>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ligi pozostałe 2015/2016

Status
Zamknięty.
K 0

kurczaf

Użytkownik
Co myślicie na temat meczu Panathinaikos - Olympiakos ? Mi się wydaje że kurs 3.0 na wygraną Olympiakosu to dobra lokata na dzisiaj ? W poprzednim meczu na boisku koniczynek Olympiakos poradził sobie z nimi i teraz będą chcieli zakończyć tą rywalizacje. Jak ktoś ma jakieś przemyślenia lub wiedzę o jakiś kontuzjach niech piszę ????
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
A mnie tu kusi over 35 w I kwarcie - zaczna z grubej rury moim zdaniem i im blizej konca tym bardziej beda bronic i przytrzymywac pilke jak to czasami w meczach na szczycie bywa gdy liczy sie kazdy rzut.....handy +5 olympiacos 1.9 tez nie złe
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Fajny kurs na Olympiakos bo mecz jest w 100% 50/50 co pokazały 3 ostatnie. Wyniki na styku i decydowała koncówka. Oglądałem 2 ostatnie mecze i dawno nie widziałem tak słabego Panathinakosu i Olympiakosu. Nie wiem co sie z tymi drużynami stało, ale szkoda bo kiedyś sie je świetnie oglądało. Mimo wszystko Olympiakos ma lepszy skład i myślę, że dzisiaj wygrają. Można lekko spróbować

Olympiakos @3 Bet365✅
Olympiakos +10,5 @1,4 Bet365 - DO DUBELKA IDEOLO
✅

BAAAAAAAAAAANG
 
L 63

l7

Użytkownik
Printezis*out.
Skad info?

A juz mam:

A foot injury is likely to rule Giorgos Printezis out of the last matches of the season, while he could also miss the Olympic Qualifying Tournament in Turin.

The Olympiakos forward is expecting the results of the MRI, but reports say that he will not be able to play for the remainder of the season.

Printezis has been playing with an injury, but things got worse yesterday during the third match of the finals against Panathinaikos.
Patrzac na to jak wyrownana jest to seria, a i tak zastanawialem sie nad typwm na PAO, to pozostaje tylko podbic:
PAO - Olympiakos 1, Bwin, kurs: 1.42
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Olympiakos świetnie, jutro też mam ciekawe spotaknie.

Frankfurt win @1,83 Bet365⛔ Nie wiem co się działo w ostatniej kwarcie bo to rzucilem wszystko w pizdu, wynik 19:37. Szkoda, że tak późno sie obudzili

Pierwszy mecz zakonczył się wielką niespodzianką, która na ten moment ułożyła serię. Drugie spotkanie było już wyrównane, ale w końcówce Ulm wygrał spotkanie. Trzecie to juz całkowicie inna historia i przebieg był taki jak spodziewałem się w pierwszy meczu, czyli zdecydowana dominacja gości i spora wygrana (-29!!). Jeżeli gracze z Frankfurtu chcą zagrać w finale, muszą jutro wygrać. Skład maja lepszy, bardziej doświadczony i to oni moim zdaniem jutro wygrają. Oglądałem wiele ich spotkań w sezonie, a także całą serię z Albą i naprawdę grają fajny basket i jak awansują do finału to Brose może mieć ciężko.

Murcia +19,5 @1,48 Bet65⛔
Murcia +15,5 @1,9 Bet365
⛔

Murcia w pierwszych dwóch meczach zagrała fenomenalnie. W pierwszym nastraszyła Real, a w drugim u siebie wygrała! Prawda jest taka, że ten kto interesuje się europejskim koszem wie, że Real to już nie ten Real co kiedyś. Oglądałem oba spotkania i gracze Murci fajnie się prezentują i wyczuli szanse na zrobienie niespodzianki. No bądźmy szczerzy, pierwszy mecz przegrany 107:103 (rzucić tyle punktów na wyjeździe Realowi? WOOW!), a drugi u siebie wygrany 91:87! Warto myśle zagrać na takie handi.

Do podbitki warto jutro :
Laboral Kutxa @1,31 Bet365 Drużyna lekko przeceniana przez wielu (przykład mecz o trzecie miejsce w Eurolidze, gdzie kurs był 1,5 na nich, a na Lokomotiw z 2,5. Tak, też ładnie wyczułem zawyżony kurs ???? ). Lecz jutro jednak powinni spokojnie wygrać z Gran Canarią, która wiele sobą nie prezentuje.✅

Zalgiris Kaunas @1,21 Bet365 Drugi mecz zaskakująco przegrany sporą ilością puntków, jutro sie zemszczą.✅
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Nie,zgodze sie z Quintana.
Ulm ostatni mecz po pierwszej kwarcie odpuscił.
Dziś Frankfurt polegnie.
Moim zdaniem hura optymizm na Laboral,też niewskazany,Canaria,to mocny zespół i dużo sie w tej parze może dziać.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Problem w koszykówce jest taki, że 90% zespołów to drużyny własnych parkietów i Laboral u siebie piekielnie mocny, tylko jedna porażka do wytłumaczenia z Malagą, przed arcyważnym meczem z Barceloną w Eurolidze...
 
K 21

kokimbo

Użytkownik
Bo nie ma szans, zeby Kazan cos urwal w Moskwie, ale handicap na +16,5 interesujacy.
Unics kazan - vice lider VTB ligi.
CSKA nie gra aktualnie takiego basteku jak jeszcze kilka miesiecy temu, gdzie gromili wszystkich jak chcieli.
Z kolei Unics też nie grali ostatnio z Zenitem swojego najlepszego basketu, lecz to nie są bolki, +16,5 handicap wygląda bardzo dobrze dlatego wchodzę w to bardzo mocno.
Jak będzie? Boisko zweryfikuje.
Na ostatnie 7 spotkań między tymi drużynami tylko raz handicap +16 nie wszedł.
To tyle,
Powodzenia
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Hmmmmmm, ciekawy kurs na Valencie z Realem. Jak wiadomo Madryt już nie jest taki dobry jak kiedyś, natomiast Valencia gra naprawdę fajnie. Real męczył się z Murcią, ostatni mecz niby spokojnie 19 punktów przewagi, ale dwa poprzednie to była przecież katorga z jedną porażką. Valencia odprawiła spokojnie Malagę, która ogórem nie jest i potrafi grać. Mecze w sezonie różnie się układały. Obie drużyny wygrywały w delegacjach co jest dobrym znakiem, że Valencii pokonywanie Realu na wyjeździe wychodziło. Może i po świetnym początku sezonu Valencia spuścila trochę z tonu, miała ciekawe porażki gdzie prokuratura mogłaby się pojawić, ale lekko mozna spróbować, jestem mniej pewny niż z Olympiacosem, ale takiego kursu szkoda nie ruszyć.

Valencia @3,6
Valencia + 12,5 @ 1,41 do dubelka fajny kurs

Bet365
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Olympiakos świetnie, jutro też mam ciekawe spotaknie.

Frankfurt win @1,83 Bet365⛔ Nie wiem co się działo w ostatniej kwarcie bo to rzucilem wszystko w pizdu, wynik 19:37. Szkoda, że tak późno sie obudzili

Pierwszy mecz zakonczył się wielką niespodzianką, która na ten moment ułożyła serię. Drugie spotkanie było już wyrównane, ale w końcówce Ulm wygrał spotkanie. Trzecie to juz całkowicie inna historia i przebieg był taki jak spodziewałem się w pierwszy meczu, czyli zdecydowana dominacja gości i spora wygrana (-29!!). Jeżeli gracze z Frankfurtu chcą zagrać w finale, muszą jutro wygrać. Skład maja lepszy, bardziej doświadczony i to oni moim zdaniem jutro wygrają. Oglądałem wiele ich spotkań w sezonie, a także całą serię z Albą i naprawdę grają fajny basket i jak awansują do finału to Brose może mieć ciężko.

Murcia +19,5 @1,48 Bet65✅
Murcia +15,5 @1,9 Bet365
⛔

Murcia w pierwszych dwóch meczach zagrała fenomenalnie. W pierwszym nastraszyła Real, a w drugim u siebie wygrała! Prawda jest taka, że ten kto interesuje się europejskim koszem wie, że Real to już nie ten Real co kiedyś. Oglądałem oba spotkania i gracze Murci fajnie się prezentują i wyczuli szanse na zrobienie niespodzianki. No bądźmy szczerzy, pierwszy mecz przegrany 107:103 (rzucić tyle punktów na wyjeździe Realowi? WOOW!), a drugi u siebie wygrany 91:87! Warto myśle zagrać na takie handi.

Do podbitki warto jutro :
Laboral Kutxa @1,31 Bet365 Drużyna lekko przeceniana przez wielu (przykład mecz o trzecie miejsce w Eurolidze, gdzie kurs był 1,5 na nich, a na Lokomotiw z 2,5. Tak, też ładnie wyczułem zawyżony kurs ???? ). Lecz jutro jednak powinni spokojnie wygrać z Gran Canarią, która wiele sobą nie prezentuje.✅

Zalgiris Kaunas @1,21 Bet365 Drugi mecz zaskakująco przegrany sporą ilością puntków, jutro sie zemszczą.✅
Od kiedy 93:72 oznacza plus przy handicapie +19,5? :p
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Unics kazan - vice lider VTB ligi.
CSKA nie gra aktualnie takiego basteku jak jeszcze kilka miesiecy temu, gdzie gromili wszystkich jak chcieli.
Z kolei Unics też nie grali ostatnio z Zenitem swojego najlepszego basketu, lecz to nie są bolki, +16,5 handicap wygląda bardzo dobrze dlatego wchodzę w to bardzo mocno.

Jak będzie? Boisko zweryfikuje.

Na ostatnie 7 spotkań między tymi drużynami tylko raz handicap +16 nie wszedł.

To tyle,
Powodzenia
No to przecie napisalem , ze handicap do grania, ale na wygrana , nie ma szans i nie wygraja, tam zadnego meczu, amen.
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Valencia na minus, ale jak pisałem zagubili się po dobrym początku sezonu ...

Barcelona-2,5 + Milano-2,5 @1,96 Bet365 7/10✅

Tutaj na faworytów, którzy spokojnie powinni pierwszy mecz wygrać. Składami lepsi i bardziej ograni. Drużyny typowo na swoją hale, powinno być bez problemu.

Fenerbahce -2,5 @1,86 Bet365 6/10⛔ TO SIĘ NAZYWA PECH, WYGRALI 2 PUNKTAMI. STRACILI PRZEWAGĘ 8 PUNKTÓW W OSTATNIEJ MINUCIE I NIE TRWAFIALI OSOBISTYCH ...

Fajny kurs na faworyta finałów w Turcji. Co prawda grają na wyjeździe, ale mają na tyle dobrą ekipę, aby to wygrać. Anadolu też fajna druzyna, ale do Fene podjazdu za bardzo nie mają.

Za 3/10 wszystko bez handi w treblu próbuje też @2,8 Bet365 ✅
Analizy słabe, bo mało czasu lece już, a wcześniej nie było czasu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
quintana 425

quintana

Użytkownik
Strasbourg-2,5 + Real Madryt-3,5 @1,9 Bet365✅✅

Dzisiaj zagram na drużynę z miasta, w którym znajduje się siedziba Parlamentu Europejskiego. Strasbourg celuje w mistrzostwo ligi i jest faworytem w serii z Lyonem. Składa mają zdecydowanie lepszy i co najważniejsze mają doświadczenie na arenie międzynarodowej co jest bardzo ważne. W sezonie mecze różnie się układały, ale jednak ostatni mecz rozgrywany bodajże 30 stycznia dzisiejsi gospodarze wygrali na wyjeździe różnicą około 20 punktów. W poprzedniej rundzie Lyon sprawił lekką niespodziankę eliminując beniaminka Monaco, ale jednak beniaminka bez doświadczenia, który i tak daleko zaszedł. Strasbourg rozprawił się z groźnym Le Mans. Myśle, że warto spróbować takie handi!

Drugi mecz to formalność, w pierwszym meczu Real można powiedzieć lekko mnie uciszył, bo liczyłem, że Valencia jednak coś może ugrać w tej serii. Handi małe, ja najbardziej do pobrania!

Ed. Trochę typowo jak to w bukmacherce. W pierwszy meczu Real zniszczył Valencie, na którą postawiłem, a wczoraj do końca nie byłem pewien czy Królewscy pokryją handi. Najważniejsze że ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
quintana 425

quintana

Użytkownik
Crvena Zvezda 6 lub więcej + Fenerbahce -5,5 @1,79 Bet365
Oferta dzisiaj uboga, to zagram takie ako z mniejszym kursem.

Crvena hegemon ligi Serbskiej powinien spokojnie poradzić sobie z Partizanem. Ostatni mecz na wyjeździe wygrali ledwo jednym punktem, ale zrobili to wygrywając ostatnią kwartę 25:14, więc szacunek za pościg. Pierwszy mecz u siebie natomiast wygrany różnicą 31 punktów, handi na luzie raczej.

Fene zrobiło to co miało zrobić, urwało jeden mecz na wyjeździe i wraca do siebie po kolejne dwa. Pierwszy mecz był bardzo zacięty, ale już drugi to byłą wyraźna przewaga Efesu, który w drugiej połowie nie dał szans rywalom. Wiadomo jaki handicap daje drużyną gra u siebie, dzisiaj powinien być pogrom, Fene jest po prostu lepsze. Rano na czysty win był kurs 1,29, teraz 1,14.

Ciekawe spotkanie czeka nas również w Valencii, gdzie miejscowi zmierzą sie z Realem Madryt. Pierwszy mecz to była zabawa dla Królewskich, natomiast drugi to już nerwówka, gdzie dopiero pod koniec uciekli na spokojny dystans. Oba kursy bardzo fajne i ciężko tu wybrać. Zagram jednak lekko Real z powodu zadyszki którą złapała Valencia po początku sezonu. Grali świetnie, ogrywali wszystkich, lecz potem zaczeli grać bardzo słabo co było widać w pierwszy meczu. Ogólnie sam Real ma dobry skład, nie do co kiedyś, ale powinni poradzić sobie dzisiaj. Lekko można spróbować

Real - 2,5 @2,05 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
korsarz81 210

korsarz81

Użytkownik
Pisze na szybko bo mecz za chwile
Crvena -11,5pkt totolotek
Fanatyczny doping i duzo lepsze umiejetności druzynowe licze na powtórke z meczu nr1
 
H 6

holmes

Użytkownik
LNB PRO A PLAY-OFF Mecz Nr. 4
LYON VILLEURBANNE - STRASBOURG
Godzina: 20.30
Typ: 1 zw. ✅ Kurs: 1.5 /Bet365/ Wynik: 60:59 mecz był mega wyrównany, w końcówce defensywa Lyonu spisała się na medal :cool:

Analiza:
W dzisiejszy wieczór Lyon po raz drugi podejmuje Strasbourg na własnym parkiecie w finale Play-off LNB PRO A we Francji. W konfrontacji po trzech meczach prowadzą goście 2-1. Poprzedni mecz obu drużyn u siebie Lyon wygrał gładko, masakrując swoich rywali 90:69. Skuteczność rzutowa z gry zarówno za 2pkt. , jak i za 3pkt. wyniosła powyżej 50%, do tego świetna gra w bloku defensywnym przełożyła się na różnicę w powyższym wyniku na korzyść Lyonu. Świetną skutecznością przede wszystkim za 3pkt. popisał się Ware Casper 5/7 celnych, wespół wtórował mu Lighty David - zdobywca 20 pkt.. Przedostatni mecz na własnym terenie Lyon wygrał także wymownie pokonując lidera sezonu zasadniczego Monaco 80:59. W moim odczuciu jako obserwatora tych potyczek mamy do czynienia ze świetnym przygotowaniem formy przez gospodarzy na końcową fazę rozgrywek.

Swój typ opieram na ostatnich pewnych victoriach Lyonu w Astroballe. Liczę że po raz kolejny odniosą przekonujące zwycięstwo, we własnej hali która również za sprawą dopingu swoich fanatycznych kibiców powtórnie zgotuje piekło przyjezdnym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom