>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
wielki szacunek dla Stanowskiego za ten tekst
napisal to o czym tutaj piszemy w kilka osob i jak widac nie tylko my widzimy ze jest proba zrobienia grubego walka sponsorowanego przez polskie firmy krzak

https://twitter.com/K_Stanowski/status/740271422036180992

na twitterze jedzie jak z gownem z tym oplacanym pajacem w okularkach,zdaje sie ze to ten sam matol atakowal Gowina w tv podczas rozmowy

takze wojna sie zaczyna i nie jestesmy na straconej pozycji,mysle ze zdzichu kostrubala powoli zaczyna wyrywac ostatnie klatki ze swojej lysej glowki,

a Juroszek byc moze teraz juz nie tylko sobie radosnie liczy o ile mu zysk wzrosnie jak ustawa wejdzie tylko raczej liczy o ile mu zysk spadnie gdyby jednak smrod byl za duzy i wejdzie ustawa od Gowina ????
Z Gowinem rozmawiał Ogórek z money.pl, nie Zatoński. A czy Zatoński jest opłacany przez buków zarejestrowanych (a tacy oczywiście są)? Akurat nie sądzę, choć nie jest tajemnicą, że Puls Biznesu dla którego pracuje na początku roku organizował sponsorowaną przez Totalizator Sportowy debatę w gronie buków zarejestrowanych w PL. Takie ma subiektywnie zdanie i tyle, a w gronie dziennikarzy i ich poglądów na tematy ustawy hazardowej akurat jestem bardzo dobrze zorientowany.
 
C 58

czymoch106

Użytkownik
Z Gowinem rozmawiał Ogórek z money.pl, nie Zatoński. A czy Zatoński jest opłacany przez buków zarejestrowanych (a tacy oczywiście są)? Akurat nie sądzę, choć nie jest tajemnicą, że Puls Biznesu dla którego pracuje na początku roku organizował sponsorowaną przez Totalizator Sportowy debatę w gronie buków zarejestrowanych w PL. Takie ma subiektywnie zdanie i tyle, a w gronie dziennikarzy i ich poglądów na tematy ustawy hazardowej akurat jestem bardzo dobrze zorientowany.
ok,w sumie tez mowa o dwoch przybyszach z ksiezyca na tym sniadaniu,to by sie zgadzalo ;)
 
C 445

cristovao

Użytkownik
a ja tam nie widzę w komentarzach w tekście u Stanowskiego postu od stron fb bojkotującej STS, dodajcie tam komentarze z fb a co za tym idzie ktoś może kliknąć i podać dalej stronę
a pb.pl to on zawsze wspiera te polskie firmy i nawet jakby był podatek 30% dla gracza to by to popierał bo to polska firma a te z zachodu są be i trzeba je ukarać skoro działają nielegalnie w PL
 
M 444

metallica

Użytkownik
metallica&gt;&gt; w nawiązaniu do treści tego wpisu jaki na PM dostałeś od wielonickowego: @dany877&gt;&gt;@ukradli mi rower&gt;&gt;@never777&gt;&gt;@musze schudnac&gt;&gt;@czymoch106 oraz tego zdjęcia z U$ i PLN jakie tu wrzucił
edi8 nie wiem jakie zdjęcie wrzucił, bo go nie widziałem, nie otwieram linków od czegoś o poziomie bakterii
&quot;@never777&gt;&gt; gram od 12 lat a zawrotna suma ktora wyplacam jest ponizej 1000 pln&quot;
hehe, to już czytałem, jak płakał, że nie chcą mu wypłacić kilku stówek. I co tu komentować.
 
M 444

metallica

Użytkownik
Przypomnę Wam tylko (tak, na wszelki wypadek, jakby ktoś już zapomniał...) ;) że temat ten dotyczy naszej wspólnej sprawy pt. &quot;USTAWA HAZARDOWA&quot;. W związku z czym nie jest to miejsce na wylewanie na siebie szamba i udawanie jakim to kto nie jest profesjonalistą i gdzie tacy jak on grają ;)
Swoją drogą, to gadanie o profesjonalistach (nie zawodowcach, bo to nie zawód) bez profesjonalistów, jest śmieszne. Więc radzę się przymknąć i wrócić do tematu.
Wasza durna dyskusja po raz kolejny generuje wśród nas podziały, a zdaje się, ze nie to jest naszym celem...
Niestety, moim zdaniem żadnego celu tutaj nie osiągniemy. Jak już Ci pisałem wcześniej, niewielu jest tutaj rozsądnych osób. Większość to &quot;klawiaturowi krzykacze&quot; z którymi nic się nie osiągnie. Przed dwoma laty głośna w całej Polsce była sprawa plusGSM. Poszukaj w temacie, jak go tutaj zjechali, a on tylko chciał nagłośnić problem jaki go spotkał od debila Kapicy. Wyobrażasz sobie (fantazjuje) gdyby jednak do jakiś konkretów miało dojść i nasze starania zainteresowały by opinię publiczną, a potem wychodzi taki chociażby &quot;szczoch106&quot; ze swoim rynsztokowym językiem?
Powodzenia.
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Niestety, moim zdaniem żadnego celu tutaj nie osiągniemy. Jak już Ci pisałem wcześniej, niewielu jest tutaj rozsądnych osób. Większość to &quot;klawiaturowi krzykacze&quot; z którymi nic się nie osiągnie. Przed dwoma laty głośna w całej Polsce była sprawa plusGSM. Poszukaj w temacie, jak go tutaj zjechali, a on tylko chciał nagłośnić problem jaki go spotkał od debila Kapicy. Wyobrażasz sobie (fantazjuje) gdyby jednak do jakiś konkretów miało dojść i nasze starania zainteresowały by opinię publiczną, a potem wychodzi taki chociażby &quot;szczoch106&quot; ze swoim rynsztokowym językiem?
Powodzenia.
Skompromitowałeś się wczoraj doszczętnie, nikt ci już nie odpisuje a ty dalej kontynuujesz oftopa. Skup się na ustawie hazardowej a nie personalnych docinkach.
 
S 0

szkielko1

Użytkownik
Czytać się tego nie da już... Koleś nikt tu nie potrzebuje twoich wypocin nie na temat oraz ewidentnego lobbowania za ziemniakami... Może wreszczcie któryś moderator wyczyści trochę ten temat???
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
BAN na te wszystkie kłótnie!!! Ma być merytorycznie, a nie w &quot;ping ponga&quot; gracie, jeden drugiemu piłeczkę oddaję, co za naród, co za koguty!!!
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Czytałem że wycofanie się Pinnaclesport byłoby dużą stratą więc tak się zastanawiam, czy ktoś z was jest w ogóle u tego bukmachera na plusie?? Wszyscy z moich znajomych na Pinku tylko tracą. Wąska oferta, mało dodatkowych zdarzeń.
 
L 0

lang

Użytkownik
Już od przyszłego roku, we wszystkich gazetach: &#39;Typerzy sportowi zakładają własne firmy! Sprawdź jak obniżyć ZUS i co możesz wpisać w koszta prowadzenia takiej działalności!&#39;
 
M 45

milosc

Użytkownik
Już od przyszłego roku, we wszystkich gazetach: &#39;Typerzy sportowi zakładają własne firmy! Sprawdź jak obniżyć ZUS i co możesz wpisać w koszta prowadzenia takiej działalności!&#39;
jakis link czy moze to twoj sen :p
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
W mediach coś zaczyna się dziac tutaj artykuł
[...]
Fakt opublikowania materiału dzisiaj, nie oznacza, że przedstawiciel MF udzielił dzisiaj wypowiedzi.
W &quot;mediach&quot; może się wiele dziać, ale najważniejsze co się dzieje poza mediami.
 
K 84

koszmar

Użytkownik
&quot;Projekt jest na etapie konsultacji spolecznych&quot;

Buhaha ????
Czy ktos moze mi wskazac miejsce, gdzie moge sie wypowiedziec?
Mam taki jakby tyci problem z poradzeniem sobie z tym wyzwaniem ????
 
piotr1990 6

piotr1990

Użytkownik
&quot;Projekt jest na etapie konsultacji spolecznych&quot;

Buhaha ????
Czy ktos moze mi wskazac miejsce, gdzie moge sie wypowiedziec?
Mam taki jakby tyci problem z poradzeniem sobie z tym wyzwaniem ????
Wszelkie uwagii dotyczace projektu Ministerstwa Finansow nalezy wysylac pod adresy email:

- [email protected]

- [email protected]

Mnie odpisali ???? Gwarantuje, ze jak kazdy z nas do nich napisze, to damy im mocno do myslenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom