>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Skrill na STS.pl!

madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
STS udostępnil nowy popularny kanal płatności Skrill(Moneybookers) Od teraz mozna wplacac za pośrednictwem Skrill od 10 zł. Duze udogodnienie według mnie, wielki plus dla nich✅✅✅ Info z maila.
 
vde 119

vde

Użytkownik
@mistrzpawel,
a po co wypłacać na Skrill? Jeśli ktoś na to pójdzie to według mnie właśnie będzie mieć interes by wypłacić na bankowe... ????
 
astana 439

astana

Użytkownik
Radzę zachować ostrożność,była już nauczka z Expektem,teraz marchew,a potem kijkiem,tego się obawiam.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Również nie polecam wpłacać do STS za pośrednictwem Skrill-u.
Jak dla mnie niepotrzebnie wtedy jakby przypisujemy email ze Skrill do naszych konkretnych danych osobowych z STS-u, co w przyszłości może doprowadzić do prześwietlenia naszych transakcji ze Skrill do innych bukmacherów, a tak w dalszym ciągu jesteśmy anonimowi (pisze o tym jedna z osób prowadząca regularnie stronę dotyczącą zakładów i ma w tym temacie zapewne większe doświadczenie, wiedzę i intuicję od nas).
Chociaż mimo wszystko Skrill jest dosyć bezpiecznym sposobem wpłacania/wypłacania to w przypadku STS myślę, że przelew bankowy w zupełności wystarczy, gdyż zapewne przez większość graczy ich oferta jest uzupełnieniem do poważniejszej listy buków.
Dodatkowo, jeśli wypłaty można realizować tylko poprzez przelew bankowy, to w tym przypadku, główna zaleta Skrillu jest w sporym stopniu zmniejszona.
 
K 1

kylko

Użytkownik
@mistrzpawel,
a po co wypłacać na Skrill? Jeśli ktoś na to pójdzie to według mnie właśnie będzie mieć interes by wypłacić na bankowe... ????

też od razu pomyślałem że można łatwo wyprać kasę, ale na necie nie da się niestety obejść podatku 21% &quot;wszystkie identyczne kupony są traktowane jako jeden&quot; - całkowicie inaczej wygląda sprawa w punkcie naziemnym.


A co do wpłat przez skrill to ja osobiście nigdy nie zostawię e-maila takiemu krzakowi jak sts, jestem przekonany na 100% że część danych na pewno wycieknie do kapicy. Zresztą nie widzę w ogóle sensu zakładać tam konta kursy to całkowite dno (już nawet konkurencyjna fortuna ich dawno prześcignęła) i dodatkowo 12% podatku;)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
też od razu pomyślałem że można łatwo wyprać kasę, ale na necie nie da się niestety
obejść podatku 21% &quot;wszystkie identyczne kupony są traktowane jako jeden&quot; - całkowicie inaczej wygląda sprawa w punkcie naziemnym.
W historii tego forum tylko jeden, już zbanowany za chamstwo i lamerstwo user @15141993 pisał o rzekomym podatku 21%:
Ogólnie granie u naziemnych nie ma sensu ładują podatek od wygranej 21%.
czyli kolejny nick @15141993 to obecnie &quot;nowy&quot; user @kylko ????
Nick nowy - a lamerstwo po staremu!
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Dodatkowo, jeśli wypłaty można realizować tylko poprzez przelew bankowy, to w tym przypadku, główna zaleta Skrillu jest w sporym stopniu zmniejszona.
Jesteśmy na etapie dopinania formalności ze Skrillem. Już niedługo użytkownicy STS.pl będą mogli również wypłacać swoje środki, jeśli taka jest ich preferencja.
 
L 0

lang

Użytkownik
Uważam, że to niepotrzebne. Po co powiązywać nie do końca zgodne z prawem podatkowym zakłady i polskiego bukmachera jednym kontem..
 
slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
Skoro już gracie u realnego bukmachera to po co wypłata na skrill? Zgadzam się ze wszystkimi tutaj, żeby lepiej uważać, wpłata jeszcze jako tako spoko, ale wypłata lepiej wtedy na konto i full legal
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
temat trochę przycichł, a nie powinien - otóż znajomy pokazał mi ciekawego maila jakiego otrzymał od STS, w którym to straszą chłopaka, że zgłoszą go do Głównego Inspektora Informacji Finansowej tylko za to, że dokonywał depozytów za pomocą skrill - poproszę go jutro o jakiegoś screena i zapodam, żeby nie było, że bajki opowiadam ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Przecież w dalszym ciągu jest możliwość wpłaty na Skrill natomiast nie można wypłacić.... więc po co wybierać tę metodę płatności.
 
A 205

amindada

Użytkownik
temat trochę przycichł, a nie powinien - otóż znajomy pokazał mi ciekawego maila jakiego otrzymał od STS, w którym to straszą chłopaka, że zgłoszą go do Głównego Inspektora Informacji Finansowej tylko za to, że dokonywał depozytów za pomocą skrill - poproszę go jutro o jakiegoś screena i zapodam, żeby nie było, że bajki opowiadam ;)
Co ma na celu to straszenie to nie wiem. A swoja drogą to Skrill jest legalny , chyba ze problem mógłby byc jakby polskie wladze wystapily do skrilla o historie transakcji itp.
 
Do góry Bottom