>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Szwajcaria-Francja & Rumunia-Albania] - 3 kolejka grupy A, 19.06.2016 r.

nole 6,1K

nole

Forum VIP
Myślę, że trochę za bardzo oceniacie Francję przez pryzmat tych dwóch meczów.
Francja to bardzo silna ekipa. Przypomnijcie sobie jak wyglądali w meczach towarzyskich przed Euro. Ja widzę to dziś inaczej...uważam, że to będzie mecz, w którym Francja pewna już awansu trochę się odblokuje i poszaleje. Według mnie Szwajcaria nie jest wcale jakimś tam silnym zespołem, jak wielu próbuje ją opisywać.
To przeciętna drużyna, która już na MŚ w Brazylii dostała lekcję od Francuzów.
Pomysły na jakieś 0:0 dziś uważam wręcz za nieporozumienie.
Francja over 0,5 gola w 1 połowie @ 2,10 ⛔
Francja over 1,5 gola w meczu @ 2,25 ⛔
Over 2,5 gola w meczu @ 2,70 ( ! ) ⛔

CałoR.
Gratuluje tym co typowali 0:0. Gdyby tylko Francja zamieniła te 3 poprzeczki na gole to wszystko by weszło ;)
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
A ja dzisiaj idę w stronę Francji. Doskonale rozumiem, że jednym i drugim jak najbardziej będzie pasował remis, ale jakoś nie chcę mi się wierzyć, że będzie to taka typowa przebijanka - wyjdą, pobiegają, koniec meczu. Francja prawdopodobnie wyjdzie lekko rezerwowym składem i taki mecz będzie właśnie idealną okazją dla tych rezerwowych aby się pokazać. Dla niektórych może to być ostatni mecz na euro, więc jakoś nie widzę, że będą się oszczędzać i grać aby tylko dograć do końca. Gignac, Sissoko i Cabaye prawdopodobnie wyjdą od początku, do tego Pogba i Antek. Szwajcaria w poprzednich meczach nie zachwycała i tym razem myślę, że będzie podobnie.
Szwajcaria - Francja @1.85 563teb ⛔
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
np. to że chyba jasne że Francuzi wolą później grać z Irlandią Płn. niż Polską/Niemcami bo pierwszego miejsca w grupie Francuzi jeszcze nie mają ;). A teraz Ty mi powiedz co przemawia za Szwajcarią która męczyła się grając w przewadze z Albanią?
No przecież remis Francuzom styka aby wygrać grupę. Masz rację Szwajcaria męczyła się z Albanią ale powiedz mi jak było w przypadku Francji? Wymęczone 2:0 w końcówce i gra również nie powalała. Francja tego meczu nie musi wygrać i nikt raczej się obrazi gdyby go zremisowali, więc dla mnie granie w ich stronę to granie na siłę. Lepiej już pograć na wygraną Rumuni, która bardzo fajny mecz rozegrali z Francją i tylko świetny gol Payet&#39;a zapewnił im wygraną.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Starting line-up France: Lloris, Sagna, Rami, Koscielny, Evra, Pogba, Cabaye, Sissoko, Griezman, Gignac, Coman
Szwajcaria Line-up: Sommer, Rodriguez, Djourou, Schar, Lichtsteiner, Behrami, Xhaka, Mehmedi, Dzemaili, Shaqiri, Embolo
 
S 1

superfraktal

Użytkownik
Licze na 3:1, a nawet 4:1 dla Francji i przede wszystkim na ciekawy, otwarty mecz. Zerkne jeszcze na sklady przedmeczowe zanim postawie ???? Francuzi nie mogli trenowac na boisku, ale wypowiedzi trenera oraz bramkarza jasno pokazuja ich priorytety i podejscie (proponuje zapoznac sie z nimi...). W ogole jak to widzicie?, ze Francuzi graja sobie na remis, na luzie, a pod koniec traca bramke i wychodza z 2 miejsca? Ze nie licza sie dla nich kibice, tytul najlepszego strzelca i dodatkowa kasa za wygranie spotkania? Czy osoby piszace takie rzeczy graly kiedykolwiek w pilke?
Utrzymuje swoj typ, chociaz 4 podstawowych graczy w ekipie Francji nie wyjdzie w podstawowym skladzie, mam nadzieje, ze Deschamps chce im dac troche odpoczac i wpusci przynajmniej 2 z nich na cala druga polowe. Juz nie trzeba grac tak asekuracyjnie, kalkulowanie i faza grupowa na szczescie dobiegaja konca...
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Szwajcaria - Francja
Typ: obie drużyny strzelą gola - TAK
Kurs: 2.20 (STS)⛔

Przyłączam się do wszystkich opinii dla których w tym spotkaniu &quot;pachnie remisem&quot;. Uważam jednak, że skoro Rumunom udało się Francji strzelić bramkę a Albania też potrafiła &quot;postraszyć&quot; Trójkolorowych to Szwajcaria może spokojnie pokusić się o wciśniecie żabojadom jednej bramki.
Zobaczymy...
Edit: Wynik 0:0
Gratulacje dla wszystkich &quot;underowców&quot; i tych co typowali 0:0. Francja miała dziś swoje szanse a ten &quot;rajd&quot; Sissoko - klasa.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Szwajcaria - Francja
Ile goli zostanie zdobytych?
Typ: Mniej niż 2,5
Rumunia - Albania
Ile goli zostanie zdobytych?
Typ: Mniej niż 2,5
Ako: 2.32
Bwin


Od siebie na dziś proponuję coś takiego. Będzie krótko bo za 25 minut rozpocznie się ostatnia kolejka.
Nie oglądamy za dużo tych bramek i nie spodziewam się, że dziś będzie inaczej.
Francja pewna awansu powinna kontrolować grę, spokojnie rozgrywać piłkę i szukać okazji do bramki. Nikt raczej nie będzie się forsować, aby nie było kontuzji i kartek, na fazę pucharową każdy chce być gotowy w 100%.
Albania najsłabsza drużyna w grupie, ale bardzo dzielnie walczyli i pokazali się z bardzo dobrej strony. Tutaj wyżej cenię Rumunię, zespół z większym doświadczeniem i lepszymi zawodnikami.
Kraina Popka na turnieju jeszcze bez bramki. Czy dziś to się zmieni? Wątpię.
W obu spotkaniach nie spodziewam się gradu bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
P 73

phamrol

Użytkownik
Mimo, ze zagralem na over 1.5 to jestem zdala od wysuwania wnioskow, ze mecz ustawiony, zagrali na remis itp. itd... W poprzeczke trudniej trafic niz w bramke
Na to spotkanie największy wplyw mial mecz Rumunia - Albania, gdzie zwlaszcza druzyna Szwajcarii znala wynik. Było to widac po 70 minucie i tym &quot;wysokim pressingu&quot;. Nie mniej Szwajcaria gra tragiczny futbol, bez napastnika, a awans zawdzieczaja tylko i wylacznie Sommerowi ktory trzyma poziom w obronie.
 
Do góry Bottom