>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowy Temat

S 3

sola

Użytkownik
Ja też lekki stresik ???? W pewnym momencie miałem zamknąć i wyjąć jakieś 30% stawki, ale na szczęście zaryzykowałem ???? Również dziękuje
 
rulloni 5

rulloni

Użytkownik
Akurat to był banalnie prosty typ, pograne przed meczem +37.5 gibraltar po 1.80 ale tak czy siak good job za poprzedni typ
 
A 960

adam44

Użytkownik
Jest pieniądz do zarobienia z Australijskiego kosza. Standardowo, Kto chętny to PW i pojdzie z instrukcjami wiadomość zwrotna. jestem do 13:20 i do tego czasu najpozniej wysylam.

E: NIE MASZ 10 POSTOW NIE SPAMUJ W TEMACIE NIE WYSLE, UDZIELAĆ SIĘ CZĘŚCIEJ NA FORUM.


e:

???????? mieli +19 w 4 kwarcie.. potem juz tylko w dół. -13.5 Cockburn nie pokryte.
 
A 960

adam44

Użytkownik
Poszło PW do tych co grali Australie.. szkoda bo mieli zbyt wysokie prowadzenie i przez to widocznie rozluznili w koncowce. Stawka na nocny typ X2 tego co bylo stawiane na Australie. Ręczę swoim wykluczeniem z forum za ten typ.✅✅✅✅✅✅✅


e:zaznaczam że nie pisałem że wejdzie na pewno ten typ z australii jakby ktoś nie był w temacie.

Nocny cisnąć za max stawke czy ile tam kto dysponuje.

NA PYTANIA CZEMU NIE UDOSTEPNIAM CHWILOWO TUTAJ A PODAJE NA PW, ODPOWIADAM: NIE CHCE BY PARE OSOB MIALO WGLAD DO TEGO CO PUBLIKUJE BO ZBRZYDLY MI WIADOMOSCI NA TEMAT MOICH TYPOW JAK COS NIE WEJDZIE. TYLE.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
H 27

hektor14

Użytkownik
Serdeczne podziękowanie Adamie za twojego pewniaka, strata z australijskiego kosza odrobiona,Adam ty jesteś zawodowiec, ja przy tobie to zwykły harcerzyk jestem, ale z czasem może się wyrobie i odpłacę ci za naukę, jeszcze raz dziękuję za typa!!!
Dowód zakładu - SX5523187910I - Internet Czas zakładu: 02/07/2016 19:35:23
Drukuj!
Selekcje Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik 1 CON Sun +10.0 CON Sun @ DAL Wings
(Handicap) 03/07/2016 Brak 1.90 Wygrana
 
A 960

adam44

Użytkownik
Dostałem nad ranem typ ze Szwedzkiej, myśle że warto sprobować.
Dalstorps - Hoganas
Hoganas 2.15
mecz o 15:00

wysoka stawka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 960

adam44

Użytkownik
Dostałem nad ranem typ ze Szwedzkiej, myśle że warto sprobować.
Dalstorps - Hoganas
Hoganas 2.15
mecz o 15:00

wysoka stawka.
Hoganas prowadzi 2-1 do przerwy.
Standardowo: jak ktoś grał w 365 to polecam zamykać jak będzie satysfakcjonujący zysk przy oczywiscie korzystnym obrocie spraw w drugiej połowie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Do góry Bottom