>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Deszcz a Tenis

kareem33 74

kareem33

Użytkownik
Czy jest coś bardziej irytującego w tenisie, od przerywanych gier z powodu nawet malutkiego deszczu?Jest to problem powszechnie znany i rzadko, który turniej odbywa się bez takich przerw, wiadomo wpływu na aurę nie ma nikt, ale już na to żeby zamontować nawet jakieś prowizoryczne zadaszenie nad kortem, aby turnieje w miarę sprawnie przebiegały już tak, a koszty tego nie są zbyt wysokie.Piszę ten temat bo obstawiłem jeden mecz z challengera w tenisie w poniedziałek,który zamyka mi kupon, mamy już czwartek a mecz do tej pory się nie odbył.Miałem ostatnio okazję grać w tenisa na ziemi podczas deszczu i to nie jest jakiś wielki problem, co innego trawa czy nawierzchnia twarda bo wiadomo jest ślisko, ale na ziemi to nawet gra się przyjemniej jak woda leci z nieba, a jakoś organizatorzy nigdy nie dopuszczają zawodników do gry podczas nawet mlalutkiej mżawki.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Akurat na French Open sędziowie puszczali mecze, kiedy padał niewielki deszcz. Myślę, że przy niewielkich opadach jest to osobista decyzja sędziego i zależy to wyłącznie od niego.
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
bo jeśli chodzi o mączkę to da się grać jak trochę pokropi, ale nie w przypadku hard courtu albo trawy, gdzie jak deszcz popada to wiadomo że zaraz robi się ślisko..
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Chodzi o bardzo prostą rzecz, po pewnym czasie piłka tenisowa zmienia swoje właściwości pod wpływem deszczu. Staje się cięższa od deszczu i mokrej mączki na korcie.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Temat stary ale żeby nie tworzyć nic nowego postanowiłem sie podczepić.
Wszyscy zapewne widzieliśmy dzisiejszy mecz(jesli można to tak nazwać) Agnieszki Radwańskiej z Pironkovą.
Na pomeczowej konferencji Polka głośno wyrażała swoje niezadowolenie z decyzji organizatorów aby jednak wyjść i grać. Zastanawiała się o co wogóle w tym wszystkim chodziło no i zasadniczo sprawa wygląda na dość kosztowną:\
Roland Garros: deszczowe granie w Paryżu uchroniło organizatorów od strat

http://eurosport.onet.pl/tenis/roland-garros/roland-garros-deszczowe-granie-w-paryzu-uchronilo-organizatorow-od-strat/7kyjwl

Artykuł wart przeczytania
 
L 0

lang

Użytkownik
Podobno za 4 lata doczekamy się zadaszenia i oświetlenia nad kortem głównym w Paryżu, przynajmniej tak twierdzi dyrektor RG. Ciekawe jak przekonali sąsiedztwo, żeby jednak wyraziło zgodę :grin:
 
Do góry Bottom