>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wypłata

E 0

esuuu

Użytkownik
Witam jestem początkujący i chciałbym zapytać ile wynosi czas oczekiwania na przelanie pieniędzy na skrilla (oczywiście chodzi mi o wypłatę)

Pozdrawiam ????
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
jak jestes zweryfikowany to po kilku sekundach od zlecenia pieniadze juz masz na swoim skrillu a jak jestes niezweryfikowany to do kilku godzin
 
L 0

lang

Użytkownik
Zweryfikowani szybciej. Praktycznie od razu. Jeśli nie jesteś, to max. 24 godziny, ale zazwyczaj do 12
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Zawsze tylko na Skrilla wysyłacie? Da sie dokonac wyplaty na inne konto niz sie dokonuje wplat?
Jeżeli chodzi Ci o wypłatę na konto innej osoby, to nie ma szans. Nie próbuj nawet, bo tylko możesz narobić sobie problemów.
Jeśli pytasz o wypłatę inną metodą niż była wpłata, to zazwyczaj się nie da, ale u niektórych buków może to przejść.
 
D 0

d4nny

Użytkownik
Ludzie kombinują jak koń pod górę a potem psioczą na buków. Każdy buk ma regulamin i jeśli go łamiemy to czekają nas określone konsekwencje. Kilka lat temu wpłaty szły bardzo długo u wszystkich buków, teraz to jest kwestia nawet godziny na Skrill lub jednego dnia na rachunek w polskim banku.
 
F 0

flavius2

Użytkownik
Jest jakiś &quot;bezpieczny&quot; limit wypłaty jednorazowej, żeby się nikt nie przyczepił? Np. żeby nie przekraczac 2000zł czy mozna spokojnie więcej? Bo planowałem troche więcej wypłacić przez Skrill, będzie to moja pierwszaa wypłata.
 
S 0

sabziroo

Użytkownik
Dopóki sumy nie będą wysokie albo Twój dorobek materialny nieco podejrzany to nie masz czym sie przejmować zawsze możesz założyć 2-3 konta bankowe i rozdzielić wypłaty na te konta.
 
Do góry Bottom