>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje o EURO 2016 - informacje o EURO, bilety, dojazdy, noclegi itd.

karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Na Das Erste była reklama meczów na niedzielę - mają być wszystkie niedzielne mecze. Pytanie tylko czy będzie kanał dostępny czy zablokują :-|

CP kanał 471

Kto niby ma zablokować kanał? Polsat? Nie mają prawa.
 
M 0

master_buk

Użytkownik
Sprzedam bilety na mecz Polska-Niemcy na Euro 2016.
Sektor polskich kibiców A09, kategoria 3, czwartek 16 czerwca
Obecnie dostępne 2 bilety, miejsca obok siebie (3 bilet zarezerwowany)
800 zł za 1 sztukę. Bez problemu wejście na stadion, bo sam będę na meczu.
Odbiór osobisty pod stadionem Saint Denis w Paryzu już od 18:00. Zapraszam
kontakt komórka 577,02,33,88
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Gdzie jeszcze oprócz Wizja.tv udostępniają Polsat Sport 2? Pytam bo na wizji za premium można płacić paypal albo kartą kredytową a mnie te formy płatności raczej średnio interesują
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Ja korzystam z goldvod.tv - tam jest płatność szybkim przelewem. Póki co wszystko działa, bo ogólnie jak korzystam już z tej strony od zeszłego roku to zdarza im się czasem, że transmisja się zawiesi czy inne problemy techniczne. Z Euro na razie jest ok, mają dwa serwery z Polsat Sport 2, jak na razie to tylko chyba w sobotnim meczu Walii były chwilę problemy, tak to działa bez zarzutu. W tym tygodniu akurat oglądam na telefonie poprzez aplikację, bo siedzę w pracy na popołudniówkach i działa ok. Najwyżej wykup sobie premium na 3 dni, zobacz czy Ci odpowiada, a potem ewentualnie na dłużej.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jeśli ktoś szukałby kogoś do transportu na meczu Polski z Ukrainą chętnie dorzucę się do kosztów i zabiorę w podróż ????
 
M 0

miko17

Użytkownik
Witam jestem w Paryżu i sprzedam jeden bilet na mecz z Niemcami ,jedna osoba się wycofała cat 1RV CENA NOMINALNA-+33652877366
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Do wszystkich, którym Polsat wyłączył ZDF i ARD: Oni nie mogą zablokować
sygnału z satelity, bo wtedy dostępu nie mieli by też niemieccy
użytkownicy. Usunęli więc te kanały z listy kanałów, więc jeśli ktoś ma
dekoder CP należy: -wejść w menu -wejść w ustawienia -kliknąć
&quot;instalacja&quot; -wejść w &quot;ręczne wyszukiwanie kanałów&quot; -ustawić
częstotliwość 11054 dla ZDF cyframi, dac konieczne strzalke w lewi i w
prawo aby wrocila 11054 oraz wyszukać i zainstalować. Zapisac!
To samo dla 11541 dla ARD.
Oczywiście należy to zrobić pojedynczo-najpierw wyszukać na
częstotliwości dla ZDF a potem na częstotliwości dla ARD.
NIE DAJMY SIĘ SOLORZOWI! Do rozpowszechnienia.
Wpisać ręcznie kanał 1016 i tam powinien być, potem plusować po kanałach
i na 1020 kolejny niemiec.
U niektorych działa na kanałach 1020 i 1010.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
I 4

iznogud

Użytkownik
Cześć, mam jeden bilet, II Kategoria, w zasadzie puszczę &quot;po nominale&quot; (zmiana planów). Zostaw maila czy jakiś inny kontakt, jeśli jesteś realnie zainteresowany - nie mogę pisać PW.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Drużyna z drugiego miejsca Naszej grupy zagra z drugim miejscem grupy A czyli Szwajcaria albo Rumunia.Natomiast zwycięzca z kimś z 3miejsca grup A, B, F czyli może jeszcze dojść do takiej sytuacji że awans z drugiego miejsca będzie bardziej korzystny.
 
K 0

kosmopolak

Użytkownik
Siema, jak to jest z tymi voucherami? Trzeba je osobiscie odebrac czy tez moze to ktos inny zrobic, mam vouchery na 4 bilety na 1/8 i na 2bilety na 1/4 , niestety nie moge tam pojechac i osobiscie ich odebrac, wiecie cos moze o tym? Chetnie tez bym te vouchery odsprzedal w cenie 405 euro za caly pakiet. Czyli za tyle za ile je kupilem.
 
zwirek365 13

zwirek365

Użytkownik
Mam do Was pytanie, ma ktoś może informacje czy(a może raczej gdzie) na Stade Velodrome znajdę przechwalnie bagażu ? I ile ona orientacyjnie kosztuje?
 
P 4,8K

piniu922

Użytkownik
Witam
Mam do sprzedania dwa bilety na 1/8 finału mistrzostw Europy. Mecz jest w niedziele 26.06 godzina 21 w Tuluzie (zwycięzca grupy F - druga drużyna grupy E). Bilety 1 kategorii. Bilety wygrałem w konkursie coca-coli, niestety sam nie mogę pojechać. Cena do dogadania. W razie pytań proszę o kontakt na adres [email protected]
 
Do góry Bottom