bartolini1

Federer dziś tragicznie, fh, praca nóg.. mam nadzieję, że to jeszcze brak ogrania po kontuzji, bo przykro byłoby go takiego oglądać podczas Wimbledonu.

noname007x 3,3K

noname007x

Powiem tak. NIESAMOWITE! Moglem zamknac Federera z mega zyskiem al niee po co przeciez jak wygral seta to ugra mecz no ale nie tym razem. Jak Belgie @1,89 Unibet zatopie to ja juz nie wiem o co tu chodzi
Jeśli grałeś live na Feda to miej sam do siebie pretensje, bo Zverev od początku meczu dobrze gra.

noname007x

3 set under 12,5 1,61 Bet365

tak jak w 2 secie, wątpię, aby do TB doszli. Gemy są coraz bardziej wyrównane.

Forum VIP
No niestety...widać, że na Rogera już nie ma sensu stawiać...On jeszcze przez dłuższy czas będzie faworytem mocnym u buków w takich meczach. Na Wimbledonie jak trafi na kogos w stylu Thiem, Zverev, czy inni lepsi to zdecydowanie warto grać przeciwko Szwajcarowi po kursach pewnie ponad 3.00

strzala 377

strzala

Kaszewiak z Paszkowskim się świetnie bawią a ja przeżywam stany zawałowe ???? Widać, że U20 bo idą cały czas seriami, niemalże cały mecz ???? Teraz TB i 2-0 -&gt; 2-4 -&gt; 6-4 także pewnie jak wyślę tego posta będą już nasi przegrywać 6-8 (oby nie!)

strzala 377

strzala

Uuu.. Fijałek z Prudlem 12-15 w I secie... Brać się w garść i walczyć jeszcze o ten I set! Nie mogą odpaść dwie polskie pary z Olsztyna w II rundzie, nie mogą! A Łosiak z Kantorem chcąc nie chcąc... grają z najlepszymi...

walczyć Polska walczyć !!!

strzala 377

strzala

Stało się ???? Polacy przegrywają I seta do siedemnastu ????
No to od II seta należy włączyć najwyższy możliwy bieg i walczyć do upadłego!

egreg 942

egreg

Jak Belgie @1,89 Unibet zatopie to ja juz nie wiem o co tu chodzi
Hmm , jak Belgia dzisiaj nie wygra , to nic dziwnego się nie stanie... . Mieli formę na eliminacje , i ją zgubili , oj będą mieli problem , a to miał być &quot;czarny koń&quot; .
Niby fajnie atakują , ale brak im wykończenia i skuteczności, a w obronie raczej słabo...