>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 19.06.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na niedzielę - 19. Czerwca


Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Formula 1 - GP Europy
Godzina: 15:00
Typ: Hamilton nie zostanie sklasyfikowany
Kurs: 6
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Grajcie juz teraz bo beda na pewno spadki. Lewis bedzie sie przebijal z 10 miejsca i jest spora szansa ze sie rozbije. Tor bardzo waski, uliczny a Lewis goraca glowa. Polecam na prawde kto zna Lewisa ten wie co on moze nawywijac. Kurs wyborny! Na starcie bedzie close race a Mercedes najszybszy zdecydowanie bolid w stawce wiec moc w porownaniu do innych bolidow powinna byc duzo wieksza. Podejrzewam ze juz na 1 okrazeniu moze byc zaklad zaliczony na plus. Polecam
100
 
bate330 35

bate330

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO
Godzina: 4:00
Spotkanie: Meksyk-Chile
Typ: 1
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jak dla mnie Chile do tej pory nic atrakcyjnego nie pokazało w tej edycji Copa America ani we wcześniejszych meczach - nie pokonali żadnego znaczącego zespołu do tej pory. Obrona kiepska, atak taki sobie, ten zespół ma o wiele większy potencjał niż go prezentuje, a faza do której zaszedł i tak jest wysoka. W sumie to ciężko byłoby im nie wyjść z grupy z rywalami klasy Boliwii (najsłabszy zespół Ameryki Południowej), oraz Panamy... z którymi stracili naprawdę dużo bramek, w ogóle inna klasa zespołów. Jedyny trudny mecz z Argentyną przegrali 2:1 strzelając honorową bramkę w ostatniej minucie. Co innego można powiedzieć już o Meksyku, który jest w kapitalnej formie ograli już Chile przed mistrzostwami, w grupie radzili sobie świetnie, zmiażdzyli Urusów, o meczu z Jamajką nie będę wspominał bo to akurat też była inna klasa, z Wenezuelą zremisowali - ostatni mecz i średnio im zależało na zwycięstwie raczej, a w dodatku ta Wenezuela jest jakaś nieobliczalna w tej edycji turnieju ???? . Jak dla mnie Meksyk jest zespołem obecnie lepszym, z lepszą formą, choć sam poziom obu zespołów jest porównywalny, tak w tej tym razem raczej sprawiedliwiej byłoby gdyby to Meksyk zagrał w następnym etapie ;)
100
 
majekx 699K

majekx

Znawca A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Flamengo - Sao Paulo
Typ: un2,5+no bts
Kurs: 2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, wybieram typ: mniej niż 2,5 bramki i przynajmniej jeden zespół nie strzeli gola. Myślę, że zobaczymy zacięte spotkanie... ale z minimalną ilością goli. do tej pory na 8 spotkań w lidze Flamengo tylko w 3 meczach przekroczył próg 2,5 gola. Sao Paulo jeszcze mniej ma takich meczy - tylko 2. Oba zespoły także ze sporymi brakami kadrowymi. Gospodarze zagrają bez: Guerrero - Copa, Martins - pauzuje za kartki, Juan, Victor - kontuzje. Goście bez: Mendes - kartki, Kelvin, Hudson, Wesley, Guisao - kontuzje.
100
 
lukash006 119

lukash006

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Euro
Godzina: 21:00
Spotkanie: Szwajcaria - Francja
Typ: Szwajcaria lub remis (1X)
Kurs: 1.97
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Francja ma zapewnione wyjście z grupy. Szwajcaria jeszcze musi uważać na to aby nie wyprzedzili ją Rumuni(w przypadku wygrania z Albanią) bo wtedy będą musieli liczyć na to, że załapią się na awans z 3 miejsca. Patrząc na dwa poprzednie mecze Francuzów nie możemy mówić, że są pewniakiem co do wygrania te spotkania. Należy zwrócić uwagę na to, że skoro z reprezentacjami Rumunii i Albanii wygrywali rzutem na taśmę (zwycięskie bramki padały w ostatnich minutach) to całkiem prawdopodobna jest moja sugestia i typ. Francuzi z zapewnionym awansem do dalszej części mistrzostw nie powinni mieć aż takiego parcia na zwycięstwo i skupić się już na meczach ćwierćfinałowych. Szwajcarom pasowałby by tu do pewności 1 punkcik nie wspomnę już, że i 3 przyjęli by z pocałowaniem w rękę i dlatego mam nadzieję, że zawalczą w tym meczu i nie przegrają.
✅97
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
jankiel18 114

jankiel18

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Copa America
Godzina: 4:00
Spotkanie: Meksyk-Chile
Typ: Remis
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wyrownanie. Mecz bedzie Wyrownany. Ekipy o bardzo zblizonej klasie . Meksyk troche lepiej w grupie Chile bez Blysku ale to obroncy tytulu. Tanio skory nie sprzedaja. Remis duzo bardziej prawdopodobny niz zwyciestwo ktorejs ze stron. Polecam !!!
kiepska analiza
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Światowa
Godzina: 1:30
Spotkanie: Argentyna-Iran
Typ: Argentyna WYGRA pierwszy set i WYGRA mecz
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz za 3 min, więc postaram się szybko streścić analizę i mam nadzieję że jeszcze ktoś skorzysta. 4 razy grali ze sobą od 2011 roku i to są wszystkie mecze w historii, H2H wynosi 2-2, dwa zwycięstwa Argentyny i dwa Iranu. W tej lidze światowej obydwie ekipy mierzyły się z USA i Brazylią i obydwie dostały od Brazylii po 0:3 i od Iranu równo po 1:3, sprawa prosta, EWIDENTNY MECZ 50/50. h2h na to wskazuje jak i nawet identyczne dwa wyniki w tej lidze światowej, obydwie drużyny będą grac również w igrzyskach, potencjał niesamowicie zbliżony jak widać na każdym kroku. Ja idę w Stronę Argentyny którzy wygrali ostatnie spotkanie z nimi w 2015r, a także że jest na nich sporo większy kurs i ja to biorę z pocałowaniem ręki bo spodziewałem się równych kursów na to spotkanie, brać! Pozdrawiam!
100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Copa America
Godz: 04:00
Spotkanie Meksyk-Chile
Typ; Meksyk wygra dokładnie 1 golem 1 połowe.
Kurs 4.10
Buk Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym Chile będzie rywalizowało z Meksykiem, ekipa Chile jak i Meksykanie raczej sa drużynami które nie koncentrują się do końca na swojej obronie a próbują cos strzelić z przodu, według mnie w tym meczu będziemy świadkami kilku dobrych okazji do zdobycia bramki z obu stron, nie ma również za bardzo faworyta do zwycięstwa w tym meczu ponieważ obie ekipy w tych rozgrywkach spisuję się nieźle, Meksyk zanotował 2 wygrane oraz remis, Chile natomiast po porażce z Argentyną wzięło się za odrabianie strat i wygrało swoje kolejne 2 spotkania z zespołem Panamy oraz Boliwii łącznie strzelając aż 6 bramek, obie ekipy spotkały się całkiem niedawno w spotkaniu towarzyskim wtedy zespołem lepszym był Meksyk , który wygrał 2:1, myślę że w tym meczu do połowy już będziemy ogladali jakieś bramki,ale pewniakiem dla mnie jest bramka w drugiej połowie spotkania , na co jest niezły kurs, stawiam na bramki w tym meczu.
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
listonosz 13

listonosz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - EURO
Godzina: 21
Spotkanie: Szwajcaria - Francja
Typ: 2
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Rozpisywał się nie będę długo. Każdy chyba kto ogląda euro widzi jaki poziom reprezentują obydwie drużyny. Nie widzę tutaj innej opcji jak wygrana Francuzów, którzy nie odpuszcza i wygrają aby zapewnić sobie wyjście z pierwszego miejsca, co byłoby nie możliwe w przypadku porażki ze Szwajcarią co można byłoby uznać za małą niespodziankę. Wątpię aby Deschamps utrudniał sobie drogę do finału i grał z trudniejszymi rywalami wychodząc z niższego niż pierwsze miejsce. Poza tym Francuzi grają u siebie z rzeszą fanów na trybunach i chociażby dlatego chcieliby skompletować 9 oczek w fazie grupowej.
Szwajcarzy jak dla mnie małe rozczarowanie. Wymęczone w słabym stylu zwycięstwo z reprezentacją Albanii oraz remis z solidną jakby nie patrzeć drużyną Rumunii. Zbyt dużo indywidualności, które jak widać nie mogą się ze sobą zgrać co w połączeniu daje bardzo mizernie grającą ekipę na tegorocznym euro.
Dla mnie faworyt jest jeden i jest to Francja, a przy takim kursie są to pieniądze położone na stole ????
100
 
Semtex 225,2K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 04:00
Spotkanie: Meksyk - Chile
Typ: Over 2.5 gola
Kurs: 2.25
Buk: Bet365
Zdecydowanie mecz dnia na dzisiaj żadne euro się nie umywa. Sila ofensywna obydwu drużyn kieruje mnie dzisiaj do grania tego overu do tego obie ekipy sporo strzelają ale gra z tylu nie jest juz tak dobra wiec to tez powinno pomóc mojemu typowi. Mamy takich zawodników jak Chicharito, Guadrado, Jimenez czy Jose Corona, który popisal się ostatnio niesamowitym rajdem z bramka w meczu przeciwko Wenezueli, wszyscy jednocześnie nie zagrają w pierwszej 11 ale każdy z nich powinien dzisiaj dostać szanse bo to klasa sama w sobie na tej Copie. Po drugiej stronie: Vidal, Vargas, Sanchez wiec jak tu nie grać tych bramek? Meksyk bramki po fazie grupowej 6:2, Chile 7:5. Ciężko mi tutaj wskazać faworyta dlatego poszedłem w over bramkowy te 3 bramki powinniśmy spokojnie zobaczyć bo obie ekipy grają ofensywnie i sa dość overowe na tym turnieju do tego dzisiaj nie spodziewam tak kiepskiego widowiska jak w meczu Kolumbii z Wenezuelą, a raczej otwartej walki na noże. Mam nadzieje, ze się nie zawiodę.
ekipy spotkały się całkiem niedawno w spotkaniu towarzyskim wtedy zespołem lepszym był Meksyk , który wygrał 2:1, myślę że w tym meczu do połowy już będziemy ogladali jakieś bramki,ale pewniakiem dla mnie jest bramka w drugiej połowie spotkania , na co jest niezły kurs, stawiam na bramki w tym meczu.
2:1 to bylo 5 lat temu na Copie w Argentynie i to dla Chile, w ostatnim towarzyskim bylo 1:0. Sprawdzaj co piszesz.
125
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Copa America
Godzina: 04:00
Spotkanie: Meksyk - Chile
Typ: połowa/koniec Chile/Chile
Kurs: 4,90
Bukmacher: Unibet
Analiza: W ćwierćfinale Copa America Centenario, Meksyk zmierzy się z obrońcą tytułu. Wielu ludzi zachwyca się grą Meksyku, ja szczerze mówiąc uważam to za nieprawdziwy fakt, który wielokrotnie powtarzany stał się ogólną &quot;prawdą&quot;. W spotkaniu z Urugwajem, owszem, grali nieźle, ale tak naprawdę szybko zdobyli bramkę po samobóju, potem mieli rywala grającego w 10 a mimo tego nie byli w tym okresie czasu lepszą drużyną. Wygrali dzięki kontrowersyjnej bramce na 2-1, nie pamiętam dokładnie tej sytuacji, ale pamiętam, że Godin miał ogromne pretensje do sędziego już przed podyktowaniem rożnego/wolnego po którym padła bramka, a później gracze Urugwaju byli na trójkę sędziowską po prostu wściekli. Z Jamajką i Wenezuelą gra Meksyku również nie była jakaś świetna, a to przecież dużo słabsze na papierze zespoły. Chile przegrało z Argentyną, z Boliwią nie zachwyciło i wygrało po karnym z kapelusza w 98&#39;, jednak przeciwko Panamie podrażnieni pierwszym golem rywali, pokazali klasę i trzeba przyznać, że już do pierwszej połowy mogli strzelić 5 goli. Wreszcie obudziła się w nich ta furia, pasja w atakowaniu i znakomicie to wyglądało. Liczę, że to zwiastun ich rozkręcania się wraz z postępem w turnieju. Nie widzę faworyta w zespole Meksyku. Chile to obrońca tytułu, zespół o klasę lepszy. Środek pola Aranguiz-Diaz-Vidal jest lepszy od formacji Guardado-Herrera-Reyes. Na pozycji bramkarza, także spora przewaga Urugwaju. Również Alexis, jako gwiazda ataku jest lepszym graczem niż Chicharito. W Meksyku furorę zrobił rajd z ostatniego meczu Corony i wobec tego gracza są spore oczekiwania. Po obserwacji jego sezonu z Porto, wymowne jest to że po zmianie trenera przegrywa rywalizację z Brahimim i Varelą (czyli graczami, których podaje się w Portugalii jako najlepsze przykłady zawodników, z którymi Porto nie mogło wznieść się na poziom, pozwalający w ostatnim sezonie rywalizować z Benficą i Sportingiem). W kadrze Corona gra co prawda zawsze dużo lepiej, niż w Porto, ale nie należy go przeceniać i ja zaryzykuję stwierdzenie, że nie była to jakaś stabilna dyspozycja, a jedynie wybitna forma dnia i okoliczności. Stawiam, że Chile pokaże, iż jest lepszym teamem i pewnie wygra to spotkanie.
390
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - EURO
Godzina: 21:00
Spotkanie: Szwajcaria - Francja
Typ: X
Kurs: 2,90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Wczoraj Portugalia zawiodła a szczególnie CR7, z tego meczu weszły mi niestety tylko rzuty rożne, ale nie ma co rozpaczać, gramy dalej.
Dzisiaj gram X w meczu gospodarzy ze Szwajcarią, taki wynik daje obu ekipom wyjscie z grupy odpowiednio 1 Francja 2 Szwajcaria Rumuni wygrywajac wtedy z Albanią wyjdą z 3 miejsca i tak wlaśnie wydaje mi się że ułoży się tabela. Nie będę się już więcej na temat tego meczu rozpisywał, gram dzisiaj tylko ten remis nie dokładam rzutów rożnych i innych typów na to spotkanie... powodzenia
190
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 95

diego-duncan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Rumunia - Albania
Typ: Under 2,5
Kurs: 1,595
Bukmacher: Pinnacle
Po dwóch kolejkach grupy A układ tabeli francuskiego turnieju jest zgodny z oczekiwaniami. Stawkę z 6 oczkami i bilansem bramkowym 4:1 otwiera Francja, druga z 4 punktami i bilansem 2:1jest Szwajcaria, trzecia Rumunia ma oczko i 2:3 w bramkach natomiast dorobku punktowego i strzelonej bramki, za to z trzema straconymi stawkę zamykają Albańczycy. Francuzi i Szwajcarzy są już pewni awansu, ale niezwykle ważna w kontekście fazy pucharowej kolejność może jeszcze ulec zmianie. Zarówno Rumunia jak i Albania muszą dziś wygrać by awansować, z tą różnicą że Albańczycy będą musieli być lepsi od dwóch innych ekip z trzecich miejsc, na co są spore szanse. Ostatni mecz obie reprezentacje grały dwa lata temu, gdzie na neutralnym terenie Rumuni wygrali 1:0 po bramce w końcówce spotkania. Cztery z pięciu ostatnich meczów bezpośrednich tych drużyn kończyło się na maksymalnie dwóch bramkach. Należy jednak podkreślić, że dziesięć lat temu Rumuni w starciach z Albańczykami byli wyraźnymi faworytami, od tego czasu notowania Albańczyków znacznie wzrosły. Przechodząc do samego turnieju, Albania przegrała 0:1 ze Szwajcarią i 2:0 z Francją, natomiast oba wyniki są w moim odczuciu niesprawiedliwe gdyż Albania zasłużyła na dwa remisy. Rumuni z kolei zremisowali ze Szwajcarami 1:1 oraz przegrali z Francuzami 2:1 i tutaj mam podobne odczucia, w starciu z Francuzami również powinni zdobyć punkt. Krótko mówiąc, obie reprezentacje prezentują podobny poziom i styl gry. Wydaje mi się, że zobaczymy tutaj piłkarskie szachy, obie ekipy będą skupiać się na defensywie i dopiero w końcowej fazie meczu nastąpi wymiana ciosów. Warto jeszcze nadmienić, że jeśli nie liczyć rzutów karnych, to te dwie ekipy w łącznie czterech spotkaniach zdobyły zaledwie jedną bramkę. Kurs zdecydowanie zawyżony.
59
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
E 68

elusivepl

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Londyn
Godzina: 15:15
Spotkanie: Murray - Raonic
Typ: Raonic wygra set
Kurs: 1.81
Bukmacher: Winmasters
Analiza:
Zaznaczam że nie jestem znawcą tenisa. Na forum a także w tym dziale widać wielu bardzo dobrych ekspertów od tej gry z których typowań bardzo często korzystam. Jednak dziś jeszcze nie wrzucił żadnych typów więc ja postanowiłem wrzucić swój. Wybrałem na tapetę mecz finałowy w Londynie pomiędzy Murray a Raonic. Wydaje mi się że kurs na Murray&#39;a jest dość niski. Raonic dysponuje świetnym serwisem co oczywiście na kortach trawiastych ma ogromne znaczenie. W mojej ocenie Milos spokojnie jest w stanie wygrać min 1 seta jeśli nie cały mecz. Murray w tym turnieju zarówno w półfinale jak i Ćwierćfinale wygrywał w stosunku 2:1. Powodzenia
81
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 13

mat.g

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia, Veikkausliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: KuPS Kuopio - FC Inter Turku
Typ: 1
Kurs: 2,05
Bukmacher: bet365.com
Analiza: Witam ponownie, mimo tego że mój ostatni typ nie był szczęśliwi postanowiłem nie zmieniac strategii i znów zagrac ligę fińską. Tym razem 5 drużyna tabeli gra z 10 zespołem. (Liga liczy 12 ekip) KuPSu grają pewnie u siebie ostatni ich mecz na swoim terenie był to pojedynek z liderem tabeli zakończony remisem. FC Inter natomiast ma wielkie problemy z meczami na wyjeździe w 6 meczach zgromadził jak do tej pory tylko 4 punkty strzelając tyle samo bramek. Obecnie mają serie 4 meczy z rzędu z przegraną jako przyjezdni. Kurs mocno zachęca do grania. Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych.
105
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Chiny, Super Liga
Godzinna: 09:30
Spotkanie: Guangzhou R&amp;F - Beijing Guoan
Typ: over 3.5
Kurs: 4.33
Bukmacher: bet365
Analiza:
Niedzielne zmagania na boiskach Chińskiej Super Ligi rozpoczniemy od starcia sąsiadów w tabeli ze środka stawki - Guangzhou R&amp;F będzie podejmować Beijing Guoan.
Gospodarze mega trudny sezon rok temu, walka o utrzymanie do samego końca co na pewno było dużym zaskoczeniem. Stąd kilka zmian przed sezonem i wzmocnień. Nowy trener Serb Stojković z ofensywnym nastawieniem, stąd też kilka nowych twarzy w ataku Australijczyk Giannou czołowy strzelec ligi Greckiej, powrót z wypożyczenia do CSKA Olanare, Brazlijczyk Bruninho, a w składzie pozostał jego rodak Renatinho. To jest zestawienie z ogromną techniką a w szczególności z szybkością i zwinnością dlatego w kontrze i spotkaniach gdzie aż tak bardzo nie musza prowadzić gry czują się najlepiej. Wystarczy popatrzeć na ostatnie starcia gdzie mało strzelali i mało tracili ale to byli rywale z dolnej półki z którymi musieli prowadzić grę a dziś więcej szans a na kontrę a wówczas w takich spotkaniach z ich udziałem bramek nie brakuje.
Goście po słabym początku, który zaowocował zmianą na stanowisku trenera powoli łapią swój rytm. Szczególnie forma strzelecka jest bardzo dobra a to przynosi po prostu punkty. Udało się min. ograć Shanghai SIPG 2:1, Luneng 0:2, progres w ataku widać gołym okiem nie tylko w wynikach ale i na boisku, tak naprawdę oglądając ostatnie starcia to jest jeszcze sporo rezerwy bo marnowali jeszcze kilka świetnych akcji. Jak zwykle mocni w kontrze i stałych fragmentach gry. Defensywa też mocnym punktem jak zwykle ale na pewno mankamenty pojawiają się z ekipami dysponującymi w ataku dużo szybkością i zwinnością a jak wspomniałem to są atuty gospodarzy tego starcia – stąd min porażki z Guangzhou 0:3, Jaingsu 1:2 czy Hebei i wszystko przed własną publicznością a dziś dodatkowo mamy wyjazd.
Obie ekipy mają wysokie aspirację a już na pewno goście którzy od kilku lata na podium, dla jednych i drugich to ostatni dzwonek na włączenie się jeszcze do walki dlatego spodziewam się otwartego meczu, w który szybka bramka zrobi swoje.
100
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, Euro 2016
Data: 19.06 21:00
Spotkanie: Rumunia-Albania
Typ:Rumunia -1,5
Kurs: 4.6
Bukmacher:unibet
Analiza:
Rumunia w ostatniej kolejce podejmie najsłabszą drużynę w grupie, jak dotąd mierzyli się z Francją i Szwajcarią grając dosyć solidny futbol, do niespodzianki z Francją brakło odrobinę szczęścia, ze Szwajcarią można powiedzieć mecz wyrównany na obustronnym poziomie i podział punktów co jednocześnie skutkuję że Rumuni z dorobkiem 1 punktu będą walczyli o awans prawdopodobnie z 3 pozycji, gdyż w równoległym spotkaniu ich grupy pachnie obustronną satysfakcją z podziału punktów.Albania bez szans na awans jednak z pewnością będą się chcieli godnie pożegnać z turniejem na którym występują po raz pierwszy w historii.W pierwszym meczu ze Szwajcarami zagrali trochę bojaźliwie i tak na dobrą sprawę powinni przegrać spotkanie o wiele wyżej choć sami zmarnowali 2 sytuacje z których nie zdobyć gola po prostu nie wypada.Z Francją zagrali już dobrze, byli zorganizowania ale Francuzi też chyba do tego meczu nie podeszli jak do czegoś ważnego.Dzisiaj Albania na pewno będzie bardziej pewni siebie, nie mają na sobie żadnej presji, z kolei Rumunia też nie zlekceważy rywala, są głodni zwycięstwa po dwóch niezłych spotkaniach no i upragnionego awansu które powinno dać im zwycięstwo
100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Halle 2016 - FINAŁ
Godzina: 15:00
Spotkanie:
Zverev A. - Mayer F.
Typ: Mayer F.
Kurs: 2.70
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dwóch Niemców w niemieckim finale, jeden 19-latek, drugi 32-latek. Obaj zagrali tutaj po dwa bardzo dobre mecze, Zverev pokonał solidnego Baghdatisa i samego Rogera Federera który nie oszukujmy się nie ma najlepszego sezonu z powodu urazu, a Florian Mayer wygrał tutaj bardzo pewnie z sensacją ostatnich 2 sezonów Dominikiem Thiemem i ubiegłorocznym finalistą Andreasem Seppim.
Myślę, że faworyzowanie aż tak bardzo nastoletniego chłopaka jest tutaj błędem, bo obaj są w świetnej formie za to Mayer jest o wiele bardziej doświadczony. Dla młodego &quot;Alexa&quot; będzie to dopiero drugi finał ATP, wcześniej przegrał w Nicei z Thiemem po bardzo wyrównanym 3-setowym spotkaniu, ale 3 seta młody Niemiec przegrał seta do 0! To tylko potwierdza, że jeszcze nastoletnia psychika u tego zawodnika mocno działa na jego niekorzyść.
Bardzo ciekawie zapowiada się te spotkanie, jednak po 1,50 nie zagrałbym na 19-latka w finale przeciwko świetnie wyglądającemu Mayerowi. Zapewne niemiecka publika będzie bardziej kibicowała młokosowi, to rozsądek bierze górę i stawiam tutaj po prostu na doświadczenie.
170
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
S 406

skalp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Szwajcaria - Francja
Typ: Giroud zdobędzie bramkę
Kurs: 2,87
Bukmacher: bet365
Analiza:
Sytuacja w grupie oznacza że, teoretycznie obie drużyny osiągnęłyby to co chcą przy remisie i moim zdaniem jest to prawdopodobny rezultat, natomiast bez bramek się nie obędzie. Oczekuje pierwszego naprawdę dobrego meczu ze strony gospodarzy, do tej pory brakowało im moim zdaniem trochę ....luzu. Sytuacji dobrych to sobie stworzyli na 10 bramek w tych obu meczach. Giroud w meczach kontrolnych pokazywał, że trafił z formą, brakuje mu póki co tego co zawsze, czyli skuteczności, ale moim zdaniem do sytuacji bardzo klarownych dochodzi często i ma ten feeling. Teraz poparte wyluzowaniem powinno przynieść bramkę.
ZWROT
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chiny, Super Liga
Godzina: 13:45
Spotkanie: Shanghai Shenhua - Hangzhou Greentown
Typ: 1/over 2,5
Kurs: 2,20
Bukmacher: bet365
Analiza:
Gospodarze - drużyna, która w okienku transferowym zakupiła np. Demba Ba z Besiktasu, czy Guarina z Interu Mediolan. Oprócz tego dokonała paru solidnych zakupów, o których nie będę mówił, bo pewnie nikomu z nas te nazwiska nic nie powiedzą (link do transferów). Hangzhou to drużyna o dużo niższym budżecie, jak i dużo niższej pozycji w tabeli ligowej. W meczach wyjazdowych zdobyli do tej pory 1 gola w 6 meczach, który zapewnił jedyny zdobyty punkt w delegacji. Shanghai zupełnie odwrotnie jeżeli chodzi o grę - 3 wygrane i 3 remisy na własnym obiekcie, podczas których strzelili już 13 goli, a stracili tylko 5. Ich największa gwiazda - Senegalczyk, aktualnie zajmuje pozycję lidera w klasyfikacji strzelców z dorobkiem 9 goli, które zdobył w 13 rozegranych meczach. Dzisiaj przeciwnik słaby, a więc można się spodziewać kolejnego albo kolejnych trafień ze strony Demby. Wg mnie w tym meczu pewnie zwycięży drużyna gospodarzy.
120
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom