>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 20.06.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Nottingham
Godzina: 13:00 (może się opóźnić)
Spotkanie: B.Becker - J. Thompson
Typ: Becker ( AH -1,5 seta)
Kurs: 2,8
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Zanim zacznę analizę: W regulaminie jest zapis, że można podać typ jakby to powiedzieć &quot;ostrzejszy&quot;. Tam podany jest przykład na handi w piłce nożnej, że można podać z jedynkę z handi jak jedynka była podana wcześniej. Tutaj AKA_Shakal podał -1 w gemach na Beckera, więc daję &quot;ostrzejszy&quot; bet na Niemca. Becker w tym roku ma bilans na trawie 4-2 i jeden krecz. Thompson co prawda 5-2, ale na poziomie challengerów więc to inna bajka. Becker trawy rewelacyjnie nie zaczął: przegrał z Wardem (177. ATP), Qurreyem (33. ATP) po walce 6:7 6:7. W Halle zagrał jednak znakomicie. Ograł Istomina (65. ATP), Haase (98. ATP) i Gulbisa (61. ATP). Wszyscy więc moim zdaniem wyższy poziom niż pykający sobie po challengerach Australijczyk. Thompson przegrał na trawie z Lu (70. ATP) i dosłownie dwa dni temu z Milotem (136. ATP). Wśród tych pięciu wygranych tylko ta 2:0 z Dustinem Brownem moim zdaniem warta odnotowania, pozostałe 4 ze słabszymi rywalami. Ja tu widzę 2:0, a kurs zachęca.
⛔ 100
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,€“ EURO, Grupa B
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Słowacja vs€“ Anglia
Typ: D. Sturridge strzeli gola
Kurs: 3.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Tak wiec w trzecim meczu w grupie B (gdzie bedziemy swiadkami walki o pierwsze miejsce i latwiejsza drabinke) Roy &quot;Woy&quot; Hodgson chce sprawic niespodzianke i dac odpoczac swoim 6 podstawowym zawodnikom dajac szanse zmiennikom na pokazanie swoich umiejetnosci. Wedlug wielu jest to ryzyko ale ja mysle, ze zmiany personalne moga wyjsc na dobre ekipie Angielskiej, dodadza troche swiezosci i roznorodnosci w grze Anglikow ktorzy nie beda tak przewidywalni jak byli w dwoch pierwszym meczach z Rosja i Walia. Nie sadze by Roy zmienil specjalnie ustawienie wiec Anglicy zapewne zagraja znowu 4-3-3 (zmieniajace sie od czasu do czasu na 4-2-3-1) a na szpicy zagra Daniel Sturridge zastepujac Harrego Kane&#39;a. Sturridge nie tylko dal dobra zmiane i strzelil gola decydujacego o wygranej z Walia ale rowniez swietnie prezentuje sie na treningach - wedlug zrodel zblizonych do angielskiej ekipy - jak podawal TalkSport. Dzisiaj Sturridge zagra zapewne z Vardym po jednej stronie i Lallana po drugiej stronie. Z Lallana znaja sie jak lyse konie z Liverpoolu wiec wspolpraca powinna byc plynna a dla Wilshera czy Hendersona Sturridge powinien byc tym zawodnikiem ktorego beda szukac w polu karnym, na ktorego beda szly wrzutk. Slowacja nie zachwyca gra obronna tracac do tej pory 3 gole w 2 meczach. Zarowno do czworki obroncow jak i Kozacika mozna miec pretensje za stracone gole. Ja tutaj widze w miare otwarte spotkanie, szybkie akcje, malo przetrzymywania pilki, z dominacja Anglikow i spora iloscia okazji strzeleckich szczegolnie dla takiego poachera jak Sturridge. Sturridge wyglada, ze trzyma forme z konca sezonu i mysle, ze ustrzeli dzisiaj gola w bardzo waznym dla Anglikow meczu.
⛔ 100
 
S 1

superfraktal

Użytkownik
Moje niedzielne typy całkowicie zawiodły. Albania zaskoczyła swoją postawę (podobnie jak Rumunia...), z kolei Francja zremisowała i trochę żałuję sztywnego trzymania ich strony po przedmeczowym ogłoszeniu składów (zastąpiono 4 podstawowych zawodników). Kto oglądał spotkanie wie jak blisko był Pogba czy Payet. Ten drugi miał szansę na swoją trzecią bramkę w tych mistrzostwach, a warto dodać, że Torres 4 lata temu zakończył turniej właśnie z 3 bramkami... Dlatego liczyłem, że właśnie on i/lub Griezmann i/lub Giroud wpisze/wpiszą się na listę strzelców. Francja wychodzi z 1 miejsca w grupie A i teoretycznie w 2 kolejnych spotkaniach będzie miała prostych przeciwników. Nie trzeba już grać underowo, można poszaleć, gra na boisku zweryfikuje kalkulacje... A ponieważ obstawiłem, że król strzelców będzie zawodnikiem Francji - na to liczę.
Wracam do teraźniejszości i postaram się wyciągnąć jakieś wnioski. Na początku trochę statystyk punktowych. Oczywiście warto wyjść z drugiego miejsca i trafić później na teoretycznie mniej wymagającego rywala. Ale po pierwsze ze względnie łatwiejszym przeciwnikiem to tylko teoria, a po drugie dotarcie do fazy knockout również jest godnym uznania osiągnięciem. Moim zdaniem aby awansować wystarczą &quot;tylko&quot; 4 punkty. Albania ma 3. Czy Czechy mają szansę na zwycięstwo z Turcją? Daję im większe szanse niż Irlandii Północnej czy Irlandii. Jeśli Niemcy nie wygrają z Irlandią Północną (aktualnie 3 punkty) mogą skończyć na 2 miejscu w grupie, a to grozi przedwczesną konfrontacją z Hiszpanią. Kolejna drużyna: Irlandia (aktualnie 1 punkt). Czy jest w stanie wygrać z Włochami i przegroczyć barierę 3 punktów? Moim zdaniem nie.
Słowacja oraz Walia mają po 3 punkty. Do szczęścia potrzebują remisu, a do pełni szczęścia wygraniej. Rosja musi wygrać, Rumunia też musiała wygrać. Najlepiej byłoby stawiać na żywo (wiedza o wyniku drugiego meczu może wpłynąć na grę zespołu). W każdym razie to wszystko statystyki, teorie. Albania oraz Węgry przymniały mi o tym czego sam kiedyś doświadczałem na boisku. Pewnego rodzaju złość sportowa i ambicja, zespół jako kolektyw - mogę znaczyć więcej niż statystyki i analizy. Po tym co widziałem do tej pory śmiem twierdzić, że drużyna Walii jest po prostu lepsza od Rosji. Z kolei Anglia nie jest o wiele lepsza od Słowacji... warto poczkać na składy, być może od samego początku zagra Vardy oraz Sturridge (na chwilę obecną tak to właśnie wygląda...), a nawet ustawienie drużyny zostanie lekko zmodyfikowane.
Rosja - Walia
1:1 / 0:0 (najlepiej x2)
Słowacja - Anglia
0:2 / 0:1 (najlepiej x2)
Więcej niż jeden typ
Niepoprawny zapis typu

⛔ 100
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EURO
Godzina: 21:00
Spotkanie: Rosja-Walia
Typ: Walia i obie strzelą
Kurs: 7
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ten mecz to wielka niewiadoma dla buków, równe i wysokie kursy na obydwie drużyny. A ja myślę, że to Walia wygra to spotkanie. Przy braku wygranej Anglii, Walia ma szansę na wyjście z 1 miejsca z grupy. I wcale nie jest to nierealne, Słowacy grają solidnie i nie stoją na straconej pozycji, poza tym remis daje im awans, więc rożnie może być w tym meczu, nie muszą wcale grać otwartej piłki, mogą grać z kontry. Rosjanie o mało nie przegrali z Anglią, widocznie nie leży im wyspiarski futbol, zagrali słabo, wynik 1-1 był niesprawiedliwy a bramka wyrównująca bardzo szczęśliwa. W sytuacjach podbramkowych wyraźnie przegrywali 6 do 16. W drugim meczu polegli Słowakom, już po 45 minutach przegrywając 0-2, ale zdołali strzelić gola, stąd mój typ. Dla Walii dobre zawody rozgrywa Gareth Bale, jak by chciał pokazać Światu, że kiepska gra w Realu to nie wina jego formy, tylko tego,jak jest wykorzystywany/ustawiany przez sztab szkoleniowy królewskich. Dotychczas w każdym z 2 meczów strzelał gola, nie widzę przeszkód, aby i tym razem zaskoczył Rosyjską obronę. Ciekawa to grupa, patrząc na bilanse bramkowe: Anglia 3:2, Walia 3:3, Słowacja 3:3, Rosja 2:3. Wszyscy strzelają, ale i tracą. To Rosjanie muszą to wygrać, aby awansować, remis ich nie urządza. Walia mając takiego strusia pędziwiatra jak Bale powinna to wykorzystać. Przewiduję podobny scenariusz, jak w meczu Rosji ze Słowacją. Walia strzeli pierwszego gola, potem drugiego,a w końcówce Rosja. Kurs wyborny
⛔ 100
 
pom89arancz 8

pom89arancz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Euro
Godzina: 21:00
Spotkanie: Rosja - Walia
Typ: Która z drużyn dostanie najwięcej kartek spotkaniu? (Rosja)
Kurs: 2.39
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dziś wpadł mi w oko bardzo dobry typ na kartki z przewaga zdobytych dla Rosji. Dlaczego tak? Otóż jest to mecz o wszystko dla Rosjan, tylko wygrana może zatrzymać ich na euro dlatego od samego początku bd starali sie utrzymywać przewagę i zdobyć bramkę co oczywiście wiąże sie z agresywna gra i bardzo agresywna obrona za która pewnie posypia sie kartki. Gdy dojdzie do zdobycia bramki przez Walijczyków nastroje całkowicie siądą i Rosjanie nie bd mieli juz nic do stracenia. Za Rosja przemawia jeszcze fakt ze Walijczycy w 2 ostatnich spotkaniach z Anglią i Słowacją zdobyli w sumie 1 żółta kartkę !
⛔ 100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,€“ EURO, Grupa B
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Słowacja vs€“ Anglia
Typ: Anglia wygra/ btts
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, wczoraj znowu bardzo trafny typ z dobrym kursem, więc gramy dalej.
Dzisiaj postanowiłem zagrać na zwycięstwo anglików gdyż widzę że ładnie grają i się rozkręcają, a że Słowacja jak widać po wcześniejszych meczach także nie jest słabeuszem i ogólnie grupa B to bardzo silna grupa to myślę że gola anglikom strzelą, więc dlatego Anglia i obie strzelą. . Można również zagrać Anglia i 2,5 gola (kurs 3,60) ale mnie bardziej skusił kurs 5,00 i zagram właśnie to. Oczywiście zagram jeszcze osobno btts w tym meczu i rzuty rożne, a jeśli długo utrzymie się wynik remisowy to coś się jeszcze wymyśli,jak na razie typy na ME bardzo udane i oby tak dalej było, życzę sobie i wam powodzenia w graniu i typowaniu ;)
⛔ 100
 
S 406

skalp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Rosja - Walia
Typ: Drużyny strzelą gola: Walia tylko
Kurs: 4.33
Bukmacher: bet365
analiza:
Po pierwsze, nie wiem czy tak bardzo istotne, nie widzę szans dla Rosjan, są po prostu słabi, ich pokolenie piłkarzy jest też bez żadnych graczy że tak to nazwę &quot;premium&quot;. Slutsky jest też miernym trenerem. Walia, natomiast przede wszystkim gra bardzo dobrze z tyłu, do tej pory w przód grali bardzo zachowawczo i Balem wygrywali mecze. Moim zdaniem scenariusz na mecz wyglądał będzie tak że Rosja będzie rozbijać się o Walijczyków i w końcu coś padnie z kontry/stałego fragmentu dla Walii. Wyspiarze też nie powalają ale wietrzę tutaj takie 0:1, za dużo jakości ma Walia.
✅ 333
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina/piłka nożna ME
Godz/21,00
Spotkanie /Słowacja-Anglia
Typ/ x/2
Kurs/4,20
bukm/Winmasters
Analiza
Historia spotkań obydwu druzyn to 3 spotkania wygrane przez Anglików.To jednak było bardzo dawno,2 spotkania po 2-1odbyły się w 2004roku w eliminacjach do Euro_Ostatnie w 2009 roku ,gdzie Słowacy zostali zbombardowani 4-0,z angielskiego zespołu został tylko Rooney./strzelił 2 gole/
W obecnej chwili zespoły prezentują podobny poziom sportowy.Na papierze lepiej prezentuje się Anglia.Aby myśleć spokojnie o wyjściu z grupy i graniu ze słabszym przeciwnikiem obu zespołom pasuje wygrać.
Mecze Anglików rozstrzygają się na Euro pod koniec meczu.Może po przerwie jakoś wymęczą zwycięstwo.
Słowacja to Hamsik i Weiss.Składu Anglików nie będę wymieniał ale znajduje się tam dużo więcej znanych graczy,a Rooney,sam potrafi zmienić losy meczu.
Kurs wyśmienity,szanse dosyć duże na wejście
⛔ 100
 
mazi27 112

mazi27

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie:
Anglia - Słowacja
Typ: X
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet365
Analiza: Ostatnia kolejka w grupie B. Remis chyba wydaje się najbardziej prawdopodobny, bo przy takim wyniku Anglia wyjdzie bezpośrednio, natomiast Słowacja w najgorszym przypadku zajmie trzecie miejsce i z czterema punktami w 99% powinna wejść do kolejnej rundy. Brytyjczycy w pierwszym meczu zremisowali dość pechowo 1:1, z Rosją, a w drugim szczęśliwie pokonali 2:1 Walijczyków. Słowacy najpierw ulegli Walii 1:2, by później ograć 2:1 Rosjan. W ostatnich trzech meczach między tymi drużynami zawsze lepsi okazywali się Brytyjczycy (2009 rok - 4:0, 2003 - 2:1, 2002 - 2:1), ale te mecze były grane dawno temu i dużo się zmieniło. Dla bardziej odważnych polecam DW 1:1 ????
✅ 220
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Słowacja - Anglia
Typ: Over 1.5 gola w pierwszej połowie
Kurs: 4.00
Bukmacher: bet365
Przed nami ostatnia kolejka spotkań w grupie B mistrzostw Europy we Francji. W trzecim meczu grupowym zmierzy się ze sobą Słowacja i Anglia. Obie ekipy moim zdaniem wbrew pozorom zagrają w tym meczu o komplet punktów i nie będą się oglądać na wynik drugiego grupowego meczu. Zarówno Słowacy jak i Anglicy strzelili na tych mistrzostwach już po 3 gole. Słowacy jako jedyni zaliczyli 2 wyniki over 2.5 gola (2:1 i 2:1). Dzisiaj moim zdaniem stać ich na strzelenie bramki faworyzowanej Anglii. Wyspiarze z kolei jeśli myślą o ugraniu &quot;czegoś&quot; na tych mistrzostwach to nie mogą się potykać na takich rywalach jak Słowacja. Powinni również od pierwszych minut atakować i udowodnić swoją piłkarską wyższość nad ekipą Słowaków. Moim zdaniem w tym meczu szybko strzelony gol otworzy mecz, dzięki czemu kibice będą świadkami dobrego widowiska ze sporą ilość ofensywnych akcji. Liczę na to, że już w pierwszej połowie wpadną co najmniej 2 gole. Mój typ to over 1.5 gola do przerwy.
⛔ 100
 
czaro82 399,3K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna ME Francja
Godzina. 21:00
Spotkanie. Rosja - Walia
Typ. Walia wygra i over 2.5 gola w meczu
Kurs. 5.80
Bomacher. Betano
Analiza.
Witam, na dzisiejszy wieczor bet typowo konkursowy bo max pkt do zgarniecia a wszystko co ciekawsze i grubsze juz zostalo wytypowane. W moim mniemaniu to wlasnie pilkarze z
wysp pownni wyjsc dzisiaj zwyciesko z tej potyczki a o to dlaczego buki faworyzuja Rosjan pozostanie ich tajemnica. Jesli brac pod uwage kto bardziej w tym spotkaniu musi to jasne ze pilkarze &#39;Sbornej.Powinni oni sie spiac od samego poczatku i wywierac pressing na Walijczykach lecz zycie nie raz weryfikowalo takie szarze pod bramke przeciwnika ktore konczyly sie dwoma lub trzema zabojczymi kontrami i under dog w tym przyp. czytaj WALIA
wygrywal wysoko np. 3:1 lub 4:2.
Podsumowujac jesli w spotkaniu padnie bramka na poczatku pierwszej polowy to mozemy sie spodziewac ciekawego widowiska ze spora iloscia bramek.
ciekawie wyglada over 3.5 po kursie okolo 3.40 i Bale zdobedzie gola za okolo 3.05
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Semtex 225,2K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – EURO, Grupa B
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Słowacja - Anglia
Typ: over 2.5
Kurs: 2.6
Buk: Bet365
Dzisiaj od samego początku z przodu Vardy i Sturridge za Kane i Sterlinga nie ma też Rooneya za niego jest Wilsher nie wiem czy Jack to akurat dobry wybór ze strony Hondgsona no ale zobaczymy jak będzie w każdym razie ja idę tutaj w bramki bo te 3 powinni paść.
Jedni jak i drudzy będą grali po to żeby złapać te 3pkt bo cały czas w tej grupie wszystko jest otwarte i Słowacja musi tutaj ruszyć jako pierwsza, a w tym upatruję szansę na bramki dla anglików bo wiadomo jak szybki jest Vardy przy kontrze.
Obydwie w ustawieniu 4:3:3 więc to kolejny argument za overem w dzisiejszym meczu. U Anglików oprócz Vardyego i Sturridga zobaczymy z przodu Lallane z Liverpoolu. W Słowacji Duda, Weiss, Mak mają jeszcze świetnego Hamsika więc tutaj musi być gorąco pod bramkami Harta i Kozacika.
⛔ 100
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna ME Francja
Godzina: 21:00
Spotkanie: Rosja - Walia
Typ: Under 1,5 gola
Kurs: 2,60
Buk: Oddsring
Analiza:
Rosja ma na swoim koncie zaledwie 1 pkt., zanotowali remis z Anglią i przegraną ze Słowacją. I teraz tylko zwycięstwo da im możliwość awansu. A to nie będzie łatwe z ich grą, oni w ofensywie prezentują się bardzo ubogo, Co pokazuję chociaż by mecz ze Słowacją gdzie pomimo posiadania piłki w okolicach 60%, drużyna kończyła swoje ataki gdzieś 30 m od bramki rywala. Wyglądali blado. Faktem jest że, będą musieli atakować w tym meczu jeśli chcą dalej liczyć się w turnieju. Ale no mówię, dla mnie z przodu w ogóle nie istnieją. Dlatego bd. im bardzo trudno konstruować akcję mogące zagrozić bramce rywala.
Walia zaś ma 3 pkt., i praktycznie mogą sobie pozwolić na remis. Wygrali ze Słowakami i przegrali z Anglią. Ogólnie mogę powiedzieć o tej drużynie że, grają nieprzyjemną dla oka piłkę, ze względu na raczej defensywną grę zespołu. Jednak że, są bardziej przekonujący od swoich rywali i nie sądzę aby przegrali. Do tego wystarcza im tylko 1 pkt. Więc nie jest powiedziane że, nie zagrają na remis. Są dobrze zorganizowani w grze defensywnej. A oprócz Bale nie mają nic ciekawego do pokazania z przodu.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom