>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 22.06.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Włochy-Irlandia
Typ: Under 0,5 gola
kurs: 6,75
buk: Betsson
Analiza:
Włochy zrobiły dobrą robotę w dwóch pierwszych meczach, i dzięki temu oraz słabej dyspozycji rywali są teraz na czele tabeli. Domyślam się że, zagrają na remis w dzisiejszym meczu. W sumie wychodzą w dość okrojonym składzie, może zabraknąć np: Buffona, Bonucciego, Chielliniego, Motty, De Rossiego i Edera. Tak jak pisałem remis bezbramkowy ich urządza i raczej nie bd. spinać gaci. Do tego dodam że, makaroniarze posiadają moim zdaniem jedną z najlepszych defensyw na tym turnieju.
Irlandczycy zagrali bardzo słabo przeciwko Belgom, i wywalczyli remis ze Szwedami teraz mają 1 pkt. ale ich różnica bramek jest fatalna. Strzelili zaledwie gola tracąc ich aż, 4. Niby muszą atakować aby wywalczyć aby utrzymać szanse na awans, ale nie widzę aby ktokolwiek z ich paki mógł zagrozić solidnej obronie rywala. Oni po prostu nie mają czym zaskoczyć. Są za słabi.
Dla mnie typowy mecz na 0:0.
⛔ 100
 
S 122

simonsz18

Użytkownik
Dyscyplina: KOSZYKÓWKA AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: Mistrzostwa Centrobasket
Godzina: 22:00
Spotkanie: Meksyk - Dominikana
Typ: Dominikana
kurs: 3,75
Buk: BET365
Analiza:
Typ swój opieram na statystykach. Dominikana do tej pory dwa wygrane mecze, Meksyk również dwa wygrane- w tym jeden po dogrywce. W tych mistrzostwach było już kilka niespodzianek. Trafiłem np ten mecz: Antigua &amp; Barbuda- Nikaragua po kursie 6zł na Nikarague. Jeśli chodzi o ich bezpośrednie pojedynki , można powiedzieć , że są 50/50. 4 wygrane mecze Dominikany i 3 wygrane Meksyku. Dominikana grała dwa mecze na wyjeździe i oba wygrała. Myślę , że za drobne można spróbować. Jak dla mnie za wysoki kurs. Ja skorzystam :cool:

Dla mniej odważnych polecam +8,5 Dominikana - 1,83
✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Euro 2016
Data, godzina: 22.06.2016 21-00
Spotkanie: Belgia - Szwecja
typ: Belgia
kurs: 1.92
buk: oddrings
Analiza:
juz za chwilę o mecz o awans do 1/8 finału na euro we Francji. W lepszej sytuacji są Belgowie, którzy po inauguracyjnej wpadce z Włochami 0-2 w drugim meczu zagrali juz swoje i pewnie rozbili Irlandczyków 3-0, co przy pozostałych rozstrzygnięciach w grupie daje im dość komfortową sytuację przed ostatnią kolejką, bowiem ekipy za nimi czyli Szwecja i Irlandia wcześniej podzieliły sie punktami i to oni grają pod presją, ze tylko wygrana daje im awans. A Irlandczycy grają z Włochami i raczej trudno będzie im wygrać, tak więc to miedzy Szwedami i Belgami rozstrzygnie się walka o drugą lokatę. Belgia nawet w przypadku porażki 0-3( i jednoczesnym nieprzegraniu meczu przez Włochów) zajmą trzecie miejsce dające im awans, bo trzy oczka starczają w ich przypadku do awansu, a taki scenariusz raczej nie wchodzi w grę. Belgia ma lepszy zespoł, mają też przewagę psychologiczną nad zespołem Trzech Koron. To Szwedzi będą zmuszeni atakować a to swietna okazja dla Belgii na kontry, gdzie maja kim straszyc - w wyjsciowej jedenastce o gole maja postarać sie Lukaku, Carasco, De Bruyne i Hazard, czyli wyjsciowa ofensywa Belgów. Moim zdaniem bedzie to ciekawy mecz który wygraja Belgowie
✅ 92
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom