n.p. Fundacją Panoptykon.
 
raveman 736

raveman

Użytkownik
Jak to co ? Leżymy i kwiczymy. Nikt nic nie zrobi bo PIS zrobi tak jak zechce. Żadne protesty, petycje etc. nie dadzą kompletnie nic. Trzeba było przede wszystkim pójść na wybory (a założę się, że zdecydowana większość userów nie była) i oddać odpowiedni głos.
cytując pewnego ciekawego osobnika: &quot;nikt Was tak nie wyruchał jak wyrucha Was Pis&quot;

amen
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Ale tu się płacz zrobił że koniec grania w normalnych bukach ... przecież blokady są do obejścia.
Nie będzie się dało grać tylko wtedy, jeśli te buki same nas zbanują ...
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Ale tu się płacz zrobił że koniec grania w normalnych bukach ... przecież blokady są do obejścia.
Nie będzie się dało grać tylko wtedy, jeśli te buki same nas zbanują ...
Nie dostrzegasz związku przyczynowo-skutkowego. Jesli ustawa przejdzie to obchodzić blokadę będą chcieli kumaci gracze a nie janusze. po co bukom wtedy otwarta rejestracja dla Polakow?
 
L 124

lemko

Użytkownik
Jeżeli chodzi o całorocznego to w Hiszpanii na 100% wszedł na tamten rynek (we Włoszech lub Estonii może być podobnie). W Austrii są blokady? (nie jestem pewien)
 
M 39

mezo171

Użytkownik
tak jest napisane w tej ustawie co tutaj wstawiliscie ze w tych krajach są blokady online, najpierw przeczytajcie tą ustawe co tu wstawiliście a pozniej komentujcie ????
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Jeżeli nowa ustawa hazardowa będzie notyfikowana w KE to wtedy buki nas zbanują...
No ale teoretycznie przynajmniej te buki które są poza jurysdykcją UE mogą sobie do woli działać i nikogo nie muszą banować.
BET365 jest poza jurysdykcją UE i dlatego nie banują graczy z krajów które mają blokadę , bo niby po co ?
 
L 124

lemko

Użytkownik
Wybacz nie czytałem komentarza do ustawy poniżej, ale bardzo prawdopodobne jest to, że całoroczny jest na tych rynkach legalnie (zaraz to sprawdzę).
EDIT: W Hiszpanii ma na 100% reklamy na stadionach, we Włoszech ma zarejestrowaną domenę .it
Zaraz zobaczę co z Estonią i Austrią.
W pierwszych dwóch krajach działa na 100% legalnie.
 
M 39

mezo171

Użytkownik
jeżeli w tych państwach jest legalny to ta ustawa to stek bzdur :O
hmm czyli bet jest w tych krajach ciekawe na jakiej zasadzie tam działa
 
G 26

gargulec16

Użytkownik
oskarżyli mnie o to że miałem wypłaty z bet-at-home na konto polskie wygrane w wysokosci 50 tys przez dwa lata. Przyszło 7 stron sprawozdania wyroku.
Winny. Do zapłaty 50 stawek dziennych ( sąd przyznał mi za stawke dzienną 70 zł) czyli 3500 zł + muszę zwrócić 50 tys do skarbu państwa) ... pfff przez te dwa lata to wiecej człowiek wydał...
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
Wybacz nie czytałem komentarza do ustawy poniżej, ale bardzo prawdopodobne jest to, że całoroczny jest na tych rynkach legalnie (zaraz to sprawdzę).

EDIT: W Hiszpanii ma na 100% reklamy na stadionach, we Włoszech ma zarejestrowaną domenę .it
Zaraz zobaczę co z Estonią i Austrią.
W pierwszych dwóch krajach działa na 100% legalnie.
dzialaja legalnie bo moze te kraje maja jakies znosne podatki - u nas zmiany w tej kwestii nie bedzie, wiec nikt tutaj nie przyjdzie.
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Pisanie do Pis-u nie odniesie żadnego pozytywnego skutku. Musicie wiedzieć, że &quot;dyktator&quot; jest tylko jeden i nikt inny przy tak dużym poparciu społecznym dla tej partii, nie ma żadnego wpływu na podejmowane w jej obrębie decyzje. Żadna ustawa nie przejdzie przez sejm/prezydenta, jeżeli nie będzie wcześniej zatwierdzona przez Pana Kaczyńskiego.
Ponadto w nowelizacji tej, bardzo istotne jest stworzenie skutecznego narzędzia do blokowania niewygodnych treści w sieci Internet. Obawiam się, że jest to akurat &quot;odgórne&quot; polecenie, bo tendencja cenzurowania internetu rozpowrzechnia się na całym świecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 0

traken

Użytkownik
Mogę dodać tylko od siebie, że w Belgii BAH, czy całoroczny nie działają. Próbowałem wejść na te strony, to był komunikat, że w tym kraju jest to niedostępne. Natomiast są lokale typu totomix, gdzie można obstawiać u ziemniaka.
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
Mogę dodać tylko od siebie, że w Belgii BAH, czy całoroczny nie działają. Próbowałem wejść na te strony, to był komunikat, że w tym kraju jest to niedostępne. Natomiast są lokale typu totomix, gdzie można obstawiać u ziemniaka.
Samo blokowanie to w sumie nie bylby taki duzy problem - mysle, ze do obejscia, chociaz na przyklad b3,65 ponoc sredni wspolpracuje z VPN.
Najgorsze bedzie jesli zbanuja rejestracje dla obywateli RP. Bo trudnoscia bedzie zdobywanie ID obywatela takiej na przyklad Tajlandii.
Chyba, ze beda przechodzily fake ID z Chatuchaka lub Khao San Road ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom