>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wpłać 100 PLN i graj za 300 PLN w STS!

kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
@WsparcieSTS

W jaki sposób zamierzacie zrekompensować mi niemożność skorzystania z bonusu i zamrożenie moich pieniędzy?
w żaden sposób. jak o zostało napisane na czacie &quot;piniądze można w każdej chwili wypłacić&quot; :]:] podejście do klienta pierwsza klasa :grin:
 
P 53

pablos

Użytkownik
To już wiem czemu dzisiaj tyle przerw technicznych ???? Sam postawiłem wpłacone 100 PLN na live i kupony zostały rozliczone ok. 11. Mam nadzieję, że sie uda bonus odebrac jeszcze dziś (chociaż w wiadomości od STS było pisane, że do dwóch godzin od rozliczenia, a Pani na czacie deklarowała rano nawet 30 minut). Troche dziwne, że STS nie ogarnął bo wiadomo, że przy warunkach promocji dla stałych graczy (kupony tylko z dzisiaj) strona będzie mocno obciążona.
 
K 3

kolikor

Użytkownik
Kilka meczów na AKO połączysz bez problemów. Na tym polega akcja Porsche.
Nie połączysz kilku typów z jednego meczu.
To chyba oczywiste, że mecze AKO można łączyć:;/:. Ja pytam dlaczego nie można dodać opcji łączenia kilku wydarzeń na jednym kuponie w ramach jednego meczu Euro. Stawiam na wynik meczu + kto więcej rożnych + ilość spalonych + kto więcej żółtych kartek + ilość zmian w meczu. Takie zakłady są możliwe u konkurencji. STS się kolejny raz nie popisał. Niby multum podgier ale tylko jedno zdarzenie można zagrać. SŁABO!
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
To już wiem czemu dzisiaj tyle przerw technicznych ???? Sam postawiłem wpłacone 100 PLN na live i kupony zostały rozliczone ok. 11:30. Mam nadzieję, że sie uda bonus odebrac jeszcze dziś (chociaż w wiadomości od STS było pisane, że do dwóch godzin od rozliczenia, a Pani na czacie deklarowała rano nawet 30 minut). Troche dziwne, że STS nie ogarnął bo wiadomo, że przy warunkach promocji dla stałych graczy (kupony tylko z dzisiaj) strona będzie mocno obciążona.
a co miał ogarniać. bonus przyznawany tylko dziś. jutro już nie. masowe wpłacanie kasy przez ludzi. później blokada na stawianie kuponów. odblokowanie jej gdy bonus już z przepadnie. mnóstwo zaoszczędzonej kasy z nieprzyznanych bonusów. a ludzie którzy wpłacili to teraz nie będą przecież wypłacać tylko coś postawią. tak sie robi biznes po żydowsku.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Radze wam uważać na to co gracie, bo jak mecz Francji się kończy ok 23ciej i wam nie rozliczą zakładu do 24:00 to nie dostaniecie bonusa (tak się przynajmniej dowiedziałem z chatu)
(mówię tu o osobach mających już konto, korzystających z promocji 10.06)
 
P 53

pablos

Użytkownik
@Kaczy2205, dlatego ja z rana szybko puściłem parę kuponów na live, wychodząc na tym nawet trochę na plus. PRowo mogło być bardzo dobrze, bo w polskich bukach szału jeśli chodzi o bonusy za wpłaty nie ma, ale wyszło bardzo kiepsko.
 
B 0

bilii

Użytkownik
Zagrałem sobie w nocy przed meczem ze J.Hernandez strzeli gola po kursie 2,2 wlaczam kompa Hernandez faktycznie strzelil gola a zaklad rozliczony po kursie 1.0 no chyba sobie jaja robia
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
jakiś kabaret się robi z tej promocji, potem będzie że system padł i nie rozliczają zakładów, nie zdążą do 23:59 i tyle będzie z tego bonusa
 
_stan_ 553

_stan_

Użytkownik
Radze wam uważać na to co gracie, bo jak mecz Francji się kończy ok 23ciej i wam nie rozliczą zakładu do 24:00 to nie dostaniecie bonusa (tak się przynajmniej dowiedziałem z chatu)

(mówię tu o osobach mających już konto, korzystających z promocji 10.06)
Dokładnie tak będzie, odblokują możliwośc zawierania zakładów na wieczorne mecze, których &quot;przypadkowo&quot; nie zdążą rozliczyć ????
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Panowie, na pewno nie zrobimy tak, że strona zacznie działać o 21:00, nie zdążycie obstawić, a my Wam powiemy: sorry.

Analizujemy jak wybrnąć z sytuacji, abyście WY byli przede wszystkim jakkolwiek usatysfakcjonowani. Nie zależy nam na wpłatach z jednego dnia. Zależy nam, abyście grali u nas.

Za problemy dzisiejsze raz jeszcze przepraszamy. Wrócimy z konkretną wiadomością.
 
_stan_ 553

_stan_

Użytkownik
Panowie, na pewno nie zrobimy tak, że strona zacznie działać o 21:00, nie zdążycie obstawić, a my Wam powiemy: sorry.

Analizujemy jak wybrnąć z sytuacji, abyście WY byli przede wszystkim jakkolwiek usatysfakcjonowani. Nie zależy nam na wpłatach z jednego dnia. Zależy nam, abyście grali u nas.

Za problemy dzisiejsze raz jeszcze przepraszamy. Wrócimy z konkretną wiadomością.
Jak zacznie działać o 18 to i tak będzie &quot;po ptokach&quot; :] w sumie już i tak wiele ciekawych zakładów przepadło..

e: uruchamiając stronę po południu zmuszacie nas do grania zakładów na siłę, już lepiej sobie wypłacic tą stówę, niż ją przerżnąc na jakiejś np damskiej siatkówce i mieć 2 stówki w bonusie u takiego niepoważnego bukmachera
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
Panowie, na pewno nie zrobimy tak, że strona zacznie działać o 21:00, nie zdążycie obstawić, a my Wam powiemy: sorry.

Analizujemy jak wybrnąć z sytuacji, abyście WY byli przede wszystkim jakkolwiek usatysfakcjonowani. Nie zależy nam na wpłatach z jednego dnia. Zależy nam, abyście grali u nas.

Za problemy dzisiejsze raz jeszcze przepraszamy. Wrócimy z konkretną wiadomością.
nie wracajcie. wypad z rynku, zróbcie miejsce dla zagranicznych buków i nie robić więcej takich krzywych akcji jak dziś.
 
K 3

kolikor

Użytkownik
Chciałem zagrać zwykły kupon. Próbowałem przez 1,5 godziny, Nie udało się więc puściłem live, które dziwnym trafem działa. Niestety przegrałem. Chyba o to właśnie chodzi. Oni dobrze wiedzą, że ludzi się niecierpliwią i wkurzeni zgrają pierwszy przypadkowy mecz live. Oczywiście nie wszyscy ale kilkaset osób tak zrobi. To jest zwykłe cwaniactwo. Co do rozliczenia po 24.00 to akurat nie jest naszym problemem, jeżeli mecz się zakończył to jest już obowiązek bukmachera. Nie przyznanie w takim przypadku bonusu byłoby końcem STS-u.
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
ja się zdenerwowałem i zagrałem na live. kurs 1,7 wpadł ✅ tylko że już 30 minut nie rozliczone. może dopiero po 24 rozliczą błazny. wcale by mnie to nie zdziwiło
 
Do góry Bottom