>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy macie swoje tajne systemy?

piterptf 424

piterptf

Użytkownik
Siemanko,

Witam w tym temacie chciałbym tylko zapytać czy macie swoje tajne systemy których nie udostępniacie a dają wam regularny zysk?

Nie pytam jakie to są bo każdy ma swój często gęsto metodą prób i błędów,
Czysta ciekawość ;)

Pozdrawiam życze miłego dnia!
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Cześć. I jeśli Ci odpowiem, że &quot;tak&quot;, to w jaki sposób ta odpowiedź rozwinie temat merytorycznie? Ktoś odpowie, że &quot;nie&quot;, i co dalej?
 
H 13

hooma

Użytkownik
Ja kiedyś przesiadywałem tutaj na zagranicznych forach mase czasu przy piffku i rozmyślałem i obliczałem i nic. Przyszedł dzień, że zaraziłem kolegę pomysłem i biegaliśmy z kartką i długopisem kilka godzin, nie wierząc, że nam się udało. Byłem na tyle pewien swego, że chciałem iśc przykładowy mecz obstawić swoją metodą, ale się wstrzymałem. Jak się obudziłem nazajutrz od razu załapałem, że pominąłem jedną możliwość i cały pomysł legł w gruzach. Bylo już tak gorąco, że zaczęliśmy z kumplem rozmyślać, czy buk nam pozwoli na taką grę, czy może odsprzedać za grubą kasę ten system i dobrze, że szybko ochłonęliśmy. Możę trochę poza teamtem, ale wtedy pojąłem, że bukmachera nie wykiwasz bo tam jest masa opłacanych analityków i matematyków i nie pozwolą mi na 100 pewności wygranej z danego spotkania :p
 
rokaszn 22

rokaszn

Użytkownik
hooma, ja miałem identycznie jak wpadłem na na http://forum.bukmacherskie.com/f18/parzysta-progresja-131357.html ten pomysł. Stwierdziłem, że właściwie nie da się nim przegrać, a potem dopiero zastosowałem symulację do sezonów z poprzednich lat i stwierdziłem, że skoro raz znalazłbym się na 23 progu progresji, to system jest jednak jak każdy - zawodny ???? Btw. największe pieniądze zarobiłem u buka grając dużymi (jak dla mnie dużymi, tzn. po kilkaset złotych) kwotami AKO złożone z kursów ok. 1,03. Wyszukiwałem mecze live, w których gospodarz ok. 60 minuty prowadzi 2-0 i obstawiałem, że wygra mecz. Weszło mi chyba 40 spotkań z rzędu i kapitał rósł aż miło, aż w końcu dwa kupony z rzędu nie weszły, co lepsze w obu meczach gospodarze dostali czerwoną kartkę kilka minut po moim obstawieniu i przegrali 2-3 ;)
 
piterptf 424

piterptf

Użytkownik
No właśnie ja także przesiedziałem X czasu na wyszukiwaniu systemu* &lt;złotego środka&gt;.

I znalazłem kilka* rzekomo cudownych &lt;wtedy dla mnie, nie teraz ???? &gt;
a jak to się okazało w praktyce są dobre ale nie w 100% hehe,
I tak sobie gram testując* niektóre oczywiste pomysły.
 
O 98

ozon1

Użytkownik
Nastepna metoda na Betfair i siedzenie caly dzien , wybierasz mecze z faworytem w przedziale kursow 1.5 i nizej , czekasz na szybkiego gola dla faworyta zanim kurs na niego wzrosl powyzej 1.7 i grasz lay tego faworyta , czyli ze nie wygra.Rynek jest wtedy przewartosciowany , a przez caly mecz moze zdarzyc sie duzo. Czasami trzeba czekac duzo meczy na zwyciestwo , ale z symulacji wynika , ze jest edge. Granie plaska stawka. Ale trzeba grac wszystko i nie omijac meczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
U mnie sprawdza się x/1 x/2 lub 1/1 2/2 czyli ht/ft. Od 4 miesięcy w czołówce pierwsza 10 wśród typerow? 400 typów 7% ROI? I 3% na 300 typów 1 x 2. Stawka płaska 10. Zbieram nagrody i gram sobie
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
Szukam kogoś bystrego do dopracowania systemu ht/ft. Moja skutecznosc 5% na 420 typów grając płaska stawka.
Edi a mógłbyś mi rozpisać atakowanie do progresji z przerzutka o kursie 3?
Przeglądając moja skuteczność na kursy w przedziale 3-5 to wygląda to obiecująca a i tescik bym przeprowadził.
Pozdrawiam.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Otrzymane punkty reputacji: +6
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
Jakie buki mają w ofercie niskie stawki żeby zacząć? Większość od 1pln expert miał 0.5 chyba. Muszę trochę zmodyfikować bo kurs 3-5 daje niezła drabinke zabezpieczenia. Można iść na żywioł na 15 progów przy wkładzie 115j i przy trafieniu na 2 trafy niezły profit zgarnąć ale to już nie będzie Progresja z przerzutka.. Tymczasem
 
valueb3t 3

valueb3t

Użytkownik
Tak, posiadam ???? Nawet zastanawiałem się czy nie napisać jakiejś książki o tym systemie, ale co by to dało? Zniszczyłbym okazję, bo buki nie śpią i ktoś &quot;z drugiej strony barykady&quot; też by przeczytał tą książkę i po jakimś czasie system przestałby w ogóle działać, a daje on ponad 25% yieldu, już wystarczy mi, że buki mnie limitują :/, więc nie widzę sensu ryzykować i upubliczniać go, Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i życzę regularnych wysokich wygranych ;)
 
Do góry Bottom